forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ludens u kolovozu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/08/2005 : 21:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by don felipe

Možda ce NN-a zamijeniti Dampyr.

Vidiš da je DD rekao da ce NN i dalje izlaziti.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ostaje Nathan, pricao sam danas sa Bernardom jer sam se i sam dobro preznojio kad sam vidio da nema najave za sljedeci broj. Mislim od ovog sto kod nas izlazi od Bonellijevih izdanja, stvarno bi mi bilo zao za bilo kojeg junaka jer me jos uvijek podjednako zabavjaju. Iako se vrte slicni klisei meni jos uvijek to stivo jako odgovara...ali da Nathan prestane izlaziti, to bi me jako pogodilo.
Bit ce pauza do pocetka 2006, a onda ide dalje NN;) Kojim ritmom nije do mene jer uz sva specijalna izdanja ja bih redovne brojeve izdavao svakih 14 dana;))) Bernard ce odluciti kojim ritmom ce ici. Ja sam mu zahvalan i ovako, samo da ovaj vrhunski strip ide dalje...

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
Je li rekao išta o Dampyru?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nisam ga pitao nista o Dampyru jer mi je Nathan Never bio HIGH PRIORITY!:)

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dalen
obican?







Znao sam da ne može biti Maxi, pa ti nisam htio reci "svaka ti dala" kad bi bio Maxi. Nadao sam možda specijalcu br.3. Sad vidim da je obican.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Prvo treba gigante objaviti. Oni su od krucijalne vaznosti da bi se puno stvari iz Nathanovog svjeta moglo povezati.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
DD, mogao si reci Bernardu kad vec nema do 2006 NN, da izda specijalce NN pa da uhvatimo barem ritam. To je cini mi se samo 1 broj da se uhvati kontinuitet.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Gigante?! E to bih volio vidjeti!!!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Specijalci imaju odvojena prava od regularnih izdanja.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Znam.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pa kako onda da izda broj 3 ako su mu prava za NN istekla,)?

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pa kažeš da ih je obnovio za regularnu seriju. Zar nije i za Specijalce?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/08/2005 : 21:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ne znam, nisam ga pitao. Mislim da treba potpuna reorganizacija plana izdavanja NN, koliko tocno regularnih brojeva i sto od specijalaca.
U biti sa svim izdanjima kod nas treba napraviti bolji plan, no za to treba i vremena i volje.)

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/08/2005 : 21:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
To se potpuno slažem s tobom.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/08/2005 : 22:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by DeeCay
Evo odoka, Mari mi izgleda skandalozno u ovom novom NN; sasvim drugacije od crteža Vampyrusa i Djece Noci. Izgleda kao Dal'agnol u lošem izdanju...



Mari je zakon, i u ovoj epizodi.



Dosta lošiji crtež od Babilonske biblioteke, a užasno lošiji od Djece noci... Užas, i naslovnica i crtež. Kad ce ti ovo neki Ferrijevac ili EsseGeeseovac zavoljeti? Sutra cu vidjet kakva je prica.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 00:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
NIsam znao da su specijalci odvojeni od regularne serije... ali, ima logike, obzirom da su na povecanom broju strana, za Maxi je to jasno k'o dan. Pretpostavljam da su i iznosi za autorska prava proporcionalno veci...

Edited by - ---dp--- on 10/08/2005 01:00:04
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/08/2005 : 08:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by DeeCay
Evo odoka, Mari mi izgleda skandalozno u ovom novom NN; sasvim drugacije od crteža Vampyrusa i Djece Noci. Izgleda kao Dal'agnol u lošem izdanju...


Mari je zakon, i u ovoj epizodi.


Dosta lošiji crtež od Babilonske biblioteke, a užasno lošiji od Djece noci... Užas, i naslovnica i crtež. Kad ce ti ovo neki Ferrijevac ili EsseGeeseovac zavoljeti? Sutra cu vidjet kakva je prica.



to je nevjerojatno kako neki crtaci uspiju stvoriti negativnu atmosferu oko nekog junaka. sad kad vidim da mari crta novi broj, ne samo da ga niti ne zelim citati jer mi se povraca od njegovih zvrljotina, nego ga niti ne zelim kupiti. eventualno u remitendi...

valjda bonelli zeli isprobati sto sve moze progutati strip publika.
nadam se da nije previse epizoda koje dolaze crtao mari .

nemogu pronaci u starijim topicima, ali me zanima tocno sta se desilo s castelinijem? mislim da sam negdje procitao da je otisao crtati za amerikance, da je otisao iz bonelija i da je odnio svoje orginalne table sa sobom, te da su se nesto on i boneli zakacili oko autorskih praa pa se vuku po sudovima. sta se tocno desilo? boneli mu nije htio platiti za radove? naslovnice? pa zato nathan nema kod nas orginalne naslovnice?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 09:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ja zaista Mariev crtez ne volim, ali mislim da je pretesko za reci da covjek ne zna crtati. Jednostavno ima svoj stil koji nekome odgovara, nekome ne.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/08/2005 : 10:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ja zaista Mariev crtez ne volim, ali mislim da je pretesko za reci da covjek ne zna crtati. Jednostavno ima svoj stil koji nekome odgovara, nekome ne.




hmm, mislim da ja nigdje nisam rekao da on ne zna crtati, za nekoga su i 2 crte, jedna preko druge, crtez
meni nikako ne lezi njegov stil, a vidim da nisam ni jedini, on je za nevera ono sta je chiarola za zagora - UZAS zivi!

ali opet s druge strane, to je samo moje misljenje o njemu
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 10:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Chiarola mi je skroz ok;) Ali Mari nikako;(

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/08/2005 : 10:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Chiarola mi je skroz ok;) Ali Mari nikako;(



meni se chiarola svidja u onoj africkoj epizodi s gusarima (oko broja 100 kod ludensa), ali ostali njegovi radovi, ukljucujuci maxije... sav se najezim
da citiram nekoga:"...ne znas da li je na slici zagor ili majkl djekson nakon xyz plasticnih operacija..."

a mari mi ne prolazi ni pod razno
Go to Top of Page

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 10/08/2005 : 11:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Chiarola mi je skroz ok;) Ali Mari nikako;(



meni se chiarola svidja u onoj africkoj epizodi s gusarima (oko broja 100 kod ludensa), ali ostali njegovi radovi, ukljucujuci maxije... sav se najezim
da citiram nekoga:"...ne znas da li je na slici zagor ili majkl djekson nakon xyz plasticnih operacija..."

a mari mi ne prolazi ni pod razno



Chiarola je dobar samo u "sedam gradova cibole", u ostalim je blago receno katastrofa.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/08/2005 : 11:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Mari mi je skroz ok u "Babilonskoj biblioteci", ali "Prica Kathy Teller" je blago receno neugodna za oko.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 12:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da u Babilonskoj biblioteci je ipak ok:)

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 12:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Rani Mari mi je zakon, apsolutno fenomenalan i zaljubljen sam u taj stil crtanja. Ova medufaza (u koju spada i Biblioteka) je katastrofa. Ono što ce postati kasnije je druga prica, koja nije za svaciji ukus (pa ni za moj), ali ima neki šmek.

Inace, on je prešao u DD staff, tako da mislim da nema još puno njegovih epizoda u NN, ako ih uopšte i ima još (mrzi me da proveravam na UBC-iju).

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000