forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otpala mi sisa!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 22/01/2006 : 21:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Ja sam još davno pisao o ispadanju stranica iz beloputih izdanja, na forumu Znaka Sagite. Iz Hellblazera mi je ispala stranica na drugom citanju, a iz 100 metaka na prvom. Uopšte mi nije važno da li strip izgleda dobro na polici i sl., nisam taj tip, ali mi je važno da ako je strip dobar onda mogu da ga procitam više puta, a sa stripom iz kog ispadaju stranice to nije moguce, i to me nervira!
Ostala beloputa izdanja koja sam nabavio Betmen, Propovednik i Sendmen su citana više puta i nema nikakvih problema, cini mi se da je svako sljedece izdanje bolje od prethodnog, zato im i praštam :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 10:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni je u pitanju Sandman, dvadesetak stranica po sredini je skoro odlijepilo (ne do kraja, jer me strah i dalje otvarati strip)

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/01/2006 : 11:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
moji se drže (constantine, sandman, 100metaka), dvaput citani, ne oba puta od mene
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 23/01/2006 : 16:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Manje citajte pa ce sve biti u redu.



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Edited by - sdragan@ on 23/01/2006 16:51:49
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/01/2006 : 18:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
I meni 100 metaka, bas sam se razocarao...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/01/2006 : 20:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Je li se iko od vas žalio BP i ako jeste kakav je odgovor dobio?

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 20:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Je li se iko od vas žalio BP i ako jeste kakav je odgovor dobio?



da li si se ti žalio i kakav si odgovor dobio?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 23/01/2006 : 23:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Ja sam jednom prilikom poslao mail i nikada mi nisu odgovorili. Nije bila nikakva zalba u pitanju, nego sam trazio neke informacije.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 01:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Posalji im ponovo. Imali su peh sa hard diskom, pa im je otisla baza podataka.
Iz iskustva znam da odgovaraju na sve pristojne mailove.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 24/01/2006 : 14:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
i ja sam i jednom poslao mejl, isto bez odgovora. Prvi utisak sa Belim putemje bilo ogromno odusevljenje, a kad mi se 100 metaka raspalo pri prvom citanju, a onda jos kad sam im poslao mejl u vezi kluba citalaca ili tako nesto, pa nikad nisam dobio odgovor, prilicno mi je splasnulo odusevljenje...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2006 : 15:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Koja lavina reklamacija, he, he
Cudno mi je kako smo zaboravili taj aspekt Belog puta kad se raspravljalo o tim izdanjima...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/01/2006 : 15:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by marlowe

inace, upravo sam danas procitao punisher:army of one, kuplkjen na crs-u, i cim sam ga otvorio 7 listova izlete napolje.



tako vam i treba kad chitate/skupljate trejdove



A ja najvise volim kad mi se srednja dva lista sveske jednostavno odvoje od klamerice

Most men lead lives of quiet desperation, and go to the grave with the song still in them.
-- H. D. Thoreau
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 15:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Koja lavina reklamacija, he, he
Cudno mi je kako smo zaboravili taj aspekt Belog puta kad se raspravljalo o tim izdanjima...

Stvar je u tome sto su ranije raspravljali uglavnom ljudi koji nisu kupovali ta izdanja.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2006 : 16:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A ovima koji su ih kupili se ne da kritizirati da se ne moraju svadjati sa Marloweom ili Duhom_koji_hoda:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 24/01/2006 : 20:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by DeeCay

Koja lavina reklamacija, he, he
Cudno mi je kako smo zaboravili taj aspekt Belog puta kad se raspravljalo o tim izdanjima...

Stvar je u tome sto su ranije raspravljali uglavnom ljudi koji nisu kupovali ta izdanja.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




ja sam kupio batmana, u topicu o batmanovom stripu sam rekao da su mi otpali listovi pa su me neki probali poklopit da je to nemoguce, uspio sam poljepiti listove tako da se ne primjeti
mala reklama - ludensov HC je zakon

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 24/01/2006 : 20:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
ja sam najvise tuzan (da ne upotrebim drugu rec) kad neko na svoj sajt stavi adresu kluba citalaca, uz sve pogodnosti koje bi to trebalo da nosi, samo da se neko prijavi, a kad se prijavi - onda ne dobije cak ni odgovor. Smrc...
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2006 : 21:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
evo ovde kazu ljudi kojima se desilo nesto i ne vidim da se bilo ko sa bilo kime svadja. opet, to me ni ne cudi s obzirom na sastav clanova foruma koji ucestvuju na topicu, odnosno na odsustvo onih koji ne ucestvuju. sve teche sasvim normalno, a dobili smo i objasnjenje oko maila.
a mislim da i ovaj broj ljudi koji je imao problema sa uvezom moze biti vise nego zadovoljan cinjenicom da su poslednja 4 trejda prosiveni, i vescu da ce tako biti i svi sledeci. tako da cak ni maler dobijenog/odabranog lose zalepljenog primerka ne postoji kao mogucnost.
bio bih srecan da istu vest dobijemno i od ostalih izdavaca kod kojih se javlja problem sa lepljenjem. naravno, da cena izdanja ostane ista i kad se predje prosivanje, kao sto je to ovde slucaj. bio bih zaista srecan.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/01/2006 : 22:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

ja sam kupio batmana, u topicu o batmanovom stripu sam rekao da su mi otpali listovi pa su me neki probali poklopit da je to nemoguce, uspio sam poljepiti listove tako da se ne primjeti
mala reklama - ludensov HC je zakon

ne okreci se, sine


Mrzi me da trazim, ali cini mi se da sam se bas ja zacudio nad nekim ko je kukao kako mu je ispalo par strana. Mozda si to bio ti.
Ja sam se tad cudio (i napominjem samo cudio) kako je to moguce, jer je moj primerak Betmena odlicno zalepljen, pa se ni posle dva moja citanja i pozajmljivanja trima osobama nije raspao. I kako si uspeo polepiti da se ne vidi? Zanima me zbog nekih mojih kupusa. Rado bih ih ulepio da se ne primeti da su se raspali.
Kakve sad veze ima Ludensov HC sa svim ovim???

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 24/01/2006 : 23:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
kako sam poljepio-patio sam se, al ispalo, je kako treba, recimo male tajne velike kuhinje, kao Stevo Karapandža
ludensov HC-nema baš nikakve veze, samo prave ga dobro

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

kako sam poljepio-patio sam se, al ispalo, je kako treba, recimo male tajne velike kuhinje, kao Stevo Karapandža
ludensov HC-nema baš nikakve veze, samo prave ga dobro

ne okreci se, sine


Grebe se za jeftiniji primjerak

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2006 : 23:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
A bar ih je sve mogao kupiti, pa nebi bio tako radostan u dijeljenju reklama.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/01/2006 : 10:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Samo da napomenem da se ostali Beloputevci koje imam drže odlicno: Hellblazer i Preacher. A eto valjda sam dobio falšani primjerak Sandmana. Sveukupno su mi se raspala 3 stripa od novijih: DD spec "Snovi" i "Sandman" i jedan MM "Osveta mister Džinksa". Pošto ne vjerujem u slucajnosti, nadam se da svi vidite uzorak

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 25/01/2006 : 22:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

A bar ih je sve mogao kupiti, pa nebi bio tako radostan u dijeljenju reklama.

Mrzim mrznju!



naravno da sam ih kupio

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/01/2006 : 22:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Kornboy

quote:
Originally posted by Witchblade

A ja najvise volim kad mi se srednja dva lista sveske jednostavno odvoje od klamerice




Been there, done that

[the.saw.is.family]


Raširiš krake klamerice, namjestiš list nazad, zaljepiš izmedu kraka mali komadic selotejpa, spustiš krake nazad metodom pritiska i nece više ispadati tj. bit ce cvršce nego ranije.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 25/01/2006 : 23:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Problem kod selotejpa je sto se lepak osusi posle nekoliko godina i sam selotejp otpadne a ostane zuta fleka. Zato ga treba izbegavati i koristiti bezbojni lepak :)
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000