forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SPAWN - PREDNARUDŽBE uz popust od 25%

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hello Posted - 31/08/2007 : 19:16:20
Kao što sam napisao u anketi

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26895

u prilici sam objaviti jedan od najprodavanijih nezavisnih američkih stripova SPAWN. Kolekciju od prvih 8 brojeva + brojevi 10 i 11, dakle 10 brojeva Spawna, 240 stranica i sada ću još jedanput napraviti ono što izdavači nikad ne rade; pitaću Vas želite li hrvatsko izdanje Spawna? Cijena bi mogla biti oko 80,00 kn ako bude tiskan u crno-bijeloj tehnici, šivano i meki uvez ili oko 220,00 kn u HC izdanju u boji. Uz strance u raju koji izlaze na jesen ovo je drugi veliki projekt za koji sam zainteresiran, a strip bi bio objavljen u 4 mjesecu 2008.g. Dakle želite li svojim savjetima, prijedlozima, mišljenjima, podrškom ili možda kakvom donacijom sudjelovati u ovom projektu ili mislite da Spawn nije dovoljno zanimljivo izdanje da dobije hrvatski prijevod.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 02/09/2011 : 18:51:07
quote:
Originally posted by Windwalker

Ali kad je tako jeftino, a izgleda kvalitetno.

Pa, ako može još savjeta.


Ako ti nije važno imati nešto dovršeno, uzmi.
Ja ih imam i jako mi je žao što ne ide dalje...
King Warrior Posted - 02/09/2011 : 13:14:05
Meni je Spawn, pogotovo te prve epizode, do dan danas jedan od najboljih serijala s druge strane bare.
Amos Posted - 02/09/2011 : 10:09:34
Ja sam Spawna kupio za onu bagatelu što su prodavali u SNK prošlo ljeto.

Knjige su OK urađene, na nekim mjestima je bio loš otisak i čini mi se kao da se vidjela loša rezolucija na monitoru, vjerojatno je Hello dobio lošije materijale pa se izvlačilo što se moglo.
Scenaristički mi Spawn nije bio ništa posebno. Možda je ljudima koji ga više čitaju bio interesantniji i razumljiviji, ali kod mene nije ostavio neki dojam i zasigurno neću dalje pratiti ovaj lik.

Zaključak: nisam nezadovoljan jer sam za nikakve novce (mislim da su me zajedno došli 80 kuna) dobio pristojno izdanje Spawna, i to još na hrvatskom. S druge strane, da sam ih kupio po punoj cijeni, bio bih jako nezadovoljan jer ove knjige jednostavno ne vrijede onoliko novaca koliko su imale prvobitnu cijenu.

Windwalker Posted - 01/09/2011 : 18:27:17
Ali kad je tako jeftino, a izgleda kvalitetno.

Pa, ako može još savjeta.
Mr. Bushido Posted - 01/09/2011 : 18:26:13
quote:
Originally posted by Lord Vader89

pa nemoj da zezas coveka, da ih sacuva ili da ih potrosi? :D


Onako kako kaže Scrooge McDuck.
Lord Vader89 Posted - 01/09/2011 : 18:14:52
pa nemoj da zezas coveka, da ih sacuva ili da ih potrosi? :D
Mr. Bushido Posted - 01/09/2011 : 17:50:16
quote:
Originally posted by Windwalker

Žao mi je što budim ovako stari topic, no zanima me isplati li se uzeti ove 2 knjige?

Znam da neće dalje, pa me zanima završi li druga knjiga s nekim cliffhangerom, ili se može pročitat bez neke pretjerane želje za dalje?


Iskreno, bolje sačuvaj novce i potroši ih na nešto drugo.
Windwalker Posted - 01/09/2011 : 16:23:28
Žao mi je što budim ovako stari topic, no zanima me isplati li se uzeti ove 2 knjige?

Znam da neće dalje, pa me zanima završi li druga knjiga s nekim cliffhangerom, ili se može pročitat bez neke pretjerane želje za dalje?
jaki Posted - 02/06/2008 : 19:30:35
javi se kad pročitaš
TinK2 Posted - 14/05/2008 : 21:00:48
To mi je drago čuti - ljudi na kritike obično reagiraju negativno. Da, pa i činilo mi se da je tisak skroz OK, znači da je ipak gospodin McFarlane zeznuo stvar. Inače, da se razumijemo, ja mislim da je vaš papir daleko bolji od većine drugih izdanja/izdavača. A što se tiče uveza, nadam se da vam mogu vjerovati na riječ. Osim toga, drago mi je što je netko uopće povukao ovakav potez i srušio moje mišljenje da nitko živ osim mene i još desetak ljudi ne čita američki strip. Mislim da ste samim odabirom stripa naveli ljude na kupnju. Dakle, ljudi, kupite strip jer je dobar, a tih par nedostataka uvijek se može dogoditi. Osim toga, kupite ga jer želim nastavak...
hello Posted - 11/05/2008 : 15:01:41
quote:
Originally posted by TinK2

Imam samo par misli koje su mi na umu i imam ih potrebu reći. Daklem, prvo pohvale. Mislim da ste izabrali dobar strip, atipičan, provokativan, prost :D, sjajnog crteža, solidne priče. Ipak, smatram (bez uvrede) da ste vi (dakle, urednici) svoj dio posla ipak mogli malo bolje obaviti. Prvo što mi je jako upalo u oko je oblikovanje tekstova, za koje držim da je moglo biti malo "pravilnije" čisto u smislu nekih razmaka i sl. Na pravopis i gramatiku neću obraćati pažnju jer se u svim izdanjima tu i tamo nađe koja greška, pa tako i u ovom. E sad, ne znam da li je za sljedeće kriv tisak ili pak eventualno skeniranje, u slučaju da postoji, ali dosta je stranica malo mutno. Kažem, opet, možda je tako bilo i u originalima, to jest, možda je tako nacrtano, ali to mi malo smeta jer slika nije baš čista. S druge strane, smatram da je papir relativno dobar, a prvenstveno zato što se ne vide nikakvi otisci prstiju. Ipak imam malu primjedbu na uvez, u vezi kojeg sam pomalo skeptičan. Eto, mislim da je tih par stvari moglo i bolje, ali, opet, tko sam ja da odlučujem o tome. Ne zamjerite ništa, samo idući put, molim vas, vodite malo brigu o tim detaljima.

Vjeruj mi, nema nikakve uvrede. Konstruktivne kritike su uvijek dobrodošle. Tvoja zapažanja su na mjestu. Uvijek se može bolje. Evo mislim da bi bio red i da ti obrazložim neke od primjedbi. Uvodni i popratni tekst je malo zbijen jer je jedino tako moglo sve stati, a da se ne izostavi nijedna rečenica, a da se ne mjenja veličina slova. Estetski je moglo bolje, u pravu si ali možda je važnije da je sve na svom mjestu. Kod poneke malo mutnije slike nije problem u tisku već u materijalu kojeg smo primili. Mi smo stvarno od onoga što smo dobili izvukli maksimum. Papir je stvarno super, čak i bolji od originala. Jedino se ne slažem da je uvez problematičan. Uvijek na par primjeraka izvršim malo testiranje izdržljivosti i ovi su sve to izdržali tako da ne morate biti skeptični. Hvala i na pohvalama i na kritikama.
alexts Posted - 10/05/2008 : 21:14:07
Nabavio ga u Darkwoodu!!

Povez prilično krcka, što i mene plaši.
TinK2 Posted - 10/05/2008 : 20:48:07
Imam samo par misli koje su mi na umu i imam ih potrebu reći. Daklem, prvo pohvale. Mislim da ste izabrali dobar strip, atipičan, provokativan, prost :D, sjajnog crteža, solidne priče. Ipak, smatram (bez uvrede) da ste vi (dakle, urednici) svoj dio posla ipak mogli malo bolje obaviti. Prvo što mi je jako upalo u oko je oblikovanje tekstova, za koje držim da je moglo biti malo "pravilnije" čisto u smislu nekih razmaka i sl. Na pravopis i gramatiku neću obraćati pažnju jer se u svim izdanjima tu i tamo nađe koja greška, pa tako i u ovom. E sad, ne znam da li je za sljedeće kriv tisak ili pak eventualno skeniranje, u slučaju da postoji, ali dosta je stranica malo mutno. Kažem, opet, možda je tako bilo i u originalima, to jest, možda je tako nacrtano, ali to mi malo smeta jer slika nije baš čista. S druge strane, smatram da je papir relativno dobar, a prvenstveno zato što se ne vide nikakvi otisci prstiju. Ipak imam malu primjedbu na uvez, u vezi kojeg sam pomalo skeptičan. Eto, mislim da je tih par stvari moglo i bolje, ali, opet, tko sam ja da odlučujem o tome. Ne zamjerite ništa, samo idući put, molim vas, vodite malo brigu o tim detaljima.
Obi-wan Posted - 28/04/2008 : 11:35:48
Evo stigao Spawn na kućnu adresu. Upravo ga listam i sviđa mi se ono što vidim. Riječ je održana, stigao je tijekom 4. mjeseca, svaka čast...
night Posted - 08/04/2008 : 17:51:50

[/quote]Pa mislim da su i Stranci u raju bili u Srbiji(po mojim informacijama odmah su se svi rasprodali), a bit će sigurno i po koji komad Spawna ali u Darkwoodu. Ne znam tko je glavni u Alan Fordu, poslao sam e-mail ali mi nikad nisu odgovorili dok mi je Slobodan odmah izašao u susret.
[/quote]
Odlicno - jedva cekam!Jedna kuna je 11 dinara + PDV oko 15-20 evra.Manje - vise ok.
alexts Posted - 07/04/2008 : 01:34:41
OK, može i Darkwood.

Samo najavi kad da očekujemo, kad dogovoriš.
hello Posted - 06/04/2008 : 23:25:52
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by night

Oce li biti koji primerak u striparnicama u Srbiji?



Mislim da bi Hello trebalo da razmisli da nekoliko komada pošalje u beogradske striparnice (Alan Ford, najpre) za one iz Srbije koji baš nemaju drugu mogućnost nabavke. Ne verujem da je nemoguće dogovoriti sa poznatim hrvatskim strip izdavačima da par desetina Spawna bude poslato za BG u istoj pošiljci sa njihovim izdanjima.

To bi bio odličan potez, a relativno lako izvodiv.

Pa mislim da su i Stranci u raju bili u Srbiji(po mojim informacijama odmah su se svi rasprodali), a bit će sigurno i po koji komad Spawna ali u Darkwoodu. Ne znam tko je glavni u Alan Fordu, poslao sam e-mail ali mi nikad nisu odgovorili dok mi je Slobodan odmah izašao u susret.
alexts Posted - 06/04/2008 : 23:04:50
quote:
Originally posted by night

Oce li biti koji primerak u striparnicama u Srbiji?



Mislim da bi Hello trebalo da razmisli da nekoliko komada pošalje u beogradske striparnice (Alan Ford, najpre) za one iz Srbije koji baš nemaju drugu mogućnost nabavke. Ne verujem da je nemoguće dogovoriti sa poznatim hrvatskim strip izdavačima da par desetina Spawna bude poslato za BG u istoj pošiljci sa njihovim izdanjima.

To bi bio odličan potez, a relativno lako izvodiv.
hello Posted - 06/04/2008 : 22:04:51
quote:
Originally posted by TinK2

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by TinK2

Jel ga moguće naći u More Comicsu? Ako da, od kada?

Mislim da će u More Comicsu, Libellusu i Tinou biti u prodaji kao i Stranci u raju Sanjam te od Ponedjeljka 14.04.08.



Šteta što me nema tada... A je li ga moguće naručiti nekako preko vas izdavača/uredništva još uvijek?

Od nas je moguće uvijek naručiti, ali akcija prednarudžbi je završila tako da je sada cijena bez popusta. Međutim sada na poklon uz Spawna dobiješ knjigu u boji Životinjska abeceda.
TinK2 Posted - 06/04/2008 : 21:53:52
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by TinK2

Jel ga moguće naći u More Comicsu? Ako da, od kada?

Mislim da će u More Comicsu, Libellusu i Tinou biti u prodaji kao i Stranci u raju Sanjam te od Ponedjeljka 14.04.08.



Šteta što me nema tada... A je li ga moguće naručiti nekako preko vas izdavača/uredništva još uvijek?
kico Posted - 06/04/2008 : 14:53:11
quote:
Originally posted by hello
14.04.08.


Okviran datum?
hello Posted - 06/04/2008 : 14:23:51
quote:
Originally posted by TinK2

Jel ga moguće naći u More Comicsu? Ako da, od kada?

Mislim da će u More Comicsu, Libellusu i Tinou biti u prodaji kao i Stranci u raju Sanjam te od Ponedjeljka 14.04.08.
TinK2 Posted - 06/04/2008 : 12:16:27
Jel ga moguće naći u More Comicsu? Ako da, od kada?
night Posted - 06/04/2008 : 10:27:27
Oce li biti koji primerak u striparnicama u Srbiji?
sAdam Posted - 06/04/2008 : 08:55:08
i sto? jel izisao?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000