forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Oki
Advanced Member

Croatia
3058 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/10/2017 :  19:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...evo danas novog trailera za Detroit:
https://youtu.be/DJ7cDAdJxqo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3058 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/10/2017 :  19:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i za Last of us 2, također novi trailer:
https://youtu.be/VXUPpxA32Og
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3058 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/11/2017 :  18:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sutra mi neki lik prodaje igru Uncherted 4 A thief's end, izdanje koje na 1 disku ima i The lost legacy.
Kaže osobno je prešao obje igre sa tog jednog diska.
Komentirajte, nisam pametan ovdje... Postoji li takvo izdanje?

Mislim da ne postoji...prije će biti da su to oni neki Lost legacy 4on4 turniri koji iskaču s vremena na vrijeme ako imaš instaliran Uncharted 4 na plejki pa misli čovjek da je to Lost legacy igra....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
12839 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2017 :  16:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako netko ima viška PS4 igre za zamjenu:

Rise of the tomb raider
Limbo / Inside

Imam nekih 9 igara za zamjenu...

What failure ... His failure towered over other men's successes.

Edited by - Obi-wan on 25/11/2017 19:59:02
Go to Top of Page

Whetherpine
Junior Member

Croatia
331 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 25/11/2017 :  13:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?
Go to Top of Page

stripofil
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 :  12:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Ekipa imate dobre popuste na PS4 i igrice.

PS4 Pro za 2250kn
VR za 1440kn
PS4 + VR + kamera + igrice za 2250kn
Igrice od 120kn
...

Ako kupujete u SD možete dobiti dodatnih 10% popusta za upis u newsletter. Bilo je i 20% popusta za plaćanje mastercardom, ali sad to više ne vidim.

SD link

Instar
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
12839 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/12/2017 :  20:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?

Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...

Go to Top of Page

Whetherpine
Junior Member

Croatia
331 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 07/12/2017 :  07:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...

To mije jasno, ali zanima me jel su na kolekciji remasterirane igre ili ne?
Ko bi kupovao tri igrice kad možeš s jednom proći jeftinije?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
12839 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/12/2017 :  08:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

3 u 1 je izašlo poslije kada su pojedinačne već kupili svi koji su to htjeli. Pa je onda opet bilo novih kupaca jer su 3 igre na 1 disku. Cijena 3 u 1 jest bolja, ali nije to toliko drastično, pojedinačne se mogu naći vrlo jeftino. Igre su iste (remasterirane naravno) tako da slobodno možeš kupiti collection. Ja sam ponovo igrao 2 i 3 sa collection diska i nemam nikakve zamjerke. Svakako vrijedno igrati i imati u kolekciji...

Go to Top of Page

Whetherpine
Junior Member

Croatia
331 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 08/12/2017 :  11:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

quote:

3 u 1 je izašlo poslije kada su pojedinačne već kupili svi koji su to htjeli. Pa je onda opet bilo novih kupaca jer su 3 igre na 1 disku. Cijena 3 u 1 jest bolja, ali nije to toliko drastično, pojedinačne se mogu naći vrlo jeftino. Igre su iste (remasterirane naravno) tako da slobodno možeš kupiti collection. Ja sam ponovo igrao 2 i 3 sa collection diska i nemam nikakve zamjerke. Svakako vrijedno igrati i imati u kolekciji...

Hvala na odgovoru!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
3942 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/12/2017 :  13:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Upravo suprotno.
Prvo je izašla kolekcija na jednom disku, a tek zatim igre zasebno, zbog potražnje nekih koji nisu željeli ponovno sve tri igre, iz nekog razloga.
I sve su remasterirane.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
12839 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/12/2017 :  20:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Upravo suprotno.
Prvo je izašla kolekcija na jednom disku, a tek zatim igre zasebno, zbog potražnje nekih koji nisu željeli ponovno sve tri igre, iz nekog razloga.
I sve su remasterirane.

Eh logike...

Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000