forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vertigo u Srbiji?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/09/2004 : 14:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

Degi, ja ne duvam, ne pijem kavu, i ne kockam- de da ja skupim pare?:)))


PA KAKAV SI TI TO COVJEK
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 14:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

Degi, ja ne duvam, ne pijem kavu, i ne kockam- de da ja skupim pare?:)))

To sam i ja isto hteo da kazem. Ja ne trosim 30 kuna dnevno na sitne gluposti. Dodjavola, ja cak ne kupim ni parce pice na ulici iako sam mnogo gladan.
30 kuna nije mala para. Drugo je to sto izdavanje kosta koliko kosta.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/09/2004 : 14:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
dovraga dusmane imas 19 godina

ja sam gladovao cijelu srednju skolu i dobar dio osnovne, grebajuci se za onih 5 kn koje bi mi mater ostavila za pecivo, isto kao i ti sada

ali nema vise toga
os para
radi, zuljaj, budi dobar djak pa kupi stipendiju
;)

Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 16/09/2004 : 14:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Što se tice izbora, jeste, Preachera, Sandmana i Dark Knight imaju svi. Ali Watchmena, zbog cene, nemaju.
Watchmen je ipak kompletiran sa jednim trejdom, tako da oni koji ce platiti od jednom vise love ipak imaju gotov strip dok ostale stvari koliko god da ce biti jeftinije ce morati nacekivati nastavke i pitati se dali ce oni uopce izaci a neki ce vjerojatno i cekati da vide prvo dali ce sve izaci.

quote:
Pride, tu je element NOVOG. Ne stavlja se na sve žive reklame "NOVO" za džabe. Kad se pojave trejdovi, mnogi ce se pre rešiti za nešto novo, a ne za same old Texa. A to je više nego dovoljno.
Mislim da se vecina njih nece nicega (barem za sada) odreci nego ce pokusati uglaviti jos i to u svoj budzet. Ne vidim bas da tih par domacih trejdova u boji moze nanijeti neku stetu vec postojecim izdavacima. Ali moze donjeti puno dobrog jer vjerojatno ce te stripove (primarno Sandmana) kupiti i oni koji stripove uopce ne kupuju a onda se sjetiti da su nekad citali i Alan Forda pa potraziti i taj famozni kartonac o kojem su nesto naculi. :)

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 14:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Dodjavola, degmane, imas 23 godine! :)

I ja sam gladovao, ali ja nisam dobijao pare od majke. Sam sam zaradjivao za stripove i uzinu, u toku cele srednje skole. Isto radim i dan danas, sam zaradjujem i nekako se snalazim.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/09/2004 : 15:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Dodjavola, degmane, imas 23 godine! :)


notorna laz i neistina
ponasam se ko da imam 15 i svi to znate!

quote:
Originally posted by DusMan
Isto radim i dan danas, sam zaradjujem i nekako se snalazim.


malo je danas takvih

quote:
Originally posted by VJ
Ne vidim bas da tih par domacih trejdova u boji moze nanijeti neku stetu vec postojecim izdavacima.


stetu
pa nije bit ovoga da nesto propadne vec da ostali koji su losi, sada postanu bolji svojom ponudom
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/09/2004 : 15:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Djole, obecavam ti da neces vise vidjeti u Ultimate serijalima izraz 'guba'. osim ako lektorica odluci iz inata da ubaci :)
a bice i kod Tallya kvalitetnijih izdanja. zamolio me da nista ne govorim, tako nemojte navlajivati. all in good time...

Ždrijebe jebe Kraljevi#263;u Marko / Ne jebe ga što je željan pizde
Ve#263; ga jebe da mu se osveti / Što mu jede ispred šarca sijeno!

Po#269;etak šaljive pjesme u Bošnjaka, prenio i zapisao Alija Nametak
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/09/2004 : 15:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
btw, i meni je guba odvratan izraz!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/09/2004 : 15:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Što se tice izbora, jeste, Preachera, Sandmana i Dark Knight imaju svi. Ali Watchmena, zbog cene, nemaju.

Oce mi neko objasnit ovo gore. Nije mi jasno?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 15:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
A i neki koji imaju ce da kupe na srpskom!

Eh da, i za neverne Tome... ovo nije zavera srpskih forumasha. Ne znam kako bi to neko mogao da pomisli uopste. Kad smo mi doneli neku laznu vest na forum? Ovo je tacno isto kao sto je nebo plavo (mada se sad naoblacilo;).

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2004 : 16:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
ja od svega toga imam samo watchmene. loeg sam imao.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 16/09/2004 : 16:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan
Eh da, i za neverne Tome... ovo nije zavera srpskih forumasha. Ne znam kako bi to neko mogao da pomisli uopste.


kus mutikaso 100% si se ti toga sitia

salia sam se kad sam reka to
al sto je da je
sugavo bi bilo kad bi se ispostavilo da je sve laz
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/09/2004 : 17:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Odbaciti novog Texa u crno beloj varijanti, ili ful kolor Preachera? Pa ne znam baš."

mislim da se tex i preacher ne mogu porediti.pa onaj ko cita texa tesko ce se uopste odluciti na preachera.narocito raja koja kupuju onako stripove(ipak je petnaestak maraka puno za one koji tek tako kupuju stripove,tj nisu kolekcionari).a oni koji kupuju texa zato sto ga vole i zato sto ga skupljaju godinama,oni ce ga sigurno nastaviti kupovati.


AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/09/2004 : 17:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ja sigurno necu prestati kupovati ostalo ako ovo pocne izlaziti.kao sto VJ rece pokusacu uglaviti to u finansije.btw kupujem sve sto izadje i necu prestati(nadam se)...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/09/2004 : 17:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ngh.

Niko i ne govori o prosecnom citaocu Texa, vec o kompletistima, o onima koji kupuju sve. Ta sorta ce nestati, ili ce se smanjiti na minoran broj ljudi. I to ce dovesti do poremacaja na tržištu, tj. do reorganizacije postojeceg tržišta. Naravno da ce svi pokušati da prvo finansijski uglave i trejdove u svoj budžet, ali sa 24 trejda za manje od godinu ipo dana, to nece biti moguce.

Drugim recima, ko kupuje Texa Texa radi, on ce to i dalje raditi. Ali ko kupuje Texa zato što on eto izlazi kod nas (vas, svejedno), ce verovatno uskoro morati da prestane zbog para. Cast izuzecima.

btw, izašao Abatonov Zagor #4.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 17:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
...i tako djole postade glasnik kad se koji zagor pojavi na kiosku!

haug! ;-)))

I JA SAM GRK!!!

Edited by - MAGIC on 16/09/2004 17:51:25
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/09/2004 : 17:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Oho, znaci moze se ocekivati i Abatonov Dilan #4 kroz mesec-dva;)

BTW, Djole, jesi li mi ti MVa poslao po golubu pismonosi, i to poprilicno dezorijentisanom, kako mi se cini;)? Jos nije stigao. Ni golub, ni MV.:))

Koekude
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 17:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
pa brodom putuje sporo, a avinom jos sporije ;-)

I JA SAM GRK!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/09/2004 : 17:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Da, ako su u pitanju avioni a la braca Rajt, ili ne daj Boze Pajper;)

Koekude
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/09/2004 : 17:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
naravno....najveci problem je USA carina, koja zna dosta dugo da zadrzava sve avio posiljke,...tako da se meni desavalo da brodom stigne za 2-3 nedelje, a avionom za vise od mesec dana...

sve kako se zalomi

I JA SAM GRK!!!

Edited by - MAGIC on 16/09/2004 17:58:51
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2004 : 18:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Mord

Što se tice izbora, jeste, Preachera, Sandmana i Dark Knight imaju svi. Ali Watchmena, zbog cene, nemaju.




ma koji, bre, svi??? more ljudi ne zivi u glavnim gradovima i ne moze narucivati strana izdanja. ako distribucija bude dobra, uz dobar marketing i par pohvalnih novinskih clanaka koji bi celu stvar izdigli na nivo "Kulture", ovi tpb bi mogli da udju medju artikle koji se kupuju ljudima kao rodjendanski ili drugi poklon, i to bi stvarno imalo verlikog uticaja na sirenje strip trzista. nesto slicno se moglo postici s komuninim kortoima, ali ekipa iza toga je zakazala. ipak je tu bio vucela.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2004 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
btw, ja cu ih prvi kupovati ljudima kao poklon, a isto savetujem i svim ostalim strip-zaverenicima.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/09/2004 : 18:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Originally posted by Djole

Što se tice izbora, jeste, Preachera, Sandmana i Dark Knight imaju svi. Ali Watchmena, zbog cene, nemaju.


Meni nije jasno koja je razlika izmedju watchman-a i ovih ostalih pa svi vise manje isto kostaju????????????????????????

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/09/2004 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Niko i ne govori o prosecnom citaocu Texa, vec o kompletistima, o onima koji kupuju sve...ali sa 24 trejda za manje od godinu ipo dana, to nece biti moguce."

pa taj neko nece odmah poletiti da kupi svih 24 trejda.ja kad kupujem ne kupim sve albume odmah nakon sto izdaju,vec ih kupujem postepeno,ali ih sve kupim.vjerujem da i ostali to rade.a sumnjam da ce se ljudi bas tako zapaliti za trejdove da ce prestati kupovati sve ostalo.iskreno sumnjam da ima puno ljudi koji kupuju texa samo zato sto izlazi,narocito sada kad je jedan od boljih ludensovih stripova.

"btw, ja cu ih prvi kupovati ljudima kao poklon, a isto savetujem i svim ostalim strip-zaverenicima."

hajd kupi meni za rodjendan .btw jesi li dobio mail?


AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/09/2004 : 19:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
a recimo ja imam Watchmene, V for Vendeta (kojeg nisam vidio da spominju i slazem se sa njihovom odlukom da se ne uzimaju tog posla i prevodjenja ), Loeg prvi dio i Kingdome Come. kada sam ih uzeo? prosli CRS, zato sto su ih imali
da znate, vi srpski urotnici, i da izdaju te stripove, necu ih narucivati preko poste. il mi donesite na vrata ili nista [>]

Ždrijebe jebe Kraljevicu Marko / Ne jebe ga što je željan pizde
Vec ga jebe da mu se osveti / Što mu jede ispred šarca sijeno!

Pocetak šaljive pjesme u Bošnjaka, prenio i zapisao Alija Nametak
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000