forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Skup u Beogradu,8-og meseca ,leta gospodnjeg 2002
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 08/08/2002 : 22:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Podrazavam svaki predlog o sastanku!
Naravno: count me in!

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 08/08/2002 : 22:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
dajte ljudi instalirajte svi ICQ,pa da mozemo i da popricamo malo,ko ga instalira neka stavi ovde broj icq-a,
STINKY obavezno instaliraj

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/08/2002 : 22:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Eh, Magic, kad bi ja to znao. O kompjuterima nemam pojma, dosta da znam doci na forum i slati poštu. Ali, pitacu bratica, on se kuži, pa da vidimo i to cudo.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/08/2002 : 23:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
OK Krugeru, no problem, javi... Cekam dalje informacije i instrukcije :o)

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/08/2002 : 23:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
---dp--- da li si slucajno na mission impossible ;-))).

Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 08/08/2002 : 23:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
MAGIC, super ideja sa ovim "skupom stripadzija"!
Rado bih dosao, ali treba za koji dan da predjem u drugu firmu, pa cu biti previse zauzet sa "prilagodjavanjem" da bih mogao da mislim i o cemu drugom.
Ali zato dolazim na drugi skup ako bude u oktobru za vrijeme sajma knjiga, posto sam i onako planirao da dodjem na sajam. Mislim da je to dobar termin posto na sajmu moze (jer osim striparnica stripove izlazu i knjizare koje ih drze) i moze da se nadje svega i svacega.
Svima koji budu prisutni na ovom zelim lijep provod!

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 08/08/2002 : 23:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
kako se dogovorimo mi odavdje,sutra npr.,ovisiti ce i o tome koliko ce bilo tko od druge strane biti voljan da se susretne sa nama.ne mislim na magica,dusmana i neke ali kruger bi mogao svoje veze malo jace potegnuti i onda bi sigurno 100 posto doslo do ove jace inicijative.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/08/2002 : 00:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ok flojde,ionako cu pred sajam da stavim novi topic za sajam knjiga,pa se nadjemo svi koji to zele i budu u mogucnosti...

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 09/08/2002 : 10:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Za Doka Lestera(koji za sada ignorira topic),zao mi je i ti ces morati vamo,u suprotnom ce stinky i stripje morati da te dovlace,a zajedno su ipak jaci od tebe a i tezi(svega par kila,ali nema veze,hehehe )




Grrrr... ne ignoriram ja topic vec je prije 2 dana puknuo grom u moj dragi, stari, spori modem, pa sam eto "nazalost" bio "prisiljen" uvoditi ISDN.

"Call me crazy but I have a thing about drinking from the anus of another creature, Ok?"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2002 : 22:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Evo, (nakon što smo proveli skoro cijeli dan u prici, stripje, Kruger i ja) pala je odluka da idemo na skup na koji nas pozivaš Magic, i to slijedeceg petka, 16.8. Stripje ce to još pobliže s tobom dogovoriti. Dok Lester nije stigao doci, pobojao se kiše, tako da ne znam što ce biti sa njim.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/08/2002 : 22:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
great man!
dogovoricemo se u narednih nedelju dana oko svega do tancina,hehe....ali samo da znas ovde se nenose lose patike za basket,jordanke spadaju u najgore,pa ti vidi sta ces da poneses da se neobrukas,hehe...za to vreme ja cu ti nabavim ona tri stripa sto si mi trazio.hehe

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2002 : 22:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Eh da, sad si me podsjetio, ajde mi uzmi ako možeš Dugin most.

Za patike ne brini, imam nekakve, a košarku cu te dobit, makar igrali do stojedan.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/08/2002 : 23:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
hehe...moze biti da ces me dobiti ,ali i ja kao i Dok,imam tajno oruzje,hehe..100kg...

nabavicu ti dugin most,ali dajte recite mi AKO JOS NEKO IZ HRVATSKE ZELI DA MU NABAVIM,PA DA VI PONESETE,JAVITE MI DO PONEDELJKA,DA SE NESETAM SVAKI DAN,VEC DA ZA SVE KOJI GA ZELE,UZMEM ODMA,STVARNO SAM SE NASETAO ZBOG TOG JEBENOG MOSTA,SMRSO SAM ZBOG NJEGA 100 grama,izgubicu bre svu snagu ,hehe

I da ,znak prepoznavanja,tj kako cete me prepoznati:bicu sveze neobrijan,brada stara nedelju dana,nosicu crnu subaru sa kokardom na njoj,..a da me nebiste promasili,ponecu sa sobom i hrvatsku zastavu,sahovnicu,i njome cu mahati,hehe..necete me promasti nikako,heheh

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2002 : 23:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
OK, Magic, valjda cemo te skuziti onda, a i da ti nas lakse skuzis, dolazimo u ustaskim uniformama i one navijacke kape-sahovnice na glavi. Bradu vec pustam tjedan dana, ne znam sad da se uopce ne brijem.

Onih 100g ce ti biti presudno. 100kg kazes, pa ako nece ici iznutra, ici ce izvana. Iako, pivotiranje mi je jebeno, ne znam da li postoji obrana od toga.

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 00:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
dogovoreno,hehe

a posle basketa sledi "nadoknadjivanje" utrosene energije,unosenjem hrane kroz usta ,hehe

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 10/08/2002 : 00:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
he he he,vjerovali ili ne,na danasnjem sastanku u zagrebu,stinki,kruger i ja smo bili u grozno crvenim majicama i za cudo svi sa svjeze pustenim bradama.no ,magic,samo smo mi uspjeli dogovoriti jer je dok opet kiksao sastanak i dogovor da ide...he he he


Edited by - fumettisti on 2002/08/10 00:37:45
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/08/2002 : 00:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
shmrc :o(
posto cu se ja u to vreme kupati na Egejskom moru, ostaje da se Kruger i ja vidimo u Hrvatskoj. Krugeru, posalji mi onda tokom narednih deset dana spisak sta cu ti nabaviti te spisak sta si ti meni uspeo nabaviti pa cemo se videti cim ti dodjes s mora negde u Hrvatskoj, taman cu ovih dana dobiti pogranicnu propusnicu

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 01:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Ides u Grcku, ---dp---?
Valjda ce pasti neke slike?

...But it's written in the starlight,
And every line on your palm,
We're fools to make war,
On our brothers in arms...
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 16:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
sta bi ti njega da gledas u kupacim, e jeee, imao sam drugacije misljenje o tebi Dok... da je to Magic rekao pa hajde , al ti....

|Top|
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 17:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Haha Tope

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 18:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Ma gdje si bas Magica izvukao

...But it's written in the starlight,
And every line on your palm,
We're fools to make war,
On our brothers in arms...
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 19:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
e to nije za javnost, jeli tako Magic

|Top|
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 19:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Sada mi je jasno zasto mi je ona slika jucer bila malo cudna, Magic.

...But it's written in the starlight,
And every line on your palm,
We're fools to make war,
On our brothers in arms...
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 21:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
tope,tope..ma top me zajebava zato sto trenutno nemam ribu,ali naci cu .hehe..barem me devojka nije napustila i vratila se sa mora ranije nego je bilo planirano,hehe...sta je bilo tope,..nije bila zadovoljna tvojom uslugom,a? hehehe

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war


Edited by - MAGIC on 2002/08/10 21:34:58
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/08/2002 : 22:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message

OBAVESTENJE!
SVI IZ SRBIJE,TJ BEOGRADA,KOJI ZELE DA SE NADJEMO,NEKA MI POSALJU BROJ TELEFONA NA MOJ MAIL :MAGIK32@PTT.YU.....DA SE CUJEMO,TAKO CEMO SE LAKSE DOGOVORITI OKO SVEGA.

dAKLE ZA SADA SE JEDINO JAVIO DUSMAN,PA DUSMANE POSALJI MI TVOJ TELEFON NA MAIL

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000