forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Skate or die

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 06/04/2022 : 23:57:25
Razmišljam o nekom novom projektu, pa me zanima koliko od vas je ikada skejtalo?
Da li imate još negdje vaš stari skateboard?

Javite se svi koji imate kod kuče skateboard, rolka (kako ih mi zovemo u Sloveniji), može biti i u lošem stanju, znači polomljena, fale kotači,...nema veze, samo javite da vidim šta imate, pa ču kasnije objasniti detalnjije o čemu se radi
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
1Euro Posted - 07/04/2022 : 14:17:26
quote:
Originally posted by izivko

Imam ja nekoliko od sina. Pošalji mi 150 € i tvoji su.



poslikaj i pokaži fotografije pa ču ti reči koje me zanimaju. Slikaj tako da se vide grafika
izivko Posted - 07/04/2022 : 14:04:10
Imam ja nekoliko od sina. Pošalji mi 150 € i tvoji su.
1Euro Posted - 07/04/2022 : 13:45:05
quote:
Originally posted by ReemCP

@1Euro - ako ti može pomoći, ima jedna srodna tema gdje smo pisali o skejtanju, iako je većinom naglasak bio na rolanju, pogledaj ovdje kad stigneš: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51454#0



nisam znao da več postoji topik na tu temu, iako ja nisam toliko mislio razgovarati o rolkanju, skejtanju, rolanju,...kao rekreaciji nego o jednom projektu kojeg sam zamislio u vezi toga, skateborda.

Uvijek su me privlačile slike/grafike na skateboardovima, recimo kod kuče imam batman skateboard (na prvoj strani batman znak, na drugoj strani lijepa grafika gothama, šišmiša,... onda imam jedan drugi skejt, malo više moderniji kotači su drukčiji, puno brži,...isto tako zanimljiva grafika jednog obojenog lica, koji viče ili tako nešto,...moram pogledati gdje imam te skejtove, znam da sam se sa njime vozio i u Hrvatskoj (Poreč) svi su išli na plažu a ja sam se vozio skejtom, uvijek sam ga vozio sa sobom u kolima, pa kada sam naišao na neku zanimljivu cestu, izvadio sam ga van i wroooooooooom!!!! Nisam nikada znao baš neke trikove sa skejtom a ni to me nije toliko zanimalo kao vožnja, ono po cesti, trgovima, po ulici, gradu,....to šta sad ljudi prakticiraju sa rolerima ili skirojem,...

Pa sam mislio, da bi organizirao nekakvu galeriju ovih grafika na skejtovima. Da se ljudi jave, posude svoj skejt, nema veze kakav, može biti razlupan, sve je to dio karaktera, istorije skejta, provenanca (tko, gdje, kad,...se s njim vozio) možda neke fotografije,....pa da se napravi neka izložba. Bilo bi zanimljivo za vidjeti.
Zašto bi u galerijama bile samo umjetničke slike, kipovi,...možda bi nekoga zanimala i ovakva popart scena skejtanja, da se prikaže grafike sa skejta kao umjetničko djelo. Po mome mišljenju i je umjetničko djelo, neke grafike na skejtovima su stvarno prekrasne. Znači umjesto umjetničkih slika starih slikara mogla bi se napraviti izložba umjetničkih slika na skejtbordovima, mogli bi se prikazati i neki filmovi o skejtanju kao ovaj Trashin, možda i neke stare t-shirt majice iz 80' i 90' godina,....

Jel ima netko od vas nešto zanimljivoga, što bi mogao posuditi za izložbu?
Caleb Posted - 07/04/2022 : 13:38:51
quote:
Originally posted by emirem

Ja cekam da izadje na trziste onaj skate iz drugog dijela "Back to the Future".😊


Trebalo je da izadje 2015. godine, ali je nesto poslo po zlu. Great Scott!!
1Euro Posted - 07/04/2022 : 13:24:49
quote:
Originally posted by bluefield





jedan od mojih najboljih filmova!!!
ReemCP Posted - 07/04/2022 : 12:13:42
@1Euro - ako ti može pomoći, ima jedna srodna tema gdje smo pisali o skejtanju, iako je većinom naglasak bio na rolanju, pogledaj ovdje kad stigneš: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51454#0
emirem Posted - 07/04/2022 : 09:01:13
Ja cekam da izadje na trziste onaj skate iz drugog dijela "Back to the Future".😊
bluefield Posted - 07/04/2022 : 00:51:34

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000