forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otpala mi sisa!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 02/02/2006 : 20:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ovo su prave reci, iskazane iskreno i od srca, svaka cast, takvi bi trebalo da budemo svi, poštujmo tude, da bi bili potovani od drugoga !!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/02/2006 : 21:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
oprosti in domoljubje sta slovenski besedi:) polako cemo dobiti slovenskohrvatski jezik . ok, berem cemo lakše citat stripove

jebiga, al pare mi izgledaju sve sigurnije

Edited by - jang on 02/02/2006 21:44:40
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 02/02/2006 : 22:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Pita Haso Muju: Mujo, cega se više bojiš, side il pticje gripe? Ma bolan Haso, cega bi se bojo, nit jebem, nit letim.

Rico



Odlicno
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 02/02/2006 : 22:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Ovaj topic je jako dobro krenuo, naime i ja imam malo problema s pocetnim stranama bp izdanja....
Nikad ga do danas nisam citao....
sad sam pola sata drvio tu i idem da se ispeglam.....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25190 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/02/2006 : 22:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A ja nemam NIJEDNO izdanje BP!!!
To što oni izdaju, barem veliku vecinu, mogu da nabavim i ovde,pa tako..

ne volem glancere..
http://geminix.theblog.net
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 02/02/2006 : 22:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Tacno, ali se stampa na srpskom a pravila bilo za stampu na cirilicu ili latinicu su na srpskom identicna.


opet moram objašnjavati picajzliranje :)
Lijepo je receno da to na cirilici nebi dobro izgledalo, ali o kojoj cirilici mi pricamo, kada Beli Put na njoj ne objavljuje. Tako svejedno bili to na njoj izgledalo dobro, loše, smiješno... Na njoj ne štampaju i tocka. Na stranu sada pravopisna pravila, o njima nije bilo govora, bilo je govora o tome kako bi to na cirilici izgledalo smiješno. Ono sto je receno ima smislao isto kao da je netko rekao da to na glagoljici nebi dobro izgledalo, ali Beli Put niti na glagoljici ne objavljuje, tako da su te dvije recenice jednako besmislene :) ( ili jednako smislene )

nemojte slucajno pomisliti kako meni cirilica smeta, ili je nevolim, ili sam ksenofob, nacionalist ili nešto trece od tih sranja. Nedavno sam u tekstu o pz rekao da ga kupujem, jer volim Tin Tina, Iznogouda i još neke stripove koje objavljuju. Ona mi ne smeta, ali smatram da bi prelaskom na latinicu samo dobili na tržištu, nikako izgubili.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 02/02/2006 : 23:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Malo lagane satire da razvedri situaciju. Procitajte prvi post i prvi odgovor.

Koljem po kucama

Edited by - Jackson Trbosjekson on 02/02/2006 23:30:02
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/02/2006 : 23:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
A jebote, nasmija me ..... hahahahahhahahahahhaahha

Rico
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 03/02/2006 : 00:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Tacno, ali se stampa na srpskom a pravila bilo za stampu na cirilicu ili latinicu su na srpskom identicna.


opet moram objašnjavati picajzliranje :)
Lijepo je receno da to na cirilici nebi dobro izgledalo, ali o kojoj cirilici mi pricamo, kada Beli Put na njoj ne objavljuje. Tako svejedno bili to na njoj izgledalo dobro, loše, smiješno... Na njoj ne štampaju i tocka. Na stranu sada pravopisna pravila, o njima nije bilo govora, bilo je govora o tome kako bi to na cirilici izgledalo smiješno. Ono sto je receno ima smislao isto kao da je netko rekao da to na glagoljici nebi dobro izgledalo, ali Beli Put niti na glagoljici ne objavljuje, tako da su te dvije recenice jednako besmislene :) ( ili jednako smislene )

nemojte slucajno pomisliti kako meni cirilica smeta, ili je nevolim, ili sam ksenofob, nacionalist ili nešto trece od tih sranja. Nedavno sam u tekstu o pz rekao da ga kupujem, jer volim Tin Tina, Iznogouda i još neke stripove koje objavljuju. Ona mi ne smeta, ali smatram da bi prelaskom na latinicu samo dobili na tržištu, nikako izgubili.

if you only knew the power of the dark side



Jel se slazemo makar oko toga da su i za cirilicu i za latinicu u srpskom jeziku gramaticka pravila identicna?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/02/2006 : 00:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Jackson Trbosjekson

Malo lagane satire da razvedri situaciju. Procitajte prvi post i prvi odgovor.

Koljem po kucama


Genijalno!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/02/2006 : 01:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Samo jedna prijateljska opaska: zasto da pored nase lijepe rijeci DOMOLJUBLJE moramo rabiti i taj srbizam #1056;#1054;#1044;#1054;#1033;#1059;#1041;#1033;#1045;? (rpdoljublje) i za nije lijepse reci OPROSTI ili #1048;#1047;#1042;#1048;#1053;#1048; (izvini), nego taj anglicizam SORRY... Je tu comprend, mon ami, tous les jeurs...

Ja san bija napadnut zbog svoje casti i rodoljublja,Markos brani senku rodoljubljem,a šta je s mojim,sorry ako san onime nekom nanio duševnu bol,ukljucujuci i tvoju Dado,znaš na koga san ja mislija,samo san pozdravija dvojicu koji su stali na moju stranu,a ti si Dado ode neutralan,a tako je da znaš i najbolje.

A sad bi bilo stvarno dosta.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


[/quote]

Rodoljublje je tebi srbizam??? Pa nas u školi uce da se more rec domoljubna ili rodoljubna pisma,prema tome... a i ti se sad vataš macku za rep sa tin sorry,to je sad ka važno...

@Koresh: nisi se ni vratija vec mi živce dižeš,ovaj put cu se suzdržat od uzvracanja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/02/2006 : 03:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
No comment!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000