forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 20/12/2004 : 19:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Naravno da šutnja u ovakvim slucajevima nikad nije dobra al ne cini li se da je nekako previše svega ovog?!




Buka je, štaviše, premala. Za nekoliko dana graja #263;e se stišati a Adnan je gradio reputaciju na ovom forumu neuporedivo duže i puno ljudi veruje u njegovo poštenje

Ko nije #269;uo za ovo, trenutno nije na forumu i nema vremena/ljudske kontakte da se obavesti - svaki takav #269;ovek je potencijalna žrtva novog perjarena do gole koske a da Markos niti bilo ko drugi sa sajta ama i#269; više ne može da preduzme

Npr. neko dodje za koji nedelju ili mesec i natrapa slu#269;ajem na onaj poslednji A.Hodzicev topic, sve sa mailom i kontakt telefonom

On je to slu#269;ajno ostavio, mislite?

Svi postovi tog #269;oveka da se izbrišu nije po meni preterano + da se doda obaveštenje u zaglavlju o onome šta se dogodilo, za sve neinformisane kolekcionare

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/12/2004 : 21:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by jang

trebalo bi zabraniti (onemoguciti) logiranje bez ispunjenih svih podataka u profilu

A sta bi to pomoglo? I Mickey Mouse je imao uredno ispunjen profil.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


No ima nacin kako ce se to rijesiti budi siguran.
Mozda ce biti manje svakodnevnih "novih" clanova, mozda ce opcenito biti manje
clanova na forumu ali oni koji budu tu, biti ce sigurniji kako u komunikaciji
tako i u kupoprodaji. Necemo dozvoliti da se ovaj forum pretvori u onakve kakve imas
na stotine, a takvom putu sve ovo vodi.
Neke stvari imam u planu, logiranje nece vise biti tako jednostavno...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/12/2004 : 21:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Samo napred. Treba svesti rizik od prevara na najmanju mogucu meru.

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 20/12/2004 : 22:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
pri logiranju zatražite broj kreditne kartice pa se niko nece logirati :)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/12/2004 : 22:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by jang

trebalo bi zabraniti (onemoguciti) logiranje bez ispunjenih svih podataka u profilu

A sta bi to pomoglo? I Mickey Mouse je imao uredno ispunjen profil.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


No ima nacin kako ce se to rijesiti budi siguran.
Mozda ce biti manje svakodnevnih "novih" clanova, mozda ce opcenito biti manje
clanova na forumu ali oni koji budu tu, biti ce sigurniji kako u komunikaciji
tako i u kupoprodaji. Necemo dozvoliti da se ovaj forum pretvori u onakve kakve imas
na stotine, a takvom putu sve ovo vodi.
Neke stvari imam u planu, logiranje nece vise biti tako jednostavno...


BRAVO!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 20/12/2004 : 23:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Odlicno, svi su problemi skoro pa rjeseni.....
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 00:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Istrazitelj:ma nema veze doci cu u Bukinje i naci oba Zvonka,a onog sto voli Zagore napravicu Bukinje od njega


UMRO SAM OD SMIJEHA!

Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 21/12/2004 : 00:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Istrazitelj:ma nema veze doci cu u Bukinje i naci oba Zvonka,a onog sto voli Zagore napravicu Bukinje od njega


UMRO SAM OD SMIJEHA!





A koji su vrag bukinje uopce?



All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 00:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Tuzlanski kanton

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 02:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/12/2004 : 02:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
a ja sam columbu davno govorio da je adnan mutan tip,ima dosta od toga,i ono njegovo "prijatelju dragi" i ona slika nevinašceta u profilu,a vi svi koji ste stekli "VELIKE PRIJATELJE" na forumu govorite gluposti,o tome sam vec pisao u ovome topicu...a mislim da ce još netko najebati uskoro na forumu,isto tako slatkorjeciv i ljubazan a zajebao bi rodenu mater za dva eura...cekam još neko vrijeme a onda ce porterova istraživanja i prijave biti goli kurac šta mu ja spremam...dakle ako ovo citaš,ispuni svoje dugovanje prema meni,i ja povlacim sve ovo šta sam napisao,inace ceš zapamtiti dan kad si nešto meni obecao...ako se sve riješi,ja ne otkrivam tko je,ne bi bilo fer,ali strpljenje mi je pri kraju...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/12/2004 : 05:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

doktore ne znam da li si procitao pocetni post kada se spominje i moje ime....da li se tvoj post odnosi i na mene sto bi znacilo da cemo zaboraviti nasu suradnju



Ma ne. Ne odnosi se na tebe.
Tebe osobno poznajem i znam kakav si.
Ne mogu nista lose reci za covjeka koji mi da Zagora iz svoje kolekcije jer mi se nije nesto svidjelo na duplom koji si mi prodao
Javim ti se kada dodjem u OS. Barem za cugu i da se vidimo

Welcome to Hell, sinner. Here is your 386SX with Windows and DoubleSpace.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/12/2004 : 07:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

Kako se nije dokazalo ko je kriv? Zar ti ovi silni dokazi nisu dovoljni??? I kakav staff room? Ovi problemi se moraju rijesiti, i to ovdje a ne u staff roomu. Ako se ne rijese onda ce opet doci do istih problema.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 21/12/2004 : 07:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Reci ce: Gosn. "Porter", tu ste lovicu trebali dati u dobrotvorne svrhe a ne za neku hartiju dvadeset godina staru :))

Dobricino dobro stavi ovu recenicu u sjecanju posto je super interesantna

Porter

Vjeruj da je i meni to palo na pamet .

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 07:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

ode nam zdravstvo u kurac, istina je da se ne treba pouzdati u mladog doktora
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 21/12/2004 : 10:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
toliko da se javim i da kazem, da je Adnan bio dobar i posten premam meni i da cu zato da ostanem i ja dalje dobar sa njim i zabole mene sta vi mislite o njemu. Jos uvek ne verujem da je on to napravio, al sam odlucio da se necu vise mesati u te stvari. Takodje sam dobar sa vecinom forumasa ovde (dobricina, zveles, slovenec, Kornboy i jos mnogo drugih zbog kojih sam i odlucio da ostanem). Molim sve da me pustite na miru oko te situacije, jer sam previse zaljubljen u stripove i u ovaj sajt, da bi ga tako lako napustio, a i ne da mi se vise nikako komentirat sta se desavalo ovih dana oko toga...tako da cu samo reci NO COMMENT



_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 10:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a ja sam columbu davno govorio da je adnan mutan tip,ima dosta od toga,i ono njegovo "prijatelju dragi" i ona slika nevinašceta u profilu,a vi svi koji ste stekli "VELIKE PRIJATELJE" na forumu govorite gluposti,o tome sam vec pisao u ovome topicu...a mislim da ce još netko najebati uskoro na forumu,isto tako slatkorjeciv i ljubazan a zajebao bi rodenu mater za dva eura...cekam još neko vrijeme a onda ce porterova istraživanja i prijave biti goli kurac šta mu ja spremam...dakle ako ovo citaš,ispuni svoje dugovanje prema meni,i ja povlacim sve ovo šta sam napisao,inace ceš zapamtiti dan kad si nešto meni obecao...ako se sve riješi,ja ne otkrivam tko je,ne bi bilo fer,ali strpljenje mi je pri kraju...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!


izgleda da stanje na forumu nije tako lepo kako izgleda ako citaš bijelu listu
pokušavaj rešiti ovo do nove godine, da barem u novu udemo bolje raspoloženi i bez sumnji
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 11:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

toliko da se javim i da kazem, da je Adnan bio dobar i posten premam meni i da cu zato da ostanem i ja dalje dobar sa njim i zabole mene sta vi mislite o njemu. Jos uvek ne verujem da je on to napravio, al sam odlucio da se necu vise mesati u te stvari. Takodje sam dobar sa vecinom forumasa ovde (dobricina, zveles, slovenec, Kornboy i jos mnogo drugih zbog kojih sam i odlucio da ostanem). Molim sve da me pustite na miru oko te situacije, jer sam previse zaljubljen u stripove i u ovaj sajt, da bi ga tako lako napustio, a i ne da mi se vise nikako komentirat sta se desavalo ovih dana oko toga...tako da cu samo reci NO COMMENT



_____________________
Hundreds F Vampires!



A koliko ces jos postova ispucat vicuci okolo kako ti je Adnan, koji je nesumnjivo prevarant, drag i kako vise neces nista komentirat?

Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 21/12/2004 : 11:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
taj je bio zadnji...

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 21/12/2004 : 12:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

toliko da se javim i da kazem, da je Adnan bio dobar i posten premam meni i da cu zato da ostanem i ja dalje dobar sa njim i zabole mene sta vi mislite o njemu. Jos uvek ne verujem da je on to napravio, al sam odlucio da se necu vise mesati u te stvari. Takodje sam dobar sa vecinom forumasa ovde (dobricina, zveles, slovenec, Kornboy i jos mnogo drugih zbog kojih sam i odlucio da ostanem). Molim sve da me pustite na miru oko te situacije, jer sam previse zaljubljen u stripove i u ovaj sajt, da bi ga tako lako napustio, a i ne da mi se vise nikako komentirat sta se desavalo ovih dana oko toga...tako da cu samo reci NO COMMENT



_____________________




Zato wiz razmisli prije slijedeci put prije nego sto dajes one izjave, da ces otici ako Adnan ode. Nemoj govoriti neke stvari sto i sam znas da neces ispuniti. I ja volim stripovi kao i ti. Zbog toga smo ovdje.
Inace ja bih volio da se ovo sve nije uopste desilo. Necu uopste preko aukcija vise bidati vec samo mailom sa ljudima sto sam vec provjerio i ciji su stripovi prva klasa a ne neki krs.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/12/2004 : 13:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
ps. imas dobar sig "melon collie and sadness", meni jedan od najdrazih albuma!


[/quote]
Gracias compadre

Al eto vidiš kako ova rasprava buja cak i neki drugi dugovi izlaze na vidjelo.
Žao mi je što smo u stvarnom svijetu okruženi svakakvim sranjima a sad to dolazi i u naš stripofilski krug

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 13:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Adnane Hodzicu i Zvonko Iveljicu,znam da zivite u strahu i iscekivanju,ali to ste sebi sami napravili.
Veoma je ruzno to sto ste uradili i znam da se kajete zbog situacije u kojoj se nalazite.
Osramotili ste svoje ime i ime svoje familije,spustili ste na nedostojan nivo.
Adnane nemoj da odgajas sinove na taj nacin,posto niko ne zasluzuje da zivi nisko,odgajaj ih posteno puno bolje ce se osjecati.

Adnane takodje znam tvoj sljedeci korak,ali ti ga uopste ne bih savjetovao posto ces drasticno pogorsati vec tesku situaciju.

Sto prije vratite 430 €,to ce se prije zavrsiti maltretitanje svih ljudi ovog foruma.
Sam znas da te pare nikako nemogu nigdje otici vec samo stici u moje ruke.

Kada vratis tu lovu,moje srce govori na ovaj nacin:
1/3 ce biti poslata humanitarnoj organizaciji ili osobi kojoj su potrebne pare u Bosnu
1/3 u Hrvatsku
1/3 u Srbiju
Posto se ne bi dobro osjecao,da trosim svoje pare koje su ovako stvorile prepucavanja,nelagodnosti i lazi na ovom forumu.

Kada dodju pare i kada ih posaljem tada cu razgovarati sa Zvonkom i pitati ga zbog cega se upustio u sve ovo.
Ne mora da se boji razgovora,posto ce biti veoma prijateljski.
Nece morati da ceka da telefon zvoni odredjen broj signala da se javi,moci ce se javiti poslije 3.signala.

Napominjem ti da znam sljedeci tvoj korak i savjetujem da to izbijes iz glave posto si me dovoljno raspucao u vezi svega.
Ne znam hocel ti oprostiti dragi Bog,ljudi sa foruma,trenutno ja ti ne mogu oprostiti posto jos uvijek osjecam bijes i gorcinu.

Dobro razmisli svoj sljedeci potez,jer ti puno moze olaksati situaciju a moze i pogorsati.


Porter
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/12/2004 : 15:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
wiz, mamlaze, ovaj topik je dobar, treba da se misevi isteraju iz rupa, da padnu maske i da se vidi ko je ko. Naravno da nije prijatno kada se otkrije da neko za koga si mislio da ti je prijatelj zapravo prevarant. Life is a bitch, bice toga uvek, nazalost. S druge strane, ovo je jako dobra opomena svim varalicama da se ne upustaju u prljave rabote, jerbo ce biti raskrinkani, pre ili kasnije. I Porter, i globinjo zasluzuju zadovoljenje. I napred sa imenima, prevarante ne treba stedeti, vec ih nauciti pameti. Ovo svakako nije za staff room, vec za javnost, sto siru po mogustvu!!!
Eh, di su ona lepa vremena inkvizicije i lomaca...:))

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/12/2004 : 15:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

ps. imas dobar sig "melon collie and sadness", meni jedan od najdrazih albuma!




Gracias compadre

Al eto vidiš kako ova rasprava buja cak i neki drugi dugovi izlaze na vidjelo.
Žao mi je što smo u stvarnom svijetu okruženi svakakvim sranjima a sad to dolazi i u naš stripofilski krug

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
[/quote]Sve je to zalosno, ali ne trebamo da zivimo u nekoj zemlji iz snova nego trebamo istini pogledati u oci, a u ovom slucaju je istina ruzna i bijedna.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/12/2004 : 15:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

toliko da se javim i da kazem, da je Adnan bio dobar i posten premam meni i da cu zato da ostanem i ja dalje dobar sa njim i zabole mene sta vi mislite o njemu. Jos uvek ne verujem da je on to napravio, al sam odlucio da se necu vise mesati u te stvari. Takodje sam dobar sa vecinom forumasa ovde (dobricina, zveles, slovenec, Kornboy i jos mnogo drugih zbog kojih sam i odlucio da ostanem). Molim sve da me pustite na miru oko te situacije, jer sam previse zaljubljen u stripove i u ovaj sajt, da bi ga tako lako napustio, a i ne da mi se vise nikako komentirat sta se desavalo ovih dana oko toga...tako da cu samo reci NO COMMENT


_____________________
Hundreds F Vampires!

Izvini wiz, necu da te uvrijedim, znas i sam da si svima simpatican ali kako mozes tako nesto napisati? Postoje neoborivi dokazi a tebi je to svejedno jer je prema tebi fer bio? Kako bi ti reagovao da je tebe neko zajebao za € 450,-?? Nemoj biti naivan.


Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.

Edited by - SejoSexon on 21/12/2004 15:31:33
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000