forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MARK i BLEK "promašaj"?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/12/2005 : 21:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ajde sad reci gdje si je sve stavljao

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/12/2005 : 21:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Blek je najveci treš od stripa koji sam ja ikad citao. To je nešto nevjerojatno. Loš crtež još gora prica ali ima taj neki treši štih što ga cini ful zabavnim ( barem meni). Umro sam od smijeha kad se borio protiv onog dinosaurusa iz špilje...ajmeee



Pa o tomu ja pricam, s tim sto ni Mark ne zaostaje puno. Dodju nesto kao "Plan 9 from out of space"

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 21:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Komandant Mark mi više djeluje kao neka loša sapunica ali je zato Blek prava trešina.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 22:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Jej, uskoro dolazi novi Blek na kioske? Moram se pripremit na novu dozu tresha.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/12/2005 : 22:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Mark mi ima imbecilno neopisive dijaloge. Tu mi je cak ispred Bleka, jer se tu kao nesto pokusava napraviti bolji strip (Blek nema ni pokusaja, i zato je uistinu opcenito jachi).
A Blek je sutra na kioscima, blago nam se....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 22:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Slažem se. Zbog toga sam uvijek više volio Bleka kad sam bio mulac. Živcira me kod Marka što se loš scenarij pokušava prikriti jednako lošim humorom. Kod Bleka to nije prisutno u tolikoj mjeri pa je strip kao "ozbiljniji" ali uparavo zbog toga mi je duplo smiješniji.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/12/2005 : 22:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
mene dijalozi takoder živciraju.neki put se ne zna tko s kim govori ili uopce ono što je izreceno nije povezano s nicim.a još mi je glupo ono "AJOJ" kad ih mark udari.kupit cu ovoga Bleka,ali to nije glavno-nestrpljivo išcekujem novog Nathana.može li mi itko reci hoce li on uopce izaci ovaj mjesec
quote:
Originally posted by Curunir

Mark mi ima imbecilno neopisive dijaloge. Tu mi je cak ispred Bleka, jer se tu kao nesto pokusava napraviti bolji strip (Blek nema ni pokusaja, i zato je uistinu opcenito jachi).
A Blek je sutra na kioscima, blago nam se....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 06/12/2005 : 09:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
[quote]Originally posted by mpavin

mene dijalozi takoder živciraju.neki put se ne zna tko s kim govori ili uopce ono što je izreceno nije povezano s nicim.a još mi je glupo ono "AJOJ" kad ih mark udari.kupit cu ovoga Bleka,ali to nije glavno-nestrpljivo išcekujem novog Nathana.može li mi itko reci hoce li on uopce izaci ovaj mjesec[quote]
Nece. Po svim naznakama trebao bi pocetkom godine. Bilo je vec puno pisano o tome. U Pitanju je reorganizacija Nathana.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 09:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
Bas se pitam zasto nije mogao na isti nacin kao i mark i blek da izlazi i Mister No extra. Cisto sumnjam da se ne bi prodavao bolje nego pomenuti junaci. Mislim kad vec pricamo o tome da se ovi stripovi prodaju zato sto smo ih svi davno citali. Gotovo sam ubedjen da bi MNo extra potpuno zasenio prodaju pomenutih junaka...
Ajde da vas cujem izdavaci, postoji li sansa za tako nesto...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 06/12/2005 : 12:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
E to za Mr No-a nije loša ideja
Što se tice marka i bleka procitaj po tri komada i kao da si ih procitao

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/12/2005 : 12:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
[i]Originally posted by Dalen[quote]
Nece. Po svim naznakama trebao bi pocetkom godine. Bilo je vec puno pisano o tome. U Pitanju je reorganizacija Nathana.


znaci reorganizacija je u pitanju i nista za
ovaj mjesec.hoce li onda nakon toga izlazit normalno i hoce li biti kakvih promjena.ona ideja za Mr.No Extra nije losa jer ovako kako je sad dobijemo jedan broj u 3-4 mjeseca
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 13:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by priki

Bas se pitam zasto nije mogao na isti nacin kao i mark i blek da izlazi i Mister No extra. Cisto sumnjam da se ne bi prodavao bolje nego pomenuti junaci. Mislim kad vec pricamo o tome da se ovi stripovi prodaju zato sto smo ih svi davno citali. Gotovo sam ubedjen da bi MNo extra potpuno zasenio prodaju pomenutih junaka...
Ajde da vas cujem izdavaci, postoji li sansa za tako nesto...

I posle Tita, Tito!


Meni je do Mister No-a stalo malo vise od toga da bude upakiran u te trobroje. Takav pristup mi odgovara kod Marka i Bleka, eventualno kod prvih epizoda Texa i Tellera (ali samo prvih 50-tak), ostatak (pa tako i Mister No-a) bi volio vidjeti iskljucivo u klasicnom Bonelli formatu. Da budem iskren, kad se vec rade trobroji onda mi se vise dopada ovo sto ce Markos napraviti s Ventom, ali to je ipak strip 5 klasa iznad Marka i Bleka.

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 13:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
A sjetio sam se jos neceg. S obzirom da je Beli put navodno otkupio prava na sve zivo i nezivo, mozda je i Mister No u paketu.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/12/2005 : 13:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A kakva je radnja u Bleku? Uvijek se fajta protiv crvenih odora ili ima neke druge neprijatelje? Dal se nastavlja sve u kontinuitetu ili ima zasebnih epizoda? Nisam nikad vidio te prve epizode...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2985 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 06/12/2005 : 14:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Evo danas sam u busu vidio jednog djecaka 12-13 godina kako cita Bleka. Lijepo je to vidjeti, bez obzira koji je junak. Što je najbolje vidjelo se da uživa citajuci strip. Super!

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 15:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
Meni je do Mister No-a stalo malo vise od toga da bude upakiran u te trobroje. Takav pristup mi odgovara kod Marka i Bleka, eventualno kod prvih epizoda Texa i Tellera (ali samo prvih 50-tak), ostatak (pa tako i Mister No-a) bi volio vidjeti iskljucivo u klasicnom Bonelli formatu. Da budem iskren, kad se vec rade trobroji onda mi se vise dopada ovo sto ce Markos napraviti s Ventom, ali to je ipak strip 5 klasa iznad Marka i Bleka.


[/quote]

Bolje i u trobroje nego da ga uopste nema... Mislim da sam sve rekao...
A sto se Venta tice, jeste klasa, ali je steta pakovati ga u trobroje... Mislim po tome ispada da je Vento isti kao Mark i Blek, samo sto ima HC + novu naslovnicu. Sramota, skrnavljenje neceg sto mislim da je trenutno najbolje od bonelija.
Jos jednom pitam neog iz Ludensa, kad mogu Mark i Blek zasto ne moze i Dzeri extra ?

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/12/2005 : 15:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by alen

A sjetio sam se jos neceg. S obzirom da je Beli put navodno otkupio prava na sve zivo i nezivo, mozda je i Mister No u paketu.



Pa zar Boban svojevremeno ne rece da Beli Put nema nameru da izdaje bilo sta od Bonelija???

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/12/2005 : 15:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
prvi broj se je borio protiv Engleza i nekog opakog guvernera.u drugom se borio protiv nekakvih potomaka vikinga...što je u trecem Ludensovom broju još ne znam
quote:
Originally posted by DeeCay

A kakva je radnja u Bleku? Uvijek se fajta protiv crvenih odora ili ima neke druge neprijatelje? Dal se nastavlja sve u kontinuitetu ili ima zasebnih epizoda? Nisam nikad vidio te prve epizode...

Wealth beyond measure, outlander...

Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 15:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by alen

A sjetio sam se jos neceg. S obzirom da je Beli put navodno otkupio prava na sve zivo i nezivo, mozda je i Mister No u paketu.



Pa zar Boban svojevremeno ne rece da Beli Put nema nameru da izdaje bilo sta od Bonelija???

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Eh kamo lepe srece da jeste... Nego kako se moze saznati sta je sve to zivo i nezivo sto je beli put objavio, mislim sta nas ceka...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/12/2005 : 15:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa izdao je svega 4-5 grafickih novela, najavio 3 Sin sitija i Hogara do kraja godine, a prica se da imaju pravo na preko 200 novela. Prica se da idu da otkupe prava na neke francuze, najavljuju se i Konanove hronike (reprinti od prve epizode, ako se ne varam)... Uglavnom, puno price, malo rada...
Otidji na www.beliput.co.yu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 06/12/2005 : 15:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Pa izdao je svega 4-5 grafickih novela, najavio 3 Sin sitija i Hogara do kraja godine, a prica se da imaju pravo na preko 200 novela. Prica se da idu da otkupe prava na neke francuze, najavljuju se i Konanove hronike (reprinti od prve epizode, ako se ne varam)... Uglavnom, puno price, malo rada...
Otidji na www.beliput.co.yu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Da ti su najgori, obecaju kule i gradove a na kraju corak...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/12/2005 : 16:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ma i ne isplati se baš.kupim ih samo radi kolekcije i zato što nemam što raditi.a Mark i Blek imaju po 200 stranica pa ih procitam za 5-6 dana jer mi uopce nisu napeti


i ja ih redovito kupujem, ali citam ih po nekoliko dana, pogotovo bleka, marka cak mogu i odvaliti u 2 ture

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 10/12/2005 : 17:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
za nepovjerovat!!! ja sam marka odjednom! al blek!!! njega sam sigurno 5 dana! imam prve brojeve. a ostale planiram uzeti kad mi naleti kod preprodavaca. na kioscima ne. mada s jako prihvatljivi cijenom npr. 3 epizode 25 kn. to bas nije pumo

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

bosanac_
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
23 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 10/12/2005 : 19:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bosanac_ a Private Message
stvarno mi je vise muka gledati kako pljujete po marku i bleku... pa ako vam se toliko ne svidja nemojte kupovati... niste valjda svi opsesivno-kompulsivni fanatici pa morate kupiti svaki strip koji izadje...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/12/2005 : 19:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Pa da nije najjaci na svijetu! Megatrash! Vrijedi svake lipe!!!
Obratite paznju na rijeci "cetiri", "razdvojimo se" i "jedan
sat". Toliko je valjda trebalo genijalnoj trojci esseGesse za
rijesiti jednadzbu x + 2 = 5
Mogli bismo zaceti novi topic "pasica tjedna"...

[URL=http://imageshack.us][/URL]

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000