forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nove ili stare Zagor epizode?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

RAKOSI4
Senior Member

1930 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/07/2017 :  21:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
Starting Member

45 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 26/07/2017 :  08:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Pa eto, i stare i nove su mi drage, ali opet mi je nekako teško da odlučim.
Stare epizode mi se sviđaju jer su kao prvo klasici, zlatni klasici koji su se pojavili u vrijeme kada je Zagor cvjetao kao i ostali svijet stripa. Atmosfera je nekako veselija, i osjeti se onaj mitski žar darkwooda (kojeg danas mnogi autori ne umeju da prikažu). Nekako, kada pogledam te stare epizode, onda nešta zaista vidim u darkwoodu, nekako mi je priroda više označena... planine, rijeke, šume, brda... sve je baš ono zagorski urađeno. KOd današnjih epizoda to je malo drugčije, jer sve manje i manje Zagor se baca po drveću pomoći linijana, nekako mi je priroda više izostavljena naspram likova. Ono što mi se još sviđa kod starih epizoda je to da su se pojavile upravo u zlatnom periodu talijanskog stripa i to što su bile jako popularne i našem području, danas je strip kod nas jako siromašan i većinu nije briga za njega. Mana kod novihh epizoda mi je to što nemaju onaj duh koje su imale Nollitine epizode...

Nolittine epizode imaju dusu!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000