forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 zašto u SLO nema stripova
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

popaj
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 14/01/2006 : 19:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit popaj's Homepage  Send popaj a Private Message
E Srdo, baš imaš srece
Ajd vidimo se
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/01/2006 : 08:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

E Srdo, baš imaš srece
Ajd vidimo se


Ok, zdravo !!!

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 15/01/2006 : 10:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

srdane
Valter mi je vojnicki drug iz ¨88 Backa Topola
on je pacifist kao i ja, bio sam mu devetar^^
A stripove su valjda prodali zbog---(vole =pušit=)
Pozdravi mi ga Srdane.


Popeye, ne nerviraj se toliko...
Treba da svratis malo kod nas u Srbijicu pa da vidis sta je neorganizovanost....januarski zagor extra je izasao juce a kasni dva ili tri broja za Hrvatskim, ken Parker nije ni izasao a ni Dylanu nema ni traga ni glasa...
Go to Top of Page

popaj
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 15/01/2006 : 10:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit popaj's Homepage  Send popaj a Private Message
utjeha na mjestu
Sad vidim da nismo tako na slabom
nadamo se boljem.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 15/01/2006 : 11:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

utjeha na mjestu
Sad vidim da nismo tako na slabom
nadamo se boljem.



u sloveniji stripovi stvaro izlaze sa vrlo malim zakašnjenjem (osim MM i MN koji dolaze sa samo 2-3 dana zakašnjenja), ali žalosti me što poslednji broj NN #56 uopšte nije došao u sloveniju.

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/01/2006 : 15:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
kod nas je bio prije mjesec dana.
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 15/01/2006 : 20:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
u dobovi su svi stripovi redoviti. kad izadje nešto novo ja u avto i skok u zagreb, a kad je u pitanju kiosk roba, dosta mi je skok i do šenkovca.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 16/01/2006 : 09:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
kakvo kašnjenje? sacekaš da ih izade 10 komada i kupiš odjednom:))...(i procitaš epizodu u komadu:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/01/2006 : 13:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

kakvo kašnjenje? sacekaš da ih izade 10 komada i kupiš odjednom:))...(i procitaš epizodu u komadu:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)



Tako i ja radim, skoknem do Beograda i u strip klubu kupim sve što je izašlo od novih stripova.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 16/01/2006 : 17:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Pa i ja se slažem sa svim koji kažu da se previše dugo ceka na stripove u Sloveniji,ali šta hocemo,takva je situacija.Cini se da u Sloveniji nije toliko popularan strip ili šta ja znam,nema toliko kupaca ili tako nešto pa se tako ponašaju prema nama.To me vrlo smeta ali šta sad mi tu možemo,necemo se valjda svadati zbog svega toga(mislim na Slovence) ionako nas nema mnogo koji citamo stripove.Ja recimo se vozim svaki mijesec u Hrvatsku samo zbog stripova.Prevalim oko 60 km svaki mijesec samo da bih kupio marka i zagor extra.Ali imam neku drugu primjedbu na stripove.com.Zašto objavljate stripove sa zakašnjenjem.Recimo ja sam vec 12.1.2006 kupio zagora extra u hrvatskoj a danas je 16.1 pa još uvijek nigdje ne piše da je izašao.Ali on je ko zna kako dugo vec u kiosku.Isto tako mark,ja ga vec imam ali vinas još niste obavijestili.Mislim ja sam jedan od onih koji bi išao kupiti zagora recimo u Berlin na kiosk ako ga ne bi dobio u hrvastkoj i idem odmah oko 10,pošto znam da tada odprilike izade ali sam se znao i prevariti pa sam stigao koji dan prije pa sam se vratio praznih ruku i onda za neke dva tri dana pokušao ponovo.I još nešto,uvijek se moram svadati sa gospodicom,pošto mi uvijek da strip iz izložbe pa ima puno nekih mrlja ili je vec bio procitan pa se vidi onaj rub ili je bio stisnut pa ga onda vratim i hocem da mi da nekog iz kartona.Mislim zaista nam nije lako,a ja sam vrlo ponosan na svoje zagore extra i nema tog novca da bi to uopšte prodao,a neki to oupšte ne razumiju pa sam neki dan procitao na forumu tu svadu oko stripova.Pustite neka svatko postavlja svoje cijene pošto nekima neki strip znaci puno više nego možda nekome drugome,i ako je netko spreman to platiti onda je ok,zar ne?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/01/2006 : 19:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Kod mene stripovi takoder kasne, moram birati i pregovarati da ne dobijem oštecen primjerak, prevalim svaki mjesec 70 kilometara da bih ostvario bolji izbor stripova.
A živim u Hrvatskoj...
Pa sad vi iz Slovenije i BiH razmislite, imate li se razloga žaliti...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/01/2006 : 20:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Kod mene stripovi takoder kasne, moram birati i pregovarati da ne dobijem oštecen primjerak, prevalim svaki mjesec 70 kilometara da bih ostvario bolji izbor stripova.
A živim u Hrvatskoj...
Pa sad vi iz Slovenije i BiH razmislite, imate li se razloga žaliti...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

A naravno ni mi iz SCG...)))

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/01/2006 : 20:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Kod mene stripovi takoder kasne, moram birati i pregovarati da ne dobijem oštecen primjerak, prevalim svaki mjesec 70 kilometara da bih ostvario bolji izbor stripova.
A živim u Hrvatskoj...
Pa sad vi iz Slovenije i BiH razmislite, imate li se razloga žaliti...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

A naravno ni mi iz SCG...)))

GENS UNA SUMUS


Da naravno, ne znam kako sam zaboravio. Valjda zato što se vi i ne žalite previše...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 16/01/2006 : 20:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
zamislite da ste u Makedoniji...srecom da su dobili par svojih izdanja
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/01/2006 : 20:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Kod mene stripovi takoder kasne, moram birati i pregovarati da ne dobijem oštecen primjerak, prevalim svaki mjesec 70 kilometara da bih ostvario bolji izbor stripova.
A živim u Hrvatskoj...
Pa sad vi iz Slovenije i BiH razmislite, imate li se razloga žaliti...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

A naravno ni mi iz SCG...)))

GENS UNA SUMUS


Da naravno, ne znam kako sam zaboravio. Valjda zato što se vi i ne žalite previše...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

Ne vredi se žaliti, lepo skoknem do Beograda ( 82 km ) i kupim u strip klubovima sve što mi treba..

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/01/2006 : 20:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jang

zamislite da ste u Makedoniji...srecom da su dobili par svojih izdanja

Imam nekoliko makedonskih, to je sve ponovljeno...)))

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 16/01/2006 : 20:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
Pozdravljeni!

Nemamo se za šta žaliti - stripovi dolaze redovno u Sloveniju (možda ne u svaki zaselak)! I ja živim u manjem gradu i dolaze svi junaci, no LL nije izlazio ali svi drugi jesu. To sa mjesecom zakašnjenja nema veze - ipak dobiješ svaki mjesec novi strip, znaci ovaj mjesec kupiš npr. ZAGOR EXTRA #122, sljedeci mjesec ZAGOR EXTRA #123 i tako dalje. MM i TEX doleze za par dana nakon izlaska u Hrvatskoj.

To sam vec sto puta napisao ali neka bude i 101 put: Kupujte stripove tamo, gdje dobiju više komada (oko 20 komada svakog junaka) pa ima medu tima sigurno 5-7 odlicno ocuvanih (bez greške). Imam kolekciju izdanja LUDENS odlicno ocuvanu, pa sam skoro vse te stripove kupio u TRAFICI u Sloveniji (možda oko 9, 10 komada u Hrvatskoj)...

Lep pozdrav,

markolar
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 16/01/2006 : 22:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by popaj

utjeha na mjestu
Sad vidim da nismo tako na slabom
nadamo se boljem.



u sloveniji stripovi stvaro izlaze sa vrlo malim zakašnjenjem (osim MM i MN koji dolaze sa samo 2-3 dana zakašnjenja), ali žalosti me što poslednji broj NN #56 uopšte nije došao u sloveniju.

kdor ne skace ni Sloven´c


pa prodaja ti ga Mioke na licitacijah
Go to Top of Page

popaj
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 21/01/2006 : 08:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit popaj's Homepage  Send popaj a Private Message
ovaj tjedan samdobio dva ZAGORA
KRVNA ŽRTVA i OCAJNICKO PUTOVANJE
I sad vi meni recite,danas je subota 21.01.
4. 1. je u HR izišao nastavak stripa kojeg sam dobio.
Od TEX-a LINC o kojem slušam vec najmanje 2 mjeseca ni traga. Nemam ga.
I nek mi još jedni kažu, da u SLO stripovi dolaze redovno!
Ili samo kasne koji mjesec u Cerknicu.
Pozdravlja vas popaj
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/01/2006 : 15:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

ovaj tjedan samdobio dva ZAGORA
KRVNA ŽRTVA i OCAJNICKO PUTOVANJE
I sad vi meni recite,danas je subota 21.01.
4. 1. je u HR izišao nastavak stripa kojeg sam dobio.
Od TEX-a LINC o kojem slušam vec najmanje 2 mjeseca ni traga. Nemam ga.
I nek mi još jedni kažu, da u SLO stripovi dolaze redovno!
Ili samo kasne koji mjesec u Cerknicu.
Pozdravlja vas popaj


Zagor zaostaja za Hrvaško za 1 številko + približno 10 dni (teh 10 dni potrebuje Ludens da dobi neprodane primerke iz cele Hrvaške nazaj in da jih pošlje naprej v Slovenijo.)

O katerem LINC-u pa govoriš pa nimam pojma... Ludensov Tex prihaja k nam samo par dni za Hrvaško...pravkar je izšla pri njih 73. številka. Boš videl da bo do konca naslednjega tedna sigurno pri nas v trafikah
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/01/2006 : 18:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
evo. Tex 73 vec danas na kioscima kod nas
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 23/01/2006 : 19:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

ovaj tjedan samdobio dva ZAGORA
KRVNA ŽRTVA i OCAJNICKO PUTOVANJE
I sad vi meni recite,danas je subota 21.01.
4. 1. je u HR izišao nastavak stripa kojeg sam dobio.
Od TEX-a LINC o kojem slušam vec najmanje 2 mjeseca ni traga. Nemam ga.
I nek mi još jedni kažu, da u SLO stripovi dolaze redovno!
Ili samo kasne koji mjesec u Cerknicu.
Pozdravlja vas popaj



mislim, da ni velikih casovnih razlik izdaj po slovenskih trafikah - hocem povedat to, da ce pride danes v M.Soboto, pride danes, jutri ali je prišlo že vceraj v trafike v Ljubljani, Bledu ali Cerknici.
MIslim da ne pobirajo stripov po trafikah v Murski Soboti, pa bi jih pol peljali v Cerknico, a ne?


kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

popaj
Starting Member

Slovenia
35 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 23/01/2006 : 22:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit popaj's Homepage  Send popaj a Private Message
U trafiki radi moja znanka i obavezni mi spremi svaki broj bilo kojeg stripa jer dobije 2-3 primjerka.Evo , sutra idem po TEX-a pa ako bog da srece i dobit cu ga.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2006 : 22:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by popaj

U trafiki radi moja znanka i obavezni mi spremi svaki broj bilo kojeg stripa jer dobije 2-3 primjerka.Evo , sutra idem po TEX-a pa ako bog da srece i dobit cu ga.

Hej Popaj, video sam onog tvog Darkera , što si bio u vojsci sa njim, tog Gacufa, seca se tebe...

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 23/01/2006 : 22:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Zelo lepo,kar ne?Ma cini se meni da je zemlja mala pa se zato ne isplati izvoziti to blago kod vas.:):)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000