forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 21:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by vikic

da li je ovo kraj jednog lijepog foruma? :(



Ma nije kraj.
Recimo da je mala kriza




Ej, dosadni ste... Zar stvarno nitko ne zna samo citati postove bez komentiranja. Velika vecina nije ode ni tribala ostavljati postove. Sad ste samo uneredili jedan ( valjda ) ozbiljan topic. Puno bi bolje bilo kad bi se svi suzdržavali od nepotrebnih komentara.

U poslidnje vrime mislin da se ode pojavilo previše ljudi koji su nekad, ka' mali, vidili da se na kioscima prodaju stripovi a tu i tamo culi za nekog -a a onda kad su nabasali na ove stranice upalile su se lampice. I onda je krenulo fanaticno nabijanje postova.

I ne, nece se forum raspasti!!!!! Možda bi samo neki mogli otpasti!!!!
U prve dvi godine bilo je samo par svadja izmedju clanova foruma. Nekoliko se odnosilo na slicnu temu kao ova, bilo zbog zabune ili stvarne namjere a ostatak... E pa ljudi ostatak neslaganja uglavnom je rezultat konstruktivnih rasprava O STRIPOVIMA! Da ljudi, o stripovima jer je ovo upravo forum o stripovima.

Ili san ja zaluta i cilo vrime živija u zabludi.

Bit ce da san ja...

Ma je...

100 %

P.S.
A eto ja mislin da se i na forumu mogu sklopiti prijateljstva. Tko u to ne viruje neka dogodine dodje na 3. STRIP SASTANAK U MAKARSKU.

P.P.S.
Quote je odabran zbog spominjanja kraja foruma a ne zbog autora. Mislim da se prozvani mogu sami pripoznat.

P.P.P.S.
Je, ljut san!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 21/12/2004 : 21:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
G A S I S V E
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/12/2004 : 22:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Renky, ne ljuti se

Ovdje jedino Porter moze biti ljut

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 22:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Jedna velika molba za sve ljude,zamolio bih vas da se ne svadjate posto ce uskoro biti kraj ovog topica.
Nemojte stvarati mrznju izmedju sebe,posto cu sutra napisati zavrsni post.
Zamolicu Webmastera i moderatore da zakljucaju topic.
Vidjecete puno ce se bolje zavrsiti nego je sadasnja situacija.
Ovaj topic ce biti zakljucan (to je moja zelja i molba) prije Bozica.
Nemojte uzeti za zlo wiz-u i mamlazu,svako moze protumaciti pogresno situaciju tako da ne treba drugi ljudi da se svadjaju zbog 2 lopova.
Sutra jos par recenica od mene i ultimatum za lopove.
Brzo ce to vidjecete......


p.s.Bosanca sam vec nasao kojem cemo pomoci sa ovim parama(ustvari nisam ga ja nasao)

Porter

Edited by - Porter on 21/12/2004 22:24:37
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 22:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Forum ce biti 100% jaci,samo malo strpljenja!

Porter
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/12/2004 : 22:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
:))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/12/2004 : 23:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
dragi forumaši,svi vi koji me danas bombardirate s mailovima i porukama i pitate tko je taj tip,necete to saznati,jer je forumaš danas zvao,ispricao se i lovu mi je donjela neka cura(KAKO JE DOBRA)iz splita,neka njegova prijateljica,prvi put sam je vidio u životu,uglavnom,to je riješeno,a rekao sam da forumaša necu imenovati ako ispuni ono šta je bio dužan...a najveca tragedija je ta šta mi je bio dužan,brojkama i slovima- 55/PEDESET I PET KUNA!da,cifra nije vrijedna spomena,ali prinicip je princip!porteru,pošto sam procitao da lovu daješ u humanitarne svrhe,a jedan dio ide za hrvatsku,pošalji je meni,a ja cu je uplatiti za jedan dom u splitu za nezbrinutu djecu...ne boj se,poslat cu kopiju uplatnice,nije se zajebavati s tobom

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 23:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Hehe! Ja znam koji je! :)

Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 21/12/2004 : 23:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by vikic

da li je ovo kraj jednog lijepog foruma? :(



Ma nije kraj.
Recimo da je mala kriza




Ej, dosadni ste... Zar stvarno nitko ne zna samo citati postove bez komentiranja. Velika vecina nije ode ni tribala ostavljati postove. Sad ste samo uneredili jedan ( valjda ) ozbiljan topic. Puno bi bolje bilo kad bi se svi suzdržavali od nepotrebnih komentara.

U poslidnje vrime mislin da se ode pojavilo previše ljudi koji su nekad, ka' mali, vidili da se na kioscima prodaju stripovi a tu i tamo culi za nekog -a a onda kad su nabasali na ove stranice upalile su se lampice. I onda je krenulo fanaticno nabijanje postova.

I ne, nece se forum raspasti!!!!! Možda bi samo neki mogli otpasti!!!!
U prve dvi godine bilo je samo par svadja izmedju clanova foruma. Nekoliko se odnosilo na slicnu temu kao ova, bilo zbog zabune ili stvarne namjere a ostatak... E pa ljudi ostatak neslaganja uglavnom je rezultat konstruktivnih rasprava O STRIPOVIMA! Da ljudi, o stripovima jer je ovo upravo forum o stripovima.

Ili san ja zaluta i cilo vrime živija u zabludi.

Bit ce da san ja...

Ma je...

100 %

P.S.
A eto ja mislin da se i na forumu mogu sklopiti prijateljstva. Tko u to ne viruje neka dogodine dodje na 3. STRIP SASTANAK U MAKARSKU.

P.P.S.
Quote je odabran zbog spominjanja kraja foruma a ne zbog autora. Mislim da se prozvani mogu sami pripoznat.

P.P.P.S.
Je, ljut san!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr




cini mi se da si malo krivo zabrijao..
ovo je forum i ovo je topic na forumu, a topici postoje da se ljudi informiraju i da izražavaju svoja mišljenja, komentare, zajebancije, itd. ak ti se ne svida nemoj citat, sam mi je bezveze da ti sad briješ da smo mi neki pokvarili ovaj topic....ajd molim te.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/12/2004 : 23:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Hehe! Ja znam koji je! :)


njie taj na kojeg misliš,ovo je drugi tip,malo ljudi ga zna na forumu,rijetko se pojavi...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2004 : 23:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A pih! A bas sam se razveselija.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2004 : 23:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by vikic


cini mi se da si malo krivo zabrijao..
ovo je forum i ovo je topic na forumu, a topici postoje da se ljudi informiraju i da izražavaju svoja mišljenja, komentare, zajebancije, itd. ak ti se ne svida nemoj citat, sam mi je bezveze da ti sad briješ da smo mi neki pokvarili ovaj topic....ajd molim te.


Da ovo je forum na kojem postoje razni topics, odnosno teme, kojih bi se onda trebalo i drzati.
Neukusno je zajebavati se i pisati gluposti na bas svaku temu koja moze biti i ozbiljna.
Osim toga i upozorenja administratora i moderatora su vise puta prekrsena.
I ne bih rekao da je Renky krivo zabrijao...cak, naprotiv.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 22/12/2004 : 04:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

U poslidnje vrime mislin da se ode pojavilo previše ljudi koji su nekad, ka' mali, vidili da se na kioscima prodaju stripovi a tu i tamo culi za nekog -a a onda kad su nabasali na ove stranice upalile su se lampice. I onda je krenulo fanaticno nabijanje postova.



Unaprijed se ispricavam. Ovo nije tema topica, ali moram da pitam.

Na koga se ova recenica odnosi?

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/12/2004 : 05:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax
Na koga se ova recenica odnosi?


renky misli na lešinare kojima je bitno samo masno prodati strip i po mogucnosti nekog zajebat,a pri tom ih boli neka stvar za ljubav prema stripu što je i namjena stripova.com...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/12/2004 : 06:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Globinjo, sad je jasno zasto si insistirao na tih 55 kuna ... znao si ti ko ce to doneti...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/12/2004 : 09:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Globinjo, sad je jasno zasto si insistirao na tih 55 kuna ... znao si ti ko ce to doneti...



lukavac južnjacki

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 22/12/2004 : 09:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dr. Westax
Na koga se ova recenica odnosi?


renky misli na lešinare kojima je bitno samo masno prodati strip i po mogucnosti nekog zajebat,a pri tom ih boli neka stvar za ljubav prema stripu što je i namjena stripova.com...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!






cini mi se da se prilicno jasno vidi razlika izmedu strip-o-ljupca i strip-o-trgovca...

no necemo više skretati s teme da nebi izletili
Go to Top of Page

Predo
Junior Member



Montenegro
332 Posts

Member since 27/01/2003

Posted - 22/12/2004 : 09:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Predo's Homepage  Send Predo a Private Message
Tko je kriv nije prav, tko je prav nije kriv. - Grunf

P.K.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 22/12/2004 : 10:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
NO COMENT, ruzno je sve zavrsilo, nadam se da nece vise biti ovakvih svadja i prevara...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/12/2004 : 10:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

dragi forumaši,svi vi koji me danas bombardirate s mailovima i porukama


Nije valjda da ti sva ta dva maila koja si dobio od forumasa nazivas bomardiranjem


"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 22/12/2004 : 12:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
evo i ja da se javim....bilo je i vrijeme...sve je zavrseno...hvala bogu...ljudi uzivajte u bizicu i nemojte se vise svadjati...najgore sto sam procitao ovdje je to o zatvaranju foruma...dajte nismo stripofili samo radi zarade...nego radi citanja stripova...sta je bilo bilo je...ljudi bidite oprezni ubuduce...

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 22/12/2004 : 12:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
pardon BOZICU

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 14:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

uf
jebate
spominja mi je ovo Malicius neki dan u makarskoj pa sam sad sve procita
prvo bi globinju skinija kapu jer je reka ono šta sam i ja davno primjetija a to je da je decko previše slatkorjeciv i ono sve vas volim ,bratstvo i jedinstvo ... trla baba lan
mislim globinju ono tvoju facu okorjelog torcidaša nisam nikako moga povezat sa tvojim postovima
sad mi se samo potvrdilo da si faca
u poslu kojim se bavim naiša sam na puno takvih štekera i uvlakaca koji bi te zajebali na prvoj coši zato mi je faca i bila sumnjiva
pas mater
tribalo bi ga dobro natamburat i uzet mu sve romane šta ima
AL ŽELIM REC OVO
PORTERU
AKO NE DOBIJEŠ LOVU JA PREDLAŽEM DA TI MI S FORUMA NADOKNADIMO
JA CU TI POSLAT 10 EURA PLUS " COSTADOS DE ENVIDOS"
A ONOM PAS MATER
NA MUCI SE POZNAJU JUNCI
TONINHO




Toninho ova izjava je dostojna samo velikih ljudi
Prvo da ti se zahvalim na iskrenim zeljama i mislima,ali nazalost svako slanje love od svih dobrih i postenih ljudi samo bi me uvrijedilo,jer mogu ti reci da lovu ne stavljam u prvi plan samo je gledam kao zlo koje je neophodno za zivot.
Tako svaki oblik ovakve akcije samo bi mi stvorio neugodnosti ,zato o ovome uopste nece biti rijeci
Samo ova tvoja recenica mi je znacajnija od mnogih materijalnih stvari ovog svijeta.

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 14:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Renky, ne ljuti se

Ovdje jedino Porter moze biti ljut

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.




Dr westax nisam uopste ljut zbog 430€ samo sam uvrijedjen,izmaltretiran,izlagan da ne nabrajam sve druge pogrdne rijeci.

Ovo mi je najsladje potrosena lova u mom zivotu iz vise razloga:
1.Forum i sajt ce ojacati a ne oslabiti.
2.Otkriveni su lopovi i svi ostali lopovi ce malkice razmisliti prije nego se upuste u sljedecu avanturu.
3:Pare ce doci u ruke ljudi kojima su stavrno potrebne i kojim ce malkice olaksati tezak zivot.

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 14:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Takodje imam par interesantnih prijedloga za Webmastera,Moderatora i sve ljude koji rade oko sajta:

Jos jedan sticky topic u burzi,rece ljudi sta ce jos jedan
Bolje extra sticky topic nego lopov vise,e ovako bi trebalo da se napravi,svi prevaranti koji se pojave na ovom topicu treba da budu stavljeni u ovaj topic sto predlazem.
Topic bi bio zakljucan samo bi u njemu bila imena,prezimena,adresa,grad,drzava i kucni telefon,tako da bi svi ljudi lijepo mogli da vide te osobe kad se uclane na sajt,tako da bi sljedeca potencijalna prevara bila smanjena na minimum.
Crna lista bi trebala da ostane ali ne treba biti zakljucana posto u crnoj listi cesto bude komentara i opomena.
Dok novi topic: ,, Otkriveni prevarani,, bi trebao da sadrzi podatke osoba koje se upustaju u necasne rabote i stvaraju,mrznju i lazi na sajtu i zagorcavaju zivot svim iskrenim stripofilima i ljudima koji iskreno vole ovaj sajt.
Koji dio svog zivota ulazu u rad i druzenje sa ljudima ovog foruma.

Porter
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000