forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR -CRNI BROD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 06/09/2005 : 19:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Dala bi ona Zagoru reda :)))))

I feel like somebody put something in my drink



U to sam siguran

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 06/09/2005 : 20:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
I meni se svida epizoda!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 06/09/2005 : 20:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Još samo taj a onda peterodijelna epizoda sa Kandraxom.Nju crtaju tri crtaca :Ferri, Torricelli i Marcello a scenarist je Boselli.

I feel like somebody put something in my drink



5 nastavka!!?? A ja mislio 2,5 epizode. Koji ce to biti spektakl.


- Sempre drito -
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 06/09/2005 : 20:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
5 - dobro si cuo!!! i to kandrax!! nije ga bilo odavno. jedva cekam ;))
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 06/09/2005 : 20:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
I meni se isto svida Crni brod, najbolje od svega ipak je crtež, ali i ostalo za 10. Još da netko napiše recenziju...

Inace, ja sam napisao recenziju za Veracruz prije 14-ak dana, cekam da Marko objavi. Treba strpljenja, ipak, covjek se ženio.


- Sempre drito -
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 07/09/2005 : 11:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
boselli i della monica. jednostavno fantasticno!!

one shot, one kill
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2005 : 14:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Dsormaze, tebi bi se strip mogao svidjeti jer ima i povijesno tocnih detalja - britanska ratna mornarica progoni trgovce robljem (provode zakon iz 1815.).
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 07/09/2005 : 20:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
bas sada gledam naslovnice price s kandraksom, da li se može ocekivati bolja epizoda nego dvije sa Helingenom? A završni dio crta Marcello. Baš sam razmišljao danas tko bi mogao crtati tu pricu i zakljucio sam da bi Marcellov kandraks mogao na nešto sliciti. Sad gledam, on je i crtao.


- Sempre drito -
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 07/09/2005 : 20:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
Danas sam bas procitao CRNI BROD.Pa dobra epizoda,Zagor izgleda nekako mladi.Smijesno mi je dok Chico prati tragove i onda kaze:pa nisam primjetio da je Zagor hodao bos,onda jos kaze o gle pa i ja sam bos,a obojica imaju cizme.Kandrax u 5 epizoda?Super fenomenalno,jedva cekam i zanima me kako je Kandrax ostao ziv dok mu je Zagor smrskao glavu sjekirom i onda se Kandrax pretvorio u prah.Mozda je Zagor udario krivog Kandraxa a to je bio Kandraxov trik jer je Kandrax znao da bude Zagor pobijedio dvoboj?
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 07/09/2005 : 20:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

Danas sam bas procitao CRNI BROD.Pa dobra epizoda,Zagor izgleda nekako mladi.Smijesno mi je dok Chico prati tragove i onda kaze:pa nisam primjetio da je Zagor hodao bos,onda jos kaze o gle pa i ja sam bos,a obojica imaju cizme.Kandrax u 5 epizoda?Super fenomenalno,jedva cekam i zanima me kako je Kandrax ostao ziv dok mu je Zagor smrskao glavu sjekirom i onda se Kandrax pretvorio u prah.Mozda je Zagor udario krivog Kandraxa a to je bio Kandraxov trik jer je Kandrax znao da bude Zagor pobijedio dvoboj?


pa sad!?! masta radi svasta!! nemam ni ja pojma! vazno je da se kandrax vraca! i da ce ga ponovo boliti glava na odlasku!!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/09/2005 : 20:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

bas sada gledam naslovnice price s kandraksom, da li se može ocekivati bolja epizoda nego dvije sa Helingenom? A završni dio crta Marcello. Baš sam razmišljao danas tko bi mogao crtati tu pricu i zakljucio sam da bi Marcellov kandraks mogao na nešto sliciti. Sad gledam, on je i crtao.


- Sempre drito -


Stvarno je to prica van standarda s obzirom da su ju crtala tri crtaca. Ferri je svoj posao odradio kao i uvijek, a završetak koji crta Marcello nisam bio uspio nabaviti. Ono što me je oduševilo to je crtež Torricellija u sredini price. Vidjelo se još u prici "Princ Elfova" da mu leži crtanje drugih svjetova, mitologije i slicnih stvari, a to je potpuno potvrdio i u ovoj prici! Ima stvarno prekrasnih crteža!
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 07/09/2005 : 21:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
jedva cekam Kandraxa.Ali Zagor ce mu opet pokazati svoje.Zagor je najaci super mi je dok je Zagor pobijedio ono cudoviste sa Hiljadu lica straha.Pitam se dali ce biti povratak Hellingena,ili ga je Wendigo dokraja unistio?Wendigo je rekao da je vec jedan svemirski Brod poslan prema zemlji,kada ce se Zagor sresti sa Wendigom?Hagot ili Steven iz Hagatova moc me isto malo prisjeca na Kandraxa.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/09/2005 : 21:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ono što me je oduševilo to je crtež Torricellija u sredini price. Vidjelo se još u prici "Princ Elfova" da mu leži crtanje drugih svjetova, mitologije i slicnih stvari, a to je potpuno potvrdio i u ovoj prici! Ima stvarno prekrasnih crteža!




meni je torricelli uvijek bio jedan od najboljih zagorovih crtaca, uvijek se sjetim kako je samo savršeno nacrtao epizode "vještica iz sierre" i "dimni signali". mnogo je napredovao od price sa wahoomijem u "opsada tvrdave iri" i ne sumnjam da je i u ovoj novoj prici sa kandraxom savršen.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2005 : 21:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ne samo da sad dolaze super epizode u Extra vec i u regularnoj seriji i zato mojoj srici kraja nema-niti glupa škola me nece oneraspoložit.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/09/2005 : 21:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Torricelli je legenda-tip briljira svaki put posebice u Kineskoj sekti di se stvarno pokaza da zna s detaljima

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 08/09/2005 : 08:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Uz ovakve obožavatelje (Nedim, Vice, maki, Koresh, girlz, ...), znamo da ce bar Zagor opstati na kioscima sljedecih 50-tak godina!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 08/09/2005 : 09:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ovde je neobicno šta vampri siju strah na moru( a ne po nekom selu ) i dosta je strašna ona scena napada na Palomu a Zagor,Chico,Vega i Jose gledaju kako Crni brod prolazi kraj njih i na njih se ne obazire-ili kada još dok je dan sa Palome ugledaju taj Crni brod u daljini i na njemu ni žive duše.Atmosfera je stravicna i zato mi je Boselli legenda.

I feel like somebody put something in my drink


da, super scena, ali Bosellijeve price mi se i svidjaju zato sta su stravicne i dosta mracne. i da neko je dobro primjetio ovo vezano za seika Azima kada ga van zahnt spominje, jer i meni je to odma upalo u oko kada sam ga citao.
a danas pocinje prica o zimskoj zmiji u zagoru extra, jedva cekam da odem do mc-a i kupim tog zagora

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 08/09/2005 : 10:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

jedva cekam Kandraxa.Ali Zagor ce mu opet pokazati svoje.Zagor je najaci super mi je dok je Zagor pobijedio ono cudoviste sa Hiljadu lica straha.
Hagot ili Steven iz Hagatova moc me isto malo prisjeca na Kandraxa.


da, ova prica "sveti breg-zakon predaka-hiljadu lica straha"
i "mracna slutnja-smrtonosna potraga-hagotova moc" su mi medju 5 najboljih epizoda zagora, procitao sam ih barem 15-20 puta
btw. stiven je svecenik, a hagot je njihov mracni bog :)
crtez u tim pricama je fenomenalan (mracni Ferri) , prica savrsena
kad malo razmislim ima stvarno super zagorovih prica

_________________________
Fire walks with ME!!
_________________________
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/09/2005 : 11:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Uz ovakve obožavatelje (Nedim, Vice, maki, Koresh, girlz, ...), znamo da ce bar Zagor opstati na kioscima sljedecih 50-tak godina!


U to nema sumnje

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 08/09/2005 : 20:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Uz ovakve obožavatelje (Nedim, Vice, maki, Koresh, girlz, ...), znamo da ce bar Zagor opstati na kioscima sljedecih 50-tak godina!



Pozlatilo ti se!


- Sempre drito -
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 08/09/2005 : 20:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by dcopic

Ono što me je oduševilo to je crtež Torricellija u sredini price. Vidjelo se još u prici "Princ Elfova" da mu leži crtanje drugih svjetova, mitologije i slicnih stvari, a to je potpuno potvrdio i u ovoj prici! Ima stvarno prekrasnih crteža!




meni je torricelli uvijek bio jedan od najboljih zagorovih crtaca, uvijek se sjetim kako je samo savršeno nacrtao epizode "vještica iz sierre" i "dimni signali". mnogo je napredovao od price sa wahoomijem u "opsada tvrdave iri" i ne sumnjam da je i u ovoj novoj prici sa kandraxom savršen.




Mene je malo razocarao u Obojenom covjeku, ali inace, dosta dobar crtac. Ono što me ludo interesira je Marcellov Kandraks, mislim da bi mogao biti maestralan. Na zalost na to cu cekati nekih 5-6 mjeseci


- Sempre drito -
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 08/09/2005 : 21:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Nisam citao nijednu epizodu s Kandraxom, tak da me baš zanima!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2005 : 22:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Slazem se. Torricelli je stvarno super nacrtao svoj dio price o Kandraksu! Ferri je isto odlican, podsjeca me na njegov mracni crtez iz Demona Ludila. Znaci super. Marcello mi je najslabije nacrtao svoj dio.
Jos jedna zanimljivost vezana za ovu epizodu. Pojavljuje se Frida, ali na jako kratko.

There is a way that seems right to a man, but in the end it leads to death.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 08/09/2005 : 22:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Marcello mi je odlican u Tex-u!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/09/2005 : 23:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

Danas sam bas procitao CRNI BROD.Pa dobra epizoda,Zagor izgleda nekako mladi.Smijesno mi je dok Chico prati tragove i onda kaze:pa nisam primjetio da je Zagor hodao bos,onda jos kaze o gle pa i ja sam bos,a obojica imaju cizme.Kandrax u 5 epizoda?Super fenomenalno,jedva cekam i zanima me kako je Kandrax ostao ziv dok mu je Zagor smrskao glavu sjekirom i onda se Kandrax pretvorio u prah.Mozda je Zagor udario krivog Kandraxa a to je bio Kandraxov trik jer je Kandrax znao da bude Zagor pobijedio dvoboj?



Archimagove (a možda je Kandrax lich) ne može samo tako ubiti obicnim nemagicnim oružjem. Mora biti bar neko magicno oružje +1 (a možda i više ovisi koliko je archimage jak), a ne Zagovora kamena sjekira. Lich se može uništiti samo ako mu uništiš njegovu philacteriu ili kak se vec zove (posuda u kojoj drži svoju esenciju), inace se uvijek vraca...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000