forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hogar Strašni - promocija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 09:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
vala, ja sam prilicno dobro upoznat sa situacijom u scg, i znam razne price o komuni, horusu i vaniniju, ali ne vidim sta je tu scary, ne vidim nikakve veze izmedju tih izdavaca, a posebno ne vidim nikakvu logicnu veze po kojoj bi bilo sta scary povezivalo njih medjusobno a posebno njih i Beli put.
U pitanju su razlicita vremena, razlicite vrste izdavaca i izdanja, razlicita struktura, cak ni beograd tu nije zajednicki imenilac.
opet, znam da ovakve mistifikacije i velom uvijene optuzbe mogu imati samo negativan uticaj.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 28/12/2005 : 14:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Mislim da je nefer reci da su za neke srpske izdavace vezane scary price a onda ih ne preneti jer cemu onda napominjanje da takve price uopste postoje? Skupljam stripove dugi niz godina i nista slicno nisam cuo pa da ne verujem da bi mi raspitivanje pomoglo a ovo je prvi put da cujem nesto vezano za vanini, horusa i cak beli put u negativnom smislu. A bas takva izjava - 'postoje uzasne price', a onda- 'ne mogu o njima da pricam'mi deluju kao spletkarenje pri cemu ne mislim na tebe vec na izvor informacija koji je ko-zna-ko. Mozda neki kivni prevodilac koga su "ohladili", propali crtac stripova kome nisu hteli da objave strip ili koji vec. Verujem da ovakvo pominjanje realno teskih optuzbi bez ikakvih dokaza moze samo moralno da steti onome ko ih iznosi i siri.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 14:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma dobro, zaboravi, nije kolegijalno od mene da te stvari uopce spominjem.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2005 : 19:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma dobro, zaboravi, nije kolegijalno od mene da te stvari uopce spominjem.



sta nije kolegijalno? prema kome? komuna je izdavac koji vise ne postoji. vanini ne postoji, horus prakticno ne postoji. jedino postoji beli put kome jedino mozes da skodis, i to prvenstveno ovakvim uvijenim insinuacijama, nagovestajima i mistifikacijama.
ja kazem - istinu na videlo.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

Edited by - marlowe on 28/12/2005 20:43:28
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 29/12/2005 : 01:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Komuna postoji, samo ne izdaje nista. Maksa Catovic je i dalje gazda, a i Vucelic je tu negde.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/12/2005 : 09:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Komuna postoji, samo ne izdaje nista. Maksa Catovic je i dalje gazda, a i Vucelic je tu negde.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




ne postoji kao izdavac, a kamoli izdavac stripa. postoji kao firma za organizaciju koncerata i drugih dogadjaja.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 29/12/2005 : 13:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by Markos

Ma dobro, zaboravi, nije kolegijalno od mene da te stvari uopce spominjem.



sta nije kolegijalno? prema kome? komuna je izdavac koji vise ne postoji. vanini ne postoji, horus prakticno ne postoji. jedino postoji beli put kome jedino mozes da skodis, i to prvenstveno ovakvim uvijenim insinuacijama, nagovestajima i mistifikacijama.
ja kazem - istinu na videlo.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



Da cini se da markos ovim potezom oce da saplete konkurenciju, da malo uspori... Buva je pustena...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2005 : 13:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
:-)
Libellusu Beli put nije konkurencija.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 29/12/2005 : 16:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
PA izdavacki program jeste potpuno razlicit ali opet ima mnogo izdanja tako da je sada pocelo opredeljivanje musterija samo za pojedina i odustajanje od ostalih. U tom smislu ipak mislim da su sve izdavacke kuce koje se bave stripom konkurentne.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/12/2005 : 01:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe
ne postoji kao izdavac, a kamoli izdavac stripa. postoji kao firma za organizaciju koncerata i drugih dogadjaja.

Hm, na njihovom oficijalnom sajtu i dalje stoji strip sekcija.
Nada umire poslednja.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000