forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Popisi, biografije, bibliografije
 DYLAN DOG: kompletni usporedni popisi svih edicija
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Space Marine
Senior Member

Croatia
1094 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 18/03/2022 :  20:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za izbacivanje Maxi edicije s tog popisa narativnih lukova, nema baš nešto previše smisla da je tamo.

Svaka čast na ažuriranju Planeta Mrtvih sekcije, sad je baš pregledna te totalno jasna i nekom novom tko možda nikada nije ni čuo za to.

I Crossover/team-up popis je odlična ideja. Samo bih ja na taj popis još dodao i team-up s Creepy Past mini serijalom u kolorfestu 26.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1648 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/03/2022 :  22:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Slažem se za izbacivanje Maxi edicije s tog popisa narativnih lukova, nema baš nešto previše smisla da je tamo.

Svaka čast na ažuriranju Planeta Mrtvih sekcije, sad je baš pregledna te totalno jasna i nekom novom tko možda nikada nije ni čuo za to.

I Crossover/team-up popis je odlična ideja. Samo bih ja na taj popis još dodao i team-up s Creepy Past mini serijalom u kolorfestu 26.

Maxi izbačen, Creepy past dodan (planirao sam to prvo, ali sam nekako na kraju smetnuo s uma )
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000