forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 stripovi u Jutarnjem listu - jope
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 05/10/2005 : 19:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Sve skupa zvuci malo cinicno,ispada da smo mi kolekcionari cudne ekscentricne jedinke koje nitko a ponajmanje doticni novinar ne razumije.Ionako visoke cijene jos su nabrijane pa ispadamo jos veci cudaci nego sto jesmo.Spominje se procvat stripa-ne znam koji je to procvat s nakladom od 500 HC,po izdanju.
Al na kraju bar vlasnici 4 strip ducana zadovoljno trljaju ruke,s ovim cijenama i burzoazijom koja im zalazi u ducane uskoro ce svoje "svescice" pretvoriti u vrijedne nekretnine.;-))

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 05/10/2005 : 19:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by ReiNa

quote:
Originally posted by alen

I pise da smo dobro situirani ljudi.

"Kolekcionar, mlad, atraktivan, dobro situiran, trazi kolekciju stripova za druzenje i ciranje. Ne dolaze u obzir neugledni stripovi. Iskljucivo ozbiljne ponude na tel.123-456."





to mi je tak smješno. situirani, ma moš mislit to onda ispada ko da smo neki ekscentricni bogataši koji ne znaju kaj bi s lovom pa je trošimo na neke tamo prastare stripove.
hrpu puta sam se odrekla nekih drugih stvari samo da bih si mogla kupiti neki strip do kojeg mi je osobito stalo.
ne kuže to ljudi sa strane, oni koji nisu zaljubljeni u stripove.


Tocno, ja sam valjda 80% kolekcije skupio kad sam imao najmanje novca u životu. A sada kada zaradujem pazim koliko trošim i što kupujem.

Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 05/10/2005 : 22:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Tekst je katastrofa, kao da ga je pisao totalni neznalica. Kao da smo mi sve neki tajkuni i pijani milijunaši kojima novac nije važan jer ga imaju na bacanje.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 05/10/2005 : 22:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
hm
prvih 40 -tak kartonaca AF puta 1112 kuna pa podili na dva ( pola bratu )
to je 20 000 kuna il blizu 3000eura
znaci mogu kupit kvarat zagorove kolekcije
a onda je prodat po 4000
de ce mi kraj bit
na kraju cu izdat PSDZ u zlatnom HCC izdanju u ogranicenoj tiraži od 27 mil primjeraka i enormno se obogatit
kupit jutarnji list
i prodavat romane uz novine po popularnim cijenam
................
vec vidim u daljini onu cetvorku u bijelom što dolaze po mene

a ti se wanderer zajebaji s burzom
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 06/10/2005 : 00:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
frustrirani autor teksta..
Go to Top of Page

Pen Karker
New Member

Germany
150 Posts

Member since 30/09/2005

Posted - 06/10/2005 : 00:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pen Karker a Private Message
@ Fumettisti: Realna cijena (ili najniza moguca) je nekih 45-50 Eura za komplet od 20. U striparnicama (gdje ih jos ima) je regularna cijena 9,90 Eura po izdanju. Javno je naklada 200, u stvarnosti 350.
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 06/10/2005 : 00:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
Autor teksta je dobar poznanik jednog našeg uglednog clana foruma
Nego, vi koji citate Jutarnji, jeste li vidjeli tekst sa druge strane? Vjeroucitelj tjerao klinca da se skida pred razredom!
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 06/10/2005 : 00:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Prodajem Mister No, LMS 919, ocuvan za -2, cijena 600 kn. :-)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/10/2005 : 06:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by verter

onako off topic...jel mi se cini ili ima neko sa prezimenom gvozdenovic na forumu(neko od starijih clanova)?

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"

Darkwood Devil

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/10/2005 : 06:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
shit od teksta

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 06/10/2005 : 15:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Darkwood Devil"

i pao mi je on na pamet ali nisam stigao bio provjeriti.tnx murga

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 06/10/2005 : 15:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
sad sam pogledao, DD je gvozdanovic a reporter je gvozdenovic

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 06/10/2005 : 16:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by jang


šta ce sada biti? desetak novih logiranih na aukcijama koji ce prodavat stripove po astronomskim cjenama


ali gledaj to sa pozitivne strane, barem se nesto radi glede popularizacije stripa barem ce cijene biti popularne, ako nista sdrugo vec nije



Barem to

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/10/2005 : 18:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Na naslov clanka u kojemu piše da komplet Zagora košta 8000 eura; valjda su mislili na orginal talijanski komplet. Jasno da je greška jer piše "Zlatna serija" , ali i talijansku "seriju" ako na primjer košta 8000 eura možemo slobodno prozvati "zlatnom"!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8131 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/10/2005 : 19:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
tekst nije pisan za kolekcionare, nego za one koji takve gledaju kao cudake, i s te strane je odlican, ne može bolje, 1112 kn za jednog bezveznog alan forda, koji je 100x repriziran??? to cak i meni zvuci dobro
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 06/10/2005 : 20:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

tekst nije pisan za kolekcionare, nego za one koji takve gledaju kao cudake, i s te strane je odlican, ne može bolje, 1112 kn za jednog bezveznog alan forda, koji je 100x repriziran??? to cak i meni zvuci dobro



evo mene da ti kvarim dan
aj objasni mi kako AF more bit bezvezan strip
mislim na ono do 70 i nešto
aj molim te prosvijetli me
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8131 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/10/2005 : 22:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by ken2

tekst nije pisan za kolekcionare, nego za one koji takve gledaju kao cudake, i s te strane je odlican, ne može bolje, 1112 kn za jednog bezveznog alan forda, koji je 100x repriziran??? to cak i meni zvuci dobro



evo mene da ti kvarim dan
aj objasni mi kako AF more bit bezvezan strip
mislim na ono do 70 i nešto
aj molim te prosvijetli me


poštujem alan forda, njegovu nejenjavajucu popularnost u ovim krajevima, meni ipak, nikad nije bio nešto, iskljucivo zato što je cjelina, tj. prica, podredena forama, šalama, bazama...kojih ima dobrih, ali, iskreno, nikad se nisam nasmijao na alan forda kao na npr gastona, asterikasa, umpah paha i u novije vrijeme bonea

ipak, nisam mislio na to kad sam napisao 'bezvezan', to je onako, malo pretjerivanje, kao i postignuta cijena, za mene kartonac iz 71 vrijedi malo više od af klasika, mekog, a manje od tvrdog
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 06/10/2005 : 22:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
comprende ken2
za cijenu bi se i ja slozio al puta tri
no ipak
Af je prvenstveno britka satira ljudi i njihovih slabosti
iskren do bola
crtež fenomenalan
slicice koje se može dugo gledati i o njima pricati ( uostalom ko KEN)
etc etc
i last but not least - izjave i izrazi koje se vec generacijama drže su dokaz da je to kultni strip
ponavljam ono prvo
ono iza ja nikad nisam citao tj išta uspio procitati
a pošto sam Bleka i Marka uspio ocito snage za bedastocu imam
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8131 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/10/2005 : 23:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nema problema, kao što sam vec rekao, divim se alan fordu i nacinu na koji je uspio osvojit ovdašnju publiku, meni su jedino te price malo suhe, da ne kažem dosadne ( osim onih sa superhikom), skoro pa da bi zabilježio strane koje se isplati procitat, a ono izmedu preskocio, meni bi alan ford više odgovarao kao geg strip, 1,2 ili 3 strane, nešto kao gaston, možda malo duže....ali nemoj mene slušat, ja sam rijetki neobožavatelj alan forda, iznimka koja potvrduje pravilo, evo, moja cura ga obožava, zbog nje i nabavljam klasike
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 06/10/2005 : 23:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
meni ne smeta tvoje mišljenje
a i nadam se da ce te cura popravit
pozdrav
inace oni koje si ti nabrojio su uvik bili vrh ponude
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/10/2005 : 23:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nije ovo tekst o stripu nego o cijeni stripova, breaking news ZAGOR 8000 EURO ! Bolje da su ovako stavili naslov...

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 07/10/2005 : 00:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Nije ovo tekst o stripu nego o cijeni stripova, breaking news ZAGOR 8000 EURO ! Bolje da su ovako stavili naslov...

"And now for something completely different... "





al bi sad i ti drža predavanja o tomen di šta triba pisat
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 13:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

nema problema, kao što sam vec rekao, divim se alan fordu i nacinu na koji je uspio osvojit ovdašnju publiku, meni su jedino te price malo suhe, da ne kažem dosadne ( osim onih sa superhikom), skoro pa da bi zabilježio strane koje se isplati procitat, a ono izmedu preskocio, meni bi alan ford više odgovarao kao geg strip, 1,2 ili 3 strane, nešto kao gaston, možda malo duže....ali nemoj mene slušat, ja sam rijetki neobožavatelj alan forda, iznimka koja potvrduje pravilo, evo, moja cura ga obožava, zbog nje i nabavljam klasike


that makes two of us. i ja sam jedan od onih rijetkih kojima nikako nije AF sjeo. u ovih prvih 20 brojeva klasika, mozda sam se 2 puta nasmijao, a trebalo bi biti jako jako smijesno i zabavno.
cak ni kada sam bio klinac nikada ga nisam previse volio, citao bi ga ako nista drugo nije bilo za citati, danas je takodjer takva situacija, kupim, mozda procitam i stavim na policu...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/10/2005 : 13:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
jebote, pa onda nas je tri - ni ja ne volim AF nikako, cak, još više od vas dvojice, nalazim ga dosadnim i antismiješnim

ujedno ga ni ne kupujem i odricem ga se

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 13:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

jebote, pa onda nas je tri - ni ja ne volim AF nikako, cak, još više od vas dvojice, nalazim ga dosadnim i antismiješnim
ujedno ga ni ne kupujem i odricem ga se
ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih


ja sam ga kupio tek kad je izasao kao remitenda i to iz razloga sto kada sam bio na moru, nisam imao sta za citati, pa eto ajd da probam i to, kupio sam nekih 14 komada, pa kad sam dosao s ljetovanja, eto da popunim i ostale rupe, ko zna mozda ce se mojim klincima danas-sutra svidjati.
to ce mi ujedno i biti test da vidim jesam li ja njihov otac :))
ako im se svidi, onda nisu moji, pa ih dajem na posvajanje
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000