forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MANGA...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 02/11/2004 : 09:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Dado, da nam kojim slucajem ne napipavas puls i pripremas se za MANGU posle Kena?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/11/2004 : 09:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Stranice su flipnute za evropsko ccitanje pa je dvorac zamijenio mjesto.

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/11/2004 : 13:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke

Dado, da nam kojim slucajem ne napipavas puls i pripremas se za MANGU posle Kena?


Daleko od toga, to je nemoguca misija.
Nemoguca iz mnogo razloga...
Cisto me kolekcionarski zanima, a pitanje je postavljeno dosta prije nego se ista
dogodilo oko Libellusa...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/11/2004 : 18:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ja bih golih manga

to jes , malo golih mladih djevojaka u stripu
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/11/2004 : 19:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ja sam se nedavno poceo zanimati sa samurajske mange.wiz mi je neki dan poslao nekoliko CD-ova sa raznim americkim stripovima medju kojima su i blade of the immortal i lone wolf and cub. mogu samo reci da mi je blade of the immortal jedan od najboljih stripova koje sam ikada procitao.jednostavno sam poludio za tim stripom.da se nisam svjeze istrosio sa nekim americkim stripovima odmah bi narucio svih 13 trejdova. i lone wolf and cub je odlican iako mi je botm puno bolji. mozda mi i lwac bude bolji kada procitam vise epizoda(procitao sam tek prvi trejd).vjerovatno cu pokusati nabaviti skeniran i onaj vagabond sto mi je dado preporucio jer mi se pravo svidio crtez.da rezimiram: MANGA RULES!!!! (prije nekog vremena nisam sebe mogao ni zamisliti kako pisem ovu recenicu)

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 03/11/2004 : 20:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
meni je zakon manga baš u ovom trenutku skidam Berserk strip
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2004 : 23:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Barserk, da nije lose...
Inace imam i jedan DVD koji ide uz serijal, mozda nabavim i ostale.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2004 : 23:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by verter

MANGA RULES!!!! (prije nekog vremena nisam sebe mogao ni zamisliti kako pisem ovu recenicu)



A kome kazes!
Do prije nekog vremena bio sam poput dosta njih, MANGA, ma ni slucajno...
Eh kako se covjek moze prevariti.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/11/2004 : 23:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Uf i ja sam lajao iz sve snage kako su mange sranje. Ogromne okice i razvaljena usta i nu ti mange. Ah, koja zabluda...

Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 04/11/2004 : 02:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
:) LOL

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/11/2004 : 15:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ljudi svi trebate procitati BLADE OF THE IMMORTAL!!!!!!!!!
iz sata u sat se sve vise zaljubljujem u taj strip.kada citam strip zao mi je sto ga citam jer imam sve manje epizoda koje su neprocitane,a sa druge strane ne mogu da prestanem da ga citam jer je kao droga i to najbolja

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 17:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by verter

ljudi svi trebate procitati BLADE OF THE IMMORTAL!!!!!!!!!
iz sata u sat se sve vise zaljubljujem u taj strip.kada citam strip zao mi je sto ga citam jer imam sve manje epizoda koje su neprocitane,a sa druge strane ne mogu da prestanem da ga citam jer je kao droga i to najbolja

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?



Nazalost još nisam imao prilike! Kakva je tematika? Ko to izdaje!?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/11/2004 : 20:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by verter

ljudi svi trebate procitati BLADE OF THE IMMORTAL!!!!!!!!!
iz sata u sat se sve vise zaljubljujem u taj strip.kada citam strip zao mi je sto ga citam jer imam sve manje epizoda koje su neprocitane,a sa druge strane ne mogu da prestanem da ga citam jer je kao droga i to najbolja

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?



Nazalost još nisam imao prilike! Kakva je tematika? Ko to izdaje!?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian



Ima cak jedan odlican tekst o tom stripu na jednoj stranici www.stripovi.com
mozda nisi nikad cuo ali stranica je takodje odlicna.
A osim foruma i svastare ima i druge sekcije zanimljive za prave ljubitelje stripa.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/11/2004 : 20:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ja sam odlucio nabaviti svih 28 trejdova Lon Wolfa(savjet od Magica) a ako mi se svidi,uzet cu i Blade

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

jurdan
Starting Member

Croatia
16 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 05/11/2004 : 20:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jurdan an ICQ Message  Send jurdan a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

...na japanskom jeziku znaci "stripovi" i mislim da to svi znaju.
Takodje mislim da svi znaju da kod japanskih stripova slike (pasice) a samim time
i tekst ide sa desna na lijevo, dakle obrnuto od nas.
Ono sto mene zanim je sto vi ostali konkretno mislite kada bi neko izdavao mange kod nas
dali bi se mi (citatelji) mogli tome prilagoditi ili bi to bio problem?
Recimo u njemackim izdanjima to je ostalo kao i u orginalu i njemci su se navikli,
stovise cak im je to i na neki nacin "cool".
Znajuci pomalo nas mentalitet koji cesto nije spreman prihvatiti nesto drugacije,
mislim da bi se mi teze prilagodili takvim izdanjima.
Ovo MI prije svega mislim na drzave iz Ex YU...
Ne znam kako je to u Mangama na drugim jezicima osim njemackog, jer sam imao do sada
priliku vidjeti jos jedino neka engleska izdanja koja su takodje bila kao i u japanu.
Meni je ispocetka bilo cudno, neobicno i uglavnom sam citao po nasem dok ne skuzim
da mi radnja ne odgovara...
S vremenom sam se navikao i nimalo mi ne smeta a i lako se prebacim sa Mange na
jednog Texa ili MM...
Cak mi se to na neki nacin i dopada jer na neki nacin nosi "orginalnost" japanskog stripa.
Siguran sam da medju nama ima onih koji su se susretali sa raznim japanskim stripovima
i mozda bi mogli nesto reci o njihovim iskustvima.

jak


Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/11/2004 : 20:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
dobricino,kao sto je dado i rekao ima odlican tekst o blade-u na ovom sajtu.ja sam fasciniran stripom.procitaj ga pod obavezno(prvo tekst pa onda i strip).vidio sam na sajtu more comicsa da imaju sve trejdove(ili mozda prvih 11 nisam sad siguran),ali nisu bas ni jeftini.
evo danas sam zavrsio 9. pricu lone wolfa i dobar je,iako mi se vise svidja crtez u bladeu.vjerovatno cu i njega nabavljati kad se oparim
aco uzimaj blade pod obavezno,pusti lone wolfa

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 08/11/2004 : 00:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by verter

ljudi svi trebate procitati BLADE OF THE IMMORTAL!!!!!!!!!
iz sata u sat se sve vise zaljubljujem u taj strip.kada citam strip zao mi je sto ga citam jer imam sve manje epizoda koje su neprocitane,a sa druge strane ne mogu da prestanem da ga citam jer je kao droga i to najbolja

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?



Nazalost još nisam imao prilike! Kakva je tematika? Ko to izdaje!?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian



Ima cak jedan odlican tekst o tom stripu na jednoj stranici www.stripovi.com
mozda nisi nikad cuo ali stranica je takodje odlicna.
A osim foruma i svastare ima i druge sekcije zanimljive za prave ljubitelje stripa.



Totalno nepotreban i neprimjeren komentar! Moderator fino vidi kuda se ko krece pa je stoga i vidljivo da je dobricina-vitruvian pregledao skoro CITAV sajt, ali eto.......nisam baš ljubitelj Japanaca (mislim na njihov strip) pa sam to nekako...uhm..mhm...preskocio....
stripovi.com!? kidam nadesno.....
Idem sad ponovo (bio sam dobar djak i pregledao sam sve što nisam prije, dok forum nije bio u funkciji) pogledati tekst!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 08/11/2004 : 00:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by verter

dobricino,kao sto je dado i rekao ima odlican tekst o blade-u na ovom sajtu.ja sam fasciniran stripom.procitaj ga pod obavezno(prvo tekst pa onda i strip).vidio sam na sajtu more comicsa da imaju sve trejdove(ili mozda prvih 11 nisam sad siguran),ali nisu bas ni jeftini.
evo danas sam zavrsio 9. pricu lone wolfa i dobar je,iako mi se vise svidja crtez u bladeu.vjerovatno cu i njega nabavljati kad se oparim
aco uzimaj blade pod obavezno,pusti lone wolfa

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?



Vidio sam ga na policama MC-a ali uvijek sam ga nekako preskocio....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12910 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/03/2006 : 22:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Evo, ako nekog zanima, Dark Horse napravio intervju sa legendom japanskog stripa, Kazuom Koikeom.

http://www.darkhorse.com/news/interviews.php?id=1261

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 06/03/2006 : 23:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
U Italiji se mange prilagodavaju njihovom tržištu. Valjda se tako bolje prodaje.

Giuda ballerino!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 07/03/2006 : 00:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Da,a Tiziano Scarpa je napisao roman Oci na gradeli u kojem je glavni lik prilagodivac!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 07/03/2006 : 00:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Ti znaš za Tiziana, za njegov roman i znaš da ja to znam...? Ne mogu vjerovati1 iznenadena sam 100%!!! Djevojka koja zaraduje tako što na cenzuriranim manga stripovima docrtava spolne organe....jer to u Italiji prolazi... Fantome, fakat si fantom...

Giuda ballerino!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 07/03/2006 : 00:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
to je cura od glavnog junaka. on je student lik. akademije i zaraduje za stanarinu dajuci svoju spermu gazdarici koja misli da je to pomladuje...

Giuda ballerino!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 07/03/2006 : 00:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Pa što si mislila,da ja citam samo Zagora?Ajde laku noc i sanjaj me!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 07/03/2006 : 01:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Da,dobro si me podsjetila,da se pohvalim procitao sam od njega i Venecija je riba, ali o Veneciji su mi draže Matvejeviceva Druga Venecija i, naravno,Vodeni žig od Brodskoga!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000