forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Zagor Extra
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 14/09/2005 : 08:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Epizode sa Zimskom Zmijom(cijeli serijal) mi fali u ZS,pa mi je zato dragoda je dosao na red u extra seriji jer ga nisam procitao zadnjih 20-25 god.Da ima puno boljih epizoda,s tim se isto slazem!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 14/09/2005 : 11:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Napokon je gotova ova dosada sa mocvarnim cudovištem,kojeg namjerno nemam u ZS kolekciji,a iz priloženog vidi se i zašto."Zimska zmija" je krenula,pocinje bolje doba Zagora,a ja necu imat šta citat godinu dvi dana,osim usporedivanja prijevoda u oblacicima...
Ma neka...




IMat ces, itekako. Pogotovo kad izadju Kandrax, Masai i tome slicno i kad skuzis kakav masakr je Dnevnik tu napravio, bilo da se radi o izbacenim stranicama, bilo o katastrofalnom prijevodu.

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 14/09/2005 : 14:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by ---dp---

Meni je ta prica sa podvodnim cudovistem super. Doduse, ideja je potpuno preuzeta iz filma "Bice iz crne lagune", cak i cudoviste izgleda potpuno identicno cudovistu iz spomenutog filma, ali ne smeta mi to, ionako su sve dobre Zagorove price radjene po nekom filmu ili romanu...



Da. Imaš pravo. Izgleda potpuno isto, samo je Zagorovo bice nešto vece. Ali epizode nisu uopce loše. Volim sve SF price u Zagoru, pa i te. Dobre su SF price i u Texu, ako se sjecate nekih.



Slazem se s tobom.
Meni su sve Zagorove price dobre.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 14/09/2005 : 14:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by Zole

quote:
Originally posted by kico

Napokon je gotova ova dosada sa mocvarnim cudovištem,kojeg namjerno nemam u ZS kolekciji,a iz priloženog vidi se i zašto."Zimska zmija" je krenula,pocinje bolje doba Zagora,a ja necu imat šta citat godinu dvi dana,osim usporedivanja prijevoda u oblacicima...
Ma neka...




IMat ces, itekako. Pogotovo kad izadju Kandrax, Masai i tome slicno i kad skuzis kakav masakr je Dnevnik tu napravio, bilo da se radi o izbacenim stranicama, bilo o katastrofalnom prijevodu.

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!



Ma ja jedva cekam sve te epizode.
Pogotovo one s Kandraxom.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/09/2005 : 15:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zole
IMat ces, itekako. Pogotovo kad izadju Kandrax, Masai i tome slicno i kad skuzis kakav masakr je Dnevnik tu napravio, bilo da se radi o izbacenim stranicama, bilo o katastrofalnom prijevodu.


a kad vam to kaže zole,onda je u pravu

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 14/09/2005 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Osim ako se ne radi o "Kad mi nebo bude dom". ;-)

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/09/2005 : 16:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zole

Osim ako se ne radi o "Kad mi nebo bude dom". ;-)


nitko nije savršen

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 21/09/2005 : 01:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Pa globinjo je u pravu , i ja isto jedva cekam da prodju ova epizoda , a to da dolaze bolje epizode ne bih bas rekao !
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3059 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/09/2005 : 09:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

Pa globinjo je u pravu , i ja isto jedva cekam da prodju ova epizoda , a to da dolaze bolje epizode ne bih bas rekao !



pa dolaze dobre epizode, al što je najbitnije dolaze epizode na kojima smo se "navukli" na zagora.....proradit ce nostalgija
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/09/2005 : 10:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Biti ce i tu losijih epizoda (npr. Zelena opasnost i sve Pinijeve epizode), ali barem 75% ih je genijalno. Zimska zmija, Supermajk, Kandrax... Jao gusta!

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3059 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/09/2005 : 10:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Biti ce i tu losijih epizoda (npr. Zelena opasnost i sve Pinijeve epizode), ali barem 75% ih je genijalno. Zimska zmija, Supermajk, Kandrax... Jao gusta!





al živo me zanima kako ce mi se sad svidjeti te epizode jer neke nisam procitao sigurno više od deset godina.....bit ce zanimljivo
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 21/09/2005 : 10:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ma radi se samo o dobrom osjecaju koji imas dok ih citas. Mene dan danas rijetko koji strip uzbudi (ne u onom smislu), ali prije pola godine sam kupio na aukciji komplet svih 5 ZS epizoda Teror seste planete. Nisam to citao valjda 15 godina i nisam ih ispustio iz ruku.

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3059 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/09/2005 : 10:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ma radi se samo o dobrom osjecaju koji imas dok ih citas. Mene dan danas rijetko koji strip uzbudi (ne u onom smislu), ali prije pola godine sam kupio na aukciji komplet svih 5 ZS epizoda Teror seste planete. Nisam to citao valjda 15 godina i nisam ih ispustio iz ruku.





i meni dode da od preprodavaca opet kupim neke stare epizode, al' radije cu se strpiti i pricekati Bernija.....tak i tak vec sad ne stignem procitat sve kaj izade.....
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/09/2005 : 10:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by alen

Ma radi se samo o dobrom osjecaju koji imas dok ih citas. Mene dan danas rijetko koji strip uzbudi (ne u onom smislu), ali prije pola godine sam kupio na aukciji komplet svih 5 ZS epizoda Teror seste planete. Nisam to citao valjda 15 godina i nisam ih ispustio iz ruku.





i meni dode da od preprodavaca opet kupim neke stare epizode, al' radije cu se strpiti i pricekati Bernija.....tak i tak vec sad ne stignem procitat sve kaj izade.....



pa do terora... ces se doobro nacekati!! bolje pokusaj posuditi i procitati. tako se bar nepotrebno ne bacaju novci

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3059 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/09/2005 : 10:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
kad su zagor i stripovi u pitanju nema govora o "bacanju novaca"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 21/09/2005 : 10:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

kad su zagor i stripovi u pitanju nema govora o "bacanju novaca"



slazem se!! prijatelj koji me, je prvi put vidjeo kolekciju zagora, pitao: koliko trazis za sve? moj odgovor: hvala, nije na prodaju, jel ti imas sta sto mi hvali? da kupim?

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000