forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 150

vice
Advanced Member

4851 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 :  19:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja san se drža korejske kinematografije, taj je kultni hongkonški CAT III (kategorija 3, nešto ka R rated), i izrazito je degutantan. :)

Taj o nekrofiliji bi moga bit Visitor Q il možda Corpse Mania, al opet, to je česta tema japanskih filmova. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1897 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2018 :  20:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ma svjestan san ja, a i ti, da imamo mi više zajedničkog nego šta nemamo

Naravno.

quote:
Originally posted by vice

al ajmo, čisto iz baze, nastavit ovu internu kontra foru. :P

Čim pogledam Hereditary.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13687 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2018 :  20:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
human pork chop bun ili tako nekako

stari dobri cat 3 al brzo to isfura

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

4851 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2018 :  20:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nema to neku gledateljsku vrijednost. To se čisto baci oko jer je navodno kontroverzno, ispričaš nekome iz ekipe, oni ti kažu da si bolestan i to je to. Kad bi baš uživa u stvarima poput The Untold Story, Guinea Pig, Nekromantiku, Faces of Death (mondo ostvarenjima općenito) i sličnome (u konačnici, i Srpskom filmu), to bi već bija znak određenog poremećaja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
4871 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/09/2018 :  23:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Osvrt na nekoliko serija koje sam pratio u zadnje vrijeme. Naravno, u obzir su dolazile samo SF, apokaliptične i mistery serije.

The Handmaid's Tale (2. sezona) - nisam nešto oduševljen ovom sezonom. I dalje ima nekoliko upečatljivih scena, ali previše razvučena radnja ubija u pojam. A i dalje slabo znamo o ovome distopijskom svijetu. Valjda mora biti tako kako bi serija išla u nedogled.

Westworld (2. sezona) - za razliku od Sluškinja Westworld mi se jako svidio u 2. sezoni. Priča je još kompleksnija što zna ubijati u pojam, ali je baš zbog toga zarazna za pratiti što je kulminiralo izvrsnim završetkom sezone. Jedva čekam treću.

12 Monkeys (sve 4 sezone) - ova me je serija izludila, ali fanatik kakav jesam za tematiku putovanja kroz vrijeme, a ujedno i veliki fan istoimenog filma morao sam je otpratiti do kraja. Zgodno je to u 1. sezoni bilo složeno i dobro je bilo što su scenaristi napravili odmak od filma. Ali poslije su toliko zapetljali, paradoks do paradoksa da više ne znaš tko tu koga jebe u zdrav mozak. Ne znam kako sam izdržao do kraja, možda zbog zgodne plavuše kao glavne glumice.

13 Reasons Why (2. sezona) - pogledao ovu sezonu samo zbog odlične 1. sezone koja je trebala biti kraj i točka. I kao što se pretpostavljalo napravljen je komercijalizirani bućkuriš koji živi na slavi 1. sezone. A bit će i treća, majko mila.

Electric Dreams (1. sezona) - light verzija Black Mirrora, par dobrih epizoda, ostalo za zaborav.

3% (2. sezona) - meni i dalje ugodno iznenađenje, serija i dalje drži na kvaliteti, čak ako nije i bolja od prve. Bojao sam se da će američkim modelom reciklirati ideju iz 1. sezone, ali ipak se išlo u razotkrivanje ovog distopijskog svijeta što je svakako pun pogodak. To je možda zato što je serija brazilska, a ne tipični holivudski model.

Lost in Space (1.sezona) - zgodno, solidno, ali ništa upečatljivo. Možda zato što čekamo 2. sezonu u kojoj bi se mogla razraditi radnja.

The 100 (5. sezona) - i dalje serija drži kontinuitet s jako brzom radnjom s bezbroj obrata. Jest da je sve to i dalje pomalo naivno, ali serija je idealna za ubiti laganih 40 minuta vremena. I šteta što sa zadnjom epizodom ove sezone nije bio kraj. Nemam pojma što će im 6. sezona, kraj 5. sezone je baš mogao ostati savršeni kraj.
Go to Top of Page
Page: of 150 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000