forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SPAWN - PREDNARUDŽBE uz popust od 25%
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/08/2007 : 19:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam napisao u anketi

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26895

u prilici sam objaviti jedan od najprodavanijih nezavisnih američkih stripova SPAWN. Kolekciju od prvih 8 brojeva + brojevi 10 i 11, dakle 10 brojeva Spawna, 240 stranica i sada ću još jedanput napraviti ono što izdavači nikad ne rade; pitaću Vas želite li hrvatsko izdanje Spawna? Cijena bi mogla biti oko 80,00 kn ako bude tiskan u crno-bijeloj tehnici, šivano i meki uvez ili oko 220,00 kn u HC izdanju u boji. Uz strance u raju koji izlaze na jesen ovo je drugi veliki projekt za koji sam zainteresiran, a strip bi bio objavljen u 4 mjesecu 2008.g. Dakle želite li svojim savjetima, prijedlozima, mišljenjima, podrškom ili možda kakvom donacijom sudjelovati u ovom projektu ili mislite da Spawn nije dovoljno zanimljivo izdanje da dobije hrvatski prijevod.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 17/03/2008 08:41:40

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2007 : 19:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Spawn 1-11
Spawn 1-8,10,11

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/08/2007 : 19:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Spawn 1-11
Spawn 1-8,10,11


Nemaju prava za brojeve 9 i 10. Došlo je do nekog spora.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 31/08/2007 : 19:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Da se mene pita svakako u boji, a sad HC ili SC? Pa razlika u cijeni je nekih 40-ak kn što je dosta, a opet ipak HC je HC
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2007 : 20:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Obi-wan

Spawn 1-11
Spawn 1-8,10,11


Nemaju prava za brojeve 9 i 10. Došlo je do nekog spora.


Za mene je to razlika između raja i pakla. Kao da gledam film od 2 sata koji ima prekid u trajanju 10 minuta pred kraj. Ako unaprijed znam da je film takav ne bih ga počeo gledati ni da mi netko plati 220 kuna za to... Ja doduše ne znam koliko taj nedostajući broj utiče na kontinuitet, ali ni ne zanima me. Ne podnosim nekompletne stvari, ali that's only me...
Inače volim takva izdanja tipa Metabaruni, Comanche ili Tex Gigant 1 i nije mi žao dati 220(250)kn.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/08/2007 : 20:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Obi-wan

Spawn 1-11
Spawn 1-8,10,11


Nemaju prava za brojeve 9 i 10. Došlo je do nekog spora.


Za mene je to razlika između raja i pakla. Kao da gledam film od 2 sata koji ima prekid u trajanju 10 minuta pred kraj. Ako unaprijed znam da je film takav ne bih ga počeo gledati ni da mi netko plati 220 kuna za to... Ja doduše ne znam koliko taj nedostajući broj utiče na kontinuitet, ali ni ne zanima me. Ne podnosim nekompletne stvari, ali that's only me...
Inače volim takva izdanja tipa Metabaruni, Comanche ili Tex Gigant 1 i nije mi žao dati 220(250)kn.

Više kao jedna izbačena scena budući da Spawn ima preko 150 brojeva. A uvijek se može skinuti sa neta tako da nije baš nešto strašno ali nije ni idealno.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3307 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 31/08/2007 : 20:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Problem je do Gaimana i njegove Angele?

Predlozio bih boju, ali da se ne lazemo - ja to necu kupiti.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/08/2007 : 20:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Problem je do Gaimana i njegove Angele?

Predlozio bih boju, ali da se ne lazemo - ja to necu kupiti.

Yip

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 31/08/2007 : 21:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Kao što sam napisao u anketi

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26895

u prilici sam objaviti jedan od najprodavanijih nezavisnih američkih stripova SPAWN. Kolekciju od prvih 8 brojeva + brojevi 10 i 11, dakle 10 brojeva Spawna, 240 stranica i sada ću još jedanput napraviti ono što izdavači nikad ne rade; pitaću Vas želite li hrvatsko izdanje Spawna? Cijena bi mogla biti oko 80,00 kn ako bude tiskan u crno-bijeloj tehnici, šivano i meki uvez ili oko 220,00 kn u HC izdanju u boji. Uz strance u raju koji izlaze na jesen ovo je drugi veliki projekt za koji sam zainteresiran, a strip bi bio objavljen u 4 mjesecu 2008.g.


svakako objavit!
ja bi najradije boju + meki uvez, dakle boju, ali nešto jeftiniju cijenu...
jedino je možda bolje odjebat i 10 i 11 ako se već nemere dobit 8 i 9, osim ako baš nema veze u kontinuitetu...

quote:
Dakle želite li svojim savjetima, prijedlozima, mišljenjima, podrškom ili možda kakvom donacijom sudjelovati u ovom projektu ili mislite da Spawn nije dovoljno zanimljivo izdanje da dobije hrvatski prijevod.



evo za potporu, ja ti nudim besplatno lektoriranje prijevoda (i kontrolu samoga prijevoda jer prijevodi znaju bit svakakvi) ako ti to išta pomaže...

Edited by - mifugo on 31/08/2007 21:13:09
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12797 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/08/2007 : 21:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, to mi nikad nije bilo jasno. Nisam nigdje čuo da se Dave Sim protivi reprintu broja u kojem Spawn susreće njegovog Cerebusa. Možda mi je promaklo.

Biće da McFarlane i Image ne žele plaćati prava Simu za reprint.

Ali opet, to je velika šteta. Ta epizoda sa Cerebusom je vjerojatno najbolja Spawnova priča od svih, po meni.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 31/08/2007 : 21:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
toliko o crossoverima
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 31/08/2007 : 23:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
spawn - boja, sc
corto - c/b, sc

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 01/09/2007 : 09:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
boja HC, mislim da sve preko 200 str. treba u HC, bojim se da će se SC raspadati
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 01/09/2007 : 10:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Vidiš, to mi nikad nije bilo jasno. Nisam nigdje čuo da se Dave Sim protivi reprintu broja u kojem Spawn susreće njegovog Cerebusa. Možda mi je promaklo.

Biće da McFarlane i Image ne žele plaćati prava Simu za reprint.

Ali opet, to je velika šteta. Ta epizoda sa Cerebusom je vjerojatno najbolja Spawnova priča od svih, po meni.


Da, i meni je to jedna od boljih priča u serijalu, zapravo to bi bio glavni razlog da kupim ovo izdanje, ali sad, eh, ah... Inače, ja sam za HC u boji, nek košta koliko košta, ali s brojevima 8 i 9...

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/

Edited by - realist on 01/09/2007 10:40:14
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 11:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
A uvijek se može skinuti sa neta


blago nama s ovakvim izdavacima.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 12:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca

quote:
Originally posted by hello
A uvijek se može skinuti sa neta


blago nama s ovakvim izdavacima.

Ako nešto ne možeš otkupiti, a čak ni američki izdavač to ne može reprintat, kako drugačije da to nabaviš osim preko neta ili na nekim aukcijama starih izdanja.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 12:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
nikad nisi cuo za kupovanje u ducanu?
i pobogu sta fali kupovanju na aukciji? ako ti je stvarno savjet citateljima da je prihvatljivije i bolje nelegalno skinuti strip nego ga kupiti (bez obzira gdje i kako), i to samo zato sta ga eto ti ne mozes objaviti, dabogda bankrotirao i vise nikad nista objavio. doslovno.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 13:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca

nikad nisi cuo za kupovanje u ducanu?
i pobogu sta fali kupovanju na aukciji? ako ti je stvarno savjet citateljima da je prihvatljivije i bolje nelegalno skinuti strip nego ga kupiti (bez obzira gdje i kako), i to samo zato sta ga eto ti ne mozes objaviti, dabogda bankrotirao i vise nikad nista objavio. doslovno.

Ne znam je li ti mene uopće razumješ. U Hrvatskoj se ne može kupiti u dućanu Spawn br. 9 i 10, možda ima samo par ljudi u Hrvatskoj te brojeve tako da se ne mogu kupiti ni na aukciji,(ja sam mislio na aukcije u SAD-u, a mi ne živimo u SAD-u). ZAto sam rekao da se u najgorem slučaju može skinuti s NET, a vjeruj to nije ni približno dobar osjećaj kao kad imaš orginal u rukama. Ja sam isto tako čitatelj i dao sam savjet kao čitatelj, a ne kao izdavač. To što objavim 1 ili 2 knjige godišnje ne znači da sam baš neki veliki izdavač. Također nisam rekao da ću objaviti Spawna već da sam u prilici objaviti Spawna i da razmišljam o tome, ali evo sa tvojom kletvom očito ću bankrotirati i nikad više ništa neću objaviti.
PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 14:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
U Hrvatskoj se ne može kupiti u dućanu Spawn br. 9 i 10, možda ima samo par ljudi u Hrvatskoj te brojeve tako da se ne mogu kupiti ni na aukciji (ja sam mislio na aukcije u SAD-u, a mi ne živimo u SAD-u).


mi zivimo u zemlji iz koje mozes postom naruciti stripove. nije mi jasno jel ti to mene zajebavas, ali ako si ozbiljan onda ti mogu samo reci da ne bi vjerovao koliko ljudi kupuje preko interneta, odnosno iz online shopova ili preko aukcija tipa e-bay. te price "daleko je amerika" prodaji nekom drugom.
quote:

PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.


ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 14:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torca

quote:
Originally posted by hello
U Hrvatskoj se ne može kupiti u dućanu Spawn br. 9 i 10, možda ima samo par ljudi u Hrvatskoj te brojeve tako da se ne mogu kupiti ni na aukciji (ja sam mislio na aukcije u SAD-u, a mi ne živimo u SAD-u).


mi zivimo u zemlji iz koje mozes postom naruciti stripove. nije mi jasno jel ti to mene zajebavas, ali ako si ozbiljan onda ti mogu samo reci da ne bi vjerovao koliko ljudi kupuje preko interneta, odnosno iz online shopova ili preko aukcija tipa e-bay. te price "daleko je amerika" prodaji nekom drugom.
quote:

PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.


ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA". U pravu si što se tiče neprofesionalnosti, ali zašto bi bio profesionalan na forumu, već sam jednom članu rekao da forum shvaćam kao zabavu, opuštanje, raspravljanje o nekim temama, najavljivanje nekih izdanja i sl. I ti se malo opusti i vidjet ćeš da ćeš biti sretniji.
PS. U pravu si što se tiče e-baya ali ja osobno nikad nisam naručivao na taj način, a i čuo sam da je poštarina nekad i puno skuplja od samog proizvoda.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 15:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by torca

quote:

ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA".


da ti nisam sve rekao u recenici koju si kvotao, mislio bih da si jednostavno bezobrazan. bolje da ti ne kazem sta ovako mislim.
quote:

U pravu si što se tiče neprofesionalnosti, ali zašto bi bio profesionalan na forumu

zato sta ovo nije topic o muji i hasi, nego topic u kojem javno predstavljas svoj potencijalni projekt i de facto vrsis ispitivanje trzista.
quote:

PS. U pravu si što se tiče e-baya ali ja osobno nikad nisam naručivao na taj način, a i čuo sam da je poštarina nekad i puno skuplja od samog proizvoda.


vjerovatno nekad je.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/09/2007 : 16:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
PS. Ti se sad praviš neki veliki legalista, a baš me zanima imaš li licencirane Windowse, Excell, Word, Acess i ostalo, je li ti svaki CD koji imaš original, svaka igrica koju imaš original.

------------------------------------------------------------
ne pravim se nista. tvoji problemi su licemjerje i kronicni nedostatak profesionalizma, a ne lopovluk.

Licemjerje je koristiti "piratske" stvari, a drugome onda spočitavati kako daje savjet ljudima "uvijek se može skinuti s NETA".

---------------------------------------------------------------------


da ti nisam sve rekao u recenici koju si kvotao, mislio bih da si jednostavno bezobrazan. bolje da ti ne kazem sta ovako mislim.


Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:
-blago nama s ovakvim izdavačima
-dabogda bankrotirao i nikad više ništa ne objavio
-tvoji problemi su licemjerje i kronični nedostatak profesionalizma
-mislio bih da si samo bezobrazan bolje da ti ne kažem šta ovako mislim
Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan. Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima. Upravo zato što je ovo forum, puno različitih ljudi,neki zajebavaju, neki provociraju, neki vrijeđaju, neki hvale, neki podržavaju a zajednička im je jedino ljubav prema stripu. Bilo je iznošenja prljavog veša, svega i svačega. U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.
Na otvaranju ovog topica zamolio sam za savjete, prijedloge..i sl.
Zahvaljujem se Mifugu, realistu, aftermathu, Pavel01, HC-u,


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 16:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
PS. U pravu si što se tiče e-baya ali ja osobno nikad nisam naručivao na taj način, a i čuo sam da je poštarina nekad i puno skuplja od samog proizvoda.


Ako kupiš čačkalice, onda da .
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 16:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Da ne bude ostalo samo na zajebanciji. Eto, ja često kupim (ne samo od e-baya) raznorazne stvari i U.S.A i EU itd. Poštarina je za svaku stvar drugačija i ovisi o puno toga, ali uglavnom je UVIJEK puno puno manja nego cijena proizvoda koji kupuješ. Jedino ako ne kupuješ JEDAN CD (što bi bilo suludo), ali ni tada ne bi bila VEĆA, ili kako sam malo prije rekao (u šali) čačkalice.
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 17:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
Ako ne koristiš u svom životu niti jednu piratsku stvar duboko ti se izvinjavam, ali mislim da koristiš i briga me za to. Ako misliš da sam ja bezobrazan ili nešto gore evo da te podsjetim nekih tvojih strelica prema meni:


najjednostavnije moguce: skenirane stripove ne citam, ali u globalu protiv piratluka nemam nista protiv. kao uostalom niti protiv bezobrazluka. zadnja sam osoba na ovom forumu koja bi te prozivala radi tih stvari. krivo si shvatio, umislio si, ne znam sta, ali si definitivno pogrijesio.
quote:

Profesionalnost na forumu: ako redovito pratiš forum vidio bi da je gotovo nemoguće biti profesionalan.


prije ce bit da nikog nije briga za profesionalizam. ruku na srce, situacija je takva da im se to ni ne moze obit u glavu jer broj ljudi koji nece kupit ukras za policu radi takvih stvari je mizeran.
quote:

Dešavalo se da Nebojša - urednik najveće izdavačke kuće pošalje par kupaca na forumu u onu stvar, a i Marko - urednik Fibre se znao zakačiti sa svojim kupcima.


znam. to je istina, ali nije opravdanje. nisam te htio predstavit kao crnu ovcu, ako na to ciljas.
quote:

U ovih nekoliko godina na forumu doživio sam samo napade od tri člana foruma, smješno ali sva tri su iz Splita.


to sta gomila ljudi voli odrzavat nekakav privid foruma koji kao da je izasao iz pjesme branka kockice, a onda se krvnicki posvadjaju nakon sta prestanu trpit u sebi sve, ide njima na dusu.
ti nisi nikakva zrtva i ovo nije napad, nego predstavljanje stvari onakvima kakve jesu. zasrao si i gotovo. ja ti nemam vise nista za rec.
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 01/09/2007 : 17:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Da ne bude ostalo samo na zajebanciji. Eto, ja često kupim (ne samo od e-baya) raznorazne stvari i U.S.A i EU itd. Poštarina je za svaku stvar drugačija i ovisi o puno toga, ali uglavnom je UVIJEK puno puno manja nego cijena proizvoda koji kupuješ. Jedino ako ne kupuješ JEDAN CD (što bi bilo suludo), ali ni tada ne bi bila VEĆA, ili kako sam malo prije rekao (u šali) čačkalice.


u biti moze bit. iz moje perspektive to je takodjer suludo, ali ima ljudi kojima je napet samo 1 cd, dvd ili sta vec i kojima nije zao dat novce za stvar koju drugacije ne mogu nabavit.
takodjer, kad se prica o postarini uglavnom se misli i za deranje koze na carini. nebitan element sta se tice stripove, al za ostale stvari itekako bitan.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000