forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Višak Bonellija (remitenda dupli i sl.) - Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 24/08/2023 : 13:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Ispričavam se ako sam promašio podforum, nisam znao gdje smjestiti ovo. Slobodno izbrišite/prebacite ako je potrebno.

Dakle, imam nedostatak prostora doma i želio bih se riješiti nekih Bonelli stripova koji mi smetaju, uglavnom su to remitende i dupli primjerci iz istih. Ima tu najviše Zagora, poneki Tex, možda pokoji Ken i sl. Nisu u nekom bajnom stanju, većinom onakvi kakvi budu i na kiosku, neki su možda blago oštećeni, ali nisu pokidani. Imam ih možda dvadesetak, možda i više, nisam siguran.
Nije to ništa staro ni vrijedno, većinom su to nedavni brojevi od prije godinu ili dvije, nađe se tu i tamo nešto starije, ali ništa posebno. Popisat ću ih sve ovih dana ako koga zanima.

E sad, meni se ne da zajebavati s aukcijama i poštarinama i prodavati svaki zasebno, a jako mi je žao bacati stripove.
Znate li možda kome bih mogao ovo utržiti na području Splita? Ne znam otkupljuje li striparnica Columbo, zanima li ih uopće stara remitenda?
Doduše, ne zanima me neki profit, ako mogu prodati za nekoliko eura, super, ako ne mogu, radije bih poklonio nekome tko će to čitati.
Ako znate za nešto, bio bih vrlo zahvalan!

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/08/2023 : 14:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Klub Kocka zna imat svakakve buvljake na kojima skupljaju sredstva za sve i svašta, možda možeš vidit s njima bi li uzeli, pa bar da od te prodaje izađe nešto dobro ako već misliš da ne bi mogao dobiti neke pristojne novce.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1301 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 24/08/2023 : 18:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
To se meni događa svakih nekoliko mjeseci. Davno sam zaključio da mi je najbrže i najjednostavnije sve to staviti u jednu aukciju pa nek nosi ko osvoji. Ovo ostalo je samo gnjavaza, uključujući otkup, a pogotovo ako se želiš rješiti svega odjednom i ne očekuješ ne znam kakav profit.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25958 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/08/2023 : 20:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jedan lot i jeftina cijena i siguro će to neko kupiti..
20 komada za 15 eura😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 24/08/2023 : 22:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
A možda stavim neku aukciju odjednom onda, moram ih još sve iskopat...
Hvala vam na savjetu.


quote:
Originally posted by Paka01

Klub Kocka zna imat svakakve buvljake na kojima skupljaju sredstva za sve i svašta, možda možeš vidit s njima bi li uzeli, pa bar da od te prodaje izađe nešto dobro ako već misliš da ne bi mogao dobiti neke pristojne novce.



Raspitat ću se za to, vidim da su imali nešto takvo prošli mjesec.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000