forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

risbozg
Advanced Member

Croatia
11421 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/11/2018 :  23:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ne sumnjamo da je Dragonero dobar.. dapače...ali NN je br.1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 10/11/2018 23:39:38
Go to Top of Page

Kerempir
Starting Member

91 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 12/11/2018 :  07:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uh, nadao sam se barem jednom (tro)broju.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11421 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/11/2018 :  08:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
svi smo se nadali ali je ovaj puta dragonero odneo glavninu izdanja...tak je kak je

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14143 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2018 :  09:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vas već imaju u šaci
sad treba nove žrtve za harač pronaći :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11421 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/11/2018 :  10:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

Hercule Poirot
Senior Member

2381 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/11/2018 :  10:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

vas već imaju u šaci

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
4923 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/11/2018 :  11:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

za one koji nisu citali dragonera...nesto najbolje sto je u novije vreme izaslo u boneliju..probajte svidece vam se

Uistinu vjerujem da je to Vietti odlično odradio s obzirom da se sav dao u ovaj serijal nakon Nathana. Ali tematika me nimalo ne privlači i nisam ljubitelj tih fantasy elemenata. Uvijek su mi i kod Nathana najlošije epizode bile one u kojima je bilo previše fantasyja.
Go to Top of Page

Odoakar
Starting Member

41 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 12/11/2018 :  11:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo stvarno zaozbiljno da na interliberu neće biti ni jedan novi nathan?

Imam nula interesa da započinjem sa novim serijalom, pa makar bio Viettiev.

A nista, 'višak' love će biti potrošen na Fibra štandu.

Edit: vidim da je ekipa na Libellus forumu oduševljena najavom Dragonera. Je li stvarno tako dobar strip? Ima gdje na netu za vidjeti par tabli iz stripa, zanima me kakav je crtež...

Edit2: ok, malo sam protrčao kroz Dragonero thread ovdje, crtez je fenomenalan. A vidim i da se spominje da je ovo najbolji SB serijal u zadnjih 10ak godina...

Ali isto mislim da mi je preskupo otvarati još i tu 'frontu'...

Edited by - Odoakar on 12/11/2018 12:12:12
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14143 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2018 :  12:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by zeljko

vas već imaju u šaci

draža im je jedna nova uhvaćena ovca nego 299 onih koje već imaju u toru

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
14143 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2018 :  12:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bog stripa je rekao ne otvaraj novo bojište dok nisi završio sa prethodnim

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Starting Member

91 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 12/11/2018 :  14:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Jel ovo stvarno zaozbiljno da na interliberu neće biti ni jedan novi nathan?

Imam nula interesa da započinjem sa novim serijalom, pa makar bio Viettiev.

A nista, 'višak' love će biti potrošen na Fibra štandu.

Edit: vidim da je ekipa na Libellus forumu oduševljena najavom Dragonera. Je li stvarno tako dobar strip? Ima gdje na netu za vidjeti par tabli iz stripa, zanima me kakav je crtež...

Edit2: ok, malo sam protrčao kroz Dragonero thread ovdje, crtez je fenomenalan. A vidim i da se spominje da je ovo najbolji SB serijal u zadnjih 10ak godina...

Ali isto mislim da mi je preskupo otvarati još i tu 'frontu'...

Dragonero je meni dobar strip, i sam sam bio na hoću-neću oko LL Dragonera, ali eto, ne želim novi ongoing serijal, barem ne van kioska. Mogu si priuštiti ovo, ali ima drugih stripova koje želim, ne želim se ograničavati samo na Bonelli.

Drago mi je zbog onih koji su željeli takav Dragonero, ali sad se pitam kako će se to odraziti na prodaju drugih serijala? Koliko bi mjesečno LL izdavao novih brojeva? Oko 8? Kako će u sve to upasti Nathan? Zagor mi se čini da je neupitan, možda i Tex, ostali stripovi će dobiti svoj udio u mjesečnoj turi po kojem kriteriju?

Ništa, ovaj IL će se više potrošiti na Fibrinom štandu, tamo ima dosta raznolikih prelijepih stripova, a Nathan kad stigne, jbg, ne sekiram se više.

Edited by - Kerempir on 12/11/2018 14:15:43
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000