forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otpala mi sisa!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 01:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Šta da radim? Da li neko zna da li današnji plasticni kirurzi zaljepljuju sise ili ih nekako drugacije pricvrste natrag?

Edited by - Jackson Trbosjekson on 02/02/2006 23:28:44

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/01/2006 : 03:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Koliko ja znam vise se ne lepe, vec prosivaju.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/01/2006 : 09:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Koliko ja znam vise se ne lepe, vec prosivaju.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



tako je. 3 sin citya i konan su prosiveni i nema sanse da bilo sta ispadne. mozes da trgas koliko hoces.
u onoj prvoj turi meni je najproblematicniji sandman, tj. moji se odlicno drze ali ja jako pazljivo biram i posebno gledam lepljenje. sanmdana sam najteze nasao dobro zalepljen primerak.
uglavnom, ovi novi su u tabacima i prosiveni, te vise nema brige.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 21/01/2006 : 11:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Meni nisu otpali listovi ali lepo se vidi da su neke strane slabo zaljepljene posebno prvih 30 na Batmanu.HB i Preacher su gore dole bolji.Ova vest o proshivanju stranica je super.Inace i ja bi se dobro zamislio o daljoj kupnji.

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
meni se to dogodilo s batmanom

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
otpala su mi tri lista iz betmena...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/01/2006 : 15:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ovo ce uvijek ostati fenomen. Kada se radi o ovim stvarima niko nece da se prvi javi nego ceka da neko drugi otvori topic i onda se odjedjnom svi javljaju sa istim problemom.



Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 16:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Eto dakle, ima nas više nego što se cini. Radi se o principu, ne možeš preko guzice radit posao i onda ocekivati da ljudi i dalje kupuju. Nije ni prošivanje stranica jedino rješenje, postoje i kvalitetno uljepljeni uvezi. Imam mnoge americke TPB-ove gdje stranice drži ljepilo, neke cak stare po 10 godina i još uvijek su u savršenom stanju.

Koljem po kucama
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 21/01/2006 : 16:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Iglu i konac u rike, pa zasij

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/01/2006 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Moj je Betmen skroz okej. Nije ispala niti jedna stranica a po svemu sudeci ni nece...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 21/01/2006 : 19:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Meni za sada nista nije otpadalo iz strip izdanja, ali da jeste bio bih isto toliko besan, no ko sto rece senka problem je resen za ubuduce,a proslost nazalost ne mozemo menjati.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/01/2006 : 20:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ovo ce uvijek ostati fenomen. Kada se radi o ovim stvarima niko nece
>da se prvi javi nego ceka da neko drugi otvori topic i onda se
>odjedjnom svi javljaju sa istim problemom.

Gle, kako god okreness uvijek che se NETKO prvi javiti...:)

A onda svima drugim lakne da nisu samo oni ispali glupi i kupili falsi primjerak...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 21/01/2006 : 20:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Meni su izdanja bp-a sasvim ok. Najgori sa lepkom su mi bili tornjevi i dzeremaje u izdanju safira- bukvalno su mi se svi raspadali kako je vreme odmicalo tako da sam sve ponovo morao da lepim. Valjda se nece to ponoviti sa "ranim radovima" bp-a.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/01/2006 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
meni ni u jednom od 9 trejdova BP nije ispao nijedan list (hogara ne uyimam u obzir, on je HC). opet, ja jako pažljivo biram kad kupujem i secam se da sam imao nejvecih problema da odaberem sandmana. ocekujem kod njega vise probelema. opet, cudno mi je za 100 metaka, tu nisam video sumnjive primerke.
uglavnom, posto su poslednja 4 trejda prosiveni, i posto je to standard za dalje, nema vise brige niti potrebe za biranjem. sada moram da gledam samo da li su slova apsolutno centritana.
inace, upravo sam danas procitao punisher:army of one, kuplkjen na crs-u, i cim sam ga otvorio 7 listova izlete napolje. a ja strip otvaram jos pažljivije nego sto ga biram...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 21/01/2006 : 22:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Kako si birao trejdove BP?Zar nisu svi u kesicama?

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/01/2006 : 22:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

inace, upravo sam danas procitao punisher:army of one, kuplkjen na crs-u, i cim sam ga otvorio 7 listova izlete napolje.



tako vam i treba kad chitate/skupljate trejdove

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 21/01/2006 : 22:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Moj je Betmen skroz okej. Nije ispala niti jedna stranica a po svemu sudeci ni nece...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.





pa normalno kada sam ti ga ja nabavio
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/01/2006 : 22:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hehehe;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/01/2006 : 22:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by oce

Kako si birao trejdove BP?Zar nisu svi u kesicama?



nope. nijedan nije u kesici. BP ne pakuje u kesice, to mozda radi neka druga ruka izmedju tebe i njih.
u svakom slucaju, cak i kroz kesicu treba da pogledas gore i dole na rikni/hrbatu koliko ima lepka, sto deblji sloj to bolje, da nema rupica u lepljenju, da je rikna ravna i lepak ravnomerno rasporedjen (nije lose ako visis da stranice prema rikni nisu skroz ravne, da nisu odsesene jednako vec da je kao malo nazubljeno - onda lepak bolje drzi), odnosno iste debljine u celom delu, i posebno da prve i poslednje strane nisu preblizu rikni, sto bi znacilo da tu ima manje lepka te ce verovatnije ispasti.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/01/2006 : 00:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara
tako vam i treba kad chitate/skupljate trejdove


kad smo vec kod sveski, Ebay aukcija onih sveski je propala izasao sinoc u grad i nisam bio na kraju aukcije kada je neko bidao vise od mene...
a onaj materijal posalji pa kad vidim sta i kako treba da ispadne recicu ti i cijenu. nasao sam kako i gdje, to nije problem, samo ne znam jos tachno koliko toga hoces...

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Od sada cu vam s vremena na vrijeme stagod i podijeliti, naravno ako odgovorite na nagradno pitanje.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/01/2006 : 09:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Meni se nijedan strip Belog Puta nije raspao, a nit sam preterana picajzla u biranju, nit citam stripove sa pincetom u ruci pod uglom od 40 stepeni.
Sa druge strane, trejd Ex Machine je poceo da mi puca po savovima, no to je mozda zato sto sam ga dobio preko Novosadske veze. :P
Takodje, trejd Red Stara mi puca, bez da sam ga i procitao ko covek.
Dakle... lepak je k'o stara kurva. Shivenje je zakon.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/01/2006 : 10:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>trejd Red Stara mi puca

Puca i meni za Red Star!:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/01/2006 : 10:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Cuti bre grobaru i ne vadi mi reci iz konteksta.
Btw, nasao sam ti novog Martija, ali onaj predzadnji broj se prodao ovde. Cekam novu isporuku. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/01/2006 : 10:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

meni ni u jednom od 9 trejdova BP nije ispao nijedan list (hogara ne uyimam u obzir, on je HC).

Jel' ovo hoces reci da ti je ispao list iz Hogara?
Sumnjam, jer da postoji jedan strip iz kog ne moze ispasti nijedna strana - to bi bio ovaj Hogar. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/01/2006 : 10:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Cuti bre grobaru i ne vadi mi reci iz konteksta.
Btw, nasao sam ti novog Martija, ali onaj predzadnji broj se prodao ovde. Cekam novu isporuku. :)

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!


Sreca te sam strpljiv

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/01/2006 : 10:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zbilja. ;)

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000