forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Zagor Extra
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 10/09/2005 : 19:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Napokon je gotova ova dosada sa mocvarnim cudovištem,kojeg namjerno nemam u ZS kolekciji,a iz priloženog vidi se i zašto."Zimska zmija" je krenula,pocinje bolje doba Zagora,a ja necu imat šta citat godinu dvi dana,osim usporedivanja prijevoda u oblacicima...
Ma neka...




Makar nesto.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 10/09/2005 : 19:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Ali ja cu imat sta za citati.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24933 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2005 : 19:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Napokon je gotova ova dosada sa mocvarnim cudovištem,kojeg namjerno nemam u ZS kolekciji,a iz priloženog vidi se i zašto."Zimska zmija" je krenula,pocinje bolje doba Zagora,a ja necu imat šta citat godinu dvi dana,osim usporedivanja prijevoda u oblacicima...
Ma neka...




Godinu-dve? Nisi loš,od ove epizode mi nedostaju možda još 10 koje nemam,tako da mi ostaje još samo redovna serija


Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/09/2005 : 20:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Danas san procita Prokletu kolibu i taj rasplet sa cudovištem iz Mracnog kanala i Weiserom mi je odlican iako san zbog Spoilera u ovom topicu sazna to malo ranije.Mislija san da ce mi bit žaj Weisera ali kad san procita da je slavu tija samo za sebe i laga je Zagora i ostale onda je ovo i zaslužija.Inace stvarno odlicna epizoda-cita san i Ljudi žabe i isto mi je odlicna epizoda posebno zbog pojave Verybeda i iako se te dvi epizode usporeduju zbog slicnosti ipak su dosta razlicite jer je u Ljudima žabe zapravo glavni negativac vojska(major Asprej) a to se vidi i po raspletu i zadnjoj sceni samoubojstva majora.
A sad triba cekat misec dana za Poruke smrti-vec samo ovih 60 strana me zadivilo posebno zbog mnoštva poglavica raznih plemena(Mohawki,Mohikanci,Tunicani,Naskapi,Wyandoti,Oneide,Delaware,Pequoti,Shawneeji,Seneke,Cayuge,Chipewe itd i naravno Kiowe-ukratko obnavljanje gradiva šta se tice plemena i njihovih poglavica u Darkwoodu).

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2005 : 10:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/09/2005 : 11:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!





Partipuper.

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2005 : 13:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Partipuper.




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24933 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/09/2005 : 13:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
partibejker



Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/09/2005 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Kvariš zabavu,globinjo,eto šta

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 11/09/2005 : 14:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

koji ste vi sretnici!!!!!! ferry - ev autogram na stripu!!! vrijednije od zlata!;))



Ja imam na onom posteru sto su dijelili na CRS

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 11/09/2005 : 17:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by nedim

koji ste vi sretnici!!!!!! ferry - ev autogram na stripu!!! vrijednije od zlata!;))



Ja imam na onom posteru sto su dijelili na CRS





A ja ga imam na "Prokletom blagu" i na "Nulta godina Darkwooda"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2260 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/09/2005 : 18:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...



Slicnog smo mišljenja. Meni osobno jedne od boljih epizoda pocinju sa Zagorovom odisejom, pa nakon ovog što dolazi dobre su i epizoda sa samurajima, pa epizode za Supermikeom itd. Necemo više. To je nekih 15-tak epizoda od slijedece.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/09/2005 : 18:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Obi-wan
Partipuper.




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!




Žargonski izraz iz Engleskog jezika. Ja sam ga pogrešno napisao(fonetski). Oznacava onoga koji kvari žurku ili zabavu. U ovom slucaju zabava smo mi koji slinimo za epizodama sa Winter Snake-om i Fridom, a ti nam to kvariš svojom ravnodušnošcu.
Šalio sam se u svakom slucaju.

Mjenjam knjige za stripove. Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 11/09/2005 : 19:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Danas san procita Prokletu kolibu i taj rasplet sa cudovištem iz Mracnog kanala i Weiserom mi je odlican iako san zbog Spoilera u ovom topicu sazna to malo ranije.Mislija san da ce mi bit žaj Weisera ali kad san procita da je slavu tija samo za sebe i laga je Zagora i ostale onda je ovo i zaslužija.Inace stvarno odlicna epizoda-cita san i Ljudi žabe i isto mi je odlicna epizoda posebno zbog pojave Verybeda i iako se te dvi epizode usporeduju zbog slicnosti ipak su dosta razlicite jer je u Ljudima žabe zapravo glavni negativac vojska(major Asprej) a to se vidi i po raspletu i zadnjoj sceni samoubojstva majora.
A sad triba cekat misec dana za Poruke smrti-vec samo ovih 60 strana me zadivilo posebno zbog mnoštva poglavica raznih plemena(Mohawki,Mohikanci,Tunicani,Naskapi,Wyandoti,Oneide,Delaware,Pequoti,Shawneeji,Seneke,Cayuge,Chipewe itd i naravno Kiowe-ukratko obnavljanje gradiva šta se tice plemena i njihovih poglavica u Darkwoodu).

I feel like somebody put something in my drink



I jam sam sad procitao i super mi je.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7776 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/09/2005 : 00:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
da je toliko super---i nije. bolja mi je mnogo prica sa ljudima žabama, a i ove epizode što slijede su mnogo bolje od "cudovišta iz mocvare". stvarno nekad zagoroljupci znaju biti previše subjektivni, a objektivnosti ni na mapi.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/09/2005 : 01:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni je ta prica sa podvodnim cudovistem super. Doduse, ideja je potpuno preuzeta iz filma "Bice iz crne lagune", cak i cudoviste izgleda potpuno identicno cudovistu iz spomenutog filma, ali ne smeta mi to, ionako su sve dobre Zagorove price radjene po nekom filmu ili romanu...
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 12/09/2005 : 13:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni je ta prica sa podvodnim cudovistem super. Doduse, ideja je potpuno preuzeta iz filma "Bice iz crne lagune", cak i cudoviste izgleda potpuno identicno cudovistu iz spomenutog filma, ali ne smeta mi to, ionako su sve dobre Zagorove price radjene po nekom filmu ili romanu...




Tako je.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 12/09/2005 : 20:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!




bravo majstore.slažem se sa tobom.i meni je ovo ništa posebno.najbolje su mi zagorove epizode sa akronjanima.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 12/09/2005 : 21:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

quote:
Originally posted by globinjo

vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!




bravo majstore.slažem se sa tobom.i meni je ovo ništa posebno.najbolje su mi zagorove epizode sa akronjanima.


uh! gdje me nadje!!! terer seste planete itd... uhhh!! koje epizode!!! ma ima toga hrpa dobrog!! al mi govorimo kako sad dolazi dosta extra epizoda redom!! i da ce to trajet godinu - dvije!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/09/2005 : 22:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

da je toliko super---i nije. bolja mi je mnogo prica sa ljudima žabama, a i ove epizode što slijede su mnogo bolje od "cudovišta iz mocvare". stvarno nekad zagoroljupci znaju biti previše subjektivni, a objektivnosti ni na mapi.



Pa ka šta san vec reka,Ljudi žabe je odlicna epizoda i dosta kompliciranija iako ne previše ali po atmosferi(ako cemo objektivnost) Tajanstvene vode ih tucu šta se toga tice dok su ljudi žabe bazirane na pokusima a ne na prirodnom fenomenu i konacni obracun je upravo protiv vojske,tj. utvrde na Mosquito Islandu i ljudi žabe su zapravo samo žrtva pokusa glavnog neprijatelja-majora Aspreja koji je na to natira verybada ali meni je napetija ova epizoda s cudovištem iz Mracnog kanala iako je i Zeleno blato napeto ali atmosfera je uvelike pridonijela tajanstvenim vodama.



I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 13/09/2005 : 13:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Sto se tice nadolazecih extra brojeva i dyd ima sta za ponuditi

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 13/09/2005 : 15:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Tako je.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 13/09/2005 : 15:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

quote:
Originally posted by globinjo

vidim da svi dizete u nebesa naredni serijal o zagoru koji je meni nista posebno...jedva cekam da prodje...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!




bravo majstore.slažem se sa tobom.i meni je ovo ništa posebno.najbolje su mi zagorove epizode sa akronjanima.



Ako su ti samo te epizode dobre, a ne ove o kojima mi govorimo zasto nam to moras nabijati na nos????

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2260 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 13/09/2005 : 17:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni je ta prica sa podvodnim cudovistem super. Doduse, ideja je potpuno preuzeta iz filma "Bice iz crne lagune", cak i cudoviste izgleda potpuno identicno cudovistu iz spomenutog filma, ali ne smeta mi to, ionako su sve dobre Zagorove price radjene po nekom filmu ili romanu...



Da. Imaš pravo. Izgleda potpuno isto, samo je Zagorovo bice nešto vece. Ali epizode nisu uopce loše. Volim sve SF price u Zagoru, pa i te. Dobre su SF price i u Texu, ako se sjecate nekih.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/09/2005 : 23:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
SF-a u Texu stvarno nije bilo puno, na kapaljku! Pogotovo ako izuzmemo price sa nekakvim indijanskim carolijama, preostaje valjda tek nekoliko SF prica.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000