forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 164 - Malaterre
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Peyo
Advanced Member

Croatia
5095 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/10/2020 :  13:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
I opet se vraćamo na bezvremenske stihove:

Oprosti mi pape sve te grube riči
i moj život sada na tvoj život sliči
oprosti mi pape, sad razumin tebe
gledan tvoju sliku gledajući sebe

Nešto slično smo već spominjali kod izvrsne kolorke Makaroni.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
26324 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/10/2020 :  13:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Je, tako je. Sva životna mudrost u par strofa.

Ja sam, pape, isti jer sam život kuša.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
32051 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/10/2020 :  16:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kud ces bolju reklamu za "Fibrin strip" nego kad se to opise necim realnim, iskustvenim, pogotovo od nasih cenjenih forumasa. Da ti stane knedla u grlu...

Sam ne mogu reci nista pametno na pomenutu temu jer svog oca nisam nikada upoznao ali vjerujem da je tako kad se zivi s njim. Ako ne drugacije, vidim to po svojoj majci, i sada sa klincom gdje vidim sebe i svoje greske, a i moje ponavljanje onih moje majke.

Svakako ce sljedeca nabavka biti opet teska kada se sakupe jos ove najave za 10. i 11. mjesec.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/10/2020 16:09:43
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member

Serbia
1386 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 15/10/2020 :  21:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Priča je surova, brutalna, baš kao i glavni lik, impulsivan i nesuzdržan. Ja u njoj nisam pronašao sebe, ni deliće svog života, tako da sam posmatrač sa strane...
Crtež je odličan, potpuno odgovara priči. Paleta boja je izabrana fenomenalno, tako da dodatno pojačava utisak geografske odrednice, bilo da se radi o džungli na tom nedefinisam mestu, bilo o Francuskoj.

Sa ovim se u potpunosti slažem.
Priča o usponu i padu jedne porodice koja je već razrušena, o želji oca-gubitmika i propalog alkoholičara da ipak ostavi u nasleđe nešto svojoj deci, kad im već nije pružio dovoljno ljubavi...
Atmosfera, dijalozi, način na koji je upisivan tekst u oblačiće i njihov oblik su savršeno urađeni.
Po mom mišljenju možda je malo zbrzan kraj. Iako očekivano bez "happy end"-a ipak ostaje ona iskra da će sve biti dobro.
U svakom slučaju PREPORUKA...

Carpe diem
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000