forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/12/2004 : 16:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Porteru, bez uvrede, ali da ti nisi malo pretjerao?
Mislim, prijetis se ljudima da ces ih prebit itd..... :(

All have said their prayers
Invade their nightmares


Ja sam ga razumio drugacije, on misli cisto sudskim putem.....
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 20/12/2004 : 16:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Nice!

Daj im bar 5-6 dana, iako sumnjam da ce se i javljat na topik tj. da ce se i javit :)

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 16:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
byoman nisam ja juce razgovarao samo sam poslusao snimak ragovora preko telefona.
Covjek koji je prijetio je osoba koja zivi od istrazivanje istine na grub nacin
Ima bolan raznih ljudi!

Porter
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/12/2004 : 16:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
alene, izvuci i ip iz mailova koje imas. iz onog sa krivotvorenom potvrdom i eventualno od a.hodzica ako si komunicirao mailom s njim.

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 16:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
klupko se poceo odmotavati...

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/12/2004 : 16:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

alene, izvuci i ip iz mailova koje imas. iz onog sa krivotvorenom potvrdom i eventualno od a.hodzica ako si komunicirao mailom s njim.





Bojim se da ne moze, posto ima mail na yahoo... Nisam siguran jel tamo moze vidjeti headere...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 16:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Imam sve potvrde,cak malo jace od ip,nece biti nikakvih problema.
Treba za koji dan dobijem sve zavrsne papire iz Sarajeva.
Takodje cu traziti odstetu posto se zadnjih 15 dana nisam osjecao dobro pa sam morao biti na bolovanju.
Izgubio sam oko 700 € zbog bolovanja.
Uglavnom tri osobe su direktno umijesane.
Adnan Hodzic(glavni krivac)
Zvonko Iveljic
3.Osoba koja je juce razgovarala na telefon


Ukoliko ne dobijem pare nazad ,za koji dan protiv ove tri osobe ce biti podnesena krivicna prijava.

Porter
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/12/2004 : 16:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zveles

alene, izvuci i ip iz mailova koje imas. iz onog sa krivotvorenom potvrdom i eventualno od a.hodzica ako si komunicirao mailom s njim.





Bojim se da ne moze, posto ima mail na yahoo... Nisam siguran jel tamo moze vidjeti headere...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



mislim da se djelomicno moze vidjeti, ali nisam bas strucnjak...
jel ono u zvonkovom profilu koristen neki ip router kad je zadnji ip razlicit od inicijalnog? (ako sam sad izvalio neku glupost, ondak ponavljam - nisam neki strucnjak... )

Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 20/12/2004 : 16:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
Upoznavajuci, od 1987 godine pa do danas, pravni sustav i sudsku praksu Jugoslavije i Hrvatske, mislio sam da nema situacija koje bi me mogle iznenaditi i za koje još nisam cuo, ali eto, izgleda da ce netko biti tuzen zbog dovodjenja u zabludu, prevaru i dr. a sve to vezano uz STRIPOVE! Heh....bit ce interesantno objasnjavati (našim pravnicima - vani je to normalno) sucu/sutkinji i porotnicima zašto je netko spreman za "par" komada hartije platiti dvije mjesecne BiH place! To su vam uvijek ona usputna pitanja koja vam postavljaju radi podizanja dobrog raspolozenja kad je u sudnici napeto.....
Reci ce: Gosn. "Porter", tu ste lovicu trebali dati u dobrotvorne svrhe a ne za neku hartiju dvadeset godina staru :))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/12/2004 : 16:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zveles

alene, izvuci i ip iz mailova koje imas. iz onog sa krivotvorenom potvrdom i eventualno od a.hodzica ako si komunicirao mailom s njim.





Bojim se da ne moze, posto ima mail na yahoo... Nisam siguran jel tamo moze vidjeti headere...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



mislim da se djelomicno moze vidjeti, ali nisam bas strucnjak...
jel ono u zvonkovom profilu koristen neki ip router kad je zadnji ip razlicit od inicijalnog? (ako sam sad izvalio neku glupost, ondak ponavljam - nisam neki strucnjak... )




Ne, u profilu su naveden prva i zadnja IP adresa koju je koristio kad je pristupio forumu...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 16:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Reci ce: Gosn. "Porter", tu ste lovicu trebali dati u dobrotvorne svrhe a ne za neku hartiju dvadeset godina staru :))

Dobricino dobro stavi ovu recenicu u sjecanju posto je super interesantna

Porter
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 20/12/2004 : 17:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Reci ce: Gosn. "Porter", tu ste lovicu trebali dati u dobrotvorne svrhe a ne za neku hartiju dvadeset godina staru :))

Dobricino dobro stavi ovu recenicu u sjecanju posto je super interesantna

Porter



...a sta ces...ziva istina....
A nitko ovdje nije imun!
Vazno je da ti dobiješ svoju lovicu ako vec nista od stripova! A mozda je i vaznije da supernegativci budu sredjeni....

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 17:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Hvala Bogu pa je cijeli forum napokon saznao istinu!

Lopovu treba ruku odsijeci.

Zamislite da je Adnan docekao ove novosti u Makarskoj. Bilo bi belaja, ali je on slucajno otkazao put nakon sto ga je porter par puta indirektno prozvao.

Ne znam hoce li se Adnan u buducnosti moci svakom clanu obracati rijecima "prijatelju" kao sto je to do sada cinio.



Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/12/2004 : 17:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Da, drugacije nije moglo biti. Istina je izasla na povrsinu.

Bas me zanima hoce li oni sto su govorili da ako ovaj ode da ce i drugi....
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 20/12/2004 : 17:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Kako potuljenih snishodljivaca sve ima. Pratim sa strane šta se dešava i da mi je neko ovo pricao, ne bi mu poverovao

Nije Adnan jarane naš fukara, Andan ti je de facto umjetnik

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 20/12/2004 : 17:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Malicius...hvala ti....i ne samo tebi mnogima sam prodao stripove,koji mi jos uvijek nisu poslali novce,nekima ih dam na vise puta da plate,nekima posaljem besplatno,i nikada nisam imao nikakvih problema ni sa kime...ovo je prvi put da me neki ludak optuzi za nesto,sto nema veze s pamecu....
Covjece,zar mislis da bih svoj rejting dao za tih 400 eura...tada bi mi sva vrata u ovome poslu bila zatvorena....a ovaj posao volim i radim ga od djetinjstva i od kada znam za sebe....to mi je sve u zivotu cemu se radujem....




Nisam odavno citao Forum pa mi je ovo promaklo.
Mozda ovaj post baci malo svjetla na cijelu stvar - Adnan je meni na primjer poslao BESPLATNO jedan DVD pun stripova (4,5 GB)! Jos zivim u inostranstvu pa mu je i postarina bila veca.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 17:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by etmgosa

quote:
Originally posted by A.Hodzic

Malicius...hvala ti....i ne samo tebi mnogima sam prodao stripove,koji mi jos uvijek nisu poslali novce,nekima ih dam na vise puta da plate,nekima posaljem besplatno,i nikada nisam imao nikakvih problema ni sa kime...ovo je prvi put da me neki ludak optuzi za nesto,sto nema veze s pamecu....
Covjece,zar mislis da bih svoj rejting dao za tih 400 eura...tada bi mi sva vrata u ovome poslu bila zatvorena....a ovaj posao volim i radim ga od djetinjstva i od kada znam za sebe....to mi je sve u zivotu cemu se radujem....




Nisam odavno citao Forum pa mi je ovo promaklo.
Mozda ovaj post baci malo svjetla na cijelu stvar - Adnan je meni na primjer poslao BESPLATNO jedan DVD pun stripova (4,5 GB)! Jos zivim u inostranstvu pa mu je i postarina bila veca.


Kakve to sada ima veze? Ima i ostalih ljudi koji sa njim nisu imali problema. A Adnan je glumio merhametli osobu, a od 450 € koje je ukrao mu je bilo lahko izdvojiti pare za tu postarinu. Nemoj biti naivan.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/12/2004 : 17:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
nisam sudjelovao u lovu na vjestice, al' hajd da se i ja javim
siguran sam da je "adnan" vrhunski inteligentna osoba, al' baksuz zvonko naleti bas na portera (usput, mislim, najbolje da mu vrati novce bez puno filozofiranja), covjeka koji je i meni vec pomogao kad sam imao takav problemcic
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/12/2004 : 18:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
jebote Porteru kako da od tebe tražim pare kad te pobjedim u tipovanju?
cestitke momcima koji su se potrudili da se sazna istina.
i moja podpora Markosu ako mu uspije izbrisati sve duple ili truple nickove clanova.
a neka ih i javno objavi da se vidi ko je ko

Edited by - jang on 20/12/2004 18:10:52
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 20/12/2004 : 18:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Pratim od pocetka ovaj topik i odma cu reci da nikome ne držim stranu, al sam apsolutno protiv svake vrste prevare i muljaže. Dosad se nisam oglasio jer mislim da nisu moja posla a to mislim i dalje.
U biti želim reci da se malo prica o jednom odlicnom sastanku stripofila u Makarskoj a puno i previše o ovim žalosnim stvarima. Mislim tri ista (ili gotovo ista topika su otvorena) i sve djeluje nekako otužno na ovom forumu.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 18:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Pratim od pocetka ovaj topik i odma cu reci da nikome ne držim stranu, al sam apsolutno protiv svake vrste prevare i muljaže. Dosad se nisam oglasio jer mislim da nisu moja posla a to mislim i dalje.
U biti želim reci da se malo prica o jednom odlicnom sastanku stripofila u Makarskoj a puno i previše o ovim žalosnim stvarima. Mislim tri ista (ili gotovo ista topika su otvorena) i sve djeluje nekako otužno na ovom forumu.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Jarane u pravu si. Ali nismo mi krivi nego lopovi koji su napravili ovu stetu. Zar smo trebali sutiti kao da se nista nije desilo?

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 20/12/2004 : 18:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by PAJDO

Pratim od pocetka ovaj topik i odma cu reci da nikome ne držim stranu, al sam apsolutno protiv svake vrste prevare i muljaže. Dosad se nisam oglasio jer mislim da nisu moja posla a to mislim i dalje.
U biti želim reci da se malo prica o jednom odlicnom sastanku stripofila u Makarskoj a puno i previše o ovim žalosnim stvarima. Mislim tri ista (ili gotovo ista topika su otvorena) i sve djeluje nekako otužno na ovom forumu.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Jarane u pravu si. Ali nismo mi krivi nego lopovi koji su napravili ovu stetu. Zar smo trebali sutiti kao da se nista nije desilo?

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


Naravno da šutnja u ovakvim slucajevima nikad nije dobra al ne cini li se da je nekako previše svega ovog?!
Ostavimo to njima trojici da riješe, Markosu i Dadi. Mi smo upoznati s problemom, upozoreni i mislim da je to dovoljno.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/12/2004 : 18:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Naravno da šutnja u ovakvim slucajevima nikad nije dobra al ne cini li se da je nekako previše svega ovog?!
Ostavimo to njima trojici da riješe, Markosu i Dadi. Mi smo upoznati s problemom, upozoreni i mislim da je to dovoljno.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...



pajdo, nazalost nije to tako. marko i dado ne stignu rijesiti sve, a ova nasa mala oaza od foruma je postala mamutska. ako sami necemo voditi racuna o sebi, onda nam ubrzo slijede kaos i stihija. puno novih clanova je ovdje doslo, samo u zadnja tri dana tri nova clana bez ikakvih podataka u profilu, cak bez e-maila... forum je izuzetno popularan i sami se moramo paziti raznih "mesetara" koji bi mogli doci "cerupati nas ko kokosi"!
nazalost, ove godine je makarska pala u drugi plan zbog ove gadne rabote. ali ako se stvari ovdje javno iznesu i rijese, kako je napravljeno, onda, vjeruj, nikome nece pasti na pamet da tako nesto ponovi. i sve sljedece makarske ce biti suncane i neokaljane ovakvim glupostima!

ps. imas dobar sig "melon collie and sadness", meni jedan od najdrazih albuma!

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/12/2004 : 19:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
trebalo bi zabraniti (onemoguciti) logiranje bez ispunjenih svih podataka u profilu
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jang

trebalo bi zabraniti (onemoguciti) logiranje bez ispunjenih svih podataka u profilu

A sta bi to pomoglo? I Mickey Mouse je imao uredno ispunjen profil.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000