forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 279

danielp
Average Member

Serbia
930 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 17/08/2017 :  10:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Klasik 189 od danas na kioscima.

Trombovci na okup! jos kad bi ko prosli put ispucali odjednom 10-ak epizoda i odmah u HC!

"Energy of a single thought could determine movement of the Universe"
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/08/2017 :  21:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#388 - Povratak u dimenziju XL

Nikad mi ove priče iz paralelne dimenzije nisu bile dobre. Najgore od svega što je Bunker mogao napraviti što god mu je palo na pamet, hoću reći, nikad nije sa dovoljno pažnje i promišljenosti prišao pisanju nego se većina svodi na blesave obrate i usiljena iznenađenja puna besmislene akcije.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/08/2017 :  21:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#390 - Sretan Božić

Ove već graniči sa nadrealizmom, ali za divno čudo - dosta toga mi se svidjelo, posebno kad se tamo na groblju počnu pojavljivati svakakvi likovi pa onda umiru ili ubijaju jedan drugoga. Kraj je najslabiji od svega.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik

Vatican City
4445 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 17/08/2017 :  21:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
"Sretan Božić" je jedan od čudnijih AF iz tog perioda. Glede paralelnih dimenzija, meni je čak ona prva "Dimenzija XL" sasvim ok epizoda. Ali "Povratak u dimenziju XL" je stvarno dno dna.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/08/2017 :  22:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
"Sretan Božić" je jedan od čudnijih AF iz tog perioda.

Sviđa mi se baš zato što je tako čudan, nije besmislen i bezidejan kao što je slučaj sa nekim drugim epizodam, tako da je Bunker ovdje koliko-toliko uspio.
quote:
Glede paralelnih dimenzija, meni je čak ona prva "Dimenzija XL" sasvim ok epizoda. Ali "Povratak u dimenziju XL" je stvarno dno dna.

Prvu sam davno čitao pa se ne sjećam puno toga jedino da nisam bio uopće oduševljen, a ovaj povratak je baš bezveze.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/08/2017 :  20:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#395 - Ubojstva izvlačenjem

U ovom periodu stvarno ima dosta epizoda gdje je radnja baš ono teški crnjak, ubojstva i prijevare na svakom koraku a gotovo svi likovi su teški psihopati. Bude tu i smiješnog materijala ali nekad je toga malo i previše, tako da i ova priča pada u tu kategoriju.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/08/2017 :  22:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#401 - Voyeurova banda

Ovo je bilo pristojno.
Ismijavanje svih profesionalnih pravednika kojima je krajnji cilj novac, bilo je tu zabavnih kadrova a i prijevod nije toliko loš (Drpana i Prpana).
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/08/2017 :  22:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#403 - Udovica s one strane groba

Udovica Killer ustaje iz groba i ide okolo osvećivati se.
Previše je tu banalnosti i nategnutih situacija potpuno udaljenih od kakve-takve stripovske stvarnosti.
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
11784 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/08/2017 :  22:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#405 - ?

Naslov je i više nego prikladan za ovu priču.
Paralelne dimenzije poput one XL mi se nikad nisu previše sviđale a ovdje je Bunker bez stvarne potrebe ili bilo kakvog objašnjenja Alana preselio u alternativnu stvarnost 1948. godine gdje je Hitler živ. Ali kao da to nije dosta, on u toku priče nastupa na pozornici i pjeva neke kretenske pjesme, samo da navedem jedan primjer.
Loše.
Go to Top of Page
Page: of 279 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000