forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 673

Kontrast 2
Senior Member

1791 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 06/11/2019 :  14:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Ne Solar - ti se ponašaš kao uvredjeni tinejdžer.
Izneo si svoje zapažanje o Buretovim scenarijima - i šta?
Niko ne sme da kaže drugačije mišljenje?
A ako ga iznesem - onda sam samo kontraš?
Drugim rečima - dozvoljeno je samo aplaudiranje iznesenom mišljenju, aminovanje, odobravanje, ono +1,...

Jesi li nekada čuo za pojam "rasprava"?
Kako misliš da se ona vodi?
Tako što neko iznese mišljenje - a svi ostali nemo ćute?
Treba li ja Neletu da kažem da "samo kontrira mom mišljenju i ponaša se kao uvredjeni tinejdžer"?
Ja ne mislim tako.
Izneo sam činjenice, postavio slike, on je izneo svoje crteže - a ostali čitaoci foruma neka procene ko je u pravu.
To je suština rasprave.

Problem je kada odredjeni broj ljudi ima identično mišljenje i pomisli da i svi ostali moraju da imaju mišljenje istovetno njihovom, zbog nekog njihovog "boljeg uvida" u stvari.
Imam svoje mišljenje o svemu u šta se koliko-toliko razumem (u rasprave o onome što me ne zanima se i ne uključujem) i spreman sam da ga iznesem i branim pred svakim.
Ko ima kontraargumente - neka ih iznese, ko nema - pošteno je da me stavi na "ignor listu", a ne da mi zamera što iznosim ono što mislim.
Ne moramo svi svima da se dopadamo...
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
18163 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/11/2019 :  14:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ne moramo svi svima da se dopadamo...

Tu se slažemo.
Go to Top of Page

Korg
Average Member

Ireland
843 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 06/11/2019 :  14:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Nije Barison za kolora.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member

2494 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 06/11/2019 :  15:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Iskreno Barison mi se sve manje sviđa.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
3401 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2019 :  15:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
koja god da je priča neovisno o scenaristu, netko se nadje kritizirati buratinija. to je postao dio folklora. Pa šta je loše u tome da se u takvoj priči na kraju objasni slijed dešavanja i nečiji motivi. tako završavaju sve priče Agate Kristi ili Poirota.
quote:
Originally posted by solar

Kontrast dosadan si sa tim tvojim namjernim i predvidljivim kontriranjem.

Go to Top of Page

murdo
Junior Member

Anguilla
496 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 06/11/2019 :  16:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

koja god da je priča neovisno o scenaristu, netko se nadje kritizirati buratinija. to je postao dio folklora. Pa šta je loše u tome da se u takvoj priči na kraju objasni slijed dešavanja i nečiji motivi. tako završavaju sve priče Agate Kristi ili Poirota.
quote:
Originally posted by solar

Kontrast dosadan si sa tim tvojim namjernim i predvidljivim kontriranjem.

Loše je možda to što Bure nije Agata Kristi.. I što ponovno čitanje nije toliko zanimljivo. Uglavnom su takve priče bezvezne, samo je "zanimljiva" misterija, i kad se ona otkrije to je to. A uglavnom je lako pogoditi tko je kriv, tako da je i ta napetost lažna. Npr. negativac skine masku, Zagor se jedini iznenadi, jer svi znaju tko je zapravo ispod maske. Mislim da i Čiko uglavnom zna. Uglavnom u ovim nedavnijim Buretovim Zagorima odmah se zna tko će biti "tajanstveni" negativac, očito je odmah na početku, pa to objašnjenje izgleda još smiješnije.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
28004 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/11/2019 :  17:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Table iz novog kolorca me podsjećaju na onaj prošlogodišnji specijal kojem sam već zaboravio ime.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
3680 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/11/2019 :  18:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
barison u boji grozan
Go to Top of Page
Page: of 673 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000