forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja KOMESAR RIČARDI 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 16/11/2018 : 10:04:48



Komesar Ričardi, uvek ozbiljan detektiv teške naravi, glavni je junak priča koje se odvijaju u Napulju tridesetih godina prošlog veka. Ričardi poseduje dar koji je istovre­meno i njegovo prokletstvo: on vidi mrtve i u njima njihove poslednje trenutke života, poslednju misao, poslednje ose­ćanje. On oseća njihov bol.

Napulj, april 1931. Gatara Karmela Kalize svirepo je ubi­jena u kući u kvartu Materdei. Kao medijum, ljudima je poklanjala snove; kao zelenašica, pila im je krv... Druga istraga komesara Ričardija ima boju proleća i ukus ludila.

Format: 14.5x20.5 / Br. str.: 176

Druga epizoda ovog serijala: KLETVA KRVI biće na Letećem startu od 15.11. do 18.11, po ceni od 800 dinara, u striparnici„Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu.

Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu biće 900 dinara, a u ostalim knjižarama 1.199 dinara.
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 14/01/2019 : 16:34:22
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Stvarno ne bih da ispadnem hejter ali da li sam ja stvarno jedini koji misli da je uvez na Bonelijevim ČK izdanjima katastrofalan? Problematičan je dio nakon prve stranice i na kraju, prije posljednje - tako da, prilikom čitanja, moraš kao kreten paziti da ne otvaraš pod uglom nikako većim od 45 stepeni. Napominjem, to nije slučaj sa ostalim njihovim izdanjima.


takav je bio primerak Jan Dixa 1 koji sam čitao.
sawitch Posted - 14/01/2019 : 15:41:35
Sto? Ja nemam taj problem.
Tornadomaster Posted - 14/01/2019 : 14:38:10
Stvarno ne bih da ispadnem hejter ali da li sam ja stvarno jedini koji misli da je uvez na Bonelijevim ČK izdanjima katastrofalan? Problematičan je dio nakon prve stranice i na kraju, prije posljednje - tako da, prilikom čitanja, moraš kao kreten paziti da ne otvaraš pod uglom nikako većim od 45 stepeni. Napominjem, to nije slučaj sa ostalim njihovim izdanjima.
zare80 Posted - 20/11/2018 : 22:44:28
Meni je strip odlican, sa jako dobrim zapletom. Odgovara mi sve i u prvom i u drugom delu
sawitch Posted - 18/11/2018 : 21:18:22
Redak Bonelli koji necu kupovati. Prvi me smorio za deset. Da je deo neke edicije pa da je zbog kompleta uzeo bih, ovako ne.
velka031 Posted - 18/11/2018 : 21:12:47
Odličan Dylan...
agochkov Posted - 17/11/2018 : 19:44:28
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Melusine
Ričardi poseduje dar koji je istovre­meno i njegovo prokletstvo: on vidi mrtve i u njima njihove poslednje trenutke života, poslednju misao, poslednje ose­ćanje. On oseća njihov bol.


Ima li neka epizoda Dilana Doga s ovakvom tematikom, da neki lik ima taj dar? Zvuči mi poznato.



Video sam kako umires? original br 27, tu ima neka slicna tematika
Dr. Zistis Posted - 17/11/2018 : 18:53:40
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Odličan strip, vrhunsko izdanje, odličan prijevod! Bravo!



Potpisujem
delboj Posted - 17/11/2018 : 09:23:48
quote:
Originally posted by Melusine
Ričardi poseduje dar koji je istovre­meno i njegovo prokletstvo: on vidi mrtve i u njima njihove poslednje trenutke života, poslednju misao, poslednje ose­ćanje. On oseća njihov bol.


Ima li neka epizoda Dilana Doga s ovakvom tematikom, da neki lik ima taj dar? Zvuči mi poznato.
supermark Posted - 16/11/2018 : 22:45:40
quote:
Originally posted by Anto_123

Ovo mi je novo,jeli netko čitao? valjali šta?




http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49918

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48696&whichpage=1
risbozg Posted - 16/11/2018 : 21:08:27
super..kupuje se ovaj odličan strip
Anto_123 Posted - 16/11/2018 : 18:29:52
Ovo mi je novo,jeli netko čitao? valjali šta?
Hercule Poirot Posted - 16/11/2018 : 11:04:02
Odličan strip, vrhunsko izdanje, odličan prijevod! Bravo!
velka031 Posted - 16/11/2018 : 10:33:08
Bravo ČK!
Sjajna naslovnica.
ivanl Posted - 16/11/2018 : 10:31:23
Evo i 'duje'...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000