forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 17/12/2004 : 22:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
boris hvala na iskrenosti
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2004 : 02:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message
Alen ako su ti rodice ocuvane ko moji stripovi mogli bi dogovoriti neku trampu.Primam samo glancere do 25godina(po mogucnosti)

Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 18/12/2004 : 13:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by BO

Alen ako su ti rodice ocuvane ko moji stripovi mogli bi dogovoriti neku trampu.Primam samo glancere do 25godina(po mogucnosti)




Zar nemoze starije, pravilo je sto je stariji glancer veca je vrijednost.
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2004 : 14:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message
Ja vise volim stripove,a i komade iz 80-tih,ali ako je neki zagor(citaj opseg grudi 90+)starijeg godista otvoren sam za dogovore
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2004 : 14:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Adnane zamolio bih te da pogledas topic "MICKEY MOUSE I OSTALI AUSTRIJANCI..." u svastari.

Treba mi tvoja pomoc!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 15:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
E jesi navalio Sejo sa austrijancima,ma garant ce ti pomoci sigurno je zauzet,posao,familija,vjerovatno se trudi da pomogne i da se nadje nestali paket.
Vremena uvijek malo a posla i obaveza previse,siguran sam da A Hodzic prioritira nalazak paketa da se ne bi nelagodno osjecao oko ovog.Ne daj Boze da se sazna u vezi ovoga u Zvonkinoj i Adnanovoj firmi(preduzecu) a kakav je nas narod brzo bi se prosirilo i do skola i do drugih ustanova sa kojima su familijarno povezani ovi ljudi.

Ma javice se brzo austrijanci vidjeces

Porter

Edited by - Porter on 18/12/2004 15:49:06
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 16:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Porter je apsolutna legenda, ljudina kakve nema i nema nikakve sanse da bude izbacen. Tocka.
Portera je Zvonko zajebo za 400 Eura, ali vidjet ce se jos na kraju tko je tu koga zajebao, ne bi mu ja bio u kozi. Sto se tice Adnana i dcarapo2, mogu reci dobre stvari o obojici. Porter nema cvrste dokaze nazalost, pa mozda nije trebao izlaziti javno ako nije 100% siguran, ali da stvari smrde, smrde. Nadam se da ce se stvari ubrzo rijesiti i da ce krivci biti kaznjeni (izbacivanje sa sajta je sitnica prema tome) i da ce nevini biti oprani od ljage.

I jos nesto, svi vi kojima je do zajebancije, radite to na drugim topicima, ovaj je poprilicno ozbiljan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ja znam mnoge koji su bili ljudine,pa okrenuli ledja kada sam se najmanje nadao,a to sto apriorij odbijas izbacivanje Portera sa sajta(normalno tvoj je sajt)...ne daje ti za pravo da bez argumenata optuzujes ili hvalis nekoga,jer to su velike rijeci veliki sefe...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 16:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Markos

Porter je apsolutna legenda, ljudina kakve nema i nema nikakve sanse da bude izbacen. Tocka.



Slažem se s Markom u potpunosti! Covjek je zavaljen za 450 E i treba mu pomoci na bilo koji nacin da riješi ovaj slucaj.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Dali je zavaljen...ili je dobio vec paket...???pa mu se mozda nisu dopali stripovi i njihova ocuvanost...???
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Nadam se da ce se sve razjasniti!!!

dinok@email.htnet.hr



Volio bih i ja da se sto prije rasciste stvari,i da se vidi ko je ko...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 17:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ova mi se recenica svidja pogotovo sto mi je tu istu recenicu napisao Zvonko a sad pise i A Hodzic.

Dali je zavaljen...ili je dobio vec paket...???pa mu se mozda nisu dopali stripovi i njihova ocuvanost...???

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 17:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Onda evo jos malo izsjecka iz emaila sto sam upravo napisao osobi koja je stala na svoje noge

Gledaj jos interesantnih stavri sto sam isceprkao:
OOSIM BROJEVA 94-FALI SA STRANE MALO NA DNU I BR.127,NEKA BUDALETINA SE PODPISALA-OVA DVA SU ZA OCJENU 4). CIJENA ZA OVAJ KOMPLET FIKSNO 500 EURICA...MOZETE DOCI PO NJEGA ILI JOS 20-30 EURICA AKO ZELITE SLANJE U INOZEMSTVO.
Ovako je Zvonko imao svoju aukciju za ove Zagore,interesantno je na nacin koji spominje rijec BUDALETINA prilikom opisa stripova.

A sad idem pokusati naci aukciju od A Hodzica da vidis na koji on nacin opisuje stripove:

Bio bi glancer da neki idiot nije preko naslovne strane pokusao da precrta Zagora,ali se toliko i ne primjeti...slika na mail...

Bas cudno da recimo 2 covjeka koja ne poznaju jedan drugog na ovaj nacin spominju rijec BUDALETINA i idiot prilikom opisa objekta.
Zanimljivo je da Zvonko uvijek pise email sa velikim slovima,sto imam osjecaj da je upravo A Hodzic koji cak i odgovara na Zvonkove email iako Adnan i Zvonko su dvije osobe.

Sljedeca zanimljivost je da je Adnan nasao sve one stare stripove od Zvonka i prodaje ih i zajedno suradjuju i varaju po internetu.
Na sto me navodi ova pomisao:
Kada sam kupovao stripove od Zvonka zvao sam ga na telefon i pitao da li ima jos starih stripova za prodati posto sam veliki kolekcionar.
Rekao je da nema i da ga ne interesuju stripovi samo zeli ove da proda.
Evo par brojeva od onih sa aukcija koje je Zvonko prodavao:
ZS.21,26,30,39,83,251,252,255,256 itd da ne stavljam ostale.
Bas u to vrijeme pojavio se A Hodzic da ima zs 17 glancer od Zagora.
To mi je stvorilo odredjenu sumnju povezanosti prije mjesec i po.
Sad ces da vidis zanimljivost da sam bio potpuno u pravu

Kada sam iznio na topic sve u vezi Adnana i Zvonka,dobio sam email od A Hodzica,poslije tzv susreta sa Zvonkom.
Adnan kaze da je bio kod Zvonka i da je Zvonko nasao jos starih glancera izmedju ostalog i ZS 17 i da ce sve ove stripove poslati meni zbog ovog sto se dogodilo.
Normalno nisam uopste odgovorio A Hodzicu na ovaj email posto me na taj nacin omalozva,kao psa koji laje pa mu se baci kost da se sa necim zabavi.

Idemo dalje sa zanimljivostima:
Adnan mi je rekao da ima prijatelja u Srbiji sto moze nabaviti stare glancere od Texa za 5 € samo se treba dugo cekati.
Ova ga recenica zajebala zbog sljedecih stvari.
Pogledao sam kod Zvonka i vidjeo da ima jedan pozitivan komentar,ispao mi jezik do poda od iznenadjenja osoba koja je dala pozitivan komentar je Ridjobradi,samo mi cudno da je Zvonko kupio stripove od njega kada je rekao da ga stripovi ne interesuju idem sad da trknem da vidis otprilike par stripova koje je kupio i komentar za Zvonka:

Komentar Od Datum Aukcija
110 % OK !!!!! Ridjobradi 11/12/2004 10:56:05 AM 17304



Odem ponovo na A hodzica aukcije i nadjem sljedeci komentar :)

110 % OK !!!!! Ridjobradi 12/6/2004 9:15:46 AM 20057

Bas interesantno da Zvonko dobiju isti komentar od iste osobe,pogotovo Zvonko kojeg ne interesuje kupovina stripova :)

Pitao sam Ridjobradog u vezi pozitivnog komentara u vezi Zvonka,odgovorio mi je da ne zna o cemu pricam,posto prodaje stripove na ebay-u pa ima dosta ljudi koji kupuju.
Razumijem covjeka da ne moze da se sjetih svih imena,onda sam mu kopirao aukciju za stripove koje je Zvonko kupio od njega i pitao ga na koju adresu je poslao ove stripove.Nisam dobio nikakav odgovor.
Potpuno zelim da iskljucim Ridjobradog da je upetljan sa namjernim davanjem pozitivnog komentara,ali ovaj primjer mi zblizava Adnana i Zvonka.
Imam jos dosta stvarcica ali ne treba se zuriti

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 17:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Jos uvijek treba da se stavi potvrda ovdje da se vidi ta posiljka sto je Zvonko poslao

Porter
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by jang

nadam da se covek ciju sam adresu objavio nece osjecati uvreden. samo sam ovu potvrdu pronašao kod kuce. Može li neko iz Tuzle staviti sken vaših potvrda. ili još bolje Porter stavi ti sken potvrde koju ti je taj Bonko poslao. ili barem na mail.



U pravu si drugar,neka Porter stavi taj sken,kada se Zvonko vec ne javlja danima...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

gadna prica... Nazalost, sad sam na godisnjem pa imam sporu modemsku vezu i ne mogu neke stvari provjeriti, ali provjerit cu neke stvari kad se vratim u ponedjeljak. Ali isto tako molim sve koji nisu direktno ukljuceni da ne smetaju komentarima koji nisu on topic. Ako mozete pomoci, pomozite, ako ne mozete, nemojte ni smetati. No hard feelings everybody.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Provjeri sve sto mozes sto prije molim te,i javno ovdje iznesi,jer zahvaljujuci ovom topicu i napadu na mene,indirektno mi je unisteno vise poslova sa pojedinim ljudima,koji zbog vasih spekulacija i zatajivanja stvari,odustaju od suradnje i kupovine sa mnom...
To je vec druga stvar...ali to cu ja pokrenuti na drugi nacin...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

ne bih ni ja posebno da se mesam, i mozda je vec prekasno za tako nesto buduci da je topic presao 10 strana, ali posto sam ga tek sad video zelim samo da kazem da su moja iskustva sa a. hodzicem vise nego povoljna i da verujem da je covek krajnje posten. ostale pomenute u celom slucaju ne poznajem, ali dcarapo se isto jednom prilikom odlicno pokazao, tako da i za njega verujem da je potpuno ispravan. toliko.

Double the powder and shorten the fuse!!!



Hvala ti prijatelju....
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 17:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Duznost je Zvonkina da stavi tu potvrdu a i A Hodzica,posto imam jos dosta stvari koje govore da ste zajedno suradjivali.
Tako u izjavi koju pripremam i pisem duboko je umijesano i tvoje ime.

Porter
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
ma ok je to da oni to traže više mjeseci
al eto prošla su tri dana odkako je ovaj topic ovdje a uvaženi gospodin se ne oglašava(mada zna šta se dogada)
jer iako je slao potražnicu on svoju potvrdu o slanju dobije nazad ,a isto tako dobije i komad papira na kojem piše da je slao tu istu potražnicu, pa neka je lijepo scenira i stavio ovdje , na njoj se lijepo vidi , kad je poslao, koliko je teško to što je poslao i druge bitne stvari u ovom slucaju

Programiranje je kao seks:
jedna greška i morate davati
podršku cijeli život.

[/quote]

Naravno da je ili Zvonko ili Porter trebaju okaciti da svi vidimo,a posto je Zvonki navodno oduzeta ta potvrda u posti,onda ostaje samo Porter...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Adnane Hozdicu i Zvonko Iveljicu kako se osjecate,hoce li brzo ta potvrda

Porter



Ja se osjecam sjebano,jer si mi ovim topicom sjebao posao sa mnogim momcima,a to sto si uradio nece ostati samo na ovome....a Zvonku pitaj kako se on osjeca,bez mene kao medijatora medju vama dvojicom...
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 18/12/2004 : 17:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
Porteru, zar ti mislis sad ustanoviti kao da su Adnan i Zvonko jedna i isa osoba??

mislim, zar nisi dosta osramotio Adnana...umesto da sacekas pa da vidis kako ce se sve resiti, tu nesto u javnosti pricas, kako su njih dvoje povezani i ne znam ti šta...


_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

E jesi navalio Sejo sa austrijancima,ma garant ce ti pomoci sigurno je zauzet,posao,familija,vjerovatno se trudi da pomogne i da se nadje nestali paket.
Vremena uvijek malo a posla i obaveza previse,siguran sam da A Hodzic prioritira nalazak paketa da se ne bi nelagodno osjecao oko ovog.Ne daj Boze da se sazna u vezi ovoga u Zvonkinoj i Adnanovoj firmi(preduzecu) a kakav je nas narod brzo bi se prosirilo i do skola i do drugih ustanova sa kojima su familijarno povezani ovi ljudi.

Ma javice se brzo austrijanci vidjeces

Porter



Trudio sam se da covjeka s kojim si ti petljao,i radio transakcije,zamolim da ako te je prevario,ispostuje barem novac koji je dobio od tebe,a ti mi sa svojom kompanijom iz dana u dan sve vise odbijas poslovne kontakte,i bacas ljagu...
sto se tice nalaska paketa,obratite se obojica svojim postama,ili privatnim istraziteljima,i ne glumite vise budale ovdje...
Mene u mojoj firmi,svi odlicno poznaju...prema tome izvoli a za ovog ti drugog kompanjona me licno boli kurac...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Ova mi se recenica svidja pogotovo sto mi je tu istu recenicu napisao Zvonko a sad pise i A Hodzic.

Dali je zavaljen...ili je dobio vec paket...???pa mu se mozda nisu dopali stripovi i njihova ocuvanost...???

Porter



Naravno da cu ti ja napisati ono sto osjecam,jer ti apriorij ides na samo jednu tezu,da je taj Zvonko tebe prevario...sta frajeru ako si ti njega izvarao....i ako si dobio te stripove,pa ti se ne svidja kako su ocuvani...
a boli me sta tebi Zvonko pise i ti njemu...i kazes da ti se covjek nije javljao,a sada kazes da ti je to vec napisao...ne interesuje me...jebite se i ti i on...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Onda evo jos malo izsjecka iz emaila sto sam upravo napisao osobi koja je stala na svoje noge

Gledaj jos interesantnih stavri sto sam isceprkao:
OOSIM BROJEVA 94-FALI SA STRANE MALO NA DNU I BR.127,NEKA BUDALETINA SE PODPISALA-OVA DVA SU ZA OCJENU 4). CIJENA ZA OVAJ KOMPLET FIKSNO 500 EURICA...MOZETE DOCI PO NJEGA ILI JOS 20-30 EURICA AKO ZELITE SLANJE U INOZEMSTVO.
Ovako je Zvonko imao svoju aukciju za ove Zagore,interesantno je na nacin koji spominje rijec BUDALETINA prilikom opisa stripova.

A sad idem pokusati naci aukciju od A Hodzica da vidis na koji on nacin opisuje stripove:

Bio bi glancer da neki idiot nije preko naslovne strane pokusao da precrta Zagora,ali se toliko i ne primjeti...slika na mail...

Bas cudno da recimo 2 covjeka koja ne poznaju jedan drugog na ovaj nacin spominju rijec BUDALETINA i idiot prilikom opisa objekta.
Zanimljivo je da Zvonko uvijek pise email sa velikim slovima,sto imam osjecaj da je upravo A Hodzic koji cak i odgovara na Zvonkove email iako Adnan i Zvonko su dvije osobe.

Sljedeca zanimljivost je da je Adnan nasao sve one stare stripove od Zvonka i prodaje ih i zajedno suradjuju i varaju po internetu.
Na sto me navodi ova pomisao:
Kada sam kupovao stripove od Zvonka zvao sam ga na telefon i pitao da li ima jos starih stripova za prodati posto sam veliki kolekcionar.
Rekao je da nema i da ga ne interesuju stripovi samo zeli ove da proda.
Evo par brojeva od onih sa aukcija koje je Zvonko prodavao:
ZS.21,26,30,39,83,251,252,255,256 itd da ne stavljam ostale.
Bas u to vrijeme pojavio se A Hodzic da ima zs 17 glancer od Zagora.
To mi je stvorilo odredjenu sumnju povezanosti prije mjesec i po.
Sad ces da vidis zanimljivost da sam bio potpuno u pravu

Kada sam iznio na topic sve u vezi Adnana i Zvonka,dobio sam email od A Hodzica,poslije tzv susreta sa Zvonkom.
Adnan kaze da je bio kod Zvonka i da je Zvonko nasao jos starih glancera izmedju ostalog i ZS 17 i da ce sve ove stripove poslati meni zbog ovog sto se dogodilo.
Normalno nisam uopste odgovorio A Hodzicu na ovaj email posto me na taj nacin omalozva,kao psa koji laje pa mu se baci kost da se sa necim zabavi.

Idemo dalje sa zanimljivostima:
Adnan mi je rekao da ima prijatelja u Srbiji sto moze nabaviti stare glancere od Texa za 5 € samo se treba dugo cekati.
Ova ga recenica zajebala zbog sljedecih stvari.
Pogledao sam kod Zvonka i vidjeo da ima jedan pozitivan komentar,ispao mi jezik do poda od iznenadjenja osoba koja je dala pozitivan komentar je Ridjobradi,samo mi cudno da je Zvonko kupio stripove od njega kada je rekao da ga stripovi ne interesuju idem sad da trknem da vidis otprilike par stripova koje je kupio i komentar za Zvonka:

Komentar Od Datum Aukcija
110 % OK !!!!! Ridjobradi 11/12/2004 10:56:05 AM 17304



Odem ponovo na A hodzica aukcije i nadjem sljedeci komentar :)

110 % OK !!!!! Ridjobradi 12/6/2004 9:15:46 AM 20057

Bas interesantno da Zvonko dobiju isti komentar od iste osobe,pogotovo Zvonko kojeg ne interesuje kupovina stripova :)

Pitao sam Ridjobradog u vezi pozitivnog komentara u vezi Zvonka,odgovorio mi je da ne zna o cemu pricam,posto prodaje stripove na ebay-u pa ima dosta ljudi koji kupuju.
Razumijem covjeka da ne moze da se sjetih svih imena,onda sam mu kopirao aukciju za stripove koje je Zvonko kupio od njega i pitao ga na koju adresu je poslao ove stripove.Nisam dobio nikakav odgovor.
Potpuno zelim da iskljucim Ridjobradog da je upetljan sa namjernim davanjem pozitivnog komentara,ali ovaj primjer mi zblizava Adnana i Zvonka.
Imam jos dosta stvarcica ali ne treba se zuriti

Porter



To sto neko opisuje Budaletina,neko idiot,pogledaj malo da mnogi tako nazivaju kretene koji unistavaju stripove na taj nacin....

Ha,ha,ha,ha....mozda sam podvojena licnost,pa do podne sam Zvonko,a od podne sam Adnan ili obratno...vidim da stripovi na tebe negativno djeluju...

Sto se tice glancera 17.Zagor,u poslednjih par mjeseci sam ga imao 5 puta kod sebe,jer imam ljude koji me snabdijevaju stripovima u velikim kolicinama,i vrlo kvalitetno...

A da kod Zvonka sam ja sam vidio tih nekoliko brojeva koji su mu valjda ostali...to ja ne znam...kao sto nemam pojma o tome sta ste vas dvojica pricali i razmjenjivali,osim naravno ako se ne ispostavi da sam podvojena licnost kao sto sam vec naveo...

U svakom slucaju svaka ti cast Kolumbo,na vjerodostojnim argumentima(necemo reci nagadjanjima)...(molim Kolumba sa sajta da se ne naljuti)...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Jos uvijek treba da se stavi potvrda ovdje da se vidi ta posiljka sto je Zvonko poslao

Porter



Ne znam stvarno sta vise cekas,stavi je vec jednom,osim ako ne zelis da ti je ja stavim umjesto Zvonke...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Duznost je Zvonkina da stavi tu potvrdu a i A Hodzica,posto imam jos dosta stvari koje govore da ste zajedno suradjivali.
Tako u izjavi koju pripremam i pisem duboko je umijesano i tvoje ime.

Porter



Nikakav problem,zeljno te ocekujem,kao i tvoju izjavu...a dobices i ti od mene par izjava za klevetu,omalovazavanje,rusenje autoriteta i rusenje mog ugleda,rusenje mojih poslovnih kontakta i jos puno,puno toga....
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

Porteru, zar ti mislis sad ustanoviti kao da su Adnan i Zvonko jedna i isa osoba??

mislim, zar nisi dosta osramotio Adnana...umesto da sacekas pa da vidis kako ce se sve resiti, tu nesto u javnosti pricas, kako su njih dvoje povezani i ne znam ti šta...


_____________________
Hundreds F Vampires!



Ne mijesaj se molim te...
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000