forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Jonah Hex
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

raic1922
Senior Member

Croatia
1339 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 06/10/2014 :  20:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Ima li Hexa na hrvatskom jeziku?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/10/2014 :  09:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Ja sam jednostavno oduševljen stripom (moram nastavke nabavit šta prije), i puno zahvaljujem Mr.Bushidu na preporuci.
Nisam nikad zna pisat,pa nisam siguran oće li ova moja poruka koga uvjerit da nabavi i pročita strip....ali toplo preporučam ;)

Drago mi je da ti svidjelo.

I mislim da si sasvim dobro sročio svoju preporuku. Veselim se tvojim daljnjim dojmovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/10/2014 :  09:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

Nema, ali u bivšoj državi je objavljeno nekoliko epizoda u publikacijama Eks i Strip zabavnik.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13191 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/10/2014 :  10:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
desetina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member

Serbia
1119 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 02/12/2014 :  12:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje, zna li neko, koliko epizoda Jonaha Hexa koje je
crtao Jose Luis Garcia Lopez je bilo objavljeno kod nas?
Ja znam za epizode u Eksu br. 161, 162, 163, 164 i u Strip
zabavniku br. 115. Ima li još nekih?

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/12/2014 :  02:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ninel

Jedno pitanje, zna li neko, koliko epizoda Jonaha Hexa koje je
crtao Jose Luis Garcia Lopez je bilo objavljeno kod nas?
Ja znam za epizode u Eksu br. 161, 162, 163, 164 i u Strip
zabavniku br. 115. Ima li još nekih?

U petom broju prvog serijala Jonah Hex objavljen je reprint epizode "Welcome to Paradise", koja je originalno objavljena u desetom broju serijala All-Star Western.

Bio je to Hexov debi, koji potpisuju John Albano i Tony DeZuniga. Kada je epizoda reprintana u serijalu Jonah Hex, dodane su joj dvije stranice, jedna na početku i druga na kraju, koje potpisuju García-López i Michael Fleisher. Radnja novih dviju stranica odvija se u sadašnjosti, dok je reprint smješten između njih kao flashback.

Ova verzija epizode, s novim početkom i krajem, objavljena je u Eks Almanahu br. 165, pod naslovom "Čistka u Peradajzu".

Go to Top of Page

ninel
Senior Member

Serbia
1119 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 05/12/2014 :  09:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Stvarno, sad sam pogledao Čistku u Peradajzu i prva i poslednja stranica
su potpuno drugačije nacrtane, ne znam kako da nisam to već sam primetio...
Ostalih Hexova od Garcie Lopeza znači nije bilo objavljivano kod nas. Baš šteta.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
11325 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/04/2017 :  14:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by raic1922

Nema, ali u bivšoj državi je objavljeno nekoliko epizoda u publikacijama Eks i Strip zabavnik.

Bušido,ovde si sve sjajno objasnio glede ovog junaka;nadam se,kao i ti,da ćemo ovo uskoro videti i u domaćem izdanju (s tim što kod mene domaće znači na srpsko/hrvatskom jeziku).

nego,
ovi radovi pre Palmiotija i Greja,odnosno tamo gde je Dezuniga crtač - da li je to objavljeno u nekim trejdovima?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/04/2017 :  22:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego,
ovi radovi pre Palmiotija i Greja,odnosno tamo gde je Dezuniga crtač - da li je to objavljeno u nekim trejdovima?

Objavljen je jedan trejd u boji, Jonah Hex Classic Tales: Welcome to Paradise, koji reprinta jednu selekciju početnih epizoda, nekih desetak.

Objavljene su i dvije knjige iz edicije Showcase Presents: Jonah Hex, koje reprintaju sve epizode iz serijala All-Star Western i Weird Western Tales, te prve 22 epizode Hexovog mjesečnog serijala. S time da je Showcase Presents po kvaliteti sličan Marvelovoj nekadašnjoj Essential ediciji. Znači, svi stripovi su crno-bijeli i tiskani na jeftinom papiru.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13191 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/04/2017 :  23:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
misliš,pravom papiru?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/04/2017 :  23:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

misliš,pravom papiru?

Ovisi koga pitaš.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
11325 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/04/2017 :  23:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
hvala B.

Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1603 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 17/04/2017 :  04:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:

nego,

na svom poslednjem hexu je bio samo senka nekadasnjeg majstora:

http://www.theouthousers.com/index.php/newspreviews/8508-dc-offers-a-first-look-at-jonah-hex-no-way-back-ogn.html
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
11325 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/04/2017 :  10:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:

nego,

na svom poslednjem hexu je bio samo senka nekadasnjeg majstora:

http://www.theouthousers.com/index.php/newspreviews/8508-dc-offers-a-first-look-at-jonah-hex-no-way-back-ogn.html

hmmmm
stvarno loše

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11108 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/03/2018 :  03:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Umro je Michael Fleisher.

https://icv2.com/articles/news/view/39892/rip-comics-writer-michael-fleisher

Go to Top of Page

brni
Advanced Member

Croatia
10043 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 07/07/2018 :  10:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Da, bit će zanimljivo vidjeti što će biti s Hexom nakon ovoga.

Evo vec je proslo gotovo 4 godine od Bushidovog posta i jos uvik nema nikakvih naznaka da li ce se serijal ponovno pokrenuti, jedino sto je izaslo nakon All-Star serijala je meni jako dobar Palmiottijev specijal..

Nadam se da ce Palmiotti/Gray run izbaciti netko od nasih izdavaca, svaki put kad ga citam sve mi je bolji..

Od ostalog sta sam cita su Landsdalove price Two-Gun Mojo, Riders of the Worm and Such i Shadows West sada skupljene u jedan trejd, malo drugaciji pristup junaku ali jednako dobro.

https://www.amazon.com/Jonah-Hex-Shadows-Joe-Lansdale/dp/1401247156/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1530950742&sr=8-1&keywords=jonah+hex+shadow

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 07/07/2018 11:13:42
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000