forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Skate or die
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/04/2022 : 23:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Razmišljam o nekom novom projektu, pa me zanima koliko od vas je ikada skejtalo?
Da li imate još negdje vaš stari skateboard?

Javite se svi koji imate kod kuče skateboard, rolka (kako ih mi zovemo u Sloveniji), može biti i u lošem stanju, znači polomljena, fale kotači,...nema veze, samo javite da vidim šta imate, pa ču kasnije objasniti detalnjije o čemu se radi

bluefield
Average Member



Czech Republic
915 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 07/04/2022 : 00:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/04/2022 : 09:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja cekam da izadje na trziste onaj skate iz drugog dijela "Back to the Future".😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12608 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/04/2022 : 12:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@1Euro - ako ti može pomoći, ima jedna srodna tema gdje smo pisali o skejtanju, iako je većinom naglasak bio na rolanju, pogledaj ovdje kad stigneš: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51454#0

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/04/2022 : 13:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bluefield





jedan od mojih najboljih filmova!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/04/2022 : 13:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ja cekam da izadje na trziste onaj skate iz drugog dijela "Back to the Future".😊


Trebalo je da izadje 2015. godine, ali je nesto poslo po zlu. Great Scott!!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 07/04/2022 13:39:58
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/04/2022 : 13:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@1Euro - ako ti može pomoći, ima jedna srodna tema gdje smo pisali o skejtanju, iako je većinom naglasak bio na rolanju, pogledaj ovdje kad stigneš: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51454#0



nisam znao da več postoji topik na tu temu, iako ja nisam toliko mislio razgovarati o rolkanju, skejtanju, rolanju,...kao rekreaciji nego o jednom projektu kojeg sam zamislio u vezi toga, skateborda.

Uvijek su me privlačile slike/grafike na skateboardovima, recimo kod kuče imam batman skateboard (na prvoj strani batman znak, na drugoj strani lijepa grafika gothama, šišmiša,... onda imam jedan drugi skejt, malo više moderniji kotači su drukčiji, puno brži,...isto tako zanimljiva grafika jednog obojenog lica, koji viče ili tako nešto,...moram pogledati gdje imam te skejtove, znam da sam se sa njime vozio i u Hrvatskoj (Poreč) svi su išli na plažu a ja sam se vozio skejtom, uvijek sam ga vozio sa sobom u kolima, pa kada sam naišao na neku zanimljivu cestu, izvadio sam ga van i wroooooooooom!!!! Nisam nikada znao baš neke trikove sa skejtom a ni to me nije toliko zanimalo kao vožnja, ono po cesti, trgovima, po ulici, gradu,....to šta sad ljudi prakticiraju sa rolerima ili skirojem,...

Pa sam mislio, da bi organizirao nekakvu galeriju ovih grafika na skejtovima. Da se ljudi jave, posude svoj skejt, nema veze kakav, može biti razlupan, sve je to dio karaktera, istorije skejta, provenanca (tko, gdje, kad,...se s njim vozio) možda neke fotografije,....pa da se napravi neka izložba. Bilo bi zanimljivo za vidjeti.
Zašto bi u galerijama bile samo umjetničke slike, kipovi,...možda bi nekoga zanimala i ovakva popart scena skejtanja, da se prikaže grafike sa skejta kao umjetničko djelo. Po mome mišljenju i je umjetničko djelo, neke grafike na skejtovima su stvarno prekrasne. Znači umjesto umjetničkih slika starih slikara mogla bi se napraviti izložba umjetničkih slika na skejtbordovima, mogli bi se prikazati i neki filmovi o skejtanju kao ovaj Trashin, možda i neke stare t-shirt majice iz 80' i 90' godina,....

Jel ima netko od vas nešto zanimljivoga, što bi mogao posuditi za izložbu?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11724 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/04/2022 : 14:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Imam ja nekoliko od sina. Pošalji mi 150 € i tvoji su.

Have mercy
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/04/2022 : 14:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Imam ja nekoliko od sina. Pošalji mi 150 € i tvoji su.



poslikaj i pokaži fotografije pa ču ti reči koje me zanimaju. Slikaj tako da se vide grafika
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000