forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 310

vice
Advanced Member

Croatia
3940 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2017 :  00:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by vice

A brale, ja sam mislio kako ćeš nabrojati 10 nezavisnih ostvarenja poput Apprentice, Loveless, Erdmanna i štotigajaznam, a ti udrija po superherojštini.

I među jednima i drugima svake godine bude odličnih ostvarenja.

Slažem se. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1486 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/11/2017 :  08:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Pa, ovogodišnji koji su mi bolji/draži od Wind Rivera su: Logan, Thor Ragnarok, Guardians of the Galaxy 2, Spider-Man Homecoming, Wonder Woman, Blade Runner 2049 i Brawl in Cell Block 99.

Hvala na listi, iako tu nema bas nesto za mene. Gledao GotG2 koji mi je bio osrednji i vrlo dobar Blade Runner 2049.

Sto se tice mojih ovogodisnjih favorita, preporucio bih svima Good Time (http://www.imdb.com/title/tt4846232/?ref_=nv_sr_1), film koji je prosao dosta nezapazeno, a po meni je u samom vrhu ovogodisnje ponude. Od poznatijih/komercijalnijih naslova najvise su mi se svidjeli vec spomenuti nastavak Blade Runnera i Atomic Blonde. Spomenuo bih jos vrlo dobar mađarski film Tijelo i dusa (http://www.imdb.com/title/tt5607714/) kao i Mother!, no on stvarno nije za siru publiku.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2853 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/11/2017 :  15:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Još uvijek mi nije jasno što to ljudi vide u Wonder Woman. Film je kliše superherojština bez ijedne originalne ideje. Precjenjen do bola. Žena superheroj je zaslužila bolji film. I glumicu kojoj je gluma na prvom mjestu. Gal Gadot je sposobna prikazati samo jedan izraz lica - "vidi me kako sam cute".

Zapravo zadnjih godina skoro da nema superherojskog filma koji je stvarno dobar, svjež, originalan. Reciklaža jednog te istog do imbecilnosti. WW ništa, GotG2 puno lošiji od prvog, SMHomecoming je pogodio glumca i imao odličnog negativca, sve drugo je traljavo, humor katastrofalan, XMA najlošiji XM film uz WOrigins, Logan je solidan, ali prehajpan kao i WW, ako ovi filmovi dobiju nominacije za najbolji film, to je još jedan dokaz da je akademija go kurac, Dr Strange ništa, dosađivao sam se, DC Universe filmovi svi u kantu za smeće, Antman solidna zabavica.
GotG, XM DOFP i Dedpul su jedini SH filmovi u posljednje 3-4 godine koje bih mogao nazvati stvarno dobrim i zabavnim.
Moram još odgledati novog Tora, kontam da bi mogao biti ok.
Go to Top of Page

fandango
New Member

116 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 16/11/2017 :  16:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Fandango, hvala na letterboxd listi. ;)

Nema na cemu, ugodno gledanje i sjeti se napisati koju preporuku!
Go to Top of Page

fandango
New Member

116 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 16/11/2017 :  16:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Na temu superherojstine ili ne: svakom svoje i u svacemu ima i dobroga i losega, sto Bushido kaze. Meni osobno je Wind River filmcina, taman mi takvi filmovi pasu (pasat ce ziher i Three Billboards...), a superherojstinu gledam malo rjedje. Makar su dobri do jako dobri, pogotovo Marveli.

Evo jedno vidjenje s kojim se donekle slazem: https://www.theguardian.com/film/2017/oct/31/why-all-superheroes-look-the-same-marvel-dc-justice-league

A ovo mi je skocilo dolje dok sam pisao odgovor, koji majstor!
https://www.theguardian.com/music/2017/oct/10/john-carpenter-interview-anthology-film-scores br /

Highlight

Robert Rodriguez is set to remake Escape From New York and there’s another Halloween project coming in 2018. How do you feel about people remaking your films?

I love it, if they are going to pay me money. If they pay me, it’s wonderful. If they don’t pay me, I don’t care. I think it’s unfair if they don’t pay me. I think everyone should pay me. Why not? I’m an old guy now and I need money. Send me money.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1406 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 16/11/2017 :  16:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Zapravo zadnjih godina skoro da nema superherojskog filma koji je stvarno dobar, svjež, originalan. Reciklaža jednog te istog do imbecilnosti. WW ništa, GotG2 puno lošiji od prvog, SMHomecoming je pogodio glumca i imao odličnog negativca, sve drugo je traljavo, humor katastrofalan, XMA najlošiji XM film uz WOrigins, Logan je solidan, ali prehajpan kao i WW, ako ovi filmovi dobiju nominacije za najbolji film, to je još jedan dokaz da je akademija go kurac, Dr Strange ništa, dosađivao sam se, DC Universe filmovi svi u kantu za smeće, Antman solidna zabavica.
GotG, XM DOFP i Dedpul su jedini SH filmovi u posljednje 3-4 godine koje bih mogao nazvati stvarno dobrim i zabavnim.

a i ti si deset godina stariji nego kad si gledao iron man 1

Edited by - Vlaadisha on 16/11/2017 16:59:04
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31769 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/11/2017 :  18:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Justice League ubio za sve pare. Ja prezadovoljan!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
5507 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 :  19:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne znam koje to proljeve ti gledaš, ali ja sam ove godine pogledao barem 5 boljih filmova od Wind River, iako je i on odličan.

Ako nije problem napiši koji su to. Wind River nisam gledao i ne planiram, ali uvijek volim čuti šta se ljudima sviđa, možda se nađe i nešto za mene.

Sto ne planiras da pogledas Wind River, Shaneru?
Prosle godine si pogledao Hell or high water koji je napisao isti scenarista Taylor Sheridan, s tim sto je sada on i reziser Wind Rivera.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
5507 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 :  19:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Robert Rodriguez is set to remake Escape From New York and there’s another Halloween project coming in 2018. How do you feel about people remaking your films?

I love it, if they are going to pay me money. If they pay me, it’s wonderful. If they don’t pay me, I don’t care. I think it’s unfair if they don’t pay me. I think everyone should pay me. Why not? I’m an old guy now and I need money. Send me money.

Au koja ludost. Raditi rimejk klasika kakav je Escape from new york.
Glupost
Potpuno nepotrebno.

Ja jedino ne znam zasto niko ne pravi nove nastavke Prljavog Harija, to je jedini vid rimejka ili ja bih pre uradio nastavak price ili prikvel dok je Kalahan jos radio za policiju.
Nek glumi Scot Eastwood, Klintov sin, ionako je pljunuti cale. A za scenaristu uzeti scenaristu True Detectivea Nic Pizzolattoa ili nekog ko moze da napise interesantan detektivski mistery triler. Reziser moze da bude i cale Eastwood, a ako je vec previse star ima dosta mladih dobrih rezisera koji bi mogli to da izvedu.
Go to Top of Page

swamp thing
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2853 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/11/2017 :  20:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by swamp thing

a i ti si deset godina stariji nego kad si gledao iron man 1

I bolji nego ikad, yeeeah
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1486 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/11/2017 :  21:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sto ne planiras da pogledas Wind River, Shaneru?
Prosle godine si pogledao Hell or high water koji je napisao isti scenarista Taylor Sheridan, s tim sto je sada on i reziser Wind Rivera.

Jesam, i bio mi je loš. Tako da Sheridan očito nije my kind of guy i još mi k tome tematika Wind Rivera nije interesantna, a ni trailer me nije privukao. Mislim, pogledao bih ga ja vjerojatno da nema stvari koje me više privlače, no takvih je puno.

Inače, iskoristit ću i ovu priliku da spomenem Good Time. Imam neki osjećaj da bi ti se mogao svidjeti, a on samo stoji na netu i čeka.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
8735 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/11/2017 :  23:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pogledao The Witch. Jedan dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem. Fanatično religiozni puritanci 17. stoljeća i vještice - to uvijek obećava. Film kojeg se čak i Stephen King prepao.
7,5/10

http://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=fn_al_tt_1

https://twitter.com/stephenking/status/699403703724457985?lang=en
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1486 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/11/2017 :  00:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pogledao The Witch. Jedan jako dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem.

Edited by - Shaner on 17/11/2017 00:19:49
Go to Top of Page

swamp thing
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2853 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/11/2017 :  15:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pogledao The Witch. Jedan dobar, iako možda previše spor, atmosferičan mindfuck film sa vrlo upičenim krajem. Fanatično religiozni puritanci 17. stoljeća i vještice - to uvijek obećava. Film kojeg se čak i Stephen King prepao.
7,5/10

http://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=fn_al_tt_1

https://twitter.com/stephenking/status/699403703724457985?lang=en

Slažem se, jako dobar. Meni nije bio spor (ako pod tim mislis razvucen i na momente dosadan).
Go to Top of Page

fler
Average Member

Croatia
851 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/11/2017 :  15:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote

Pogledao napokon sinoć The Babysitter.

Neočekivano zabavan i opičen film od početka do kraja, vrlo sam ugodno iznenađen (McG mi nikad ne ulijeva povjerenje).
Samara je .. uh, nevjerojatna .
(igrom slučaja, eto je i u Mayhem, što je u planu večeras)

Preporuka: ne gledati trailer.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
3935 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/11/2017 :  18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I meni se film svidio.
Slažem se za glumicu.
Go to Top of Page
Page: of 310 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.2 seconds. Snitz Forums 2000