forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 325

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
3182 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/06/2020 :  22:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Ivanl - ako ti nije problem provjeriti kad budeš doma, Zagor LL 73, stranica 33, ova vinjeta ispod. Je li ti pišu ova crna slova na vinjeti?

A gdje si ovo izvukao? Znam da si prodao svoje LL Zagor primjerke ili ti je preživio koji.

Usput, tu piše: "La grotta del incubo" iliti po naški "Pećina straha".

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member

3976 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 :  22:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

“Pripovijesti sutrašnjice” novi su projekt legendarnog Tiziana Sclavija, kreatora Dylana Doga, a premijerni album pod naslovom “Nemoguća knjiga” također će se naći u našoj novoj turi koja će do kraja mjeseca biti vani...Smile

Naravno, više detalja o ovom izdanju (a i o svima ostalima iz tekuće ture) očekujte uskoro na istome ovom mjestu!Smile

Mislim da na ovoj naslovnici gruco ima vece mudo, nego dylan glavu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

9129 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 :  22:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cavenago majstorcina sa velikim M! Steta sto ne radi papirnate copertine.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik

Croatia
6985 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/06/2020 :  22:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Evo provjerio. Jesu. A bas sam ga nedavno procitao, ne primjecuju se bas od ovog grmlja i zelenila, ali tu su.

Hvala Ivanl

quote:
Originally posted by Spock

A gdje si ovo izvukao? Znam da si prodao svoje LL Zagor primjerke ili ti je preživio koji.

Usput, tu piše: "La grotta del incubo" iliti po naški "Pećina straha".

To je jedan kolega s foruma hr. uslikao (njegov primjerak ), pa sam obećao da ću pitati za njega na LL forumu da li je to kod svih tih primjeraka tako, ali sam zaboravio lozinku za taj forum :(.

Je, to piše, Poli je isto došao do tog rješenja tamo na dr. temi

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=41820&REPLY_ID=2329028

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
5775 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 05/06/2020 :  22:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by delboj

quote:

# zlatan bihac, zasto bi se takmicili?
Druga zemlja, drugi nakladnik.

To dvoje je najmanje bitno. Cijena je važnija.

Zasto?
Ne znam kakvo ce biti VC izdanje, (pretpostavljam kiosk, jeftino), a ovo LL se zna zasto ce kostati. Kvalitet. Kolekcionarski primjerak. Ne vidim problem. Jedno izdanje za 'siroke mase' drugo za ljubitelje kvalitetnijih hc izdanja...
Mislio sam da smo to apsolvirali.

pa prije dan-dva je bilo 5 stranica napisano o tome kako izdavaci kalkulisu sa edicijama, kako se takmice ko ce prvi izdati pojedine edicije, gleda se kad ce ko najaviti i ostalo..evo, sad opet imamo primjer da u samo par dana dva izdavaca najave istu ediciju...zbog toga i komentar na to...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

9129 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 :  23:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:

quote:
Originally posted by delboj

quote:

# zlatan bihac, zasto bi se takmicili?
Druga zemlja, drugi nakladnik.

To dvoje je najmanje bitno. Cijena je važnija.

Zasto?
Ne znam kakvo ce biti VC izdanje, (pretpostavljam kiosk, jeftino), a ovo LL se zna zasto ce kostati. Kvalitet. Kolekcionarski primjerak. Ne vidim problem. Jedno izdanje za 'siroke mase' drugo za ljubitelje kvalitetnijih hc izdanja...
Mislio sam da smo to apsolvirali.

pa prije dan-dva je bilo 5 stranica napisano o tome kako izdavaci kalkulisu sa edicijama, kako se takmice ko ce prvi izdati pojedine edicije, gleda se kad ce ko najaviti i ostalo..evo, sad opet imamo primjer da u samo par dana dva izdavaca najave istu ediciju...zbog toga i komentar na to...

Ma razumijem. Ali oni se nikako po politici,(filozofiji) izdavastva ne mogu usporedivati, uz to sto su iz razlicitih drzava. Bez obzira na 'zajednicko' trziste. A i sigurno ni jedni ni drugi nisu to priredili i realizirali u par dana. Taj je proces malo dugotrajniji. Evo pogodilo se, i to je... publike sto se tice,jedni ce gustat u kiosk izdanju, drugi u albumskoj formi. I sve 5.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik

Croatia
9812 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/06/2020 :  23:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Činjenica da ni jedni ni drugi ne računaju na istu publiku... Čak mislim da će prije neki kupac Libellusa uz njihovo izdanje uzeti i meki uvez od VČ ( nek se nađe ;-) ) nego što će onaj tko ima namjeru uzeti VČ potrčati kupiti Libellus. I ovo san baš nekidan najavija da vidite kao nema utrke... jer kad je VČ najavija svoje izdanje Libellus je svoje već pripremija za tisak. Dakle krenuli su u pripremu prije najave VČ. U ostalom, svi izdavači znaju sve... nema tu iznenađenja. Kao što nema ni izznenađenja u činjenici da će sve, što iole valja, jednog dana biti na tržištu obe zemlje od različitih izdavača. I tu bi mogli završit raspravu a pohvalit i jedne i druge ( i treće i dvadesete... ) što ulažu novac i trud da svojim kupcima pruže mogućnost uživanja u najboljim ostvarenjima devete umjetnosti.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
5775 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 05/06/2020 :  23:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sad barem znamo da nije kom. mark u pitanju...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
16053 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/06/2020 :  00:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jaki u ništa:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 325 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000