forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Skup u Beogradu,8-og meseca ,leta gospodnjeg 2002
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 11/08/2002 : 00:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
quote:
dajte ljudi instalirajte svi ICQ,pa da mozemo i da popricamo malo,ko ga instalira neka stavi ovde broj icq-a,

Moj ICQ broj je:
7360965

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 11/08/2002 : 03:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
pa neznam kako si to skontao da je otisla od mene sa mora, kad smo se zajedno vratili u istom autu u dansku? slaba ti je ta fora bila, zar nemozes nista bolje smisliti

|Top|
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/08/2002 : 08:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
MAGIC, poslato!
Sad jos samo da sacekamo kraj radne nedelje...


"The truth is out there!"
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/08/2002 : 09:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ah,pa sta da radim,blef mi nije uspeo,hehe...:-))..drugi put cu msmislim nesto bolje ,hehe....

dusmane zvacu te za koji dan,cujemo se..

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/08/2002 : 09:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
OK Magic.

Dok Lester, jedna molba za tebe: posto nema ni going-goinga i dd fan-a (sunca se negde narod), bi li ti meni mogao poslati, po ovoj grupi sto dolazi, taj famozni CD! Sta zelis zauzvrat? U slucaju da dodjes vodim te u darkwood pa ti biraj sta hoces. Isto to cu uraditi i Stripjeu, zato Stripje - spremi se!

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 11/08/2002 : 14:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
DUSMANE,mislim da ce ti to DOK poslati preko nas,ako ima namjeru da ti to posalje.
poslao sam ti mail pa znas o cemu je rijec.he he he

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/08/2002 : 14:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
4 days left from the apocalipse..from the total destruction....3 riders of apocalipse are coming (4 jahac se inace prejeo ribljeg paprikasa,pa nemoze da dodje .hehe )

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 12/08/2002 : 15:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
Magic, kada se ovako fino dogovarate, izazivate me. Kako bih samo volio da dodjem i da upoznam sav taj narod. Ti i ja smo pricali o oktobru i sajmu knjiga. Ali, volio bih kada bi neki od momaka (Stinky, Kruger, Stripje, Floyd...) dosli i u oktobru pa da se upoznamo i da ponovimo u vecem broju ovo sto sledi. Magic, bar ih slikaj i pojedinacno, da se ne desi da prodjem pored nekoga, a da mu ne stisnem ruku. (posle cemo napraviti ono "Trazi se ziv ili pijan" na njihovim slikama)

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/08/2002 : 15:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
pa ima jos fore ako se predomislis :))
ima sve da ih uslikam i da stavim na net,hehe sa natpisom "PAZNJA!CUVAJTE STRIPOVE!OVI LJUDI SU SPREMNI NA SVE!"

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 12/08/2002 : 15:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
I jos nek se ne briju do petka i u subotu vise necete naci ni jedan strip u Beogradu.Sve tezge i striparnice ce biti zatvorene...samo ce ostati poneki list papira na mestima gde su bile tezge. Na svim okolnim zidovima bice obesene slike sa..."ovi ljudi su spremni na sve". Ipak se vi momci obrijte i doterajte ako mislite da kupite koji strip u Beogradu.A ako ne kupujete, onda se ne morate brijati, pivo vam niko nece zabraniti...hik!E, sto bih ja lutao Beogradom sa vama!

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/08/2002 : 15:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
mi eto dolazimo a ti nemozes biti u BG nisi valjda i ti na moru

Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 12/08/2002 : 16:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
Ne staj mi na muku, Krugeru!
Radim, radim, radim!
Ali, bar nagovesti da ces mozda doci u oktobru, da se upoznamo!?

Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 12/08/2002 : 16:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Inace,kad i gde tacno je taj famozni skup?

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/08/2002 : 16:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
pa kako ,bi ekipa iz hr,trebala da dodje u petak popodne,SKUP bi se znaci trebalo odrzati u SUBOTU.Ko hoce moze do mene da svrati pa da svi zajedno krenemo po gradu ili,pak da se dogovorimo de cemo se naci....cudi me colte da se nisi ranije javio,hehe...javi mi se na mail ako hoces da se dogovorimo ,ili me zovni na telefon

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/08/2002 : 22:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
perper mi cemo mozda biti vise dana
da najbolje da se svi dogovorite s Magicom i njemu predlazite ideje kako gdje i sto
bilo bi mi drago upoznati perpera i Colta

Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/08/2002 : 22:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
eh bilo bi mi zadovolstvo gledati vas zajedno a ja onako naivno setam pokraj vas a da me niko ne prepoznaje... naravno ako mogu da izdrzima!

mozda cu nesto smisliti, naravno ako uspem blagovremeno da dozem do informacije gde ce te biti.

A!?? "...englishman in New York"

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 00:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Dok Lester, jedna molba za tebe: posto nema ni going-goinga i dd fan-a (sunca se negde narod), bi li ti meni mogao poslati, po ovoj grupi sto dolazi, taj famozni CD! Sta zelis zauzvrat? U slucaju da dodjes vodim te u darkwood pa ti biraj sta hoces. Isto to cu uraditi i Stripjeu, zato Stripje - spremi se!




Jebiga, danas sam bio sa Stripjeom, na forumu me nema dva dana tako da nisam ovo vidio. Poslat cu ti postom DusMane. Posalji samo adresu na mail.

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 00:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
4 days left from the apocalipse..from the total destruction....3 riders of apocalipse are coming (4 jahac se inace prejeo ribljeg paprikasa,pa nemoze da dodje .hehe )


Covjece, zbog tebe ce me strpati u Haag!

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1907 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 01:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
ja sam prvi trazio!!

Salim se naravno, ali Dusmane, kad dobijes od Doka, mogao bih proslediti da narezem.

Magic, riknuo mi punjac za mobilni juce za vreme nevremena. Posalji mi broj da te zovem da se dogovorimo
ja bih dosao kod tebe, pa sa vama u grad!

ok?

Ay, Caramba
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 01:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
poslo..moze..

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 09:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ko dolazi za sada:
stripje
stinky
kruger
braca
dusman
dzimi gitara
dd fan
magic (tj ja,hehe)

Ako sam nekog izistavio neka se sam dopouni

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/08/2002 : 16:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
znajuci kakva nam se sudbina sprema,i kako ce sve biti opustoseno i satrto
posle nedelje,dusman i ja smo odlucili da preduhitrimo ekipu iz hr,i
bili smo danas do strip sopova,da bi se obezbedili,od eventualne
nestasice,hehe...sad sam miran,i spreman za sudnji dan,imam zalihe
stripova koje mi nece presusiti jos par meseci ..hehe..

hej dd fan,sto mi se nisi javio?kada ti i kako mislis da dodjes do beograda?


Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 17:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
kada bi bilo do moje odluke,isli bi mi i do novog sada...he he he

Go to Top of Page

Webcrawler
Starting Member

Fed Rep Yugoslavia
1 Posts

Member since 13/08/2002

Posted - 13/08/2002 : 21:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Webcrawler a Private Message
Not a bad thing at all... super ideja pogotovo sto su se pozitivno izjasnile kolege kolekcionari iz Hrvatske, 24-og imam ispit pa sam primoran da dodjem u Bgd a i voleo bih da upoznam sve crusaidere...

Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 13/08/2002 : 21:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
quote:
Magic, kada se ovako fino dogovarate, izazivate me. Kako bih samo volio da dodjem i da upoznam sav taj narod. Ti i ja smo pricali o oktobru i sajmu knjiga. Ali, volio bih kada bi neki od momaka (Stinky, Kruger, Stripje, Floyd...) dosli i u oktobru pa da se upoznamo i da ponovimo u vecem broju ovo sto sledi.

Perper, ni ja ne mogu da dodjem sada (posto prelazim u novu firmu pa oko toga imam dosta obaveza), ali sam svakako planirao da dodjem za sajam knjiga u BG. Tako ako se dogovori skup u oktobru svakako cu biti na njemu.

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000