forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 23:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
lazarus je dobar, al' nije za široke strip mase, meni klinci išaraše nekoliko stripova, osto samo prvi broj

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/01/2006 : 00:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

lazarus je dobar, al' nije za široke strip mase, meni klinci išaraše nekoliko stripova, osto samo prvi broj

ne okreci se, sine


pa kako ti to cuvaš stripove kad ti ih svi mogu išarati....ccc

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 07/01/2006 : 19:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
nisam bio kod kuce par dana, a ne držim stripove pod kljucem

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/01/2006 : 22:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

nisam bio kod kuce par dana, a ne držim stripove pod kljucem

ne okreci se, sine

A ni u kesicama kao neki koji ih uopšte i ne citaju, nego im stripovi služe za ukras.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/01/2006 : 23:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by mladen13

nisam bio kod kuce par dana, a ne držim stripove pod kljucem

ne okreci se, sine

A ni u kesicama kao neki koji ih uopšte i ne citaju, nego im stripovi služe za ukras.


to u kesicama ti je baš fora,onda ih s vremena na vrijeme objesiš vani na žicu neka se malo osuše od vlage i tih slicnih stvari

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

Edited by - mpavin on 08/01/2006 00:31:17
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 13:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by mladen13

nisam bio kod kuce par dana, a ne držim stripove pod kljucem

ne okreci se, sine

A ni u kesicama kao neki koji ih uopšte i ne citaju, nego im stripovi služe za ukras.


to u kesicama ti je baš fora,onda ih s vremena na vrijeme objesiš vani na žicu neka se malo osuše od vlage i tih slicnih stvari

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

Da , svakako ...)))
Go to Top of Page

petrozza
New Member



USA
157 Posts

Member since 26/11/2004

Posted - 13/01/2006 : 05:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send petrozza a Private Message
moram se vratit na ovaj strip...posto je izgleda sve gotovo i u nas je strip zaustavljen , pitam se dali mi mozemo nesto ucinit da otkrijemo sta se desava u iducim epizodama jer mislim da ima dosta vas koji su zainteresirani. dali se mogu nabavit ti stripovi na italijanskom pa da ih onda skeniramo i neko ih prevede ko zna italijanski jezik ili ako imate neku bolju ideju bilo bi je dobro poslusat. steta je jer za mene je strip fenomenalan i stao je bas u najzanimljivijem trenutku kad trebamo saznat sta ce se dalje desit sa Garetom i cjelom organizacijom i samim Lazarusom. ima li ko prijedlog???
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/01/2006 : 06:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Imam ja.

Otkupi prava na LL pa ga izdaji.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/01/2006 : 11:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by petrozza

moram se vratit na ovaj strip...posto je izgleda sve gotovo i u nas je strip zaustavljen , pitam se dali mi mozemo nesto ucinit da otkrijemo sta se desava u iducim epizodama jer mislim da ima dosta vas koji su zainteresirani. dali se mogu nabavit ti stripovi na italijanskom pa da ih onda skeniramo i neko ih prevede ko zna italijanski jezik ili ako imate neku bolju ideju bilo bi je dobro poslusat. steta je jer za mene je strip fenomenalan i stao je bas u najzanimljivijem trenutku kad trebamo saznat sta ce se dalje desit sa Garetom i cjelom organizacijom i samim Lazarusom. ima li ko prijedlog???

I ja sam zainterersovan, da vidim kako ce se završiti ova epizoda zadnja...

Mnogo sam pametniji, nego što sam bio...)))- šteta ...)))
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2006 : 13:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Imam ja.

Otkupi prava na LL pa ga izdaji.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




dobra ideja
svi zainteresirani forumaši ce se skupiti pa cemo otkupiti prava,i tiskat cemo onoliko primjeraka koliko nas bude

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.

Edited by - mpavin on 13/01/2006 13:30:44
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 01:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ovo je samo, iluzija,

Vrana vrani nece oci iskopati!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 18:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
evo ga ponovo s nama. kakva je epizoda?? ko je citao? ovaj put su puno preskocili. ovo je #122

ZAGOR PRICA...

Edited by - nedim on 24/02/2006 18:24:28
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/02/2006 : 19:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Znam samo jedno - crtac je odlican.
Nažalost, preskakanjem sam izgubio žicu, i takoder mislim da to izlaženje LL nema smisla. Onda neka barem izlaze "obicni brojevi", koji nemaju veze sa tim svjetom LL-a, vec su sporedne epizode serijala.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

dmode
New Member

Croatia
120 Posts

Member since 27/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dmode a Private Message
glavno da je izasao, kupit cu ja sutra ;)

Seduce and Destroy !
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000