forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 17 - Gospodar groblja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

gogs.321
New Member



Croatia
236 Posts

Member since 13/02/2011

Posted - 26/04/2024 : 06:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send gogs.321 a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/04/2024 : 07:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
a ništ, kupit ću i ovog. čitat ću ga žmirećki da ne gledam crtež.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12603 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/04/2024 : 08:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Otkako promatram stripove kroz japanske naocale, zivot mi je mnogo lep.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 26/04/2024 : 09:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
Curunir, ti si bas gadan lik, ne znam tko bi uopce htio bit u tvojoj prisutnosti.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/04/2024 : 09:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
smeta ti što je čovjek rekao istinu?

ovo je teško sranje i smeće, kao i uostalom većina zagora otkada vedri i oblači idiot burattini.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 26/04/2024 : 09:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
"istina", dal pricam sa ljudima ?
Go to Top of Page

Wallace
Starting Member



Croatia
59 Posts

Member since 15/12/2007

Posted - 26/04/2024 : 14:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wallace a Private Message  Reply with Quote
Zašto Ted Miller nebi smio reći da je to ok, dok drugi pojedinci smiju reći da je smeće?
Kome ne valja neka ne kupi. Ja sam kupio k i procijenit ću kad pročitam. Naravno da mi je nešto bolje, nešto lošije. Ne može biti sve Američka odiseja.
Ja sam dugo godina na forumu, čitam, malo pišem, ali ovaj puta sam iziritiran osobama koje vječno (dugo godina, i objava) stalno nešto pljuju i pametuju po tuđim mišljenjima i objavama.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 26/04/2024 : 16:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
tnx Wallace, lijepo je vidjet da ima i razumnih ljudi koji nisu isfustrirani tko zna cime pa dodju ovdje izljevat negativu po necemu sto generalno vole.. isto ko i kronicni fanovi nogometa, vise ne vide ljepotu u igri nego seruckaju po igracima, treneru, taktici :D

Naposlijetku, nijedan respektabilni strip crtac, dam se kladiti, nebi rekao ni za ovog crtaca da "nema pojma", "totalno smece" i sl. a njima sigurno vise vjerujem nego tu nekim strip fanovima koji su si dali za pravo zbog svoje neke osobne preferencije srat po svemu sto im ne pase najodvratnijim rijecima.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12603 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/04/2024 : 17:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

Curunir, ti si bas gadan lik, ne znam tko bi uopce htio bit u tvojoj prisutnosti.


Nemoj uopće primat te stvari k srcu, možda se on malo drugačije izražava, ali nije mister C loš momak. Meni nema draže kad mi napiše da sam nepismeni idijot, meni dobro to dođe da mi da do znanja da trebam malo još poradit na sebi i poboljšat se. Kao neki wake-up call, ajmo reć'.

"Dobro jutro Hrvatska" ima Marka Alerića, mi imamo njega ovdje. I neka bi tako.
Šteta samo što češće ne piše i ne kritizira.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 26/04/2024 : 17:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Ted Miller

Curunir, ti si bas gadan lik, ne znam tko bi uopce htio bit u tvojoj prisutnosti.


Nemoj uopće primat te stvari k srcu, možda se on malo drugačije izražava, ali nije mister C loš momak. Meni nema draže kad mi napiše da sam nepismeni idijot, meni dobro to dođe da mi da do znanja da trebam malo još poradit na sebi i poboljšat se. Kao neki wake-up call, ajmo reć'.

"Dobro jutro Hrvatska" ima Marka Alerića, mi imamo njega ovdje. I neka bi tako.
Šteta samo što češće ne piše i ne kritizira.



svaka cast na stavu, zbilja pohvalno :)
al nekad se poklopi dan i raspolozenje dok nemas tolerancije
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/04/2024 : 20:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

Curunir, ti si bas gadan lik, ne znam tko bi uopce htio bit u tvojoj prisutnosti.



dok si ti po drugoj strani jako zabavan tip i ljudi čekaju satima u redu da bi se slikali sa tobom i stisnuli ti ruku, jel da!??

Ti si več odavno trebao biti izbačen ne samo iz foruma nego i iz društvenog života uopšte. Trebalo bi ti staviti zapestnicu sa odašiljačem oko noge i da Policija prati tvoje kretanje, zabraniti pristup internetu i poslati na obrazovanje na tematiku "kako prepoznati dobar crtež" i tek onda nakon nekoliko godina učenja, kada položiš sve ispite kod Doktora Curunira možeš se vratiti nazad na forum.
Uopšte nisi svestan koliko štete možeš napraviti na forumu sa svojim lošim ukusom i nepoznavanjem materije. Tvoj amaterizam može uništiti cijele naraštaje novih strip fanova, budu li čitali tvoje komentare.
Zato napravi svima uslugu i samobaniraj se sve dok ne položiš sve izpite kod Dr. Curunira
Go to Top of Page

peropero
New Member



Croatia
168 Posts

Member since 07/05/2023

Posted - 26/04/2024 : 21:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send peropero a Private Message  Reply with Quote
Evo, krećem s čitanjem pa da se javim dok još nisam obnevidio.
Go to Top of Page

peropero
New Member



Croatia
168 Posts

Member since 07/05/2023

Posted - 26/04/2024 : 22:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send peropero a Private Message  Reply with Quote
Nije mi ništa, čak se i osjećam malo bolje nego ranije.
Slobodno čitajte.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 27/04/2024 : 00:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
popij tablete 1euro, pere te teska ekzistencijska kriza kad lizes jaja svom "doktoru" :D ti bi mene vec odavno izbacio, zbog cega, jer sam ti jednog iz zajebancije rekao "preskakanti ko vas j" ? imas malo teze psihicke probleme komsijo.

quote:
Originally posted by peropero

Nije mi ništa, čak se i osjećam malo bolje nego ranije.
Slobodno čitajte.



eto vidite ljudi, ne treba poloziti doktorat kod nekih tamo kvazi-doktora i njihovih potrckala.

Edited by - Ted Miller on 27/04/2024 00:05:09
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/04/2024 : 07:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ja procitam sve od Mange iako u sebi psujem ko ovome dao crtati...
Nema potrebe za ljutnjom na bilo koga kome je Manga dobar...Curunir i 1 Euro su tu pretjerali. Mislim da su tu stari računi neporavnani...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/04/2024 : 14:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

popij tablete 1euro, pere te teska ekzistencijska kriza kad lizes jaja svom "doktoru" :D ti bi mene vec odavno izbacio, zbog cega, jer sam ti jednog iz zajebancije rekao "preskakanti ko vas j" ? imas malo teze psihicke probleme komsijo.

quote:
Originally posted by peropero

Nije mi ništa, čak se i osjećam malo bolje nego ranije.
Slobodno čitajte.



eto vidite ljudi, ne treba poloziti doktorat kod nekih tamo kvazi-doktora i njihovih potrckala.



To mi kaže čovjek koji je nepismen i stripovski neobrazovan. Stavio si fotografiju Tex Willera a nazvao si se Ted Miller, ako ikome trebaju tablete onda si to ti, shizofrenija je zajebana stvar
Go to Top of Page

peropero
New Member



Croatia
168 Posts

Member since 07/05/2023

Posted - 27/04/2024 : 18:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send peropero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Ted Miller

popij tablete 1euro, pere te teska ekzistencijska kriza kad lizes jaja svom "doktoru" :D ti bi mene vec odavno izbacio, zbog cega, jer sam ti jednog iz zajebancije rekao "preskakanti ko vas j" ? imas malo teze psihicke probleme komsijo.

quote:
Originally posted by peropero

Nije mi ništa, čak se i osjećam malo bolje nego ranije.
Slobodno čitajte.



eto vidite ljudi, ne treba poloziti doktorat kod nekih tamo kvazi-doktora i njihovih potrckala.



To mi kaže čovjek koji je nepismen i stripovski neobrazovan. Stavio si fotografiju Tex Willera a nazvao si se Ted Miller, ako ikome trebaju tablete onda si to ti, shizofrenija je zajebana stvar



Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/04/2024 : 09:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ovaj kolorac nije los...
Priča tečna i zanimljiva, crtez podnosljiv, na momente ko da nije Manga, imam dojam da je puno popravio fini kolor... Manga najlosije crta bas Zagora, ostalo... pogotovo pejsazi čak jako ok...
Ja ionako ne preskacem nista od Zagora a za ovo bi bilo steta ne uzeti..
Jedan boljih kolorca, možda i najbolji..
Da je ovo crtao Ferri bilo bi čudo nevideno..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 28/04/2024 09:08:59
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000