forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/12/2004 : 17:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
A posto sada imam pametnijeg posla,nego tarlahati s tobom u prazno,javi se kada budes imao sta konkretnije,a dotle imas pozdrav od Adnana iz Tuzle....
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 18/12/2004 : 18:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic


a ti mi sa svojom kompanijom iz dana u dan sve vise odbijas poslovne kontakte,i bacas ljagu...



Necu se mijesati jer sa slucajem nemam nista.
Nisam sa svim spomenutim ljudima imao poslovne kontakte ali s nekima jesam i moje iskustvo se moze vidjeti u komentarima koje sam im ostavio. Dakle, trenutno nije vazno.
Radi se o tome da nakon ovoga necu sigurno suradjivati (kupnja-prodaja) ni s kime tko je u ovom topicu spomenut. Uvjeren sam da ne mislim samo ja tako.
S jedne strane me je strah prevare, a s druge klevete i progona po forumu.
Mislim da je svima u interesu da se stvari srede i pronadje krivca jer ovako gube svi. Crv sumnje se uvukao na forum!

Welcome to Hell, sinner. Here is your 386SX with Windows and DoubleSpace.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 18:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Adnan i Zvonko nisu ista osoba,ali Adnan je upotrebljavao Zvonkin email u kontaktiranju sa mnom,predstavljao se kao Zvonko dok je ustavri to bio Adnan.
Osim ovog predstavljanja mozda je koristio takodje jos koji nick na forumu

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 18:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Normalno Adnane da imam jos dosta konkretniji stvari,ali cemo to vremenom posto se meni uopste ne zuri

Porter
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 18/12/2004 : 19:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

Porteru, zar ti mislis sad ustanoviti kao da su Adnan i Zvonko jedna i isa osoba??

mislim, zar nisi dosta osramotio Adnana...umesto da sacekas pa da vidis kako ce se sve resiti, tu nesto u javnosti pricas, kako su njih dvoje povezani i ne znam ti šta...


_____________________
Hundreds F Vampires!


Kada bi se svi umijesali i poceli iznositi simpatije prema jednom i drugom ovo bi stvarno ispalo na nesto ruzno. Ja mislim da nebi trebali njima dvojici upadati u rijeci i omalozavati ih. Dovoljno je sto smo svi rekli svoja misljenja. Dosta nepovjerljivosti je stvoreno.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 19:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Upravo sam zvao Zvonka telefonom,javila mu se zena .

Porter:Dobro vece,mogu li dobiti Zvonka?
Zvonkina zena: Ko ga treba?
Porter:Alen iz Svedske
U daljini cujem Zvonkin glas i veza se prekida,pokusacemo kasnije

Porter
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 18/12/2004 : 20:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
trebace Marko opet onu mašinu pokrenuti
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/12/2004 : 20:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ponovo zovem Zvonka,telefon zvoni 5-6 puta onda se javlja zauzece,vjerovatno Zvonki nije do price veceras
Pokusacemo drugi put posto mi pocinje Juve-Milan za koju minutu.

Juve,Juve,Juve

Porter

Edited by - Porter on 18/12/2004 20:20:13
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2004 : 20:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
OVo je ludilo :-)).

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 18/12/2004 : 20:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by A.Hodzic


a ti mi sa svojom kompanijom iz dana u dan sve vise odbijas poslovne kontakte,i bacas ljagu...



Necu se mijesati jer sa slucajem nemam nista.
Nisam sa svim spomenutim ljudima imao poslovne kontakte ali s nekima jesam i moje iskustvo se moze vidjeti u komentarima koje sam im ostavio. Dakle, trenutno nije vazno.
Radi se o tome da nakon ovoga necu sigurno suradjivati (kupnja-prodaja) ni s kime tko je u ovom topicu spomenut. Uvjeren sam da ne mislim samo ja tako.
S jedne strane me je strah prevare, a s druge klevete i progona po forumu.
Mislim da je svima u interesu da se stvari srede i pronadje krivca jer ovako gube svi. Crv sumnje se uvukao na forum!

Welcome to Hell, sinner. Here is your 386SX with Windows and DoubleSpace.



Evo i ja se slazem sa tobom. Nisi jedini koji tako mislis.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/12/2004 : 23:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
nije me duže bilo na saitu pa mi je trebalo pol sata da sve procitam
porter na tvojoj sam strani 100% i svima mogu garantirati da je pošten stripaš i da sigurno nije istina kao što je receno da je dobio stripove pa sad mulja
sramotna je to izjava poslije ovoga kako su ga zavaljali za 400 eurica

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/12/2004 : 01:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

quote:
Originally posted by Markos

Porter je apsolutna legenda, ljudina kakve nema i nema nikakve sanse da bude izbacen. Tocka.
Portera je Zvonko zajebo za 400 Eura, ali vidjet ce se jos na kraju tko je tu koga zajebao, ne bi mu ja bio u kozi. Sto se tice Adnana i dcarapo2, mogu reci dobre stvari o obojici. Porter nema cvrste dokaze nazalost, pa mozda nije trebao izlaziti javno ako nije 100% siguran, ali da stvari smrde, smrde. Nadam se da ce se stvari ubrzo rijesiti i da ce krivci biti kaznjeni (izbacivanje sa sajta je sitnica prema tome) i da ce nevini biti oprani od ljage.

I jos nesto, svi vi kojima je do zajebancije, radite to na drugim topicima, ovaj je poprilicno ozbiljan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ja znam mnoge koji su bili ljudine,pa okrenuli ledja kada sam se najmanje nadao,a to sto apriorij odbijas izbacivanje Portera sa sajta(normalno tvoj je sajt)...ne daje ti za pravo da bez argumenata optuzujes ili hvalis nekoga,jer to su velike rijeci veliki sefe...


Necu se mjesati u cijelu temu topica no moram se dotaci ovog tvog posta.
Kao prvo kakav razlog bi Markos imao da izbaci Portera? Zbog njegovih optuzbi prema nekim ljudima?
Sve dok se slucaj ne rijesi nema razloga da on izbaci bilo koga, ta ne moze se nekoga
izbaciti samo zato sto kaze da je ostecen za 400 eura i da sumnja na tog i tog.
Odredjeni koraci ce se napraviti ako se jednom sazna istina sa uvjerljivim dokazima.
Osim toga, primjera radi, zar neko nebi zasluzio izbacivanje sa sitea ako postavi neke
lude cijene za stripove koje prodaje i onda se jos jednom sam logira i sam sebi bida aukciju?
Kao drugo koga to Markos u svom postu optuzuje bez argumenata?
Zvonku? Da, prenio je to kao optuzbu jer nema razloga da sumnja u Porterove rijeci,
prije svega jer se doticni forumas nije niti javio na ovaj topic da bi zanijekao optuzbe.
Sigurno zna kako se pisu postovi, uspio se je logirati, pojaviti na aukcijama pa valjda se zna i ovdje javiti.
Uzmimo i ubzir da mu se bas sada racunalo pokvarilo, zar nije mogao otici kod susjeda
koji ima scaner da se javi na ovaj topic ili na bilo koje drugo mjesto gdje ima Internet.
Mene kao postenu osobu bi tjerala savjest da se na ovaj ili onaj nacin javim
i da kazem i svoje misljenje ako znam da nisam kriv.
Kao trece bez argumenata sigurno on nije pohvalio nikoga pa ni Portera, a i sam ti si
se objerucke prihvatio svih pohvala drugih forumasa na tvoj racun.
Jesu li i te pohvale bile bez argumenata ili valjda, kako ja predpostavljam, s argumentima.
Osim toga i za tebe je isto rekao da moze reci samo dobre stvari, ne vidim onda problem.
Ili bi mozda trebao bez argumenata izbaciti Portera van i mirna Tuzla?
Pokusaj se staviti i u polozaj moderatora i administratora prije nego krenes sa predrasudama.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 19/12/2004 : 02:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic


Provjeri sve sto mozes sto prije molim te,i javno ovdje iznesi,jer zahvaljujuci ovom topicu i napadu na mene,indirektno mi je unisteno vise poslova sa pojedinim ljudima,koji zbog ,odustaju od vasih spekulacija i zatajivanja stvari suradnje i kupovine sa mnom...
To je vec druga stvar...ali to cu ja pokrenuti na drugi nacin...



Zasto bi se markos upustao u spekulacije i zatajivanja?!

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 19/12/2004 : 08:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Adnan i Zvonko nisu ista osoba,ali Adnan je upotrebljavao Zvonkin email u kontaktiranju sa mnom,predstavljao se kao Zvonko dok je ustavri to bio Adnan.
Osim ovog predstavljanja mozda je koristio takodje jos koji nick na forumu

Porter



Snovi,snovi,pusti snovi...veoma bujna masta,svaka cast...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 19/12/2004 : 09:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

nije me duže bilo na saitu pa mi je trebalo pol sata da sve procitam
porter na tvojoj sam strani 100% i svima mogu garantirati da je pošten stripaš i da sigurno nije istina kao što je receno da je dobio stripove pa sad mulja
sramotna je to izjava poslije ovoga kako su ga zavaljali za 400 eurica

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




Sramotna je izjava i moje upetljavanje u stvari od kojih nisam imao nikakve veze,ako se zna da je taj Zvonko dobio novac,i poslao stripove,a jos je sramotnije ovo gdje se kaze da sam ja pisao Zvonkine mejlove...a mislim da se i ta mogucnost da je dosao paket na odrediste,ne bi trebala izbaciti,kada se vec lupaju kojekakve gluposti...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 19/12/2004 : 09:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by A.Hodzic

quote:
Originally posted by Markos

Porter je apsolutna legenda, ljudina kakve nema i nema nikakve sanse da bude izbacen. Tocka.
Portera je Zvonko zajebo za 400 Eura, ali vidjet ce se jos na kraju tko je tu koga zajebao, ne bi mu ja bio u kozi. Sto se tice Adnana i dcarapo2, mogu reci dobre stvari o obojici. Porter nema cvrste dokaze nazalost, pa mozda nije trebao izlaziti javno ako nije 100% siguran, ali da stvari smrde, smrde. Nadam se da ce se stvari ubrzo rijesiti i da ce krivci biti kaznjeni (izbacivanje sa sajta je sitnica prema tome) i da ce nevini biti oprani od ljage.

I jos nesto, svi vi kojima je do zajebancije, radite to na drugim topicima, ovaj je poprilicno ozbiljan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ja znam mnoge koji su bili ljudine,pa okrenuli ledja kada sam se najmanje nadao,a to sto apriorij odbijas izbacivanje Portera sa sajta(normalno tvoj je sajt)...ne daje ti za pravo da bez argumenata optuzujes ili hvalis nekoga,jer to su velike rijeci veliki sefe...


Necu se mjesati u cijelu temu topica no moram se dotaci ovog tvog posta.
Kao prvo kakav razlog bi Markos imao da izbaci Portera? Zbog njegovih optuzbi prema nekim ljudima?
Sve dok se slucaj ne rijesi nema razloga da on izbaci bilo koga, ta ne moze se nekoga
izbaciti samo zato sto kaze da je ostecen za 400 eura i da sumnja na tog i tog.
Odredjeni koraci ce se napraviti ako se jednom sazna istina sa uvjerljivim dokazima.
Osim toga, primjera radi, zar neko nebi zasluzio izbacivanje sa sitea ako postavi neke
lude cijene za stripove koje prodaje i onda se jos jednom sam logira i sam sebi bida aukciju?
Kao drugo koga to Markos u svom postu optuzuje bez argumenata?
Zvonku? Da, prenio je to kao optuzbu jer nema razloga da sumnja u Porterove rijeci,
prije svega jer se doticni forumas nije niti javio na ovaj topic da bi zanijekao optuzbe.
Sigurno zna kako se pisu postovi, uspio se je logirati, pojaviti na aukcijama pa valjda se zna i ovdje javiti.
Uzmimo i ubzir da mu se bas sada racunalo pokvarilo, zar nije mogao otici kod susjeda
koji ima scaner da se javi na ovaj topic ili na bilo koje drugo mjesto gdje ima Internet.
Mene kao postenu osobu bi tjerala savjest da se na ovaj ili onaj nacin javim
i da kazem i svoje misljenje ako znam da nisam kriv.
Kao trece bez argumenata sigurno on nije pohvalio nikoga pa ni Portera, a i sam ti si
se objerucke prihvatio svih pohvala drugih forumasa na tvoj racun.
Jesu li i te pohvale bile bez argumenata ili valjda, kako ja predpostavljam, s argumentima.
Osim toga i za tebe je isto rekao da moze reci samo dobre stvari, ne vidim onda problem.
Ili bi mozda trebao bez argumenata izbaciti Portera van i mirna Tuzla?
Pokusaj se staviti i u polozaj moderatora i administratora prije nego krenes sa predrasudama.



Moj komentar Markosu se odnosio samo da bude nepristrasan i objektivan u cijeloj ovoj stvari...uostalom on moze izbaciti ili ne izbaciti koga on hoce,njegov je sajt....
Za lude cijene stripova ako se odnose na moje,mislim da je to moja stvar i stvar kupaca,i totalno je neukusno tvoje komentarisanje o tome,za rezervne nikove i bidanje,budi slobodno malo konkretniji...jer ljudi ovo vam je topic za iznosenje prljavog vesa,pa ga vec jednom istresite,ili cutite bez argumenata za sva vremena....ne pricajte bezvezne puste price....
Sto se tice komentara o Zvonki...tu se slazem s tobom...
Hvala Markosu na lijepom misljenju o meni,i hvala jos jednom svima koji imaju pozitivno misljenje o meni,i lijepa iskustva sa mnom....
i naravno da ce mi biti drago kada od ovolikog sajta sa nekoliko hiljada clanova,ja zatrazim da se javno ovdje jave svi koje sam na bilo koji nacin prevario,i da se ama bas niko sem ovog ludaka koji je otvorio ovaj topic,nije javio...mislim da vam to dovoljno kazuje ko je Adnan Hodzic....
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/12/2004 : 09:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ako je paket stigao na odredište onda ce Zvonko dobiti kopiju Porterovog podpisa jer je slao preporuceno. Neka stavi sken toga
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 19/12/2004 : 09:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by A.Hodzic


Provjeri sve sto mozes sto prije molim te,i javno ovdje iznesi,jer zahvaljujuci ovom topicu i napadu na mene,indirektno mi je unisteno vise poslova sa pojedinim ljudima,koji zbog ,odustaju od vasih spekulacija i zatajivanja stvari suradnje i kupovine sa mnom...
To je vec druga stvar...ali to cu ja pokrenuti na drugi nacin...



Zasto bi se markos upustao u spekulacije i zatajivanja?!

All have said their prayers
Invade their nightmares



Vidjeces na kraju kada se sve otkrije,zasto sam ovo napisao...a ne odnosi se na Markosa,nego na ostale oko Markosa....ali sam spomenuo Markosa,jer je on ipak administrator...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/12/2004 : 11:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
MICKEY MOUSE UOPSTE NIJE IZ BECA!!!!! TA OSOBA UOPSTE NE ZIVI U BECU!

U telefonskom imeniku u cijeloj Austriji ne postoji nijedan Edo ili Edin Danicic. Evo linka:
>
> http://www.herold.at/servlet/at.herold.otb.servlet.OTBBlockNavigationServlet?direction=prev&chfix=-110112112&sd=AH5_11031010264000105&rd=otb_3
>
> Kada otvorite link upsiite gdje pise name: DANICIC

> otvorite taj link i izaci ce svi telefonski brojevi svih Danicica u Austriji, a vidjecete da su svi Danicici u Austriji Srbi a ovaj ima bosnjacko ime, interesantno...

Mickey Mouse ima 10 komentara na forumu, procitajte ih pa cete vidjeti da se na svaki njegov komentar javljao A Hodzic a Mickey Mouse ga je u skoro svakom postu indirektno hvalio.

Pogledajte ko je kupio (?) preskupe Adnanove stripove na aukcijama?? MICKEY MOUSE koji umjesto Wien pise Wienna! Procitajte njegove komentare, podsjecaju me na nekoga!!!!

a neka jedan od moderatora provjeri IP adresu Mickey Mousa, mozda kojim slucajem ima bosansku IP adresu.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.

Edited by - SejoSexon on 19/12/2004 11:05:05
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/12/2004 : 11:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Sta je Sejo? Jesi li opet malo detektiv? ;) Hehe!

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/12/2004 : 11:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
možda ima telefon na ženu, oca, majku??? Kako Rex, komisaru?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/12/2004 : 11:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jang

možda ima telefon na ženu, oca, majku??? Kako Rex, komisaru?

Ne, provjerio sam to. Imam kolegu koji radi u Meldeamtu (ustanova za prijavljivanje) i u Austriji ne postoji taj tip.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/12/2004 : 11:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
jebote, na kraju ce se pokazati da na forumu postoji samo pedesetak ljudi a svaki ima po 20 nickova.
Treba ovde nešto poduzeti. ko ce sada verovati bijeloj listi, kada je moguce da jedna osoba hvali sama sebe sa desetak svojih nickova?

Sa Porterom sam vec radio jedan posao (prodao sam mu oko 25 zagorovih stripova- samo jedan nije bio po njegovim kriterijima, što je verovatno uspjeh jer je picajzla po tom pitanju) i sve je bilo odlicno.Isto tako mi je odmah slao novac od tipovanja, cak mislim da je bio prvi iako živi u Kalmaru.
Sa Hodžicem nisam radio. Nadam se da ce izaci cist iz ovoga. Malo me cudi da bi on koji prodaje brdo stripova za mnogo para sada sebi uništio ime sa ovim dealom, iako se radi o velikoj sumi.
Što se Zvonka tice on se verovatno više nece pojaviti na forumu ali je uspjeo da uništi dobro ime svih Tuzlanca- barem ja ne verujem da cu ici u kupovinu ako vidim da je neko iz Tuzle, jer se možda radi o istoj osobi
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 19/12/2004 : 12:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by jang

jebote, na kraju ce se pokazati da na forumu postoji samo pedesetak ljudi a svaki ima po 20 nickova.
Treba ovde nešto poduzeti. ko ce sada verovati bijeloj listi, kada je moguce da jedna osoba hvali sama sebe sa desetak svojih nickova?




Ha ha ha LOL....ludnica

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 19/12/2004 : 13:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by A.Hodzic


a ti mi sa svojom kompanijom iz dana u dan sve vise odbijas poslovne kontakte,i bacas ljagu...



Necu se mijesati jer sa slucajem nemam nista.
Nisam sa svim spomenutim ljudima imao poslovne kontakte ali s nekima jesam i moje iskustvo se moze vidjeti u komentarima koje sam im ostavio. Dakle, trenutno nije vazno.
Radi se o tome da nakon ovoga necu sigurno suradjivati (kupnja-prodaja) ni s kime tko je u ovom topicu spomenut. Uvjeren sam da ne mislim samo ja tako.
S jedne strane me je strah prevare, a s druge klevete i progona po forumu.
Mislim da je svima u interesu da se stvari srede i pronadje krivca jer ovako gube svi. Crv sumnje se uvukao na forum!

Welcome to Hell, sinner. Here is your 386SX with Windows and DoubleSpace.


doktore ne znam da li si procitao pocetni post kada se spominje i moje ime....da li se tvoj post odnosi i na mene sto bi znacilo da cemo zaboraviti nasu suradnju
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000