forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/12/2004 : 15:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
uf
jebate
spominja mi je ovo Malicius neki dan u makarskoj pa sam sad sve procita
prvo bi globinju skinija kapu jer je reka ono šta sam i ja davno primjetija a to je da je decko previše slatkorjeciv i ono sve vas volim ,bratstvo i jedinstvo ... trla baba lan
mislim globinju ono tvoju facu okorjelog torcidaša nisam nikako moga povezat sa tvojim postovima
sad mi se samo potvrdilo da si faca
u poslu kojim se bavim naiša sam na puno takvih štekera i uvlakaca koji bi te zajebali na prvoj coši zato mi je faca i bila sumnjiva
pas mater
tribalo bi ga dobro natamburat i uzet mu sve romane šta ima
AL ŽELIM REC OVO
PORTERU
AKO NE DOBIJEŠ LOVU JA PREDLAŽEM DA TI MI S FORUMA NADOKNADIMO
JA CU TI POSLAT 10 EURA PLUS " COSTADOS DE ENVIDOS"
A ONOM PAS MATER
NA MUCI SE POZNAJU JUNCI
TONINHO
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/12/2004 : 15:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

uf
jebate
spominja mi je ovo Malicius neki dan u makarskoj pa sam sad sve procita
prvo bi globinju skinija kapu jer je reka ono šta sam i ja davno primjetija a to je da je decko previše slatkorjeciv i ono sve vas volim ,bratstvo i jedinstvo ... trla baba lan
mislim globinju ono tvoju facu okorjelog torcidaša nisam nikako moga povezat sa tvojim postovima
sad mi se samo potvrdilo da si faca
u poslu kojim se bavim naiša sam na puno takvih štekera i uvlakaca koji bi te zajebali na prvoj coši zato mi je faca i bila sumnjiva
pas mater
tribalo bi ga dobro natamburat i uzet mu sve romane šta ima
AL ŽELIM REC OVO
PORTERU
AKO NE DOBIJEŠ LOVU JA PREDLAŽEM DA TI MI S FORUMA NADOKNADIMO
JA CU TI POSLAT 10 EURA PLUS " COSTADOS DE ENVIDOS"
A ONOM PAS MATER
NA MUCI SE POZNAJU JUNCI
TONINHO

svima nama je adnanova suplja prica (prijatelju, brate moj) isla na zivce. O tome sam vec i prije ove price pricao sa par forumasa.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/12/2004 : 16:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
fala sejo
ja mislio da sam paranoican i da tražim dlaku u jajetu
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/12/2004 : 16:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
C
jebem li ti c i c
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 21/12/2004 : 17:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a ja sam columbu davno govorio da je adnan mutan tip,ima dosta od toga,i ono njegovo "prijatelju dragi" i ona slika nevinašceta u profilu,a vi svi koji ste stekli "VELIKE PRIJATELJE" na forumu govorite gluposti,o tome sam vec pisao u ovome topicu...a mislim da ce još netko najebati uskoro na forumu,isto tako slatkorjeciv i ljubazan a zajebao bi rodenu mater za dva eura...cekam još neko vrijeme a onda ce porterova istraživanja i prijave biti goli kurac šta mu ja spremam...dakle ako ovo citaš,ispuni svoje dugovanje prema meni,i ja povlacim sve ovo šta sam napisao,inace ceš zapamtiti dan kad si nešto meni obecao...ako se sve riješi,ja ne otkrivam tko je,ne bi bilo fer,ali strpljenje mi je pri kraju...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!



Ako se ne varan, vec si i prije tog tipa spominjao (naravno, nisi ga imenovao).

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 21/12/2004 : 17:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Ovu pricu mi trebala procitati Aghata Christie.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

ode nam zdravstvo u kurac, istina je da se ne treba pouzdati u mladog doktora


Daj ne davi me. Nisam te nista pitao.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 19:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

Kako se nije dokazalo ko je kriv? Zar ti ovi silni dokazi nisu dovoljni??? I kakav staff room? Ovi problemi se moraju rijesiti, i to ovdje a ne u staff roomu. Ako se ne rijese onda ce opet doci do istih problema.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


Tek sam sada uspio procitati cijeli topic po redu pa povlacim sve sto sam rekao prije.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 19:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by zosko

quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

ode nam zdravstvo u kurac, istina je da se ne treba pouzdati u mladog doktora


Daj ne davi me. Nisam te nista pitao.

Mrzim mrznju!

ODE NAM ZDRAVSTVO U KURAC, ISTINA JE DA SE NE TREBA POUZDATI U MLADOG DOKTORA
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 19:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by zosko

quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

ode nam zdravstvo u kurac, istina je da se ne treba pouzdati u mladog doktora


Daj ne davi me. Nisam te nista pitao.

Mrzim mrznju!

[b]ODE NAM ZDRAVSTVO U KURAC, ISTINA JE DA SE NE TREBA POUZDATI U MLADOG DOKTORAb]



E moj jadnice neobrazovani Ajde bit ce bolje prebrodit ces ti tu krizu seljastva i nekulture
Samo hrabro, drzi se!!! Svi smo uz tebe

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/12/2004 : 19:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Mislis da hoce?;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 19:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Mislis da hoce?;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!


Ma hoce, ali mu trebamo dati podrsku svi skupa. Da vidi da nije sam u toj borbi

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
tako je, podrska se uvijek prima
moze svaki po 100 eura? na moju adresu. zahvalit cu se i reci vam tupani, od milja, naravno
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/12/2004 : 20:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma, uzaludna je ta borba, dragi moj mamlaze (Boze, kako ovo smesno zvuci):) Sve mi se tako cini...;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by mamlaz

Nisam se mislio ukljuciti u ovu rapravu, ali stvarno mi se smucilo.
Ajde to ako mozete obavite medjusobno preko staf room-a, a izostavite ovo pljuvanje po ljudima ( a tu mislim na sve koji su se spomenuli, opravdano i neopravdano npr. dscarpo---pa mu se niko ne izvinjuje previse a da ne pricamo o ahodzicu i porteru). Uopce me ne zanimaju glupa prepucavanja od 15 strana, a da se nista nije dokazalo ko je kriv ( da li Porter ili onaj Zvonko)! Dosta toga optuzivanja dok se ne dokaze ko je kriv. Postigli ste svoj cilj (nema se vise povjerenja u par ljudi sa sitea, nazalost:(, ali bit ce bolje:)

Mrzim mrznju!

Kako se nije dokazalo ko je kriv? Zar ti ovi silni dokazi nisu dovoljni??? I kakav staff room? Ovi problemi se moraju rijesiti, i to ovdje a ne u staff roomu. Ako se ne rijese onda ce opet doci do istih problema.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


Tek sam sada uspio procitati cijeli topic po redu pa povlacim sve sto sam rekao prije.

Mrzim mrznju!


mala skola kako se ucestvuje na forumu:
1. cita se
2. misli se
3. misli se
4. pise se
5. misli se
6. nepozeljan vlastiti post mozes izbrisati
7. nema potrebe prozivati ljude da odgovaraju, nisi na pralininom privatnom sex chetu, zato se zove forum
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hajde mamlaze nemoj zajebavati, dodjes nam tu svima citati etike morala i sto bi kao trebali
pisati na forumu bez da si procitao sve sto pise, sad i ti pises na slican nacin.
Skoro da je dovoljno da neko promasi slovo pa da se odmah skace uvrijedjen.
Osim toga svemu tome nije mjesto ovdje, ako imas i meni sto reci nakon ovog posta
izvoli otvori topic u svastari ili mi posalji mail.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
I svi ostali, svoje osobne prepirke prebacite na mail a nemojte daviti ostale.
Ako ste citali sve postove slicno upozorenje je vec bilo na ovom forumu, zato se lijepo pokupite.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/12/2004 : 20:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Hajde mamlaze nemoj zajebavati, dodjes nam tu svima citati etike morala i sto bi kao trebali
pisati na forumu bez da si procitao sve sto pise, sad i ti pises na slican nacin.
Skoro da je dovoljno da neko promasi slovo pa da se odmah skace uvrijedjen.
Osim toga svemu tome nije mjesto ovdje, ako imas i meni sto reci nakon ovog posta
izvoli otvori topic u svastari ili mi posalji mail.



Ma samo sam se branio na njegov napad. Ja sam uvijek spreman povuci se kada pogrijesim kao sto sam malo prije napisao Sejotu ili kad nekoga uvrijedim bez da je to zasluzio. Ovaj topic sam sinoc citao na brzinu i na preskoke jer je bilo dosta toga sto nije imalo veze sa ovim slucajem Portera, pa mi se ucinilo da se napadalo bez dokaza. Nazalost pogrijesio sam i kao sto sam rekao sve povlacim.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

ODE NAM ZDRAVSTVO U KURAC, ISTINA JE DA SE NE TREBA POUZDATI U MLADOG DOKTORA



@Dado

Nema nikakih sankcija za ovakvo "izrazavanje"???
Od sada i ja sve boldam i saljem u kurac!
Otisao je ovaj forum u kurac!

Welcome to Hell, sinner. Here is your 386SX with Windows and DoubleSpace.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 21/12/2004 : 20:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
da li je ovo kraj jednog lijepog foruma? :(
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 21/12/2004 : 20:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
svi se samo svadaju, vrijedaju.....
inace slažem se s westaxom, ovo je bilo previše.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/12/2004 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

toliko da se javim i da kazem, da je Adnan bio dobar i posten premam meni i da cu zato da ostanem i ja dalje dobar sa njim i zabole mene sta vi mislite o njemu. Jos uvek ne verujem da je on to napravio, al sam odlucio da se necu vise mesati u te stvari. Takodje sam dobar sa vecinom forumasa ovde (dobricina, zveles, slovenec, Kornboy i jos mnogo drugih zbog kojih sam i odlucio da ostanem). Molim sve da me pustite na miru oko te situacije, jer sam previse zaljubljen u stripove i u ovaj sajt, da bi ga tako lako napustio, a i ne da mi se vise nikako komentirat sta se desavalo ovih dana oko toga...tako da cu samo reci NO COMMENT



_____________________
Hundreds F Vampires!



Ma bez uzbudjavanja Pantitju!

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
sorry dado, bez fanfara :), ne osjecam se pripadan :(
lp porter, sve najbolje
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/12/2004 : 20:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

da li je ovo kraj jednog lijepog foruma? :(



Ma nije kraj.
Recimo da je mala kriza

Nisam mogao ne reagirati na onu izjavu.
Doslovno me ubola u oci i zauzela pola monitora.

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/12/2004 : 20:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
Samo bez uzbudjavanja drugovi proleteri iz našeg zabavnog kolektiva!
Jutri zjutraj bu sve ok! Prognoza je - Suncano uz sjeverac koji ce procistiti vazduh.....i sl.


_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000