forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 268

manhunter
Moderator

19753 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/07/2020 :  17:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

hoćemo vidjeti kako djeluje 16/8!

Evo, i mene ubija neizvesnost!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik

6594 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2020 :  18:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by manhunter

Da otključam topic, da bismo videli kikyeve poluobnažene fotke? Hmmm...težak izbor..

Poštedi nas!

ako se dobro sjećam, ona tvoja neugledna trbušina na plaži..?
misliš da je to bilo ugodno za gledat?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
7127 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/07/2020 :  19:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Hvala mladji na pravovremenom otključavanju a posebno ReemCP-u koji je najprije pristao te potom vjerno prenosio moja tipovanja u tu temu. Hvala, ReemCP!

Nema na čemu, baš mi drago da si se vratio

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
4746 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/07/2020 :  22:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:

Samo sam ostao razočaran ljudima kao što su Peyo, koji me neugodno iznenadio ucjenjivačko-plačljivim postom da će otići s foruma nastavi li viđati takve postove...

Podsjetit ću što sam napisao vezano za sramotan sadržaj tvog posta:

quote:
Originally posted by Peyo

Samo citiranje izjave ovog senatora je sramota i za ljudsku vrstu i za forum. Dno dna.

Ako se ovo nastavi sam ću se udaljiti sa foruma na kojem se ovakve izjave toleriraju.

Niti sam plakao , niti sam ucjenjivao, čak se nisam ni tebi obraćao nego sam reagirao na sadržaj tvog posta od kojeg se nisi ničim ogradio. Dakle radilo se o iznošenju stava da ne želim sudjelovati u nečemu što bi sličilo na bilten KKK-a ili SS-a. To je moje pravo i moj izbor. Kao što je pravo moderatora da djeluje u skladu sa pravilima foruma.

Ne mislim da bi moje odsustvovanje s foruma izazvalo ikakvu reakciju ili nošenje crnog flora pa tako nisam ni u poziciji da ucjenjujem, niti bih to radio.

O tebi sam imao lijepo mišljenje kao članu koji doprinosi pozitivi na forumu i žao mi je ako sam u tome pogriješio. Svojedobno sam usvojio neke tvoje mudre prijedloge tako da mi je ovo tvoje ponašanje prilično razočaranje. Kao i ovakva imputiranja (i na moj račun ako sam dobro razumio):

quote:

To je ta svita ljudi koja je za slobodu govora ali do njima odgovarajuće granice (dok su njihove pjesme na traci), koja bi primila migrante u kuću ali istovremeno želi da crkne svatko tko je glasovao za stranku koju oni mrze... šlag današnjeg društva.

Žao mi je da nisi iskoristio priliku da kažeš da ne dijeliš razmišljanja iz onog svog posta, ali to je tvoj izbor.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3815 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/07/2020 :  22:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ima dosta članova foruma za koje se ne primijeti ako ih nema ni po godinu dana, no u slučaju tebe (Peyo) osjeti se već i dan apstinencije.
Tako da, pogled pravo i šibaj dalje kao i do sada. 👍🏼

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 268 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000