forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

risbozg
Advanced Member



Croatia
15553 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/11/2005 : 23:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
sve je relativno

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 28/11/2005 : 23:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Lazarus je propao jer nema ništa niti originalno niti osebujno u sebi što bi zadržalo citatelja tome stripu na duže vrijeme (za razliku od npr. jednog Zagora ili Dylana Doga koji su karizme, individue, osobenjaci sami po sebi, bez obzira na kvalitetu doticnih stripova)... te stoga teško da ovakav "obicni" Larry kakvog nam Capone prezentira može stvoriti neko jace idolopoklonstvo i naklonost medju širom masom. Strip nema snagu...

in the evidence of its brilliance





BWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHA
HAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHA
HABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHA
HAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHA
HABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHA
BWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAH
AHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHA..... Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u poslednje vreme...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...

Edited by - Duh_koji_hoda on 29/11/2005 01:14:04
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 29/11/2005 : 00:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by kiky

Lazarus je propao jer nema ništa niti originalno niti osebujno u sebi što bi zadržalo citatelja tome stripu na duže vrijeme (za razliku od npr. jednog Zagora ili Dylana Doga koji su karizme, individue, osobenjaci sami po sebi, bez obzira na kvalitetu doticnih stripova)... te stoga teško da ovakav "obicni" Larry kakvog nam Capone prezentira može stvoriti neko jace idolopoklonstvo i naklonost medju širom masom. Strip nema snagu...

in the evidence of its brilliance





BWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHABWAHAHAHABWAHAHAHAHAHA..... Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u poslednje vreme...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...



Složio bih se s tobom iako ne bih rekao da je glupo vec da je to
jednostavno pristojan i subjektivan stav o tematici baš kao i ovo što
ce biti moj odgovor

kiky, Lazo nije ovdje da bi se stvaralo idolopoklonstvo vec da
predstavi Ubermenscha, Nietzcheovog overmana u ovim modernim vremenima
koji za razliku od dva navedena protukandidata ima mnogo
elemenata realnog i opipljivog muškarca. Za razliku od Zagora Lazo
vitla i s oružjem i s komadima jednako dobro, tj. odlicno, a izgleda
impozantnije i potentnije nego Dylan . Dylan ima karizmu ali je
kao lik ogranicen na jednu te istu okultno-metafizicku pseudo-horror
(pa straše li koga te pricei ili nam netko pokušava stvoriti
ravnodušnost naspram krvoprolica) trakavicu a od Zagora je šarmantniji
i zabavniji lik Chico. Zagor je mediokritet koji stalno pokazuje
ljudsku sposobnost imitiranja životinja! Za te su mi stvari
interesantniji Shaolin Kung-fu majstori!

Strip (o našem Lazi) ima snagu ali je mnogi stripofili nemaju!

Edited by - Leka on 29/11/2005 00:09:43
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 29/11/2005 : 00:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
Heh, pokušao sam stvoriti word wrap skracivanjem recenica i redova ali vidim da ne ide jer je duh rastegnuo stranicu s tim Bwaha-haha :)))
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/11/2005 : 00:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Vidim da je Zagor niti kriv niti dužan opet na tapeti.
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 29/11/2005 : 00:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Vidim da je Zagor niti kriv niti dužan opet na tapeti.




Je, tak je!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/11/2005 : 01:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
...da upravo to, Zagor je kriv za sve...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/11/2005 : 01:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Leka

Heh, pokušao sam stvoriti word wrap skracivanjem recenica i redova ali vidim da ne ide jer je duh rastegnuo stranicu s tim Bwaha-haha :)))



ko, ja? Ma kakvi, to je opet nesto Zagora zakuvao

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/11/2005 : 08:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Zagor je uvijek kriv!!!1

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 29/11/2005 : 09:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

...da upravo to, Zagor je kriv za sve...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...


Nije Zagor kriv nego je najjaci, a zna se kamo slabi idu...

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/11/2005 : 09:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Caponeu je i bila namjera da Larryju da karakteristike svega što je volio citati. Suvremeno doba, kombinacije novih tehnologija (posebice nanotehnologija) i antickog duha alkemicara, uz obilatu dozu misticizima strpao je i veliku dozu akcije i napucavanja (što je element kojeg ne volim ni u filmovima ni u stripovima). Uz Larrya drugu važnu komponentu imaju žene odnosno ženski likovi. One nisu glupe ni naivne ko guske kakve možemo naci u Dylanu u skoro svakoj epizodi. U vecini slucajeva one su cak spretnije i snalažljivije od muškaraca (vidi Macku, Innanu, i onu Larryjevu iz šeficu iz novina). Takoder, glavni lik nije pickica kao Dylan, što znaci da Larry više pripada našem balkanskom mentalitetu nego Dylan. Prije ce se ljudi identificirati sa nadcovjekom Larryjem nego Dylanom. Koji od te dvojice im pruža idolopoklonstvo koje nije pesimisticno, vec ono suprotno, optimisticno?
Nešto je Capone pokušavao otpocetka uvoditi i kao neki grublji soundtrack, no hvala Bogu toga se riješio u kasnijim brojevima.

Sad kad sam sve nabrojao, vidim da ima i dosta stvari koje zamjeram Dylanu, a pronalazim u Larryju. Mada mi vece zadovoljstvo pruža citanje DD-a, a kad se želim osjecati malo pun pozitivne energije i samosigurnosti (ili kao vitez koji uvijek spašava ljepotice) rade bih se identificirao sa Larryjem.


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/11/2005 : 13:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
@Leka
Pa nema šanse da je Larry realniji od Dylana samo zato što je Larryev svijet kao realisticniji i sl, jer tu nema natprirodnog, metafizike…? Što je Sclavi radio sa svojim Dylanom i nacini na koje ga je prikazivao to Caponeu nikada ne bi pošlo za rukom. Oh, koliko samo Dylan ima toga realnog, svakodnevnog i opipljivog u sebi, puno više nego Larry.
I opet ponavljam, zar je mnogima najjaci argument u prilog Larrya protiv Zagora u tome što je Larry veci jebac od Zagora?

@hodajuci duh
osim što se slatko nasmijao onome što sam rekao nije ponudio nikakav protu-argument mome izlaganju, pa ne znam stvarno tko je tu glup. Ali, zamarati se sa izjavama covjeka koji je ispao šupak kad je na onom svome glupom topicu na nekom glupom primjeru pokušao podvaliti Dylana kao plagijatorski strip i velicati na njemu svog Lazarusa Ledda, stvarno je gubitak vremena…


in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 29/11/2005 : 17:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
No dobro. Deecay je dobro primjetio ovo s komadima koje ljute bitke biju bolje no muškarci i to je ok! Slažem se da je sva sreca što nisu nastavili s tim soundtrackom :))
@ kiky
Ma ta metafizika kod Laze ima jednu mracniju a samim time i REALNIJU crtu. Nadnaravno u Lazi ima naboj podosta slican naboju koji nalazimo kod MV-a. To su sve svjetovi u kojima se negativa ispoljava kao nadogradnja nekog klasicnog efekta poremecene psihe, negativnog ljudskog karaktera ciji izvor lako možemo potražiti u nesretnim okolnostima djetinjstva, ili pak njegovog opozita koji u Lazinom primjeru nemali broj puta vrši introspekciju i griješi jer je takav zakon prirode. Crno-bijeli svijet ALI po principu Yin-yang-a. U svakom bijelom ima djelic crnog...i obratno. Kod Laze je prikazan kakav takav smisao pobjede sila dobra nad silama zla, i to u kontinuitetu, a kod Dylana nikako da ukapiramo zašto je baš on sposoban (a ni po cemu se ne razlikuje od mnogih sporednih likova osim u našim sivim stanicama koje su na njega navikle kao i na bilo koji drugi lik iz neke TV trakavice - navika nam stvara posebnost tamo gdje je nema i nerealnu potrebu za istim koja nam onemogucava otvaranje novih vidika) srediti sve moguce nemani ovog i onog svijeta. Kod Dylana Ljepotica nenadano postaje Zvijer dok kod Laze oba principa egzistiraju u isto vrijeme, ociti su i možda tek prikriveni nekim klasicnim maskama i formama koje imamo prilike vidjeti u svakodnevnom životu, u medijima i drugdje...
Lazo nije veci faker od Zagya jer je Zagy nalik na Andy Stitzera iz "40 year old virgin". Ko je gledao zna o cemu pricam ;D
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/11/2005 : 17:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Kiky, smatram da je problem vecine ljudi na ovom forumu, pa i tebe smoga sto je ono sto oni vole sveto i tacka, e sad vidis ja nisam takav, ja recimo isto tako obozavam da citam Dylana, verovatno isto kao i ti, ali ja otvoreno kazem kad mi je nesto glupo i kad mi se ne dopada. Veliki broj Dylanovih epizoda su u stvari, navodno neke posvete nekim delima iz raznih oblasti, meni to licno ide na zivce. Toga ima i u Lazarusu, ali u dosta manjoj koloicini. E sad iako mi je Lazarus izuzetno drag strip, ja ne tvrdim da je to neko extra kvalitetno stivo i tako, nego jednostavno meni lezi...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 29/11/2005 : 19:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Meni Lazarus ne leži zato što mi je to "novi" lik,znaci,nisam ga citao kad sam bio klinac i jednostavno se ne mogu reprogramirati prema njemu.Ironicno je to što mi je i Dylan Dog "novi" lik,iako sam ga poceo citati kad sam imao 8 godina,ali mi je sjeo.Kad sam poceo citati stripove,jezgra mi je bila Mikijev Almanah i Mikijev zabavnik,pa Alan Ford,pa Zagor,Mister No,Spider-man i Batman.To mi je i dan-danas urezano u genetskom kodu i na to se palim.

Noviji Bonelijevi likovi,kao i njihovi klonovi mi jednostavno nemaju tu tradiciju,taj kredibilitet da mi se pocnu svidati.To u neku ruku jest bezrazložna predrasuda,ali ja tako funkcioniram...s druge strane,prihvacam zrelije stripove koje nisam citao kao klinac,jer sam svjestan da ih tek sad mogu skontati onako kako treba...netko je rekao da je recimo Lazarus poceo izlaziti prije 20-tak godina,da bi bio popularan kao Zagor.Možda,ali nije poceo tada izlaziti i to je razlog zašto se toliko lome koplja oko njega...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/11/2005 : 19:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa ja sam istovremeno nekako poceo citati sve likove iz stripova, pa mi je zato Lazarus odlican, Zagor je za mog malog burazera od 12 godina, mada ga i ja rado citam, ali nekako mi je Zagor više za decu , iako sam sve stripove o Zagoru procitao..
Šteta da ne izlazi više Lazarus ( naravno to je moje mišljenje ), jer je to odlican strip.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/11/2005 : 19:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh



Tako nekako ce i bit, više manje.
A od regularnih, što bi bilo najbolje? Vec znam neke sigurne koje cu kupiti kakvi god da jesu jer me zanima nastavak (Johnyjevo srce, Kilexov povratak).
Do sada sam citao samo 30-ak Dylana od Ludensa, ali od SD puno više ocekujem, jer ovo je katastrofa.
Dolaze li možda bolji Dylani???




Od regularnih?
Misliš ovo što je SD pocela izdavat poslije rata?

Uuufff... da vidimo što bi bilo najbolje;
IGRA SA SMRCU (tu epizodu svi vole )
DUGACKI POZDRAV (klasik )
KONJANICI VREMENA
MRACNA POLOVICA
SKENER
DOK PADAJU ZVIJEZDE
NETKO NAS GLEDA ODOZGO
SVE DOK NAS SMRT NE RASTAVI

Ima ih još, no ipak se prvo koncentriraj na to da sakupiš
baš prve nastavke (bar prvih 30 epizoda)i to prvo citaj, jer
to ti je dobro zagrijavanje za malo "teže" i kompleksnije epizode
koje kasnije dolaze (a i Ruju kasnije stupa na scenu, a on je
opet prica sam za sebe ).
Obavezno procitaj neke od ovih pocetnih za "zagrijavanje" ;
ALFA I OMEGA
ZONA SUMRAKA
ANNA NEVER
VELIKI DIABOLO
EMET
DAMA U CRNOM
PROKLETI DAN
IZ DUBINE

A to dali nam dolaze bolje epizode, pa Djole kaže da da
no tamo negdje tek iza 200. epizode (sada smo tek na 161. ...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 29/11/2005 : 20:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Pa evo, najprije hvala na osvrtu.
Mislim da cu poceti sa nekim extra izdanjima SD, pa kada se novcano stanje poboljsa i sa regularnima. Neke epizode ipak cu preskociti za sada (Jack trbosjek, Noci punog mjeseca, Prividjenje ane never, povratka cudovista, s druge strane zrcala). Ostale extra brojeve cu vjerujem kupiti u skoro vrijeme.
Ima dosta toga za skupiti,ali ima i vremena pa kad bude bude.
I pokusat cu se drzati savjeta

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2005 : 21:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Eto opet nateg malog duha, buci bu bu.Veliku si inteligenciju pokaza sa svojim buhaha i argumentom da je nešto najgluplje šta si cuja-a meni kažeš da vridan ljude.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 29/11/2005 : 22:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by realist

Meni Lazarus ne leži zato što mi je to "novi" lik,znaci,nisam ga citao kad sam bio klinac i jednostavno se ne mogu reprogramirati prema njemu.Ironicno je to što mi je i Dylan Dog "novi" lik,iako sam ga poceo citati kad sam imao 8 godina,ali mi je sjeo.Kad sam poceo citati stripove,jezgra mi je bila Mikijev Almanah i Mikijev zabavnik,pa Alan Ford,pa Zagor,Mister No,Spider-man i Batman.To mi je i dan-danas urezano u genetskom kodu i na to se palim.

Noviji Bonelijevi likovi,kao i njihovi klonovi mi jednostavno nemaju tu tradiciju,taj kredibilitet da mi se pocnu svidati.To u neku ruku jest bezrazložna predrasuda,ali ja tako funkcioniram...s druge strane,prihvacam zrelije stripove koje nisam citao kao klinac,jer sam svjestan da ih tek sad mogu skontati onako kako treba...netko je rekao da je recimo Lazarus poceo izlaziti prije 20-tak godina,da bi bio popularan kao Zagor.Možda,ali nije poceo tada izlaziti i to je razlog zašto se toliko lome koplja oko njega...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.



Eto, Donald Keš nam je pojasnio problematiku kako treba. Vecina ekipe jednostavno ne prihvaca lako nove price i likove a nije isto navuci se euforicno na strip kao klinac ili u kasnijoj dobi kad su neke druge stvari primarne, kad npr. hormoni rade , kad brinemo o svakodnevnici i svemu što npr. samostalan život donosi...itd.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/11/2005 : 00:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Eto opet nateg malog duha, buci bu bu.Veliku si inteligenciju pokaza sa svojim buhaha i argumentom da je nešto najgluplje šta si cuja-a meni kažeš da vridan ljude.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



malisa ti se jos nisi smirio...

________________________________________________
...kroz taj metez cujem zov, iz ponora ili sa visine, svejedno, gore i dole su kategorije koje svemir ne poznaje. Probudi se i ustani iz svog sna. Ustani i odbaci svoju odecu od gline. Doslo je vreme da odes iz ovog sveta. Elektra, odbegla Plejada, izbeglica zodijaka, kosmicka lutalica, vratila se i razvejala svoje uvojke. Doslo je vreme bez vremena. Doslo je vreme prica...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/11/2005 : 00:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Boooooooring

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/11/2005 : 15:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ne kritikujte Lazarusa, procitao sam sve i sasvim solidan strip.
Go to Top of Page

RONALD GORDON
Starting Member

Croatia
2 Posts

Member since 06/01/2006

Posted - 06/01/2006 : 01:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RONALD GORDON a Private Message
U JEDNOJ OD ZADNJIH EPIZODA NA NAŠEM TRŽIŠTU -SMRTONOSNI NAPAD POJAVLJUJE SE PERELMAN KOJI SE ŽELI OSVETITI GARETU I LARIJU PA ME ZANIMA DALI NETKO IMA SAZNANJA ZAŠTO,NEZNAM MOŽDA JE NETKO CITAO TALIJANSKA IZDANJA,I JŠ ZAŠTO SU MEG I LARY POSVAÐANI.UNAPRIJED HVALA.

SPOSOBAN COVIJEK JE ONAJ KOJI USPIJEVA SACUVATI MIR U BILO KAKVIM OKOLNOSTIMA.pA CAK I ONDA AKO GA OBJESE ZA KOŽU...A AKO I OTVORI USTA ONDA KAŽE:"SVEŽITE ME JACE DA NE PADNEM"
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 06/01/2006 : 11:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Pa evo, najprije hvala na osvrtu.
Mislim da cu poceti sa nekim extra izdanjima SD, pa kada se novcano stanje poboljsa i sa regularnima. Neke epizode ipak cu preskociti za sada (Jack trbosjek, Noci punog mjeseca, Prividjenje ane never, povratka cudovista, s druge strane zrcala). Ostale extra brojeve cu vjerujem kupiti u skoro vrijeme.
Ima dosta toga za skupiti,ali ima i vremena pa kad bude bude.
I pokusat cu se drzati savjeta

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene



"S druge strane zrcala" ti je odlicna epizoda! Nemoj je preskociti.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000