forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ludens u kolovozu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/08/2005 : 12:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Mari je po mome daleko daleko najbolji crtac Nevera . Ili da kazem, meni osobno najvise odgovara. Ili da kazem, najbolje pogadja sci-fi svijet, kojim cini od Nevera nesto vise od ostale mumbo-jumbo fantastike.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 12:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ni rani Bonazzi i pozni De Angellis nisu za bacanje, o neprežaljenom Castelliniju da ne govorimo. A Alberti, koji još uvek nije crtao ništa što je došlo kod nas, ako se ne varam, i Olivares su takode odlicni.

Sime mi je simpatican, ali ume da bude hit or miss, kao i Casini. Platanova takodje ima jako dopadljiv crtež, lep i dopadljiv stil, sa jasnim kontrastima, za razliku od rasterisanja koje je trenutno u modi.

Al' cekajte da naidje Cattacahio (ili kako se vec mucenik zove), da vidite šta je LOŠ crtež...

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 12:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Cattacahio je nesto najgore sto je ikad crtalo u SBE. Ja ne vjerujem da njegove stripove moze Bonelli objavljivati!:(((((((((

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 12:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Castellini mi je naravno uz De Angelisa na samom vrhu NN piramide:)! Steta sto su ga copili ameri:(

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2005 : 12:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Rani Mari mi je zakon, apsolutno fenomenalan i zaljubljen sam u taj stil crtanja. Ova medufaza (u koju spada i Biblioteka) je katastrofa. Ono što ce postati kasnije je druga prica, koja nije za svaciji ukus (pa ni za moj), ali ima neki šmek.

Inace, on je prešao u DD staff, tako da mislim da nema još puno njegovih epizoda u NN, ako ih uopšte i ima još (mrzi me da proveravam na UBC-iju).

--
"Will this fearful Thumping never stop?"


Ovo mu je zadnja u redovnoj seriji, mislim. I da, prvih 5-6 su mu zakon, poslije je postao nesto losiji. sad u Dylanu ide opet nekim trecim smjerom, meni osobno se svidja, ali opet ne toliko koliko prve epizode Nathana...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/08/2005 : 13:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Castellini mi je naravno uz De Angelisa na samom vrhu NN piramide:)! Steta sto su ga copili ameri:(




koja je to bila prica s castelinijevim autorskim pravim i bonelijem?
ko je koga tuzio?i zasto?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/08/2005 : 13:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by DeeCay
Evo odoka, Mari mi izgleda skandalozno u ovom novom NN; sasvim drugacije od crteža Vampyrusa i Djece Noci. Izgleda kao Dal'agnol u lošem izdanju...



Mari je zakon, i u ovoj epizodi.



Dosta lošiji crtež od Babilonske biblioteke, a užasno lošiji od Djece noci... Užas, i naslovnica i crtež. Kad ce ti ovo neki Ferrijevac ili EsseGeeseovac zavoljeti? Sutra cu vidjet kakva je prica.




Prica o Kathy Teller mi se poprilicno svidjela, iako te sam kraj možda malo ubije u pojam. Onako, pretreatralno... ali za posljednju epizodu ove "sezone" jako dobro.

A Bonazzijeva naslovnica je strava.
Legs na naslovnici, a niti se ne pojavljuje u epizodi. A vidi kakvu glomazno oružje drži u ruci (izgleda kao da teži citavu tonu) ali Legs je bez problema drži. A Nathan ima sam neki mali pištoljcic!

you candy perfume girl
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Strpljenja,)) jos 2-3 broja , a onda od broja 59 i kod nas idu originalne naslovnice od De Angelisa,))))!

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 13:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
... koje su u pocetku takode blagi užas...

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 14:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
ma meni nisu, svida mi se od pocetka De Angelis;)

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/08/2005 : 14:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Strpljenja,)) jos 2-3 broja , a onda od broja 59 i kod nas idu originalne naslovnice od De Angelisa,))))!

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."

Valja cekati do 2007. godine.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 14:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Evo prvih 5 naslovnica De Angelisa od broja 60...meni se svidaju od pocetka,)











Naglasak stavljam na ovu sa demono, jako dobra!

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 15:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ova sa demonom je OK, na ostalima je ili Nathan izdeformisan, ili su nezanimljive.

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 15:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ili oba. ;)

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/08/2005 : 15:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja ne mogu da iscekam onu dvodelnu epizodu Natana i Martijevog klona. Djole, jel' valja?

Nijedna casa sto se pije,
Nijedna trobojka sto se vije,
Nasa nije.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 15:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Koscenarista Beretta. ;)

Drugi scenarista Vietti. ;)

Šta ti misliš?

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 15:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Meni sve do jedne imaju izvrsnu atmosferu, ono "nesto";)

Ali ovu sa demonom bih narocito htio imati na zidu, ali naravno original;)))))

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/08/2005 : 15:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Koscenarista Beretta. ;)

Drugi scenarista Vietti. ;)

Šta ti misliš?

--
"Will this fearful Thumping never stop?"

Buhuhuhuhuhu!!!

Nijedna casa sto se pije,
Nijedna trobojka sto se vije,
Nasa nije.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 15:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Meni sve do jedne imaju izvrsnu atmosferu, ono "nesto";)


Eh, degustibus...

--
"Will this fearful Thumping never stop?"

Edited by - Djole on 10/08/2005 15:09:23
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/08/2005 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A tvoje misljenje je...
I o cemu se zapravo radi? Daj 'vamo spoiler!;)

Nijedna casa sto se pije,
Nijedna trobojka sto se vije,
Nasa nije.

Edited by - prozirna senka on 10/08/2005 15:13:13
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/08/2005 : 15:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/08/2005 : 15:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

A tvoje misljenje je...
I o cemu se zapravo radi? Daj 'vamo spoiler!;)


Moje mišljenje je da je interesantna ideja, traljavo izvedena. Vietti, jebi ga.

A o cemu se radi? Posle hiljada godina u drugoj dimenziji, centralni prsten Atlantide koji se odvojio od nesrecnog kontinenta (a što je, kao što pravi MM geekovi znaju, i spomenuto u MM Gigante #3 i #4 vraca se na Zemlju, i želi da zagospodari njome.

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/08/2005 : 15:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Axa, ok. Tx.

Nijedna casa sto se pije,
Nijedna trobojka sto se vije,
Nasa nije.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/08/2005 : 18:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Izvrsne su ove Neverove naslovnice,ali pitanje glasi:
Ocemo li mi to docekat?
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/08/2005 : 18:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
i meni su fenomenalne, a kasnije postaju sve bolje i bolje. a tek kod NN gigantea, to ja zovem savršenstvo od naslovnica. pitanje je hocemo li to ikada docekati?
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000