forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Western
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Crtac
Junior Member

320 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 28/11/2017 :  21:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Posle mnogo godina sa cetkicom moji utisci su sledeci :lakse je tusirati cetkom na papiru brze je,elektronika , olovka je bolja i gumica mazes brisati koliko hoces i isprobati vise mogucnosti u kadru.Za mene bi idealno bilo kombinacija ta dva naravno kad bih imao dobar alat i skener kako to nemam ostaje mi i dalje elektronika i jos nesto sam primetio koristeci elektroniku zeznuo sam potez cetkicom prilikom tusiranja previse sada izvlacim prave linije umesto da budu vise zakrivljene.
Go to Top of Page

borislav
Starting Member

24 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 28/11/2017 :  22:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo izgleda puno bolje, vidi se da imaš crtu pod kontrolom. kad radiš kompjuterom se vidi da crta ne slijedi uvijek smjeru koju hočeš, sad razumijem zašto si ponekad nacrtao čudno savijene prstove.
dali ovaj western strip radiš bez skicirki - olovke?
Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

320 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 28/11/2017 :  22:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Radim sa olovkom prvo, pa tus.
Go to Top of Page

borislav
Starting Member

24 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 09/12/2017 :  08:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo igranje perspektivom. Dali svu motiviku uzimaš od hermana?
Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

320 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 10/12/2017 :  08:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Filmovi i svi stripovi Francusko- Belgijske skole su idealni za ucenje kadriranja,naravno vremenom kad postignes odredjeni stepen komponovanja kadra pocinjes i sam da eksperimentises,tek tada sledi uzivanje u kreirenju stripa.
Go to Top of Page

Crtac
Junior Member

320 Posts

Member since 20/11/2016

Posted - 10/12/2017 :  14:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Crtac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000