forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Superstrip Alan Ford
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2021 : 15:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by 1Euro

i sad zamisli, da te netko prevari za 10.000+ eura prodavajuči ti neka piratska izdanja (tiskana tko zna gdje) umjesto originala i ti mu onda zalijepiš negativni na avkciji, isto ko netko drugi nekome drugome koji nije dobio strip kojeg je platio 10 kuna....mislim i ovi negativni na avkcijama nemaju jednaku težinu, ako se radi o težim prevarama, onda bi trebao ključ odmah a ne čekati još 3 negativna, da ga se zaključa.
Naravno, ne kažem da su ovo pirati, samo sam dao primjer.


Zalevatiš nekog za 10 milja eura i jedina kazna ti je minus na aukcijama.... Jebenica 😂😂😂😂



€uro je stari romantik

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/07/2021 : 15:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

Mislim da bi ovo bilo prije za zatvor nego ban


Spavanje s ribama.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/07/2021 : 16:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

Jaki, ja sam skoro siguran, da su se bidovatelji javili prodavacu za vise slika... Ako ne, ako je u pitanju samo inercija, onda "svaka dala" ... 😉


Pa covjek je napisao "Nemate potrebe zvati jer stripovi su SVI kao jedan izuzetni, te na pozive i poruke ne odgovaram!!!! Aukcija kreće od 1 kune i pošteno će pripasti najboljem ponuditelju koji zna koliko ovakva kolekcija vrijedi. Sretno svima!"



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2021 : 16:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je,to je napisa ali po slici ne izgleda baš tako.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
845 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 19/07/2021 : 18:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Po mome je ipak zdravo razumno, da su se javili prodavacu iako ima napisano ,istina, da se ne javlja na poruke i tako dalje. U ovom primeru bi mogao staviti nekih 30 slika minimum i jos koji link do ostalih skena stripova ove zaista ljepe kolekcije. Ipak je još ovde pitanje kriterijuma "izuzetno ocuvan". Za nekog je to ocena 5, za nekog može I realno ocene 4...i tako dalje, yes?
Drugo je pitanje, ako se prodavac ne javlja na ove molbe i neki jos dalje biduju po inerciji. Pa u pitanju je ogroman novac, jedna slika jest okacena, ali premalo...Po mome bi prodavac,ako bar malo pozna cijene stripova, morao biti bolje dostupan za potencialne interesente. A ne da u samom startu napiše da se ne javlja na poruke. Momci na aukcijama prodaju stripove po 10 kuna po komadu i izlaze ti u susret, ako zatrazis jos koju dodatnu sliku. A za 10000 i plus eura bi trebalo da snimis mini film. Ovo je naravno moj vidik ove i slicnih stvari.
Ipak bice zanimljiv epilog ove aukcije.

Edited by - giant on 19/07/2021 18:52:15
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 19/07/2021 : 20:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Pa po meni je jedini moguci razlog zasto se covjek ne zeli javljat svima osim konacnom kupcu taj sto ne zeli da ga se dovodi u vezu s tim sto prodaje vise nego sto je nuzno. Sto mi implicira da ih nije stekao na skroz legalan nacin. Je, istina je da tiskare imaju svoje makulature u koje se odlazu savrseno dobri viskovi naklade koji nisu poslani u distribuciju i arhive u koje se sprema sve sto tehnolozi prekontroliraju i odobre, ali to kasnije ne postaje nicije privatno vlasnistvo.

Jedino ako su mu bas poklonjeni jer ih je nakladnik namjeravao bacit ili je godinama skupljao jedan po jedan koje je uzimao iz makulature (za jedan primjerak nitko ne radi frku ako je vec u makulaturi) i spremao ih sebi doma u kolekciju… ali onda opet ne bi valjda napisao da su iz arhiva nakladnika/tiskare?

Edited by - PaoloRivera on 19/07/2021 20:58:09
Go to Top of Page

navaho
Starting Member



Croatia
54 Posts

Member since 21/02/2009

Posted - 19/07/2021 : 21:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send navaho a Private Message  Reply with Quote
Covjek je napisao sto je napisao. Covjek se ne zeli zajebavat sa raznoraznim upitima. Svatko ga moze pitat otkud mu arhiva. Vjerovatno ce odgovorit. Da je ukrao sigurno ne bi napisao da je iz arhive. Pobjednik ce sigurno doci preuzet osobno ili ce poslati nekoga od povjerenja. Bio pobjednik iz Vukovara, Beograda, Sarajeva ili dr., sigurno nije glup i ne misli bacit novce u vjetar..
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 20/07/2021 : 00:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Ne kazem ja da je tu itko glup, dapace bas suprotno…
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/07/2021 : 15:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je u kutiji iza Johnny Logan: Čudna bolnica doktora Pilikosta



Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/07/2021 : 15:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ima dosta toga u tom skladistu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

BBRule150
Starting Member

1 Posts

Member since 16/12/2020

Posted - 21/07/2021 : 16:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BBRule150 a Private Message  Reply with Quote
https://www.njuskalo.hr/europski-strip/zlatna-serija-lms-glanceri-kapitalci-oglas-35096714
Ja mislim da je ovo isti lik.. Drugi nick na Njuskalu ali isti tekst opisa isto sve samo sto su ovi sad iz arhive Dnevnika Novi Sad
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2021 : 16:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To je to.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/07/2021 : 16:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bogami zanimljivo!

Ja znam da nema sanse da kupim takvo nesto, meni ovo smrdi...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

navaho
Starting Member



Croatia
54 Posts

Member since 21/02/2009

Posted - 21/07/2021 : 17:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send navaho a Private Message  Reply with Quote
Covjek zivi na trnju u Zagrebu. Ima isti nick ovdje i na njuskalu. Nedavno je prodao komplet Mister Noa lms i komplet Velikog bleka. https://www.njuskalo.hr/stripovi/mister-no-oglas-31351969
Postoji niz nacina na koje je mogao legalno doci do svih tih stripova i ne vidim razloge da se odmah sumnja toliko.
Evo bas cu ga pitat otkud mu svi ti stripovi iz arhive pa vam javim.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/07/2021 : 17:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ratko se vratio?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12240 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2021 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ratko se vratio?






izgleda da je ovo iz "arhive" Lastana/Dveribada/Ratka samo je vjerovatno pronašao nekoga, tko prodaje umjesto njega.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2021 : 19:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po oglasima na njuškalu ima zanimljivo tumačenje pojma glancer.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/07/2021 : 20:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro, ja se salim... ne znam za tebe... :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lukatheman
Starting Member

2 Posts

Member since 21/05/2019

Posted - 22/07/2021 : 10:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lukatheman a Private Message  Reply with Quote
Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜
Go to Top of Page

lukatheman
Starting Member

2 Posts

Member since 21/05/2019

Posted - 22/07/2021 : 11:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lukatheman a Private Message  Reply with Quote
Ja bar imam muda pa stavljam takve stripove sa pocetnom cijenom od 1 kn,a ne ko neki od xy kn,pa zar mislite da ja ljudima sugeriram da bidaju na toliko i toliko.I svjestan sam da ce bit zlih i loših komentara ali neka izlazimo jos jaci iz toga,jako sam sretan da smo MALO uzdrmali to čvrsto tržište stripova i pokazali nekim ljudima da ne smiju potcjenjivat IGRAČE iz sjene.
Toliko zasad od mene…😉
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/07/2021 : 11:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
😄
Svaka čast.Imaš smisla za reklamu.
Nego,na onoj slici na aukciji se slabo vidi pa bi moga stavit bolju sliku.
Onako uzgleda da su glanceri pozutjeli i imaju krive hrptove.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ministarbubuleeja
Starting Member

27 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 22/07/2021 : 13:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ministarbubuleeja a Private Message  Reply with Quote
https://www.stripovi.com/aukcije/alan-vjesnik-151-tako-je-nastala-grupa-tnt-5-glanc/18351820/
quote:
Originally posted by lukatheman

Evo i mene FANTOMSKOG prodavaca sada kako vidim vec legendarne kolekcije AF,ponukan ovim vašim stručnim ekspertizama pa da i ja nesto napisem.
Kolekcija je iz privatnih kanala,nije piratska,nije ukradena,da svi su u GLANC stanju,a razlog zasto se ne javljam na sms i pozive jer bi me neki od inih kvazi kolekcionara(preprodavača)a oni znaju o kome pricam MASAKRIRALI,daj da vidim hrbat,zadnju stranicu,prednju,križaljku,5 stranicu,10,25,120…
Vidim i čujem da se ovih dana naveliko razglaba o mojoj kolekciji na području bivše države i to mi je drago.Inaj ko osvoji ove PREDIVNE stripove pa valjda ce pogledat sta je kupio i ocjenit da li je to vrijedilo njegovog bidanja.Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE) ali da li mislite da ce to meni bit od neke iznimne važnosti.Drago mi je da se o mojim stripovim toliko razglaba,i sad je vec nekim ljudima krivo pa smišljaju svakakve spačke kako bi diskreditirali aukcije i stripove.DOLAZE NOVE SNAGE NA AUKCIJE !!
OVO NIJE POČETAK KRAJA,OVO JE TEK KRAJ POČETKA ! 😜

Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13102 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/07/2021 : 13:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Fijuuu...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 22/07/2021 : 14:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ovaj kupuje od Saraivo, onda Saraivo bida od njega... Uvijek isti kupuju i prodaju iste naslove... Zato cijene i idu u nebo... Čestitke i prodavaču, a čestitke i onom tko ima za izdvojit skoro 100 milja kuna za stripove. Respect obojci...
Go to Top of Page

ministarbubuleeja
Starting Member

27 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 22/07/2021 : 14:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ministarbubuleeja a Private Message  Reply with Quote
Citat prodavača:"Vjerovatno cu i ja dobit neki negativan komentar (recimo od SARAIVE)...aukcija iz travnja (25.4.2021.)Saraivo ostavlja komentar kupcu lukatheman:Prekrasna i nadasve uzbudljiva suradnja, triput HURAAA za Markana!!!, a ovaj uzvraća:Kakav lik,kao iz neke bajke,respekt za priku Nebojšu Gdje i kad je nastao "šum", "distorzija" u komunikaciji ? Pitat ćemo Krešu Mišaka https://www.stripovi.com/aukcije/alan-vjesnik-151-tako-je-nastala-grupa-tnt-5-glanc/18351820/
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ovaj kupuje od Saraivo, onda Saraivo bida od njega... Uvijek isti kupuju i prodaju iste naslove... Zato cijene i idu u nebo... Čestitke i prodavaču, a čestitke i onom tko ima za izdvojit skoro 100 milja kuna za stripove. Respect obojci...

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000