forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DILAN DOG i BLUBERI-Pirati NOOOOOVOOO.....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2003 : 09:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by KOLEKCIONAR

Prezime TUNGUZ NE POSTOI, kao sto NE POSTOI NI ZEMLJA TUNGUZIJA..
Po ovome se moze predpostaviti o kakvim se ozbiljnim ljudima radi..
Kosto rekli nasi stari (daj boze kceri date carevic ozeni..ali..) Mislim daje ovo vec propala stvar..



Ali zato postoji TUNGUSKA iz koje je izvedeno TUNGUZIJA. Nije država, ali me jebi ovako rano ujutro ako se mogu sjetiti koje je države ona dio. Isto tako ljudi tvrde da ne postoji Zanzibar.



to je dio Rusije

tamo gdje je pao onaj meteor 1908
i think

Ko je vas poznavao ni pakao mu nece biti težak!!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 09:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC
eto vidis da nisi lenj,pa mogli bi da se uortacimo pa da izdajemo nas dvojica pirate....sigorno niko ne bi mogao da dokaze....ti prevodis i obradjujes a ja stampam u srbiji,jer je srbija liberalnija zemlja
Aj uzmi pa mi prevedi onaj strip koji se sastoji od dilanovih naslovnih stranica...vido sam ga kod vj-a i mnogo mi se svideo
ako nepreedes mislicu da si vec svojim mutnim kanalima dosao do ovog pirata i samo malo izmenio tekst!


Vec pogadjas sto cu ti reci...
Ne da mi se

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 09:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Zox
Ma, ne zezam ja nikog zbog italijanskog, nemam ni nekog prava buduci da, koliko zivim u Italiji, i ne znam ga bas tako dobro. Samo kazem da je tesko prevesti strip. "Pistola" na italijanskom znaci i idiot.


Hm, prvi put cujem:-( Jel' to sleng ili...?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 09:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

DusMane da li si se ti ono stvarno zapitao da ovo nije legalan izdavac ili ti je na trenutke razum bio pomucen od prevelike srece sto je strip uopste izasao? Legalan izdavac ce se mozda i pojaviti, ali, veruj mi, this ain't them!
Pa imam neke informacije za vas:
- MV i Dampyr koje ovi tako pompezno najavljuju se nece nikad, i repeat NIKAD pojaviti. Covek u uvodniku pise: "u bliskoj buducnosti cemo objaviti junake te i te" a nekoliko redova ispod pise da je datum objavljivanja stripa 1998 godina?! Stoke piratske, nista drugo. I ne, to NIJE stamparska greska.
- objavljeni mail ne postoji i nema svrhe na isti pisati

Nemam nista protiv pirata ali majku mu neka urade nesto kako valja. Sta im je trebalo da sklapaju 6 pricica iz 6 razlicitih DD stripova? Zasto nisu objavili jedan kompletan Gigante, pa cak i u B5 formatu, stavili mu visu, proporcionalnu cenu i njega prodavali. Siguran sam da bi im zarada u najmanju ruku bila podjednaka. Ali ne, stoka meni prezentuje "najbolje od DD-a", kao da oni znaju sta valja. Jednostavno su skenirali ono sto su imali od originala.

I jel ja to samo umisljam ili je ovaj Hamdija Tunguz potpisan i na Vertigo 2/3?!






Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/10/2003 : 09:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
U piratu je to "Anche tu" prevedno sa "I ja tebi isto."

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 09:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Pa dobro, imas jeftine striopove na e-bay, to niko i ne spori, so what?



So "ne moras ih kupovati kod Slobe po visokim cijenama nego jeftino na internetu" what

quote:
Originally posted by Djole
Sto je i logicno za strip albume, koji imaju duzi "rok trajanja" od kiosk izdanja. Ali se ipak pokrije!



Da, ali nijedan pirat nece toliko dugo cekati. Oni hoce brzu lovu i gotovo. Zato i izdaju ultra super popularna izdanja koja ce se brzo prodati.

quote:
Originally posted by Djole
I jos uvek ti ostaje ogromna verovatnoca da ce ti nervozni postar ukrati stripove.

A pride, ne zaboravi da je istorija narucivanja stripova preko neta u Srbiji (legalna, of course) stara svega godinu ipo dana. Pre toga smo mogli samo da gledamo sve te on-line shopove i da nam ide voda na usta, jer nisu postojale kreditne kartice.


Dobro, sad je to proslost i sad valjda imate i kreditne kartice i mozete ih poceti i koristiti. Sto se postara tice, uvijek se moze poslati paket preporuceno i onda postoji pismeni trag o posiljci i moze joj se uci u trag i tako bi se trebao jako smanjiti taj broj njihovih kradja. I uostalom, nije mi jasno sto se vi svi tu zalite na postare, pa da meni netko ukrade paket od recimo 100 Eura stripova, lijepo bi "popricao" s njim.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 24/10/2003 : 09:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by KOLEKCIONAR

Prezime TUNGUZ NE POSTOI, kao sto NE POSTOI NI ZEMLJA TUNGUZIJA..
Po ovome se moze predpostaviti o kakvim se ozbiljnim ljudima radi..
Kosto rekli nasi stari (daj boze kceri date carevic ozeni..ali..) Mislim daje ovo vec propala stvar..



Ali zato postoji TUNGUSKA iz koje je izvedeno TUNGUZIJA. Nije država, ali me jebi ovako rano ujutro ako se mogu sjetiti koje je države ona dio. Isto tako ljudi tvrde da ne postoji Zanzibar.

"Every man dies. Not every man really lives."


To je naslov jedne sjajne MM epizode.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/10/2003 : 10:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

So "ne moras ih kupovati kod Slobe po visokim cijenama nego jeftino na internetu" what


Aha, pa da nije ostalih problema, to bi bilo jako lepo. Svaceg ima na netu, ali to ne znaci da je i scvima dostupno.


quote:
Originally posted by Markos

Da, ali nijedan pirat nece toliko dugo cekati. Oni hoce brzu lovu i gotovo. Zato i izdaju ultra super popularna izdanja koja ce se brzo prodati.


Pa ne znam bas koliko su Najamnik, Crne misli, i recimo Kler ultrapopularni. Da sam pirat koji hoce brzu lovu, sibao bih Zagora, i gotovo. A pojavila su svega 2 Zagorova pirata do sada, od kojih je jedan cak i dobio svoje mesto na Homepageu...

quote:
Originally posted by Markos

Dobro, sad je to proslost i sad valjda imate i kreditne kartice i mozete ih poceti i koristiti.


Od skora, da. Mada i onda ne svi. Ali u vreme kada su se ti Moebiusi i Manare pojavljivali, nisu imali alternativu, osim za par ljudikoji su putovali vani iole cesto.

quote:
Originally posted by Markos

Sto se postara tice, uvijek se moze poslati paket preporuceno i onda postoji pismeni trag o posiljci i moze joj se uci u trag i tako bi se trebao jako smanjiti taj broj njihovih kradja. I uostalom, nije mi jasno sto se vi svi tu zalite na postare, pa da meni netko ukrade paket od recimo 100 Eura stripova, lijepo bi "popricao" s njim.


Gledaj na to kao na mafiju, zaveru. Svi ce stiti onog drugog, i na kraju nista neces saznati. Trag ce posiljci ce se izgubiti u nekom spoju vani, i ajde snadji se sa nadleznostima u tom slucaju.

quote:
Originally posted by Markos

Hm. Procitat cu, ali mi mozes i poslati mail:-)


OK. Budi zlatan pa skini taj quote, kao sto rekoh, ne bih da zapocinjem tu diskusiju ovde.




"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 10:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Aha, pa da nije ostalih problema, to bi bilo jako lepo. Svaceg ima na netu, ali to ne znaci da je i scvima dostupno.



Dobro, to je istina, ali ja sam govorio o tvom konkretnom slucaju i slucaju ljudi koji eventualno znaju talijanski i koji bi mogli biti potencijalne slobine musterije. Slazes li se da je velika vjerojatnost da je netko tko zna talijanski i hoce kupiti orig. bonelli strip
a) strip zaljubljenik
b) visoko obrazovan
c) informaticki pismen

Posto ja vjerujem da je tome tako, takav netko bi mogao doci do tih stvari preko neta.

quote:
Originally posted by Djole
Pa ne znam bas koliko su Najamnik, Crne misli, i recimo Kler ultrapopularni. Da sam pirat koji hoce brzu lovu, sibao bih Zagora, i gotovo. A pojavila su svega 2 Zagorova pirata do sada, od kojih je jedan cak i dobio svoje mesto na Homepageu...



A ne znam. Franquin je ipak veliko ime. Najamnik je valjda imao nekakvu publiku iako meni to nije jasno, Kler je zbog Berneta...
I nemojte mi nabijat na nos tog Zagora, ok? Svi imaju pravo na gresku

quote:
Originally posted by Djole
Od skora, da. Mada i onda ne svi. Ali u vreme kada su se ti Moebiusi i Manare pojavljivali, nisu imali alternativu, osim za par ljudikoji su putovali vani iole cesto.



OK, s ovim se slazem.

quote:
Originally posted by Djole
Gledaj na to kao na mafiju, zaveru. Svi ce stiti onog drugog, i na kraju nista neces saznati. Trag ce posiljci ce se izgubiti u nekom spoju vani, i ajde snadji se sa nadleznostima u tom slucaju.



Hm. Moguce. Da. A ne znam sto da ti kazem. Dignite ustanak protiv postara:-)

quote:
Originally posted by Djole
OK. Budi zlatan pa skini taj quote, kao sto rekoh, ne bih da zapocinjem tu diskusiju ovde.


Evo

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/10/2003 : 11:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dobro, to je istina, ali ja sam govorio o tvom konkretnom slucaju i slucaju ljudi koji eventualno znaju talijanski i koji bi mogli biti potencijalne slobine musterije. Slazes li se da je velika vjerojatnost da je netko tko zna talijanski i hoce kupiti orig. bonelli strip
a) strip zaljubljenik
b) visoko obrazovan
c) informaticki pismen

Posto ja vjerujem da je tome tako, takav netko bi mogao doci do tih stvari preko neta.


Ovo zadnje ne mora biti tacno. Znam strip fanove koji iole razumeju italijanski, ali ne znaju da ukljuce kompjuter.

No, hajde, moj slucaj. Iskreno, sve mi je to nesigurno. Sto zbog poste, sto zbog mog urodjenog pesimizma. E bay na stranu, vise puta sam zamalo pokupio na news grupama razne stvari, Ali samo zamisljam sta bi postari uradili sa kompletom DD giganata. One ofucotine u Darkwoodu su takve ispale zato sto ih je "neko" ispustio/bacio u baru. I onda sta da radis sa mokrim stripovima od 150 evra, osim da se samoubijes iz zasede? Pare nisu problem kad je kvalitet u pitanju, ali mi se ipak ne bacaju. Koga je PTT opekao, i DHL-a se boji...


quote:
Originally posted by Markos

A ne znam. Franquin je ipak veliko ime. Najamnik je valjda imao nekakvu publiku iako meni to nije jasno, Kler je zbog Berneta...


OK, Franquin moze da prodje (mada svako ko je kupio Crne misli posle Spirua lepo se proveo), Najamnik je iole poznat (ali samo IOLE), ali mislis da postoji 500-1000 ljudi u ex Yu koji znaju ko je Bernet? No way.

quote:
Originally posted by Markos

I nemojte mi nabijat na nos tog Zagora, ok? Svi imaju pravo na gresku


Ovo sa Zagorom i "nabijanjem" prosto vristi za zlobnim komentarima...

quote:
Originally posted by Markos

Hm. Moguce. Da. A ne znam sto da ti kazem. Dignite ustanak protiv postara:-)


Cekaj samo da dodjem na vlast.... Najebali su ga k'o zuti

quote:
Originally posted by Markos

Evo


Oh hvala, divan si.



"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 11:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Ovo zadnje ne mora biti tacno. Znam strip fanove koji iole razumeju italijanski, ali ne znaju da ukljuce kompjuter.

No, hajde, moj slucaj. Iskreno, sve mi je to nesigurno. Sto zbog poste, sto zbog mog urodjenog pesimizma. E bay na stranu, vise puta sam zamalo pokupio na news grupama razne stvari, Ali samo zamisljam sta bi postari uradili sa kompletom DD giganata. One ofucotine u Darkwoodu su takve ispale zato sto ih je "neko" ispustio/bacio u baru. I onda sta da radis sa mokrim stripovima od 150 evra, osim da se samoubijes iz zasede? Pare nisu problem kad je kvalitet u pitanju, ali mi se ipak ne bacaju. Koga je PTT opekao, i DHL-a se boji...



Dobro, trece ne mora nuzno biti tocno, ali meni se cini vjerojatnim. Cuj, da ti je nesigurno, to mi je jasno. Da se bojis da se stvari ne izgube ili uniste, i to mi je jasno. Ali nikad ne znas dok ne probas. Ne mora to biti nesto veliko. Za pocetak narucis nekoliko giganata, neke sitne svotice koje ti nece biti toliki problem, cak i ako se desi neko sranje.
Evo, moj prijedlog:-)
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2198501263&category=17851

Inace, ja sam i Coltu slao dosta stripova u Srbiju, jednom prijatelju iz Nisa isto, i nikad se nikome nista nije desilo. Iznimka koja potvrdjuje pravilo?:-)

quote:
Originally posted by Djole
OK, Franquin moze da prodje (mada svako ko je kupio Crne misli posle Spirua lepo se proveo), Najamnik je iole poznat (ali samo IOLE), ali mislis da postoji 500-1000 ljudi u ex Yu koji znaju ko je Bernet? No way.



A dobro, ne mora biti "no way" moguce je.

quote:
Originally posted by Djole
Ovo sa Zagorom i "nabijanjem" prosto vristi za zlobnim komentarima...





quote:
Originally posted by Djole
Cekaj samo da dodjem na vlast.... Najebali su ga k'o zuti



Dolje postarska diktatura!

quote:
Originally posted by DjoleOh hvala, divan si.


Znam. I pametan i lijep i dobro graden i ....


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/10/2003 : 11:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Evo, moj prijedlog:-)
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2198501263&category=17851


Hm, dobro, jos ce me nagovoriti da razmislim o tome... (a tesko je ribu u vodu naterati...)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 11:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 12:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by KOLEKCIONAR

Prezime TUNGUZ NE POSTOI, kao sto NE POSTOI NI ZEMLJA TUNGUZIJA..
Po ovome se moze predpostaviti o kakvim se ozbiljnim ljudima radi..
Kosto rekli nasi stari (daj boze kceri date carevic ozeni..ali..) Mislim daje ovo vec propala stvar..



Ali zato postoji TUNGUSKA iz koje je izvedeno TUNGUZIJA. Nije država, ali me jebi ovako rano ujutro ako se mogu sjetiti koje je države ona dio. Isto tako ljudi tvrde da ne postoji Zanzibar.



to je dio Rusije

tamo gdje je pao onaj meteor 1908
i think

Ko je vas poznavao ni pakao mu nece biti težak!!!!



U pravu si. Nisam bio siguran, pa nisam htio lupiti napamet.

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 24/10/2003 : 15:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Zox
Ma, ne zezam ja nikog zbog italijanskog, nemam ni nekog prava buduci da, koliko zivim u Italiji, i ne znam ga bas tako dobro. Samo kazem da je tesko prevesti strip. "Pistola" na italijanskom znaci i idiot.


Hm, prvi put cujem:-( Jel' to sleng ili...?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Valjda sleng, posebno na sjeveru ("che pistola che sei") znam da se u Bonelliju to bas ne odobrava, ali, eto, ponekad prodje, bas kao i psovke.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/10/2003 : 15:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hvala ti. Che pistola che sono:-))) Covjek se uci dok je ziv :-) Ali eto, i prevoditeljica ga je isto pogresno prevela:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 15:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sto volite quote-at to je nevjerovatno :-))))))))))).
Od sada je zabranjano vise od 2 quote-anja po postu :-)))))))).

The owls are not what they seem.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 15:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote quote quote

Evo ja sam triput kvotnuo :-))))))))

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 17:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Seinfelde, tog mister noa vise nema na ebayu?

IT is a fascinating novel.



Ima ovaj komplet za 390€
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2198937066&category=64

The owls are not what they seem.
Go to Top of Page

shareef
Junior Member

Saudi Arabia
412 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 24/10/2003 : 18:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send shareef a Private Message
magic,predlažem ti da,ako si još u mogucnosti,kupiš nekoliko DD-ova.mislim da ce se dosta ljudi ovdje zainteresirati,ja prvi,pa možeš nešto i zaradit.ako kupiš DD,javi mi mailom adresu,pa cu ti poslat novac prvi da nebi mislio da te hocu prevarit.
odgovori što prije...

it is a good day to die
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 19:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
meni nije problem da odem i da kupim,ko hoce...ali nemogu prvi slati jer mi nisu finansije tako dobre

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

shareef
Junior Member

Saudi Arabia
412 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 24/10/2003 : 19:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send shareef a Private Message
ma nema problema,samo ti kupi i pošalji mi adresu i reci kolko para treba i vec su na putu,kad ti stignu,onda mi pošalji strip

it is a good day to die
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 19:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
poslo

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/10/2003 : 20:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Ali ne, stoka meni prezentuje "najbolje od DD-a", kao da oni znaju sta valja. Jednostavno su skenirali ono sto su imali od originala.


meni sasvim odgovara ova koncepcija,jer su ovo zaista najblje price od dilana koje sam procitao,a procitao sam skoro sve stoje izaslo na nasim prostorima...dosta mi je sranja ,klisea i gluposti...dosta mi je kvantiteta na koji se vecina sajta poziva,ja hocu dobre price i kvalitet sadrzaja....a to je ovde,pa makar slucajno to bilo,ispunjeno skorz
Procitao sam ga 2-3 puta i svaki put mi je bolji,sto nemogu reci ni zajedan bonelijev strip koji sam procitao u zadnjih godinu dana

nadam se da ce izaci jos dilana,u ovoj formi,jer je krata prica ,forma,koja dilanu najvise odgovara

a to dal ce imati 300 strana sranja ili 50 kvaliteta...pa ja cu se uvek opredeliti za ovo drugo

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/10/2003 : 18:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Zestoka rasprava nema sta!
Ali zar niste svi kupili DD#60 koji je tako lepo popunio prazninu u vasoj kolekciji.
Moj glas zasad ide piratima. Jedva cekam da dobijem i ovaj broj(ima li broja na stripu?), a ako se mozda sete da izdaju i "Johnny Freak"-a
onda vec...
Nego, Gastone, kad ne bi imao piratski CD Kings of Leon snimio bih ga sa pirata na TDK kasetu . To je obavezni materijal za muzicku kolekciju.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000