forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2021?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 02/11/2020 : 20:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Danas javili da se otkazuje Interliber (prvi puta od 1977. godine)..... možda i bolje....
https://www.jutarnji.hr/kultura/knjizevnost/nesluzbeno-doznajemo-interliber-se-ipak-nece-odrzati-nakladnici-pripremaju-akciju-u-istom-duhu-15001132

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."

Edited by - nenno on 02/11/2020 20:30:45
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/11/2020 : 20:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A da otvore specijalno za vas?


Koliko je ono max ljudi dozvoljeno trenutno? Mozda i prođe.

Ali ipak bi nas snasla kazna - napustili bi nasu opstinu.


Ostroumnost nasih politicara je bezgranicna.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/11/2020 : 09:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

Danas javili da se otkazuje Interliber (prvi puta od 1977. godine)..... možda i bolje....
https://www.jutarnji.hr/kultura/knjizevnost/nesluzbeno-doznajemo-interliber-se-ipak-nece-odrzati-nakladnici-pripremaju-akciju-u-istom-duhu-15001132


Rano su se sjetili.
Mogli su pričekati još koji dan, dok još poneki nakladnik pukne grdnu lovu na potrebne pripreme, nad kojom zatim može tresnuti pečat - piši propalo.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3142 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/11/2020 : 14:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Kad vidim ovo još ispadne super kako su kod nas na vreme otkazali. Ovo je baš neodgovorni amaterizam.
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 06/11/2020 : 02:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
Tradicija je prekinuta. Ovaj "Covid19" je ipak jači od Interlibera. Da se održava, otišao bi 100% bez obzira na sve.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6086 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/11/2020 : 18:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Strip-Agent ništa ha...nikakva akcija za WebLiber. Šteta... :(

EDIT: Ipak će biti nešto (a stvarno ne kužim da se tu nisu oglasili...mi ovdje valjda mrzimo stripove...), premda ovi trenutni popusti na web shopu nisi nitu blizu onima sa IL:


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/11/2020 18:43:17
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15088 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/11/2020 : 18:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Na stranici im je reklama popusti 20-50 %..ali za sada raspored popusta po stripovima je za mene osobno bez veze.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6086 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/11/2020 : 19:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Na stranici im je reklama popusti 20-50 %..ali za sada raspored popusta po stripovima je za mene osobno bez veze.



Ma da, to sam i mislio sa time da uopće nemaju ni blizu popuste kao na pravom IL.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/11/2020 : 21:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Samo sam prosle godine kod njih nabavio brdo albuma po 10, 20, 30 kn.. Belladone, Lincoln, Mali Spirou, Theodore Poussin itd..

Koja jebeno gadna godina! Otpao Mafest pa Sajam knjiga u Beogradu i sad jos Interliber. To su eventi za koje se "zivi". Ko ce sad docekati dogodine, ako uopce icega bude..

Ok, bilo je i bit ce akcija putem weba. No to je samo mala utjeha. Nista se ne moze usporediti setanjem oko stantova, gustanjem samo gledajuci i listajuci sve mozne stripove, druzenju, kavicama, kobasicama itd..

I kako sad biti pozitivan? Ko se jos moze nadati strip eventima iduce godine, kad je vec manje vise jasno, da nece biti mira dok ne bude cjepiva? Pa i tad, koliko ce vremena morati protjeci, da opet zazive sajmovi, festivali, koncerti?

Ne znam kako je vama, ali mene to jako boli. Iako je u usporedbi sa gubitkom posla, svim ostalim psiho, socio, zdravstvenim itd. poteskocama te na najvecu zalost gubitcima mnogih zivota, sve to potpuno nebitno. Ali ipak boli i jako nedostaje..

Jack the Black.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11384 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/11/2020 : 22:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@mike, potpisujem!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/11/2020 : 22:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Nadam se Vilinom Texu(strip agent) a godina je u pm.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/11/2020 : 23:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

@mike
Iskreno, da li si jedan jedini od tih pomenutih nakupljenih stripova procitao do dana danasnjeg? Ali iskreno!





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/11/2020 : 00:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Od SA očekujem barem jednog Samija i sva tri Teskonea.
Od Bukgroba bih voleo novi integral XIII-ce,barem jedan Plavih bluza i Sfarovog&Blejnovog Bluberija;kad već godinama pušimo za novog Linkolna,Teodora Pusena,Iznoguda,Žil Žurdana,Maslin Granka,Badi Longveja,Bruna Brazila,Lika Orijenta i Džonatana Kartlanda.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15088 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2020 : 06:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
+ Conane koji su odavno najavljeni...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 07/11/2020 : 08:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Malo su me zaje.... Mislio sam popuniti Jeremiahe i Tex klasike.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15702 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2020 : 10:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Od SA očekujem barem jednog Samija i sva tri Teskonea.
Od Bukgroba bih voleo novi integral XIII-ce,barem jedan Plavih bluza i Sfarovog&Blejnovog Bluberija;kad već godinama pušimo za novog Linkolna,Teodora Pusena,Iznoguda,Žil Žurdana,Maslin Granka,Badi Longveja,Bruna Brazila,Lika Orijenta i Džonatana Kartlanda.


Moze. Bas tim redosljedom. A i ovo pobrojano ispod, zspoceto odavno pa zapostavljeno, bas fali.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15702 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2020 : 10:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Samo sam prosle godine kod njih nabavio brdo albuma po 10, 20, 30 kn.. Belladone, Lincoln, Mali Spirou, Theodore Poussin itd..

Koja jebeno gadna godina! Otpao Mafest pa Sajam knjiga u Beogradu i sad jos Interliber. To su eventi za koje se "zivi". Ko ce sad docekati dogodine, ako uopce icega bude..

Ok, bilo je i bit ce akcija putem weba. No to je samo mala utjeha. Nista se ne moze usporediti setanjem oko stantova, gustanjem samo gledajuci i listajuci sve mozne stripove, druzenju, kavicama, kobasicama itd..

I kako sad biti pozitivan? Ko se jos moze nadati strip eventima iduce godine, kad je vec manje vise jasno, da nece biti mira dok ne bude cjepiva? Pa i tad, koliko ce vremena morati protjeci, da opet zazive sajmovi, festivali, koncerti?

Ne znam kako je vama, ali mene to jako boli. Iako je u usporedbi sa gubitkom posla, svim ostalim psiho, socio, zdravstvenim itd. poteskocama te na najvecu zalost gubitcima mnogih zivota, sve to potpuno nebitno. Ali ipak boli i jako nedostaje..


Da fali li...
Strasno mi fale koncerti. Strasno. Godisnje bi 'odradio' bar desetak svjetskih kincerata, a ovih domacih bezbroj. Fali mi to do bola. I cijela mi je ekipa navucena na live svirke. Kao i supruga. Bas nam fale, i boli nas ovo stanje. Susa i nestasica. Zivot kakvog ni u ludilu nisam zamisljao. Da u ozujku nisam odgledao the Mahones, ove godine ne bi imao ni jedan odgledani 'gig'. A to se ni za vrijeme rata nije dogodilo. Sranje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/11/2020 : 13:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio dosta tih njihovih kiosk izdanja pouzimati, ali izgleda da ništa od toga ove godine...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/11/2020 : 17:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
@Poli

Poanta mog posta uopce nije u tome koliko je stripova procitanih, nego u samom ugodjaju sajmova, festivala, koncerata itd., kojih nista ne moze zamjeniti. I kako realno kaze tih meni najbitnijih eventa nece biti niti u iducoj godini.

Ali kad vec pitas, procitao sam Lincolna i Malog Spioua. No jos jednom. Pokaze li mi se prilika kupiti srip albume (A4, boja, tvrde korice) prakticki za dzabe, nema tog stripa koji necu kupiti, procitao ga ja sad, u neko dogledno vrijeme ili nikad.

Jack the Black.
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1578 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 07/11/2020 : 17:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Majk, dodji sledeće godine u Herceg Novi. Moći češ nabaviti
stripova koliko očeš, a još imaš nedelju dana kupanja i tuluma. :)

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2020 : 20:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sve 5 mike. Razumijemo se mi pacijenti međusobno. ;)

I meni je krivo ove godine, ali ionako sam sick.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/11/2020 : 22:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Razumijemo se naravno, nikad nije bilo ni pitanje. Nego kako sick, nisi valjda Covid sick?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2020 : 22:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne znam koje drugo sranje bi moglo biti.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/11/2020 : 22:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Ma nije valjda :(.. Ides na test?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2020 : 23:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne, ionako radim od kuce, a izgleda da mi je i bolja polovina vec preboljela. Kao neki cudan grip ili nesto. Najvise mi smeta cudan ukus ili osjecaj na jeziku. I kuvanje te zima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 07/11/2020 23:08:46
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000