forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hachette Srbija - Marvelova kolekcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/05/2024 : 16:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Hulče. Riče.

Ako naletim na Džeče, spaljujem strip na trgu uz prisustvo televizije.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2483 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 04/05/2024 : 17:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
@borg
Na to nam je Born ukazivao pametno...


Edited by - john connor on 04/05/2024 17:21:53
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2483 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 04/05/2024 : 17:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Hulče. Riče.

Ako naletim na Džeče, spaljujem strip na trgu uz prisustvo televizije.


Nije mi jasno zasto jos insistiraju na tome.

Odlican je Hulk, voleo bih celu seriju da vidim od nekog izdavaca, utopija znam...

Razumem i borga, Tor je sjajan, odlicna premisa, sve je odlicno, ali nastavka nema. Meni to ne smeta jer sam znao sta ocekujem, problem je kada ne dobijes ono sto ocekujes, kao kod Ck amera svih ovih godina. Zato meni to smeta, nekom drugom nesto drugo, trece...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/05/2024 : 17:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
I Darkwood i drugi izdavači se slepo drže nekih jezičkih pravila, ne samo ČK.

Ali držati se pravila i držati se slepo, bez izuzetaka, nije isto. Sam pridev "slepo" znači da ne vidiš da to kako radiš ne valja. Pravila su da se poštuju, ali sve što se radi bez razmišljanja nije pametno.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 13/05/2024 : 00:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Pročitah i broj tri ove edicije:
Zapanjujući X-meni: Nadareni.

Mogu reći samo da mi žao papira.
Deset koraka iza Hulka, Spajdermena, Tora...

Po meni najgora do sada knjiga. I na moju nesreću, baš se ona nastavlja u broju deset. .

Bar da skinuše neku ribu, da znam što sam otvorio strip.


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1741 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/05/2024 : 09:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Šteta za ovog Tora što je ovako prekinut i sred priče, a izgleda da neće biti nastavka.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11396 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/05/2024 : 06:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni ova kolekcija deluje potpuno besmisleno i suludo osmisljeno, zato jos uvek nisam nabavio ni jedan broj a verovatno necu ni u buducnosti. Ionako kuburim sa prostorom a da dobijam poluznedovrsene stripove i pocetke run-ova bez izgleda za ostatak price, sta ce mi to.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/05/2024 : 07:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nije besmislena, ni suluda, ali ne mora sve da se ima, ako ti ne odgovara, to je tačno.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/05/2024 : 07:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Na primer, Ajronmen koji je sad izašao je iz 1979-e. Da nije ove edicije, apsolutno niko ne bi ponudio taj i takav strip.
Eto smisla.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11396 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/05/2024 : 01:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Na primer, Ajronmen koji je sad izašao je iz 1979-e. Da nije ove edicije, apsolutno niko ne bi ponudio taj i takav strip.
Eto smisla.



Da,djavo iz boce, ili duh iz boce o Toni Starkovom alkoholizmu.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 17/05/2024 : 23:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
7. Ultimativni: Nadljudski

Novi strip, novo okupljanje. U ovih 7 knjiga su se do sada uglavnom okupljali.
Priča je isforsirana...
Kolor malo vadi stvar. Crtež solidan, al nešto i nisam fan ni digitalnog crteža ni digitalnog bojenja.
Mislim da sam i u ovoj knjizi našao jednog gmaza.
Inače ima dosta referenci američke kulture. Od književnih priča, preko filma, stripa, krpljenja glumaca iz Marvel filmova... Verovatno zanimljivo štivo većim fanovima Marvela. Za mene, ispodprosečna priča.



Resistance is futile.

Edited by - borg on 17/05/2024 23:38:14
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 18/05/2024 : 00:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Precenjeno. Suštinski glupo, nisam čitao odavno, ali hoću ponovo.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1359 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 18/05/2024 : 15:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Ultimativni su deo Ultimate univerzuma, zamišljenog kao apdejtovana varijanta marvelovog univerzuma, prilagođena novoj publici koja ne želi da se opterećuje višedecenijskim kanonima. Sve je modernizovano i brutalno a likovi uglavnom antiheroji.
Izašlo je 2002. godine, dosta pre filmova, i u kontekstu vremena i onoga što su autori nameravali, strip je odlično odradio posao.
Ne znam da li je danas prevaziđen, ali u to vreme je bio dosta cenjen, tiražan i uticajan čak i na filmski univerzum.
Tako da ne znam šta ste očekivali.

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 18/05/2024 : 18:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Henry, kako da okarakterišem priču koja ima sledeći zaplet:
Hej, treba ponovo da okupimo tim koji će se boriti protiv nadljudskih neprijatelja.
Ali kako, kad eto već dugo nije bilo nikakvog neprijatelja?

Ej, pa može Baner da se pretvori u Hulka, polupa grad, a mi ćemo ga pobediti i spasiti grad.
I tako bi...
Hej, ali šta ako raja sazna da je Hulk jedan od naših?
Ma neće!

Kraj!

I neki loši boneli stripovi su bolji od ovoga...


Resistance is futile.

Edited by - borg on 18/05/2024 18:59:07
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000