forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 19/12/2004 : 13:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
moja krivica je to sto sam prodao denise adnanu i slikali smo se nakon toga pa je porter odmah iznio zakljucke da sam i ja u igri..cista glupost
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 19/12/2004 : 14:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

MICKEY MOUSE UOPSTE NIJE IZ BECA!!!!! TA OSOBA UOPSTE NE ZIVI U BECU!

U telefonskom imeniku u cijeloj Austriji ne postoji nijedan Edo ili Edin Danicic. Evo linka:
>
> http://www.herold.at/servlet/at.herold.otb.servlet.OTBBlockNavigationServlet?direction=prev&chfix=-110112112&sd=AH5_11031010264000105&rd=otb_3
>
> Kada otvorite link upsiite gdje pise name: DANICIC

> otvorite taj link i izaci ce svi telefonski brojevi svih Danicica u Austriji, a vidjecete da su svi Danicici u Austriji Srbi a ovaj ima bosnjacko ime, interesantno...

Mickey Mouse ima 10 komentara na forumu, procitajte ih pa cete vidjeti da se na svaki njegov komentar javljao A Hodzic a Mickey Mouse ga je u skoro svakom postu indirektno hvalio.

Pogledajte ko je kupio (?) preskupe Adnanove stripove na aukcijama?? MICKEY MOUSE koji umjesto Wien pise Wienna! Procitajte njegove komentare, podsjecaju me na nekoga!!!!

a neka jedan od moderatora provjeri IP adresu Mickey Mousa, mozda kojim slucajem ima bosansku IP adresu.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


Sta je sad ovo, sam sebi prodati strip.
Pa valjda ce se nesto promijeniti poslije nove godine moderatori. Zar nevidite do kojeg nivoa su ovi lazni nikovi dosli. Sa dvadesetak nikova moze se izvrsiti bilo sta i prevariti bilo koga.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/12/2004 : 15:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Puno lazi i zavrzlama pa da malo pojasnimo

Adnan Hodzic je cijelo vrijeme koristio Zvonkov email u komuniciranju sa mnom.
Sa Zvonkom se telefonski dogovarao o cijeloj stvari.


Zvonko je jedna osoba,dok je Adnan Hodzic druga osoba,ali su upleteni u ovaj pokusaj prevare.
Sinoc kad sam rekao da Adnan koristi Zvonkinu adresu sa kojom je cijelo vrijeme kominicirao sacekao sam 5 minuta i nazvao Zvonkov kucni broj.Bilo je zauzeto,probao sam dosta puta da zovem zauzece.
Kasnije kada sam dobio zvonkovu zenu i predstavio se to sam vec opisao u prethodnim postovima sta se dogodilo.

Jos informacija sto sam dobio i koje su provjerene:
Paket koji je Zvonko Iveljic poslao nikad nije ni poslat.
Posto je provjereno prvo na carini u Sarajevu a onda je provjereno u Tuzli.
Ne razumijem kako osoba kao Adnan Hodziv i Zvonko Iveljic mogu ovako na nizak nivo da se spuste i na ovaj nacin pojavljuju se na ovom sajtu.
Ovako nesto se nikad nije desilo niti ce se desiti,ali za ovu situaciju ce Adnan Hodzic odgovarati puno vise nego sto to mogu zamisliti u najruznijim snovima.

Jednom sam napisao email Zvnonki(citaj Adnanu) posto je on cijelo vrijeme koristio taj email.

Ako se pare ne vrate imaces problema sa sudom ,Zvonko (Adnan)je odgovorio da je prezivio rat da ce prezivjeti i ovo.

Napomenuo sam da ima mnogo gorih i tezih stvari od rata.

Ovo danas kako se osjecate Adnanu Hodzicu i Zvonko Iveljicu je samo 1% osjecanja kroz koje ce te proci,posto niste me malkice naljitili kao sto sam vec izjavio vec ste me pravo naljutili.
Ne samo mene svojim laznim izjavama,kradjom,laznim predstavljanjima ste sigurno uvrijedili mnoge ljude.
Jednu stvar mogu vam obecati:
Napravili ste veliku gresku sto ste uradili ovu stvar i vidjecete da nikoje pare na svijetu nisu vrijedne stanja kroz koje ce te prolaziti.

Porter

Edited by - Porter on 19/12/2004 15:23:49
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/12/2004 : 17:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Samo naprijed Porteru i ja bih jebo sve po spisku toj osobi koja me je zajebala,sad kad se zna da paket nije poslat!
Ganjaj ga dok mu policija ne dode na vrata,tako ce se nauciti da kad se krade da se krade kako treba a ne za sugavih 400 euro !


"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/12/2004 : 18:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
apsolutno se slažem

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 19/12/2004 : 18:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Puno lazi i zavrzlama pa da malo pojasnimo

Adnan Hodzic je cijelo vrijeme koristio Zvonkov email u komuniciranju sa mnom.
Sa Zvonkom se telefonski dogovarao o cijeloj stvari.


Zvonko je jedna osoba,dok je Adnan Hodzic druga osoba,ali su upleteni u ovaj pokusaj prevare.
Sinoc kad sam rekao da Adnan koristi Zvonkinu adresu sa kojom je cijelo vrijeme kominicirao sacekao sam 5 minuta i nazvao Zvonkov kucni broj.Bilo je zauzeto,probao sam dosta puta da zovem zauzece.
Kasnije kada sam dobio zvonkovu zenu i predstavio se to sam vec opisao u prethodnim postovima sta se dogodilo.

Jos informacija sto sam dobio i koje su provjerene:
Paket koji je Zvonko Iveljic poslao nikad nije ni poslat.
Posto je provjereno prvo na carini u Sarajevu a onda je provjereno u Tuzli.
Ne razumijem kako osoba kao Adnan Hodziv i Zvonko Iveljic mogu ovako na nizak nivo da se spuste i na ovaj nacin pojavljuju se na ovom sajtu.
Ovako nesto se nikad nije desilo niti ce se desiti,ali za ovu situaciju ce Adnan Hodzic odgovarati puno vise nego sto to mogu zamisliti u najruznijim snovima.

Jednom sam napisao email Zvnonki(citaj Adnanu) posto je on cijelo vrijeme koristio taj email.

Ako se pare ne vrate imaces problema sa sudom ,Zvonko (Adnan)je odgovorio da je prezivio rat da ce prezivjeti i ovo.

Napomenuo sam da ima mnogo gorih i tezih stvari od rata.

Ovo danas kako se osjecate Adnanu Hodzicu i Zvonko Iveljicu je samo 1% osjecanja kroz koje ce te proci,posto niste me malkice naljitili kao sto sam vec izjavio vec ste me pravo naljutili.
Ne samo mene svojim laznim izjavama,kradjom,laznim predstavljanjima ste sigurno uvrijedili mnoge ljude.
Jednu stvar mogu vam obecati:
Napravili ste veliku gresku sto ste uradili ovu stvar i vidjecete da nikoje pare na svijetu nisu vrijedne stanja kroz koje ce te prolaziti.

Porter



Mislim da si presao sve granice...ovo sto pises je do krajnje granice bolestan um pisao,u slucaju da zelis podnjeti optuznicu protiv mene,zboh tih svojih bolesnih snova,stojim na raspolaganju,ali mi ne prijeti...
Nisam s tobom nikakav posao radio,nisam primio od tebe nikakav novac,nisam ti ja trebao slati paket i ostalo,za sto trebas rascistiti sa Zvonkom,a ne sa mnom...oustalom jebite se obojica ali bez mene...i od ovog trena smo nas dva zavrsili sa komunikacijom...od sada mozes samo komunicirati sa mnom preko advokata...
Mislim da ti je nabolji pokazatelj ko sam ja,to sto se do sada niko nije javio na moje pozive da iznesu bilo sto ako sam ikada koga zajebao,prevarilo i slicno....a ti podhitno trebas posjetiti neuropsihijatra,to ti je moj savjet....
Dok ne budes imao konkretne pisane argumente i dokaze,a ne samo notorne lazi iz tvoje bolesne glave,ne obracaj mi se,i bolje da postedis i ove ljude vise ovih gluposti...a u slucaju da si u pravu,spreman sam snositi sve posljedice...
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 19/12/2004 : 21:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
nisam a i ne namjeravam sve ovo citati, no samo mogu reci da je to sve kaj se dogada stvarno žalosno....
nakon ovoga stvarno više neznam šta da mislim i kome da vjerujem....
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 20/12/2004 : 00:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
Ljudi ovo nije u redu
Zbog ovog topica
je nastala najveca podjela na sajtu ja mislim od njegovog postojanja
Jedni vjeruju ovome drugi onome i tako u nedogled.
Porter je ostecen za pare
Adnanu je osteceno ime i obraz
a ni jedan ni drugi ne iznose sigurne dokaze o bilo cemu
sem svojih nagadjanja i odbrana.
Ako je ko imao problema s postom onda sam to ja.
Pare za stripove koje sam slao nisu dolazile(Kowalskom,Prodigiu,
Vikicu i sad na kraju Slovenecu)
Dugovao sam za stripove i nekima (Renkyu I Guffyu) jos dugujem.
Ali se javim tim ljudima i objasnim kako i zbog cega kasnim
ili onima kojima nestignu pare saljem opet jer meni stripovi uredno stignu(njih niko ne krade).
Zakljucak:
Ne unosite sjeme razdora na sajt
koji bi trebao da sluzi za primjer kako i nespojivo(vjerski,istoriski i nacionalno) moze i treba da funkcionise medju Ljudima dje ima Ljudi.
Dakle Porteru,predaj sumnjivce sudu skojim prijetis,ADNANEdokazi nevinost a ovoga Zvonka ce svako izbjegavat i bez ovoliko price.
Navijam za obojicu .Ndji pare Porteru i opravdaj se Adane.
Za dobrobit cijelog sajta prekinite polemiku i rijesite to
van ovih stranica.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 20/12/2004 : 07:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
I ja se slazem sa Mr. DrB. Ovaj topic treba ostati otvoren i krajnji rezultat svega iznijeti na kraju.Jer jedan od vas dvojice sigurno nije u pravu.Jer ce se na kraju to i saznati pa jedan se sigurno nece prijatno osjecati bio to Porter nakon svog tog optuzivanja ili Adnan poslije silnih komentara da on nema nista sa tim.
Nego se vi momci prihvatite malo drugih tema dok se ovo ne rascisti.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 20/12/2004 : 09:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
kad se bude saznalo da je adnan nevin, imam da uvedem *ignore* sa onim koji su ga krivo obtuzili, ako i ja ne odem prije sa sajta.

aj sad proverite moj IP, da slucajno i ja nisam Adnan

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 20/12/2004 : 10:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

kad se bude saznalo da je adnan nevin, imam da uvedem *ignore* sa onim koji su ga krivo obtuzili, ako i ja ne odem prije sa sajta.

aj sad proverite moj IP, da slucajno i ja nisam Adnan

_____________________
Hundreds F Vampires!



Wiz, tisti, ki smo tu že od samega zacetka, smo že marsikaj doživeli, zato nas nic vec ne preseneca. Pacakajmo do konca, pa bomo videli.

Ti pa lepo enga Doga v roke in ce se ne vidiva vec letos, pa še hepi nju jer
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 20/12/2004 : 11:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
hepi nju jer tu ju tu!

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/12/2004 : 11:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

kad se bude saznalo da je adnan nevin, imam da uvedem *ignore* sa onim koji su ga krivo obtuzili, ako i ja ne odem prije sa sajta.

aj sad proverite moj IP, da slucajno i ja nisam Adnan

_____________________
Hundreds F Vampires!



To ti izgleda prijetis svima sto su stali na Porterovu stranu. Nemam nista ni protiv jednog ni drugog, oba su mi zemljaci i volio bih da obojica budu u pravu vise nego ti. U to budi siguran. Molim te prestani sa tim pretnjama da ides, rekao si to vec jednom. Netrebas na svakome topicu ponoviti.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 20/12/2004 : 11:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
ne prijetim nikome

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/12/2004 : 13:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Stvari su kristalno jasne!
1.Zvonko nije poslao stripove Porteru,to je provjereno.
2.Adnan je popricao s Zvonkom pa su otisli do poste s potvrdom da vide gdje je paket koji nije poslat btw...
3.Adnan ce poslati Porteru 430 euro,ajde gdje je tu logika, koji covijek bi to uradio ako je nevin.Navodno za Zvonku je to puno novca,pa gdje potrosi te porterove pare majke ti.
4.Meni se cini da je Zvonko lijepo ukrao alenove novce a stripove prodao nekom drugom,ustvari ne cini mi se uvjeran sam u to ;-0.
5.Porter imas moju podrsku 100%,ganjaj lopove svim mogucim sredstvima.

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 13:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Za lude cijene stripova ako se odnose na moje,mislim da je to moja stvar i stvar kupaca,i totalno je neukusno tvoje komentarisanje o tome,za rezervne nikove i bidanje,budi slobodno malo konkretniji...

Hocu biti cu konkretan jer puna mi je kapa kojekakvih hvalisanja i udaradnja u prsa o postenju.
Odnosi se na tvoje stripove i bas me briga koliko ces ti staviti da im je cijena,
sve dok nas ostale ne pocmes praviti budalama, tako sto ces se logirati pod drugim
imenom i onda bidati svoje skupe aukcije nebili se jos neko navukao.
Dali je to neukusno ili moj komentar na to neka ostali presude.
I da donesem argument, iza nicka Mickey Mouse krije se ista osoba kao iza nicka A.Hodzic!
Necu ulaziti u druge stvari jer me ne zanimaju no kad vec prozivas Markosa i moje komentare
neukusnim onda cu reci svima zbog cega je taj komentar uopce stavljen.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 14:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Veoma mi je zao ljudi sto su umijesani u ovo!


Zvonko je sinoc kontaktiran telefonom od osobe koja zna uspostavljati kontakte.
Danas sam preslusao sa kasete snimak razgovora izmedju te dvije osboe.

Covjek koji zna kako sa ljudima: ring,ring 11 puta javlja se Zvonkina zena(moze biti i rodbinski povezana osoba zenskog spola)
Istrazitelj:Mogu dobiti Zvonka
Zena: A ko ga treba
Istrazitelj:ma sta ko ga treba,treba ga prijatelj daj mi ga!
Zena:Ako ste prijatelj sto ne zovete na mobilni telefon
Istrazitelj:ma prijatelj sam ali se nismo vidjeli par godina pa nemam mobilni.
Zena: a koji Zvonko
Istrazitelj: pa Iveljic
Zena :ima dva Zvonka Iveljica u Bukinju.
Istrazitelj:Meni treba Zvonko sto voli Zagore
Zena to nije ovaj Zvonko
Istrazitelj:ma nema veze doci cu u Bukinje i naci oba Zvonka,a onog sto voli Zagore napravicu Bukinje od njega
Zena : prijatno
istrazitelj:prijatno


Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 14:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sve stvari sto sam napisao cvrsto stojim iza njih i napisane su na cvrstim cinjenicama i dokazima

Porter
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/12/2004 : 14:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Jeli sada nesto rijeseno, Adnan ce poslati lovu Porteru kao sto je rekao u svom topicu. Dokazi postoje ali jeli vrijedno da se to stavlja ako ce lova vec stici i istina je na neki nacin zadovoljena.
Mislim hoce li to imati dobar efekat na druge? Ako se kaze kako su i na koji nacin nadeni dokazi drugi ako budu pokusavali slicno nece naciniti istu gresku.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Malo da prekomentarisem topic sto je Dado zakljucao:

Adnanova izjava:
U roku od 15 dana cu ti ja poslati svoje pare,koje si poslao Zvonki,jer covjek nije u situaciji da vrati pare(za njega je 430 eura brdo para)a za moj obraz koji si mi ukaljao nebih zalio ni mnogo vise novca nego sto ti mozes zamisliti,i da jednom zavrsimo s time...

Ova izjava ima cilj a vrijeme ce pokazati njenu iskrenost


Veoma interesantna ispovjest A Hodzica kojom zeli da dobije na vremenu,ciljevi ove ispovijesti su sljedeci:

Vidjeti koliko ljudi bi se pridruzilo Adnanu i koliko ljudi je na njegovoj strani ustvari zeli ispitati teren u svemu ovome.
Iako ima jos vise razloga ove ispovijedi:
Kako je Porter navalio za 430 €,na ljude koji su bez para i zele oprati obraz.
Obraz se ne pere sa varanjem ljudi,vec ne treba dozvolitida dodje do prljanja obraza.
Stvari koje sam iznijeo na forum su samo 25% stvari koje ja znam.
Da Zvonko i Adnan znaju sta ja znam onda bi brzinom svjetlosti otrcali do banke i vratili lovu koja mi je na neposten i neljudski nacin ukradena.

Normalno te pare necu zadrzati za sebe vec ce imati specijalnu namjenu.

Lopovi ce biti kaznjeni!


Porter
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 15:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Verteru malo si fulio,potvrdu koju je Zvonko skenirao,kada je navodno slao stripove je lazna.
Poslao je tu potvrdu meni na email prije mjesec dana.
Sada treba ta potvrda da se ponovo stavi ovdje na forum.
Da malo vidimo svi tu potvrdu,na posti ti niko ne oduzima potvrdu"

ma znam da je lazna.bas na to sam i mislio

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 20/12/2004 : 15:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Istrazitelj:ma nema veze doci cu u Bukinje i naci oba Zvonka,a onog sto voli Zagore napravicu Bukinje od njega





Sad mi pada na pamet Gibson u "Paybacku" koji, vidi slucajnosti, se zove Porter.

All have said their prayers
Invade their nightmares

Edited by - byoman on 20/12/2004 15:53:08
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 15:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ubrzo ostali dokazi!


Porter
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 20/12/2004 : 15:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Porteru, bez uvrede, ali da ti nisi malo pretjerao?
Mislim, prijetis se ljudima da ces ih prebit itd..... :(

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/12/2004 : 15:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja sam prekopao bazu podataka i dosao do sljedecih zakljucaka:

Adnan Hodzic je nedvojbeno bio logiran kao Mickey Mouse. Kao sto se na slici vidi, user A.Hodzic (ID = 1801) je 28.5.2004 u 15:01:38, 15:04:44, 15:16:03 i 15:13:56 poslao postove sa IP adrese 80.65.90.251, da bi sat vremena kasnije, 16:16:02, sa iste ip adrese poruku poslao i Mickey Mouse (ID = 1847). Na forumu Svastara, u topicu http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16771 Adnan Hodzic porice da je Mickey Mouse, dakle laze.



Druga zanimljiva stvar. Zvonko je poslao samo dva posta, koja su nazalost izbrisana prilikom redovnog brisanja topica sa Foruma, ali su ostale IP adrese u njegovom profilu. Dakle, prvi put se spojio sa IP adrese 80.65.90.5, 25.10.2004. Sa te iste adrese su poslana jos 4 posta, ali ne taj isti dan, nego u neke druge dane, tako da ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da se radi o istoj osobi, jer vremena spajanja nisu ista, ali vrlo je zanimljivo kako se IP ponavlja kod samo jedne osobe, a ta je osoba, pogadjate, A. Hodzic, sto dakle dovodi u direktnu vezu njega i Zvonka, tj. potvrdjuje Porterovu teoriju da je Adnan cijelo vrijeme koristio Zvonkov nick i mail za komunikaciju.




Sto se mene tice, stvar je rijesena i krivci su pronadjeni. Na Porteru je da stvar rijesi do kraja sto se naknade stete i ostalih stvari tice, ja cu svu spomenutu trojicu izbaciti sa sajta za par dana, ostavljam im dovoljno vremena da reagiraju ukoliko imaju nesto za reci. Nadam se da je ovo zadnji ovakav slucaj kradje na forumu, te neka ovo bude upozorenje svima koji imaju slicne ideje u glavi. A sto se tice ove posasti duplih prijavljivanja na forum, i to cemo uskoro rijesiti. Takodjer, svi vi koji ste se kleli u onog ili onog, ubuduce pripazite kome poklanjate svoje povjerenje, i to na nevidjeno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000