forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 26/11/2005 : 20:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Uvijek ja banem s nekim pitanjima ko s marsa da sam pao al me baš zanima što li je sa Ludensovim izdavanjima LL-a? Izdali su onih 5 sa specijalcem nastavaka a usput preskocili dobar dio a sa ovim nekim zadnjim je preskoceno nekih 50-tak epizoda a od nastavka više ni spomena!!! Vjerojatno se i o tome razglabalo ovdje al kad bi neko bio ljubazan pa da mi sve to objasni...?
Inace, LL je dobar strip sa uglavnom odlicnim crtacima pa mi nije jasno da baš i taj slabo se prodaje.

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 26/11/2005 : 21:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Ne opet!

Sa svakim topicom o Larryu mi otvarate stare rane!!

Larrya na žaalost nema i nece više izlazit!!
Kraj!
Tocka!

Pod search gore potraži stare topice sa više informacija!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 26/11/2005 : 21:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Zaboravi Lazarusa.


...resistance is futile...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/11/2005 : 21:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Žao mi je Lazarusa, bar kad bi izašao ovaj nastavak...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/11/2005 : 22:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ništa od Lazarusa
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 26/11/2005 : 22:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ovo je nevjerovatno koliko topica se otvori s temom što s ovim, što s onim i vec mi je slabo od ovakvih topica.
Tek što pobrišu jedan topic evo novoga


Galleppini rules!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/11/2005 : 11:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Mislim da ce Berni izdati ove nastavke i da ce to biti kraj LL-a.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 27/11/2005 : 12:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
nema drugovi,nema više,krepa je,mogli ste ga kupovat dok je bio živ,sad kad je crka kasno je za suze
osim ako ne daj bože ne reinkarnira u HC tijelu u izdanju,tamo šta ja znam,npr libellus

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 27/11/2005 : 12:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

nema drugovi,nema više,krepa je,mogli ste ga kupovat dok je bio živ,sad kad je crka kasno je za suze
osim ako ne daj bože ne reinkarnira u HC tijelu u izdanju,tamo šta ja znam,npr libellus

živio sc,dolje hc



nema šanse

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 17:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Mislim da ce Berni izdati ove nastavke i da ce to biti kraj LL-a.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.



Daj BOŽE, da samo izadu ovi nastavci, a onda nek ide do davola i Lazarus Ledd.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 17:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Mislim da ce Berni izdati ove nastavke i da ce to biti kraj LL-a.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.



Napred Berni!!!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/11/2005 : 21:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
lazarus je propao zbog prezasicenosti tržišta...Zagorom...

pa razmislimo malo,klinac drži u ruci onih 30ak kuna što dobije od majke tjedno...mjesecno eto oko 120 kn jel...

e sad,sladoledi,cokolade,npr. Klik,Hacker ili PC play i opa...ona 2 Zagora mjesecno koja mora kupit jer ih skuplja jer ionak jedini stalno izlaze...

i djete malo...na kraju nema para za lazarusa kojeg ionak ne skuplja...jer eto izlazi svakih 4-5 mjeseci...

tako je i s ostalim stripovima na kioscima,osim dylana valjda...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/11/2005 : 22:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Mislim da ce Berni izdati ove nastavke i da ce to biti kraj LL-a.



Za nekoga kraj, a za nekoga pocetak.
Znaš da cekaju svoju priliku!

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 28/11/2005 : 08:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
CCC

Da pirati žele zaraditi išli bi tiskat Zagora

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/11/2005 : 08:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo daj da ti ja objasnim dio sa prekakanjem... Naime, Bernie je dobio direktno preporuku od samog vrha, tj. velkog gangsta repera Caponea da bi ona 5-O'dijelna miniserija pomogla u privlacenju veceg dijela stripocanstva jer su naime, te epizode bolje od prosjecnih. Znaci, Bernie je išao na sigurno, al ni to ocigledno ne uspijeva pa smo trenutno uskraceni Larryjem. Ovaj miniserijal koji je sad zapoceo takoder je prvi dio sage od 4-5 epizoda. No prije ili poslije vjerojatno ce objaviti nastavke "Svete vatre", jer kolko sam dosad vidio, bernie ne odustaje tako lako...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2005 : 11:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Verujem da ce se nastaviti Lazarus Ledd, dobar strip junak, ali verovatno još nedovoljno atraktivan za citaoce, ali vreme ce pokazati svoje...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/11/2005 : 12:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Lazarus je propao jer nema ništa niti originalno niti osebujno u sebi što bi zadržalo citatelja tome stripu na duže vrijeme (za razliku od npr. jednog Zagora ili Dylana Doga koji su karizme, individue, osobenjaci sami po sebi, bez obzira na kvalitetu doticnih stripova)... te stoga teško da ovakav "obicni" Larry kakvog nam Capone prezentira može stvoriti neko jace idolopoklonstvo i naklonost medju širom masom. Strip nema snagu...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/11/2005 : 14:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo daj da ti ja objasnim dio sa prekakanjem... Naime, Bernie je dobio direktno preporuku od samog vrha, tj. velkog gangsta repera Caponea da bi ona 5-O'dijelna miniserija pomogla u privlacenju veceg dijela stripocanstva jer su naime, te epizode bolje od prosjecnih. Znaci, Bernie je išao na sigurno, al ni to ocigledno ne uspijeva pa smo trenutno uskraceni Larryjem. Ovaj miniserijal koji je sad zapoceo takoder je prvi dio sage od 4-5 epizoda. No prije ili poslije vjerojatno ce objaviti nastavke "Svete vatre", jer kolko sam dosad vidio, bernie ne odustaje tako lako...

Wealth beyond measure, outlander...

Koliko se sjecam, ovaj drugi serijal ima samo tri epizode...

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2005 : 15:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Meni je Lazarus super...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 28/11/2005 : 20:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Lazarus je propao jer nema ništa niti originalno niti osebujno u sebi što bi zadržalo citatelja tome stripu na duže vrijeme (za razliku od npr. jednog Zagora ili Dylana Doga koji su karizme, individue, osobenjaci sami po sebi, bez obzira na kvalitetu doticnih stripova)... te stoga teško da ovakav "obicni" Larry kakvog nam Capone prezentira može stvoriti neko jace idolopoklonstvo i naklonost medju širom masom. Strip nema snagu...

in the evidence of its brilliance




Ti to govoriš jer mi nismo, ni necemo doživjeti ono najbolje od Lazarusa.

Usput, navukao sam se na Dylana nakon par Abatonovih epizoda koje sam procitao. za razliku od prvoga puta kada sam poceo kupovati Ludensove Dylane, ovaj puta sam odlucio otici korak naprijed i kupiti neke Dylane od SD, gledam po recenzijama, naslovnicama i slicnim opisima.

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2005 : 21:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Šta sad to znaci da Lazarus nece uopšte više izlaziti ?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/11/2005 : 21:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nada umire posljednja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2005 : 21:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Nada umire posljednja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Da, ali ozbiljno sad pitam, da li se nastavlja Ledd
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/11/2005 : 21:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh



Ti to govoriš jer mi nismo, ni necemo doživjeti ono najbolje od Lazarusa.

Usput, navukao sam se na Dylana nakon par Abatonovih epizoda koje sam procitao. za razliku od prvoga puta kada sam poceo kupovati Ludensove Dylane, ovaj puta sam odlucio otici korak naprijed i kupiti neke Dylane od SD, gledam po recenzijama, naslovnicama i slicnim opisima.




E super što se polako navlaciš na Dylana, sam tak naprijed.
Moj savjet ti je, ak želiš uronit u DD svijet , podji jednostavno od pocetka, od prvog broja, SD ti je pocela reprint od "Zore živih mrtvaca" pa na dalje (mislim da te prve brojeve DD Extra ne bi trebalo bit teško nabavit).
U prvih deset epizoda DD-a nema loše epizode, zabavne su...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/11/2005 : 21:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Da, ali ozbiljno sad pitam, da li se nastavlja Ledd



Po svemu sudeci,ne,ali vjerojatno ce berni uletit sa ova dva nastavka koja preostaju da bi se završila zapoceta epizoda tamo na lito.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 28/11/2005 : 22:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Koresh



Ti to govoriš jer mi nismo, ni necemo doživjeti ono najbolje od Lazarusa.

Usput, navukao sam se na Dylana nakon par Abatonovih epizoda koje sam procitao. za razliku od prvoga puta kada sam poceo kupovati Ludensove Dylane, ovaj puta sam odlucio otici korak naprijed i kupiti neke Dylane od SD, gledam po recenzijama, naslovnicama i slicnim opisima.




E super što se polako navlaciš na Dylana, sam tak naprijed.
Moj savjet ti je, ak želiš uronit u DD svijet , podji jednostavno od pocetka, od prvog broja, SD ti je pocela reprint od "Zore živih mrtvaca" pa na dalje (mislim da te prve brojeve DD Extra ne bi trebalo bit teško nabavit).
U prvih deset epizoda DD-a nema loše epizode, zabavne su...

in the evidence of its brilliance




Tako nekako ce i bit, više manje.
A od regularnih, što bi bilo najbolje? Vec znam neke sigurne koje cu kupiti kakvi god da jesu jer me zanima nastavak (Johnyjevo srce, Kilexov povratak).
Do sada sam citao samo 30-ak Dylana od Ludensa, ali od SD puno više ocekujem, jer ovo je katastrofa.
Dolaze li možda bolji Dylani???

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000